Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε εκκαθάριση cache, δεδομένων, απεγκατάσταση σε ότι έχεις εγκαταστήσει σε call recorder.

https://www.huaweicentral.com/download-call-recorder-app-for-huawei-emui-11-phones-link/

 

Κάνε reboot μετά την εγκατάσταση.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανεις το Android auto μετά από sideload gms και icebox;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα κάνεις downgrade με pc μέσω hisuite για να πάει από την emui 11 στην 10 και μετά ια ακολουθήσεις τα βήματα για το δεύτερο downgrade με το στικακι.

δεν χρειαζεται δυο downgrade ..θα ακολουθησετε αυτον εδω τον οδηγο και τελος..μονοδρομος στην 131 οποιος θελει να βαλει service..

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Κάνε εκκαθάριση cache, δεδομένων, απεγκατάσταση σε ότι έχεις εγκαταστήσει σε call recorder.

https://www.huaweicentral.com/download-call-recorder-app-for-huawei-emui-11-phones-link/

Κάνε reboot μετά την εγκατάσταση.

Ευχαριστώ πολύ, δούλεψε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση των gms εχω προβλημα με των συγχρονισμό των επαφων google?

Τι να κανω ?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση των gms εχω προβλημα με των συγχρονισμό των επαφων google?

Τι να κανω ?

 

θα πας ρυθμισεις,εφαρμογες και θα βρεις εκει που λεει google contact sync θα το καταργησεις αυτο και θα εγκαταστησεις αυτο εδω που λεει (this is one)

https://forum.xda-developers.com/t/google-contacts-and-calendar-not-syncing.4148967/page-3

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το panzerglass λεει πανω οτι ειναι case friendly. Το εχει βαλει καποιος να μας πει εντυπωσεις; ειναι full glue ή εχει μονο περιμετρικα κολλα;

 

αυτο με τα uv τζαμακια, το οτι δεν δείχνει καθαρα η σελφι καμερα ισχύει για ολα, ή ειναι θεμα τολοθετησης ή μάρκας;

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

θα πας ρυθμισεις,εφαρμογες και θα βρεις εκει που λεει google contact sync θα το καταργησεις αυτο και θα εγκαταστησεις αυτο εδω που λεει (this is one)

https://forum.xda-developers.com/t/google-contacts-and-calendar-not-syncing.4148967/page-3

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...

Το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι εγκατεστημένο η εφαρμογή Google Contacts Sync v10

Έχω κατεβάσει την 4.4 αλλά δεν την βρίσκω και πάλι πουθενά με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω ενημέρωση από το play store...

Για εμένα είναι πολύ σημαντικό...

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Το panzerglass λεει πανω οτι ειναι case friendly. Το εχει βαλει καποιος να μας πει εντυπωσεις; ειναι full glue ή εχει μονο περιμετρικα κολλα;

 

αυτο με τα uv τζαμακια, το οτι δεν δείχνει καθαρα η σελφι καμερα ισχύει για ολα, ή ειναι θεμα τολοθετησης ή μάρκας;

Με το Τ ΜΑΧ οι σελφι βγαίνουν μια χαρά. Δεν βλέπω διαφορά

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει λύση για σύνδεση του κινητού με το car nav, χωρίς Google services?

Link to comment
Share on other sites

θα πας ρυθμισεις,εφαρμογες και θα βρεις εκει που λεει google contact sync θα το καταργησεις αυτο και θα εγκαταστησεις αυτο εδω που λεει (this is one)

https://forum.xda-developers.com/t/google-contacts-and-calendar-not-syncing.4148967/page-3

 

Έγινε τελικά.. Σας ευχαριστώ πολύ

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Με το Τ ΜΑΧ οι σελφι βγαίνουν μια χαρά. Δεν βλέπω διαφορά

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει λύση για σύνδεση του κινητού με το car nav, χωρίς Google services?

 

στην καμερα εχει τρυπα ή ειναι ολο γυαλί το tmax; ειχε και το κιτ τοποθέτησης μέσα;

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, επειδή με ενδιαφέρει και εμένα αυτό, διότι η εργοστασιακή μεμβράνη έχει αρχίσει να χάνει την καθαρότητα της,

ποιό τζαμάκι της T MAXείναι αυτό που έχει τρύπα στην κάμερα..?

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, επειδή με ενδιαφέρει και εμένα αυτό, διότι η εργοστασιακή μεμβράνη έχει αρχίσει να χάνει την καθαρότητα της,

ποιό τζαμάκι της T MAXείναι αυτό που έχει τρύπα στην κάμερα..?

 

Τα UV γυαλιά όπως το tmax δεν έχουν τρύπες για τις κάμερες.

Link to comment
Share on other sites

Spigen Rugged Armor και Τmax full cover συνεργάζονται?, ή η θήκη πετάει το τζαμάκι? Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

παντως το t-max tempered glass συνεργαζοταν αψογα και με την nillkin silcone και huawei original case silicone!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Είχα τη μεμβράνη που βάζει το mediamarkt με τη spigen.

Από τη στιγμή που μου ξεκόλλησε δοκίμασα χτες ένα full face τζαμάκι που έχει το Plaisio το οποίο ευτυχώς κάθησε τέλεια (προς το παρόν τουλάχιστον) και το συνδύασα με τη Nilkin που έχει πορτακι πίσω για την κάμερα. Δεν το νιώθω το ίδιο ασφαλές γενικά, αλλά είναι πολύ πιο κομψό τώρα.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αξίζει αν δεν σου λείπουν τα gms.

Προσωπικά εμένα με ζόρισε κάνα 2 μέρες το τηλέφωνο χωρίς gms αλλά τελικά προσαρμοστηκα και πλέον μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν μου λείπουν τα gms

 

Στάλθηκε από το MAR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και να συμπληρώσω πως με την οθονάρα του και την κάμερά του, θα συνειδητοποιήσεις ότι αξίζει και με το παραπάνω η επιλογή σου!

Άλλοι καυχιούνται για αναλύσεις και υψηλότερα Hz, αλλά στην πράξη το P40 Pro ειναι ανώτερο!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω το mate 20 pro και το έχω κλείσει να το πουλήσω και έχω στο μάτι το p40 pro. Αξίζει η αλλαγή? Ή να πάω σε κάποιο αλλο

 

Αξίζει με το παραπάνω και εγώ την ίδια μετάβαση έκανα.... Και με gms

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς gms εν τω μεταξύ πάει πολύ καλύτερα και η μπαταρία.

Με τις λύσεις που υπάρχουν, ούτε σε μένα λείπουν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...