Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και χρησιμοποιώ το icebox εννοείται για να δουλεύουν όλα σωστά

Ευχαριστώ πολύ. Αν θέλεις εξήγησε μου κ το εξής: Αν βάλω το icebox κ κάνω freeze to google framework services εγκαταστήσω το nfc μετά μπορώ να το κάνω unfreeze για να δουλεύει το playstore ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Defrost κάνω μια δυο φορές το μήνα για να δουλέψει το playstore για ενημερώσεις μόνο και μετά πάλι freeze για να δουλεύουν σωστά εφαρμογές και ειδοποιήσεις
Link to comment
Share on other sites

Defrost κάνω μια δυο φορές το μήνα για να δουλέψει το playstore για ενημερώσεις μόνο και μετά πάλι freeze για να δουλεύουν σωστά εφαρμογές και ειδοποιήσεις

 

Οκ φίλε. Κ πάλι σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Defrost κάνω μια δυο φορές το μήνα για να δουλέψει το playstore για ενημερώσεις μόνο και μετά πάλι freeze για να δουλεύουν σωστά εφαρμογές και ειδοποιήσεις

 

Δεν θα μπορουσες να αφηνες τα updates να γινονται μεσω apkpure και να μην ασχολεισαι με defrost ?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως ναι αλλά είναι κάποιες εφαρμογές όπως των τραπεζών που είναι μόνο στο playstore

Μετά την εγκατάσταση του icebox k freeze τα gfs το nfc payment της εθνικής συνεχίζει κ δεν δουλεύει.

Υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση του icebox k freeze τα gfs το nfc payment της εθνικής συνεχίζει κ δεν δουλεύει.

Υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ;

Σε αυτούς που δουλεύει μάλλον έχουν άλλη έκδοση GFS, ούτε σε εμένα δουλεύει.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτούς που δουλεύει μάλλον έχουν άλλη έκδοση GFS, ούτε σε εμένα δουλεύει.

Ίσως ... Κάποιος που του δουλεύει το nfc να μας πει τι έκδοση gfs έχει να το τσεκαρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πως τη βλέπω την έκδοση να σας πω?

Υπηρεσίες Google play 21.09.15 αυτό εννοείς?

Στο δικό μου είναι 21.15.15. Άρα εδώ έχουμε διαφορά.

Και το "Πλαίσιο υπηρεσιών google". Στο δικό μου είναι v10.

Για να το δεις αυτό στις εφαρμογές πατάς 3 τέλειες πάνω δεξιά κ επιλέγεις "Διεργασίες Συστήματος".

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να τοποθετήσετε στην αρχική σελίδα έναν οδηγό για το πως μπορούμε να τοποθετησουμε gms... Νομίζω θα βοηθήσει πολύ.. Ευχαριστώ
Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση του icebox k freeze τα gfs το nfc payment της εθνικής συνεχίζει κ δεν δουλεύει.

 

Υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ;

Σε εμένα όπως είπα και παραπάνω δουλεύει κανονικά το NFC σε Πειραιώς και η ειδοποίηση, Πλαίσιο υπηρεσιών google και στο δικό μου είναι v10.

7a177739e7556113909236bd465ba370.jpg

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 10 είναι κι εμένα

 

Τελικά μετά από ψάξιμο έκανα force stop την εφαρμογή της εθνικής, clear data and cashe και μετά δούλεψε μια χαρά στην δεύτερη προσπάθεια. Πήρε την κάρτα κ έκανα κ πληρωμή.

Τα ίδια ακριβώς έκανε κ φίλος κ του δούλεψε.

Όποτε όλα καλά.

Clear data and cashe και πρέπει να δουλεύει σε όσους έχουν πρόβλημα.

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

petraKOS07 εχει δει της samsung την ενότητα;;;...πολυ τακτοποιημένο !!!θες s21 πατας και βλεπεις υποκατηγορίες...θηκες τζαμακια περιφερειακά γενικά, αναβαθμίσεις, προβλήματα...πολυ καλη δουλειά αντε να γίνουμε και εμεις!!!

Εγω παντως ακολούθησα αυτον την περασμενη εβδομάδα και ολα κομπλε...δεν χρειάστηκα downgrade .ημουν ηδη στο 10.

Edited by Panos1987
Link to comment
Share on other sites

Η spigen rugged armor συνεργάζεται με την εργοστασιακή ζελατίνα; Αν όχι πείτε καμία ποιοτική θήκη που έχετε δοκιμάσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Την βγαζει στο petal search μεσω apkure!

Eπειδη ειμαι στα προθυρα της αγορας του και δεν θελω να αλλαξω το τηλεφωνο βαζοντας gms θα δουλεψει μεσω του τροπου που προτειενεις η εφαρμογη,σωστα;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ειμαι στα προθυρα της αγορας του και δεν θελω να αλλαξω το τηλεφωνο βαζοντας gms θα δουλεψει μεσω του τροπου που προτειενεις η εφαρμογη,σωστα;

 

Ευχαριστω

Ναι δουλεύει άψογα

 

Στάλθηκε από το MAR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με το Netflix αν αφήσουμε μαμά το κινητό χώρις gsm , τι παίζει;υπάρχει στο αpp της Χαβάης;

Αλλιώς από Appcure apptoid κλπ παίζει σε καλή ανάλυση και hdr η όχι;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με το Netflix αν αφήσουμε μαμά το κινητό χώρις gsm , τι παίζει;υπάρχει στο αpp της Χαβάης;

Αλλιώς από Appcure apptoid κλπ παίζει σε καλή ανάλυση και hdr η όχι;

 

Δεν έχει L1 αν αυτό ρωτάς. Οπότε δεν έχει HD.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...