Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας σκέφτομαι και εγώ να το πάρω. Το μόνο που με προβλιματίζει απο τις εφαρμογές που χρησμοποιώ είναι το Androiod Auto. Έχει δοκιμάσει κανένας να το περάσει και να δουλεύει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας σκέφτομαι και εγώ να το πάρω. Το μόνο που με προβλιματίζει απο τις εφαρμογές που χρησμοποιώ είναι το Androiod Auto. Έχει δοκιμάσει κανένας να το περάσει και να δουλεύει;

 

Το δοκίμασα αλλά δυστυχώς δεν δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα εγκατάσταση και δουλεύει δε το δοκιμασα στο αυτοκίνητο.

 

Και εγώ αλλά όταν το έβαλα μου έγραψε στην οθόνη του αυτοκινήτου πως χρειάζονται κάποια framework της Google. (Ενώ τα έχω) Δοκίμασε το μπορεί να παίξει στο δικό σου, και ενημέρωσε αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αλλά όταν το έβαλα μου έγραψε στην οθόνη του αυτοκινήτου πως χρειάζονται κάποια framework της Google. (Ενώ τα έχω) Δοκίμασε το μπορεί να παίξει στο δικό σου, και ενημέρωσε αν θες.

 

Δυστυχώς η οθόνη στο αυτοκίνητο είναι ραδιο cd, δεν εχει multimedia εφαρμογες παρα μονο συνδεση bluetooth , για συνδεση του τηλεφώνου και ανοιχτη ακροαση.

Φτάνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η οθόνη στο αυτοκίνητο είναι ραδιο cd, δεν εχει multimedia εφαρμογες παρα μονο συνδεση bluetooth , για συνδεση του τηλεφώνου και ανοιχτη ακροαση.

Φτάνει αυτό;

 

Τότε τι το θες το Android auto;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τη ******* να μην εχει google play ,να ρωτησω κατι στο s10 plus που ειχα οταν μου εστελναν μηνυμα στο messenger ανοιγε ενα κυκλακι με αυτων που μου εστειλε σ αυτη τη ******* πως το κανω να ανοιγη γιατι μονο ειδοποιηση διχνει απανω στο εικονιδιο???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω 2 πράγματα (νέος κάτοχος p40 pro)

1. Η τράπεζα Πειραιώς είναι η μόνη που δεν υπάρχει στο app gallery. Που τη βρίσκουμε με ασφάλεια και να λειτουργεί με ασφάλεια?

2. Ότι κατεβάζουμε μια εφαρμογή από το more apps όταν βγαίνει νέα έκδοση της εφαρμογής αυτής, γίνεται ανανέωση ή θέλει χειροποίητα πάλι κατέβασμα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ρώτησα, το δουλεύω γιατί βολεύει να βλέπω τη διαδρομή στην οθόνη του αυτοκινήτου. Είναι η μόνη εφαρμογή που ίσως με θα με ενοχλούσε κάπως αν δεν

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισως αν λειτουργούσε το mirror link (seat) να μην είχα θεμα! Αν ξέρει κανένας θα το εκτιμούσα να μου πει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω 2 πράγματα (νέος κάτοχος p40 pro)

1. Η τράπεζα Πειραιώς είναι η μόνη που δεν υπάρχει στο app gallery. Που τη βρίσκουμε με ασφάλεια και να λειτουργεί με ασφάλεια?

2. Ότι κατεβάζουμε μια εφαρμογή από το more apps όταν βγαίνει νέα έκδοση της εφαρμογής αυτής, γίνεται ανανέωση ή θέλει χειροποίητα πάλι κατέβασμα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ την Πειραιώς την δουλεύω μέσω browser.Τα updates από το more apps τα κατεβάζω χειροκίνητα

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ρώτησα, το δουλεύω γιατί βολεύει να βλέπω τη διαδρομή στην οθόνη του αυτοκινήτου. Είναι η μόνη εφαρμογή που ίσως με θα με ενοχλούσε κάπως αν δεν

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισως αν λειτουργούσε το mirror link (seat) να μην είχα θεμα! Αν ξέρει κανένας θα το εκτιμούσα να μου πει!

Δεν έχω βγάλει άκρη με το mirror link μούφα μου φαίνεται, αν μπεις στο sait τους μόνο παλιές συσκευές υποστηρίζει

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς το είδα και μου έκανε εντύπωση. Βάζεις μια δυνατότητα σε αυτοκίνητα και μετά από 2 3 χρονια σταματά η υποστήριξη της..
Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς το είδα και μου έκανε εντύπωση. Βάζεις μια δυνατότητα σε αυτοκίνητα και μετά από 2 3 χρονια σταματά η υποστήριξη της..

 

Άρα αυτοκίνητο και P40 pro χλωμό ☹️☹️☹️

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα προς ενημερωση, οποιοι ενδιαφερονται να βαλουν Google play,Google chrome,google drive και να δουλευουν αψογα ας μου στειλει πμ βρηκα ενα παληκαρι στο FB που περνει ενα 20 και στα περναει και δουλευουν τελεια το εκανε στο δικο μου και δουλευουν ολα αψογα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα προς ενημερωση, οποιοι ενδιαφερονται να βαλουν Google play,Google chrome,google drive και να δουλευουν αψογα ας μου στειλει πμ βρηκα ενα παληκαρι στο FB που περνει ενα 20 και στα περναει και δουλευουν τελεια το εκανε στο δικο μου και δουλευουν ολα αψογα

 

Οι επαφές συγχρονίζονται; Και γενικά οι υπηρεσίες δουλεύουν σωστά; Android Auto;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω απορια το παλικαρι με τι τροπο τα παιρναει... Ειχα διαβασει γι αυτο, απλα θα ημουν λιγο επιφυλακτικος στην θεση σας, δεδομενου οτι πολλοι στις υπηρεσιες της Google εχουν αρκετα προσωπικα και επαγγελματικα μας στοιχεια..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Γνωριζει κάποιος εαν η συσκευη εχει υπερυθρες για χρηση χειριστηριων πχ τηλεκοντρολ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Γνωριζει κάποιος εαν η συσκευη εχει υπερυθρες για χρηση χειριστηριων πχ τηλεκοντρολ

Καλησπέρα. Ναι έχει λαμπάκι υπερύθρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...