Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για κάποιο λόγο το Eurobank Mobile app από το απόγευμα δεν είναι διαθέσιμο στο appgalery ενώ μέχρι το πρωί ήταν. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος άλλος;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο το Eurobank Mobile app από το απόγευμα δεν είναι διαθέσιμο στο appgalery ενώ μέχρι το πρωί ήταν. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος άλλος;
Κανονικάcc4e9d95d84f31a581a91e1a616a0608.jpg

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι διάολο

Screenshot-20200726-223106-com-huawei-appmarket.jpg

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη επειδή διάβασα πολλά και έχω μπερδευτεί...

 

Δουλεύει ακόμη και το Google photos έτσι και περάσει κάποιος Google services?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη επειδή διάβασα πολλά και έχω μπερδευτεί...

 

Δουλεύει ακόμη και το Google photos έτσι και περάσει κάποιος Google services?

 

Σωστά. Συγχρονίζει κανονικά το cloud. Ετσι το εχω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι έχει βρεθεί τρόπος να έχεις Google Services και κανονικά τα notifications (χωρίς error message)? Γνωρίζει κανείς αν ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι έχει βρεθεί τρόπος να έχεις Google Services και κανονικά τα notifications (χωρίς error message)? Γνωρίζει κανείς αν ισχύει;

 

Ναι. Κοιτα ενα βιντεάκι που είχα βάλει όπου ρωταγα αν ειναι αξιοπιστο.

 

Υποψιν, οταν λεω notifications εννοώ από apps εκτός google. Αν τυχον για παράδειγμα έχεις ενα comment σε βιντεο σου στο youtube δεν θα βαρέσει ειδοποίηση. Έαν όμως μιλάς για viber, messenger κλπ αυτά έχουν κανονικά ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κοιτα ενα βιντεάκι που είχα βάλει όπου ρωταγα αν ειναι αξιοπιστο.

 

Υποψιν, οταν λεω notifications εννοώ από apps εκτός google. Αν τυχον για παράδειγμα έχεις ενα comment σε βιντεο σου στο youtube δεν θα βαρέσει ειδοποίηση. Έαν όμως μιλάς για viber, messenger κλπ αυτά έχουν κανονικά ειδοποιήσεις.

 

Ευχαριστώ. Για να το ρωτήσω πιο ειδικά, εάν έχω ένα Google Doc που είναι shared μεταξύ πολλών χρηστών και κάποιος κάνει μια αλλαγή, θα έρθει ειδοποιήσει ότι έγινε αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Για να το ρωτήσω πιο ειδικά, εάν έχω ένα Google Doc που είναι shared μεταξύ πολλών χρηστών και κάποιος κάνει μια αλλαγή, θα έρθει ειδοποιήσει ότι έγινε αλλαγή;

 

Εαν αυτο ειναι ανεβασμενο σε cloud της google πιθανότατα να μην ερθει ειδοποιηση (δεν το εχω δοκιμασει, απλα μαντεύω).

 

Εαν ειναι ανεβασμένο σε άλλο cloud (πχ dropbox) τότε λογικα θα έρθει κανονικά η ειδοποίηση.

 

Ας πει και κάποιος που το έχει δοκιμάσει κιόλας. Εγώ ακόμα δεν εχω προλάβει να ασχοληθω με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εαν αυτο ειναι ανεβασμενο σε cloud της google πιθανότατα να μην ερθει ειδοποιηση (δεν το εχω δοκιμασει, απλα μαντεύω).

 

Εαν ειναι ανεβασμένο σε άλλο cloud (πχ dropbox) τότε λογικα θα έρθει κανονικά η ειδοποίηση.

 

Ας πει και κάποιος που το έχει δοκιμάσει κιόλας. Εγώ ακόμα δεν εχω προλάβει να ασχοληθω με αυτό.

 

Οχι ειδοποιηση δεν θα ερθει. Θα αλλάξει κανονικα και θα συχγρονιστει αυτόματα αλλα notifications σε google εφαρμογες δεν δουλευουν αξιοπιστα(στο photos πχ ερχονται, στο playstore ερχονται στα maps οχι κλπ)

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Οχι ειδοποιηση δεν θα ερθει. Θα αλλάξει κανονικα και θα συχγρονιστει αυτόματα αλλα notifications σε google εφαρμογες δεν δουλευουν αξιοπιστα(στο photos πχ ερχονται, στο playstore ερχονται στα maps οχι κλπ)

 

Το φαντάστηκα. Εντάξει γενικά οι περισσότεροι χρήστες δεν έχουν θέμα. Αλλα αν κάποιος θέλει ειδοποιήσεις σε εφαρμογές της google ίσως καλύτερα να κοιτάξει άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μπορεί κάποιος απο εσας να μας πει σχετικά με το ακουστικό κατά τη διάρκεια μιας συνομιλιας αν είναι δυνατό και καθαρό (μιας κ έχω ένα θεματακι με την ακοή μου); Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμιά πρόταση για προστασία στην οθόνη. Σκεφτόμουν για zagg.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας, μπορεί κάποιος απο εσας να μας πει σχετικά με το ακουστικό κατά τη διάρκεια μιας συνομιλιας αν είναι δυνατό και καθαρό (μιας κ έχω ένα θεματακι με την ακοή μου); Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Δεν ειναι άσχημο σε ένταση. Αλλα επειδή ειναι με παλμική δόνηση (ή όπως αλλιώς το λένε) ίσως να ειναι ενα κλικ κάτω από το συμβατικό άλλων ναυαρχίδων.

Link to comment
Share on other sites

AΛΛΟΣ ένας στην παρέα. Χθεσινός κ ξενυχτης λόγω gms..κανενας από τους υπάρχοντες οδηγούς δεν δουλεύει εδώ κ κάνα τριήμερο..το ίδιο πρόβλημα κ στο xda. Μας έδωσε ένας Ισπανός!!!. p.s. Τι ΚΆΜΕΡΑ θεέ μου. (προηγούμενη συσκευή mi 10 Pro)
Link to comment
Share on other sites

AΛΛΟΣ ένας στην παρέα. Χθεσινός κ ξενυχτης λόγω gms..κανενας από τους υπάρχοντες οδηγούς δεν δουλεύει εδώ κ κάνα τριήμερο..το ίδιο πρόβλημα κ στο xda. Μας έδωσε ένας Ισπανός!!!. p.s. Τι ΚΆΜΕΡΑ θεέ μου. (προηγούμενη συσκευή mi 10 Pro)

 

Τι εννοείς σας έδωσε ένας Ισπανός?

Τελικά έβαλες gms?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήθελε να γράψει "έσωσε" και του βγήκε "έδωσε".

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Με τις οδηγίες (σε τέλεια αγγλικά) του Πορτογάλου τα κατάφερα και γω

Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι από μέρα σε μέρα αλλά με αυτό και λίγη υπομονή σε κάποια σημεία, τελικά έχω ένα "πλήρες" κινητό πια.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμιά πρόταση για προστασία στην οθόνη. Σκεφτόμουν για zagg.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν ειναι άσχημο σε ένταση. Αλλα επειδή ειναι με παλμική δόνηση (ή όπως αλλιώς το λένε) ίσως να ειναι ενα κλικ κάτω από το συμβατικό άλλων ναυαρχίδων.

αλλοιωνει τα χρωματα η zagg.tmax ειναι οτι καλυτερο με διαφορα!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από διαχείριση μνήμης ram πως πάει το δικό σας;

Το δικό μου βλέπω ότι δεσμεύει πολύ. Τις περισσότερες φορές είναι στο 57% και έχει τύχη να είναι κολλημένο και πάνω από 60.

Στο παρασκήνιο τρέχουν viber, what's up καιρός και το υγεία.

Αρκετές φορές εάν δεν καθαρίσω την ram δεν φορτώνει βίντεο στο YouTube αλλά και ιστοσελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από διαχείριση μνήμης ram πως πάει το δικό σας;

Το δικό μου βλέπω ότι δεσμεύει πολύ. Τις περισσότερες φορές είναι στο 57% και έχει τύχη να είναι κολλημένο και πάνω από 60.

Στο παρασκήνιο τρέχουν viber, what's up καιρός και το υγεία.

Αρκετές φορές εάν δεν καθαρίσω την ram δεν φορτώνει βίντεο στο YouTube αλλά και ιστοσελίδες.

 

Δεν το εχω κοιταξει ποτέ αλλα νομιζω ειναι αψογα, δεν εχει κολλήσει ποτέ κάτι ούτε υπάρχει κάποιο θέμα στα βίντεο.

 

Επίσης μην κολλάς στο πόσο τοις εκατο ΡΑΜ χρησιμοποιείται. Ο λογος που βαζουν(και θελουμε) περισσοτερη ΡΑΜ, ειναι ακριβως αυτος. Να χρησιμοποιειται οσο το δυνατον μεγαλυτερη ώστε να υπαρχει αμεση και γρηγορη προσβαση του επεξεργαστη σε περισσοτερες εφαρμογες και να δουλευει καλυτερα το multitasking.

 

RAM που δεν χρησιμοποιείται, είναι "αχρηστη" RAM. Οπότε μη κολλας, το 57 και το 60 που λες ειδικά είναι πολύ καλο (μη σου πω και χαμηλο) ποσοστό.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Updates δε βλέπω... Ακόμη security patch MΑΙΟΥ!!!

 

Σταματα ρε γκρινια πια :lol:

 

Υπομονη. Εχει ξεκινησει το roll out.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...