Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στη παρέα, Gmail, YouTube, Chrome, cosmote, cosmote tvgo,, τις έχει το ο κινητό ή πρέπει να κάνω την πλάγια διαδικασία?

 

Τα 3 πρώτα είναι Google οποτε την απαντηση φανταζομαι την ξερεις. Ο Chrome δουλευει κανονικά αν τον κατεβασεις απο apkpure αλλα δεν θα συγχρονιζει με το account σου. Αν θες συγχρονισμους κλπ με ολα τα google apps τοτε αναγκαστικα πρεπει να κανεις την πλαγια διαδικασια. Cosmote υπαρχει στο AppGallery και το tvgo είναι στα προσεχώς. Επισης υπάρχουν όλα τα ελληνικα banking apps και γενικα παρα πολλες ελληνικες εφαρμογες. Social θα βρεις μερικα στο AppGallery και μερικά θα χρειαστει να τα βαλεις απο ApkPure(δεν χρειαζεται να κανεις την "πλαγια" διαδικασια για αυτα. Μοναχα αν θες να δουλεψεις σωστα τα google apps χρειαζεται).

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Gcam θα δούμε άραγε σύντομα? Έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης με το hardware που φοράει..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δυσκολεύεται την ζωή σας. Απλά περάστε Google services

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπερα σε ολους. Ηθελα να ρωτησω μπορουμε να κανουμε rollback σε p40 pro και να γυρισουμε σε προηγουμενη εκδοση ??

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα tmax γυαλι..ειναι το κατι αλλο..σας το προτεινω!!

 

Οτι και αν εχω δοκιμασει, οι θηκες το πετανε.. ειτε με uv, ειτε με κολλα, ειτε και με τα 2..

εχεις θηκη απο πισω? αν ναι πια?

δεν στο πεταει?

AA, Και ενα link παρακαλω! :)

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια απλη silicone λεπτη ειναι..

Screenshot-20200719-171307-com-facebook-katana.jpg

 

μπορεις να μου στειλεις ενα λινκ για το τζαμακι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα και γω το p40 pro. Μου διέψευσε τη καθε προσδοκία ή εικόνα που είχα για χαβαη από οταν είχα πάρει κάποτε p20 pro. Μου εχει αφησει πολυ καλη πρώτη εντύπωση... πέρασα και google services, όλα μια χαρά.

 

Ερώτηση, για να δω αν πρέπει να αλλάξω launcher. Έχει πουθενά στις ρυθμίσεις ο launcher να κλειδώνει με διπλό ταπ; Ή να βάλω nova να τελειώνω; Προσοχή δεν μιλάω για double tap to wake... αυτό το έχω ήδη ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα και γω το p40 pro. Μου διέψευσε τη καθε προσδοκία ή εικόνα που είχα για χαβαη από οταν είχα πάρει κάποτε p20 pro. Μου εχει αφησει πολυ καλη πρώτη εντύπωση... πέρασα και google services, όλα μια χαρά.

 

Ερώτηση, για να δω αν πρέπει να αλλάξω launcher. Έχει πουθενά στις ρυθμίσεις ο launcher να κλειδώνει με διπλό ταπ; Ή να βάλω nova να τελειώνω; Προσοχή δεν μιλάω για double tap to wake... αυτό το έχω ήδη ενεργό.

Νομίζω πως δεν έχει τέτοια ρύθμιση.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα και γω το p40 pro. Μου διέψευσε τη καθε προσδοκία ή εικόνα που είχα για χαβαη από οταν είχα πάρει κάποτε p20 pro. Μου εχει αφησει πολυ καλη πρώτη εντύπωση... πέρασα και google services, όλα μια χαρά.

 

Ερώτηση, για να δω αν πρέπει να αλλάξω launcher. Έχει πουθενά στις ρυθμίσεις ο launcher να κλειδώνει με διπλό ταπ; Ή να βάλω nova να τελειώνω; Προσοχή δεν μιλάω για double tap to wake... αυτό το έχω ήδη ενεργό.

Δεν έχει τέτοια ρύθμιση εγώ έχω βάλει widget στη αρχική οθόνη για κλείδωμα της οθόνης το official της Huawei, δεν ξέρω αν σε βολέψει όμως

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

 

Βαγγέλη το ειδα το widgetaki. Δεν ειναι κακο. Αλλα το θεμα ειναι οτι ισως προτιμησω να αποφυγω τα εξτρα εικονιδια. Αλλα οκ, υπαρχει και το nova. Μικρο το κακο. :)

 

Παρεμπτιπτόντως, ρε παιδια ειναι οντως huawei? Στη κάμερα από εκει που ηταν φουλ επεξεργασία, πχ στο p20 pro, τώρα ειναι το άλλο άκρο. Καμιά φορά ανεβάζω και saturation με επεξεργασία :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν αναφέρεται πουθενά ο Microsoft launcher. Μετά από χρήση σε 3 συσκευές θεωρώ ότι είναι ο κορυφαίος launcher. Εκτός από το ότι φτιάχνεις τις συντομεύσεις όπως θέλεις με άπλετη ελευθερία επιλογών, μπορείς να σώσεις ότι έφτιαξες και να το επαναφέρεις σε οποιαδήποτε συσκευή. Επίσης το double tap to lock υπάρχει σαν επιλογή.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν αναφέρεται πουθενά ο Microsoft launcher. Μετά από χρήση σε 3 συσκευές θεωρώ ότι είναι ο κορυφαίος launcher. Εκτός από το ότι φτιάχνεις τις συντομεύσεις όπως θέλεις με άπλετη ελευθερία επιλογών, μπορείς να σώσεις ότι έφτιαξες και να το επαναφέρεις σε οποιαδήποτε συσκευή. Επίσης το double tap to lock υπάρχει σαν επιλογή.

 

Βασικα μονο εγω το ειπα το nova και ο λογος ειναι οτι το εχω αγορασμένο και με back up οσον αφορα τη διάταξη. Οπότε συνηθως όταν δεν μου κανει ο μαμα launcher πάω σε αυτόν.

 

Ισως να χεις δικιο και να ειναι καλος. Απλα εξηγώ γιατί το έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

 

 

 

Βαγγέλη το ειδα το widgetaki. Δεν ειναι κακο. Αλλα το θεμα ειναι οτι ισως προτιμησω να αποφυγω τα εξτρα εικονιδια. Αλλα οκ, υπαρχει και το nova. Μικρο το κακο. :)

 

 

 

Παρεμπτιπτόντως, ρε παιδια ειναι οντως huawei? Στη κάμερα από εκει που ηταν φουλ επεξεργασία, πχ στο p20 pro, τώρα ειναι το άλλο άκρο. Καμιά φορά ανεβάζω και saturation με επεξεργασία :lol::lol::lol::lol:

Ανδρέα λόγο σενσορα και στο P30 το μικρό που έχω με Ai κλειστό μια χαρά είναι οι φωτογραφίες και φυσικά οι βραδινές είναι κορυφή ισως λίγο ο σενσορας τα χαλάει όπου έχει πολύ κίτρινα φώτα, λογικά στο P40 θα είναι ακόμα καλύτερα τα πράγματα, βλέπω βελτιώνεται η Huawei

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανδρέα λόγο σενσορα και στο P30 το μικρό που έχω με Ai κλειστό μια χαρά είναι οι φωτογραφίες και φυσικά οι βραδινές είναι κορυφή ισως λίγο ο σενσορας τα χαλάει όπου έχει πολύ κίτρινα φώτα, λογικά στο P40 θα είναι ακόμα καλύτερα τα πράγματα, βλέπω βελτιώνεται η Huawei

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαγγέλη ακόμα και στα πρόσωπα καλά τα πάει. Ειλικρινά μιλάμε για στροφή 180 μοιρών.

 

Χρώματα κλπ θα ανεβάσω δείγματα τις επόμενες μέρες. Εκ πρώτης δεν με χάλασε κάτι. Θα το δω και σε θερμές λάμπες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους τους φιλους ...σε ποια εκδοση βρισκομαστε ?? 131 ?? πηρε κανεις καποια αναβαθμιση ?? ευχαριστω :)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη ακόμα και στα πρόσωπα καλά τα πάει. Ειλικρινά μιλάμε για στροφή 180 μοιρών.

 

 

 

Χρώματα κλπ θα ανεβάσω δείγματα τις επόμενες μέρες. Εκ πρώτης δεν με χάλασε κάτι. Θα το δω και σε θερμές λάμπες.

Ναι είναι πολύ καλό και στα πρόσωπα, στις θερμές λάμπες μπορεί να έχει βελτιωθεί η σειρά P40, στη σειρά P30 υπάρχει το πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση εχει ξεκινησει σε ευρωπαικες χωρες..εν αναμονη!!

 

τελεια....και ημουν ετοιμος για αγγελια....χιλια ευχαριστω αδερφε μου για την απαντηση....:)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερώτηση σε όσους πέρασαν google services (gms). Ακολούθησα αυτόν εδώ τον οδηγό. Εκ των υστέρων όμως τώρα με έχει πιάσει ανησυχία για το πόσο αξιόπιστο είναι το app που χρησιμοποιήθηκε για frp bypass. Θέλω να πω μήπως διαρρεύσουν οι κωδικοί των google accounts.

 

Ακολούθησε κανένας αυτόν τον οδηγό;

 

Αναφέρομαι στο app που περνάει account στο 5:34

 

Τέλος, όσοι έχετε περάσει gms τα κρατάει μετά από update ή πρέπει να κάνεις πάλι τη διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...