Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος p40 pro εδω και 2 μέρες περασα κ Google services και ολα ειναι μια χαρά για το gmail και να έχετε ειδοποιήσεις περάστε το bluemail και συγχρονίστε.. Ολα τα αλλα ειναι μια χαρά κ γενικά με τις ειδοποιήσεις ειναι και το emui ειναι λίγο επιθετικό... Το τηλέφωνο πάντως είναι όπλο προχωρήστε άφοβα απο εμένα.
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα τηλέφωνα που είχα έβαζα την υπέροχη Spigen hydrid+tempered glass της ίδιας εταιρείας.Για το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν έχει βγάλει η εν λόγο εταιρεία έχετε να προτείνετε κάτι ανάλογο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος p40 pro εδω και 2 μέρες περασα κ Google services και ολα ειναι μια χαρά για το gmail και να έχετε ειδοποιήσεις περάστε το bluemail και συγχρονίστε.. Ολα τα αλλα ειναι μια χαρά κ γενικά με τις ειδοποιήσεις ειναι και το emui ειναι λίγο επιθετικό... Το τηλέφωνο πάντως είναι όπλο προχωρήστε άφοβα απο εμένα.

 

μπορω καπως στο BlueMail να μου στελνει ειδοποιησεις πχ καθε 5 ωρες? να μην τρεχει στο background ολη μερα και μου στελνει διαφημηστικες βλακειες!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα google services αλλα απετυχα να συγχρονισω ολους τους λογαριασμους.

Ποια μεθοδο θεωρειτε καλυτερη αν μπορειτε βαλτε ενα λινκ

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα google services αλλα απετυχα να συγχρονισω ολους τους λογαριασμους.

Ποια μεθοδο θεωρειτε καλυτερη αν μπορειτε βαλτε ενα λινκ

ευχαριστω

 

εγω αυτο εκανα

3 πραγματα δεν δουλευουν.

τα notification απο τραπεζες οταν μπαινουν-βγαινουν λεφτα

το Gpay

Gmail notification

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πως μπορεί να συνεργαστεί το κινητό με smartwatch Samsung με ποια εφαρμογή?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι, έχει ηχογράφηση κλήσεων το p40pro?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι, έχει ηχογράφηση κλήσεων το p40pro?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένα κινητό με Android 10 δεν έχει.. Έχει κοπεί από την Google η δυνατότητα βάση των νόμων προστασίας προσωπικών δεδομένων

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...εχω πιασει 3-4 φορες στο χερι μου το p40 pro στο public και μπορω να πω οτι εχω παθει πλακα με το κινητο...εχω βρει το γνωστο βιντεακι με τις οδηγιες για να περαστουν τα googles services στο κινητο με το στικακι...το θεμα ειναι αυτο ειναι 2 μηνων...εχει προσπαθησει να το βαλει κανεις τωρα τελευταια;; λειτουργει ή το εχουν μπλοκαρει και θα εχω θεματα;;;
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα τηλέφωνα που είχα έβαζα την υπέροχη Spigen hydrid+tempered glass της ίδιας εταιρείας.Για το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν έχει βγάλει η εν λόγο εταιρεία έχετε να προτείνετε κάτι ανάλογο?

 

https://www.skroutz.gr/s/22771680/Ringke-Fusion-X-Back-Cover-%CE%A4%CE%B9%CF%81%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%AC%CE%B6-Huawei-P40-Pro.html?from=catspan

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινητό με Android 10 δεν έχει.. Έχει κοπεί από την Google η δυνατότητα βάση των νόμων προστασίας προσωπικών δεδομένων

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην δίνεις όρκο, κάτοχος p30pro & ηχογραφεί κανονικά με την 10αρα. Αν το είχες στην 9 & περνώντας την 10 δεν κάνεις hard reset συνεχίζεις να έχεις ηχογράφηση, Απλά ρωτάω αν υπάρχει τρόπος να έχεις ηχογράφηση στο p40pro. Σε ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Στο νήμα του p20 pro στο xda κάποιος έκανε extract την ηχογράφηση από κινεζική emui 10 rom.

Μπορείτε να δοκιμάσετε να δείτε αν γίνεται εγκατάσταση κι αν δουλεύει.

https://www.dropbox.com/sh/sjz1ynncown6cl3/AAC0DdxCGn6T5_HVrVC2hCcsa?dl=0

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσον αφορά τον ήχο (Κλήσεις, τραγούδια)κτλ πως είναι?

Σε σχέση με.το P20 pro που έχει διπλό ηχείο έχει τεράστια διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Παίχτηκε κάτι άλλο που δεν το ξέρουμε και η τιμή πήρε την κατιούσα ή καθαρά μόνο για την μη υποστήριξη των gms;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Παίχτηκε κάτι άλλο που δεν το ξέρουμε και η τιμή πήρε την κατιούσα ή καθαρά μόνο για την μη υποστήριξη των gms;

χαμηλές πωλήσεις λόγω gms

 

 

Εγώ το βρίσκω και 685 πλέον (δεν είναι για όλους η τημη)

Link to comment
Share on other sites

χαμηλές πωλήσεις λόγω gms

 

 

Εγώ το βρίσκω και 685 πλέον (δεν είναι για όλους η τημη)

 

Ναι στα 644Ε η τιμή με αποφορολόγηση

Link to comment
Share on other sites

Μην δίνεις όρκο, κάτοχος p30pro & ηχογραφεί κανονικά με την 10αρα. Αν το είχες στην 9 & περνώντας την 10 δεν κάνεις hard reset συνεχίζεις να έχεις ηχογράφηση, Απλά ρωτάω αν υπάρχει τρόπος να έχεις ηχογράφηση στο p40pro. Σε ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγώ τo p30pro έχω.. Ναι το ξέρω,με την 10.1 όμως έκλεισε τελείως η πόρτα ακόμη και χωρίς καθαρή εγκατάσταση...

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς από πού μπορώ να προμηθευτώ το P40 PRO PLUS.Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμένο μοντέλο που έχει 10x οπτικό ζουμ.Οποιος ξέρει από πού μπορώ να το παραγγείλω (Με απαλλαγή αφμ) θα με βοηθούσε
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς από πού μπορώ να προμηθευτώ το P40 PRO PLUS.Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμένο μοντέλο που έχει 10x οπτικό ζουμ.Οποιος ξέρει από πού μπορώ να το παραγγείλω (Με απαλλαγή αφμ) θα με βοηθούσε

νομιζω οτι δεν εχει ερθει ακομη.διαθεσιμο τωρα που εριξα μια ματια..δεν το βρηκα καπου :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ που μίλησα και με Huawei UK μου είπαν ότι δε γνωρίζουν πότε θα κυκλοφορήσει να μπαίνω τακτικά και να το παρακολουθώ στη σελίδα τους.Καλα η εξυπηρέτηση από την Ελληνική Huawei δεν ήταν τίποτα άλλο παρά μόνο copy paste ένα κείμενο που ανέφερε Μόνο τα σημεία που πωλούνται τα προϊόντα της(καταστήματα).Ότι ερώτηση και να έκανα μου απαντούσαν αυτό εδώ,είναι για γέλια, τουλάχιστον ο συγκεκριμένος που μιλούσα εγώ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ειτε καπου ενσωματωμενη η επιλογη για backup στο τηλεφωνο.

στο lg στις ρυθμισεις ειχε επιλογη full backup. υπαρχει καπου εδω κατι τετοιο?

πχ παιρνω backup, κανω reset τα παντα, επαναφερω το backup οπως ηταν. ή επαναφορα ολων των εφαρμογων με τα data τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To Pro Plus βγαίνει στις 25/06 την άλλη εβδομάδα στα 1399 Ευρω και σε εμάς εδώ, αφου θα ειναι σε όλη την Ευρώπη.

 

Σήμερα εμφανίστηκε στο Amazon.de προπαραγγελια αλλά έχει βγει και σε Huawaei France , Italy , Germany pre-order

 

https://www.amazon.de/HUAWEI-P40-Plus-Dual-Smartphone/dp/B089X8JD8F/ref=sr_1_5?crid=35BEHX067NRG3&dchild=1&keywords=p40+pro+plus+huawei&qid=1592565980&sprefix=p40+pro+pl%2Caps%2C205&sr=8-5

Edited by rigel72
Link to comment
Share on other sites

To Pro Plus βγαίνει στις 25/06 την άλλη εβδομάδα στα 1399 Ευρω και σε εμάς εδώ, αφου θα ειναι σε όλη την Ευρώπη.

 

Σήμερα εμφανίστηκε στο Amazon.de προπαραγγελια αλλά έχει βγει και σε Huawaei France , Italy , Germany pre-order

 

https://www.amazon.de/HUAWEI-P40-Plus-Dual-Smartphone/dp/B089X8JD8F/ref=sr_1_5?crid=35BEHX067NRG3&dchild=1&keywords=p40+pro+plus+huawei&qid=1592565980&sprefix=p40+pro+pl%2Caps%2C205&sr=8-5

 

πιάσε το αυγο και :confused:.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει την εχω αγοράσει μπαίνει γάντι https://www.skroutz.gr/s/23406901/Spigen-Rugged-Armor-Back-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-P40-Pro.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το κινητο τοχω ερωτευθει ειναι τελειο και χωρίς gms σκασίλα μου οτι χρειάζομαι τοχω τι να πω γι αυτο το κινητο

και κατι αλλο που δεν λέει κανένας το μέγεθός του ειναι ιδανικό για το χέρι

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια πως τα πηγαινει η συσκευη? εχω το Mate 20 pro και η μπαταρια ειναι αψογη! εχω δει σε διαφορα τεστακια σε σχεση με τον ανταγωνισμο δεν τα πηγαινει και τοσο καλα! επειδη σκεφτομαι την μεταβαση ,φοβαμαι μην κανω οπισθοχωρηση στο θεμα μπαταριας που για μενα ειναι το ποιο βασικο!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...