Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sbxgr. Φιλαράκι ευχαριστούμε για τις απαντήσεις σου . Τελικά από ότι κατάλαβα δεν είναι κάτι σοβαρό το όλο θέμα κ δεν χρειάζεται δισταγμό αν θέλεις να απόκτησης την συγκεκριμένη συσκευή...για όλα υπάρχουν λύσεις από οτι δείχνει το όλο σκηνικό...

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάλτε YouTube vanced.

 

Ποιά η διαφορά από το κλασικό youtube ? Τι κάνει παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Και στο p30 pro vanced δουλεύω για να μην έχω διαφημίσεις, δεν έχει καμία διαφορά με το κλασικό YouTube, για εμένα είναι απαραίτητα τα Google services και πιστεύω πως πάντα θα υπάρχει λύση, ειδικά από huawei δεν την συμφέρει να ασχοληθεί για να πετάξει έξω αυτούς που περνάνε Google. Τώρα περιμένω να παραλάβω την προσφορά από γερμανική Amazon που με επαγγελματικό λογαριασμό βγαίνει τσάμπα.

Δεν το έχω δει καν από κοντά, οπτικά όπως το βλέπω με χαλάει το κόψιμο για την μπροστά κάμερα ή θα προτιμούσα τουλάχιστον να το έχει δεξιά.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι το p30 pro που είχα είχε desktop mode αυτό γιατί δεν έχει ?

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς συνδέσει το λογαριασμό του Google με το Micro g στο YouTube vanced? Μου κολλάει μετά το πέρασμα του password και δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ.

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία διευκρίνιση από τους κατόχους που το έχουν πάρει. Έχω δει ένα σωρό βιντεακια για το πως να βάλεις τo google play store Κ οι απόψεις διίστανται στους μισούς παίζει σε άλλους κολλάει σε άλλους δεν κάνει τίποτα. Το ερώτημα είναι με την διαδικασία του more apps Κ μετά το apk pure να κατεβάσεις τις εφαρμογές της google που θες μπορείς να κάνεις sing in; γιατί δεν το διευκρινίζεις κανείς αυτό..
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα τελικά κανονικά τα gapps οχι με τον τρόπο usb αλλά με τον τρόπο που τα περνάς μέσα στο τηλέφωνο.

Υπάρχει βίντεο στο YouTube . Δουλεύουνε όλα κανονικά ενημερώσεις και ειδοποιήσεις χωρίς ενοχλητικά Μπάνερ του Google services .

 

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Link στο YouTube?

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτό είναι και δουλεύει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα αδερφέ...

Για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ..

Ανταλλαγή απόψεων και λύσεων..

Ειλικρινά θα το άφηνα χωρίς gapps αλλά λόγο του drone η εφαρμογή DJI δεν μου έδειχνε τον χάρτη και αναγκαστικά έπρεπε να βρω τρόπο να τα περάσω.

Τώρα είναι σαν να είχε από μαμά

playstore.

Με τα πάντα όλα ακόμα και οι τράπεζες που χρησιμοποιώ εγώ δουλεύουνε όλες.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω το p40 lite. Η αλήθεια είναι ότι το έχω σεταρει και χωρίς play store, αλλά το θέλω πιο πολύ για τις αυτόματες ενημερώσεις των εφαρμογών.
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι και δουλεύει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τόσο πολύ σε παιδεψε Κ σένα όπως Κ αυτόν στο τέλος ; είναι τελικά κάτι fix. Μια φορά το περνάς Κ τέλος; δεν ξανά ασχολησε;

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ σε παιδεψε Κ σένα όπως Κ αυτόν στο τέλος ; είναι τελικά κάτι fix. Μια φορά το περνάς Κ τέλος; δεν ξανά ασχολησε;
Όλη η ιστορία κάνα 20 λεπτό μου πήρε και τέλος. Τώρα για το αν ξανά ασχοληθώ η αν είναι κομπλέ δεν το ξέρω.. πάντως από εχθές που την έκανα την ιστορία μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Ενημερώσεις ειδοποιήσεις email τα πάντα όλα κανονικά.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά έχει βγει ένας καινούργιος τρόπος να περνάτε τα Google χωρίς κόπο.
μέσο chat partner.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα.

για όπους πέρασαν Google services και χρησιμποιούν τραπεζικές εφαρμογές, θα ήθεα να ρωτήσω αν κατάφερε κάποις να λειτουργήσει το tap and pay της Alpha bank, ή την υπηρεσία Wallet της Eurobank.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα.

για όπους πέρασαν Google services και χρησιμποιούν τραπεζικές εφαρμογές, θα ήθεα να ρωτήσω αν κατάφερε κάποις να λειτουργήσει το tap and pay της Alpha bank, ή την υπηρεσία Wallet της Eurobank.

 

Ευχαριστώ

 

Εγώ όχι. Το έχω αναφέρει και νωρίτερα. Ειναι τα μόνα που δε μου δουλεύουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ερώτηση το multi device control panel σας λειτουργεί κανονικά εγώ το ψάχνω και δεν το βρίσκω .

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει κανείς που έφυγε από mate 20 pro για p40 pro να μας πει αν αξίζει η μετάβαση και αν τον έχει ξενερώσει κάτι(πέρα από τα Google services)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι σε φάση που ίσως το πάρω αργότερα σήμερα μετά από ένα ατύχημα που είχε το p30 pro μου. Πολύ καλή συσκευή φαίνεται αλλά προβληματίζομαι. Αξίζει να περιμένω το plus; έχει κανείς σας ιδέα πότε θα έρθει και τι περιμένουμε παραπάνω πέρα από την τιμή;
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα τέτοια συσκευή πήγε χαμένη. Η τιμή έξω έπεσε στα 700 εδώ δεν κάνει μια προσφορά η εταιρία να μας δώσει την ευκαιρία να το δοκιμάσουμε. Δεν είναι μόνο το θέμα GMS το οποίο είναι σοβαρό, πρέπει με κάποιο τρόπο να φέρει κόσμο κοντά στο δικό της περιβάλλον. Στη τιμή 1000 πολύ λίγοι θα τολμήσουν. Από τις αγγελίες στο δίπλα μάλλον όσοι το πήραν το σουτάρουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 700 άντε 800 το έπαιρνα εχθές.. άντε 950 με δώρο το p30 lite.. Σε αυτή την τιμή που είναι τώρα με τίποτα..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα τέτοια συσκευή πήγε χαμένη. Η τιμή έξω έπεσε στα 700 εδώ δεν κάνει μια προσφορά η εταιρία να μας δώσει την ευκαιρία να το δοκιμάσουμε. Δεν είναι μόνο το θέμα GMS το οποίο είναι σοβαρό, πρέπει με κάποιο τρόπο να φέρει κόσμο κοντά στο δικό της περιβάλλον. Στη τιμή 1000 πολύ λίγοι θα τολμήσουν. Από τις αγγελίες στο δίπλα μάλλον όσοι το πήραν το σουτάρουν.
Παιδιά μη λέτε ότι θέλετε χωρίς να το έχετε δοκιμάσει ...

Πλην του Google support που λύνεται εύκολα σε 20 λεπτά αλλά και πάλι χωρίς αυτό είναι πλήρες για εναν μεσαίο χρήστη .

Το τηλέφωνο είναι ναυαρχίδα με τα όλα της

 

Μερικά θετικά

 

amoled 90hz στα 2640*1200 ,

Dual SIM και esim 5g

πολύ βολικό στο χέρι και στο κράτημα,

premium κατασκευή,

για κάμερα δεν θα αναφέρω ,

δεν κολλάει πουθενά

εφαρμογές και παιχνίδια τα τρέχει νερακι ,

σε θέμα μπαταρίας είναι φοβερό

 

σιγουρη μέρα με χρήση hard core

όπως τηλέφωνα , μυνήματα ,internet ,social ,παιχνίδια,

bloutooth, GPS, 4g+ ,WiFi πάντα ανοιχτά .

(Mε το note 10 plus ίδια χρήση 2 φορτίσεις την ημέρα.)

 

φορτίζει από 10%-70% σε 35 λεπτά τεσταρισμενο, αδιαβροχο .

Το μόνο αρνητικό που έχω και παράπονο είναι το ότι έχει μόνο ένα ηχείο.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sbxgr
P30 pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...