Jump to content

Coronavirus COVID-19


ggazas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε παραπέμπω στον καθηγητή λοιμωξιολογίας, μέλος της επιτροπής κορονοϊού (επιτροπής στην οποία προΐσταται ο πολύς κύριος Τσιόδρας δηλαδή) στα βίντεο προηγούμενου ποστ μου. Λέει επί λέξει ότι είναι μία γρίπη. Επ' αυτού έχεις να σχολιάσεις κάτι; Τα λέει καλά ο κ. καθηγητής ή θα τον διορθώσεις;

 

Για τα νούμερα που σου έγραψα έχεις να σχολιάσεις κάτι, ή γενικά όλες οι επίσημες στατιστικές είναι απλά κομμάτι της παγκόσμιας προπαγάνδας; Έχουν πεθάνει τόσοι άνθρωποι παγκοσμίως, κι εσύ συνεχίζεις να είσαι αλαζόνας, είρων και επιθετικός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τα νούμερα που σου έγραψα έχεις να σχολιάσεις κάτι, ή γενικά όλες οι επίσημες στατιστικές είναι απλά κομμάτι της παγκόσμιας προπαγάνδας; Έχουν πεθάνει τόσοι άνθρωποι παγκοσμίως, κι εσύ συνεχίζεις να είσαι αλαζόνας, είρων και επιθετικός.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Σου επιστρέφω την ερώτηση. Εγώ δεν ανήκω στην ιατρικό κλάδο. Ο κύριος αυτός όχι απλά ανήκει στον ιατρικό κλάδο, αλλά είναι καθηγητής λοιμωξιολογίας, κι επίσης ανήκει στην ειδική επιτροπή λοιμωξιολόγων της κυβέρνησης για τον κορονοϊό. Για να δηλώσει όσα δήλωσε, εσύ τι λες, έλαβε υπόψη του τους επίσημες στατιστικές, ή όχι;

Απάντησε σ' αυτό, και άσε τα "είρων" και "επιθετικός" και λοιπές ταμπέλες, γιατί ταμπέλες μπορώ να βάλω κι εγώ κι ο οποιοσδήποτε.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Για να απαντήσω στην ερώτηση σου, ας προσποιηθώ ότι ρωτάς καλοπροαίρετα (που δεν ρωτάς): μια γρίπη που είναι α) σούπερ μεταδοτική και β) για την οποία δεν υπάρχει εμβόλιο ή αντιϊκό φάρμακο, μου ακούγεται αρκετά επικίνδυνη. Άνθρωποι που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες και κάθε χρόνο κάνουν το εμβόλιο της "ακίνδυνης" γρίπης κατόπιν ιατρικής προτροπής, τώρα σαν βασική οδηγία έχουν το "καλύτερα να μην το κολλήσετε". Δεν ξέρω γιατί θα έπρεπε να το βαφτίσουμε πχ γκοτζίλα, για να αποκτήσει ένα κύρος και μια επικινδυνότητα: οι 460000 θάνατοι σε 6 μήνες θα έπρεπε να αρκούν.

 

Οπότε, αφού ό,τι δεν βολεύει την κοσμοθεωρία σου το κάνεις απλά γαργάρα ή το απαξιώνεις (ας μην αναφέρω για τρίτη φορά τη Βραζιλία, γιατί πάλι δεν θα πάρω απάντηση), θα σου πρότεινα να μην διαστρεβλώνεις πληροφορίες επιλεκτικά κατά το δοκούν, και πάρεις κανένα στο λαιμό σου.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, κατάλαβα. Όποτε οι καθηγητές επιστρέφουν, έστω και για λίγο, στην κοινή λογική, ξαφνικά γίνονται αόρατοι και οι ίδιοι και οι δηλώσεις τους.

Δεν πειράζει, τα 0.60€ να είναι καλά (συγγνώμη αν δεν είμαι ενημερωμένος ως προς τα τιμολόγια).

 

Καλό βράδυ και καλά να περάσεις μέσα στο σπίτι. Δε βγαίνουμε έξω, φυσικά. Προστατευόμαστε από το μπαμπούλα. Ναι;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα γνωστά, χωρίς επιχειρήματα, στρίβεις δια της ειρωνίας. Είναι ντροπή σου, ούτε που είδες το βίντεο, και διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα ενός επιστήμονα που λέει ακριβώς τα αντίθετα από όσα γράφεις. Για να σου απαντήσω στο ύφος σου, καλή φραπεδιά.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, κατάλαβα. Όποτε οι καθηγητές επιστρέφουν, έστω και για λίγο, στην κοινή λογική, ξαφνικά γίνονται αόρατοι και οι ίδιοι και οι δηλώσεις τους.

 

Δεν πειράζει, τα 0.60€ να είναι καλά (συγγνώμη αν δεν είμαι ενημερωμένος ως προς τα τιμολόγια).

 

 

 

Καλό βράδυ και καλά να περάσεις μέσα στο σπίτι. Δε βγαίνουμε έξω, φυσικά. Προστατευόμαστε από το μπαμπούλα. Ναι;

 

Οπότε κάποιος επιστήμονας πει κάτι που θεωρούμε ότι εξυπηρετεί την άποψη μας, το αποδεχόμαστε και το χρησιμοποιούμε σαν επιχείρημα. Όταν ο ίδιος η κάποιος άλλος επιστήμονας πει πράγματα διαφορετικά από την κοσμοθεωρία μας είναι βαλτός και στημένος από την "Χ" συνομωσία.

@ndros13

Φραπελιά είναι το σωστό.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα γνωστά, χωρίς επιχειρήματα, στρίβεις δια της ειρωνίας. Είναι ντροπή σου, ούτε που είδες το βίντεο, και διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα ενός επιστήμονα που λέει ακριβώς τα αντίθετα από όσα γράφεις. Για να σου απαντήσω στο ύφος σου, καλή φραπεδιά.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Οπότε κάποιος επιστήμονας πει κάτι που θεωρούμε ότι εξυπηρετεί την άποψη μας, το αποδεχόμαστε και το χρησιμοποιούμε σαν επιχείρημα. Όταν ο ίδιος η κάποιος άλλος επιστήμονας πει πράγματα διαφορετικά από την κοσμοθεωρία μας είναι βαλτός και στημένος από την "Χ" συνομωσία.

@ndros13

Φραπελιά είναι το σωστό.

Περί φραπεδιών και φραπελιών εσείς θα ξέρετε καλύτερα. Εγώ μόνο φρέντο.

Εγώ πάντως θα βγω απόψε. Όπως θα βγει και τόσος κόσμος, και της κόρης του υφυπουργού πολιτικής προστασίας συμπεριλαμβανομένης. Ξέρετε, αυτή που διοργανώνει τα πάρτυ "ασμπέτε" ή αλλιώς "sex me up", και για αυτό φυσικά μια τεράστια ΓΑΡΓΑΡΑ.

 

@ndros13:

Ντροπή είναι να ξεπουλάς φτηνά την ελευθερία σου, λόγω του ότι βλέπεις όλη μέρα ειδήσεις, έχεις αποδεχτεί την εικονική πραγματικότητα που σου πουλάνε, ως εκ τούτου τα έχεις κάνει πάνω σου, και από πάνω να απαιτείς να τα κάνουν πάνω τους και οι υπόλοιποι για να μη νιώθεις άσχημα.

 

Κοσμοθεωρία μου είναι ο μύθος του σπηλαίου του Πλάτωνα. Διάβασέ τον και βρες τη θέση σου στην όλη ιστορία.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το ότι κάτι είναι νέο και δεν είναι σαν τους υπόλοιπους κορωνοϊος κάνει τους επιστήμονες να είναι ειδικοί η όχι;; είναι σαν να πάρεις ένα tesla και να πάθει κάτι και να πεις, θα το παω στον Μπάμπη την μηχανικαρα μου να το φτιάξει.. Αυτοκίνητο είναι αλλά δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα.. Οπότε ο Μπάμπης θα προτείνει ένα κάρο θεωρίες μέχρι η να το φτιάξει η να το παρατήσει...

Το ότι η κόρη ενός πολιτικού η ενός βασιλιά κάνει ότι θέλει πάει να πει ότι; δεν κολλάει σε αυτό το αίμα η ότι δεν πιστεύει;;

Μάλλον αυτό που έριξε από την μία στιγμη στην άλλη για 10 μέρες κοριτσάκι 13 ετών συναδέρφου σε μηχανική υποστήριξη της αναπνοής δεν είναι κωρονοιους όπως τους είπαν αλλά μάλλον κάτι για το οποίο θα μας διαφωτίσει ο φίλτατος panos75.. Εντωμεταξύ και ο συνάδερφος τελευταία ήταν της λογικής ότι ίσως μας δουλεύουν.. Για ρώτα τον τώρα... Από την μία το παιδί έγινε καλά από την άλλη η γυναίκα του ζητάει την επιμέλεια γιατί δεν το πρόσεχε αρκετά..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το ότι η κόρη ενός πολιτικού η ενός βασιλιά κάνει ότι θέλει πάει να πει ότι; δεν κολλάει σε αυτό το αίμα η ότι δεν πιστεύει;;

 

Μάλλον σημαίνει το πιο απλό: ότι κάτι παραπάνω ξέρει απ' την πλέμπα.

Οι άρχοντες και οι πολιτικοί, φοβούνται πολύ περισσότερο για τη ζωούλα τους απ' ό,τι ο απλός κόσμος. Οπότε όταν ένα συγγενικό άτομο πολιτικού, που έχει γνώση κι εξουσία στα χέρια του, αγνοεί επιδεικτικά τις συστάσεις των ειδικών επιστημόνων, κοντά στο νου και η γνώση για το σημαίνει αυτό. Δε θα βάλω νιονιό στον καθένα εδώ μέσα.

 

Όταν επιστήμονας, μέλος της κυβερνητικής επιτροπής λοιμωξιολόγων λέει ευθαρσώς σε φιλοκυβερνητικό κανάλι ότι ο νέος κορονοϊός είναι μια ακόμα γρίπη, και τόσες μέρες δεν έχει ανακαλέσει, δεν έχει απομακρυνθεί από τη θέση του (άρα σε κανέναν δεν ακούστηκαν παράλογα τα όσα είπε), κι ακόμα κάποιοι αναρωτιούνται για το αυτονόητο, για το περιεχόμενο των δηλώσεών του, και ψειρίζουν τη μαϊμού, ε τότε ή πρόβλημα κατανόησης και αντίληψης υπάρχει, ή ξεκάθαρα υπάρχει ΔΟΛΟΣ.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον γνωρίζεις τον εν λόγω κύριο, ρώτα τον αν όσα λέει στο δελτίο του ΣΚΑΙ είναι αλήθεια ή ψέματα, κι άσε τους εξυπνακισμούς και τις ταμπέλες.

 

"Ουδέποτε θα έλεγε", ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΜΩΣ. ΝΑΙ Ή ΟΥ;;;

Εκτός κι αν στο βίντεο δεν εικονίζεται ο εν λόγω κύριος, οπότε τα παράπονα στο κανάλι.

 

Και εγώ ξαναλέω ότι τα λαμβάνεις αυτά που λέει όπως θες. Ούτε είναι καμία βόμβα όπως λέει και ο τίτλος του βίντεο. Το γρίπη δεν το επικαλέστηκε για να μειώσει τον ιό αλλά για να περιγράψει ότι και αυτός είναι μια ασθένεια του αναπνευστικού. Και όπως σε οποιον εχει γριπη δεν του συμπεριφερεσαι διαφορετικά, έτσι και σε αυτους που έχουν κορονοιο πρεπει να συμπεριφερομαστε το ιδιο. Εσυ πάντως συνέχισε να παραπληροφορεις...

Edited by Adth92
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ξαναλέω ότι τα λαμβάνεις αυτά που λέει όπως θες. Ούτε είναι καμία βόμβα όπως λέει και ο τίτλος του βίντεο. Το γρίπη δεν το επικαλέστηκε για να μειώσει τον ιό αλλά για να περιγράψει ότι και αυτός είναι μια ασθένεια του αναπνευστικού. Και όπως σε οποιον εχει γριπη δεν του συμπεριφερεσαι διαφορετικά, έτσι και σε αυτους που έχουν κορονοιο πρεπει να συμπεριφερομαστε το ιδιο. Εσυ πάντως συνέχισε να παραπληροφορεις...

 

Δεν υπάρχουν διάφοροι τρόποι να κατανοήσεις αυτό που λέει ξεκάθαρα, εκτός κι αν έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη να ζεις ντε και καλά με έναν μπαμπούλα στη ζωή σου. Δικαίωμά σου. Όπως κι εμένα είναι δικαίωμά μου να θεωρώ ότι εφόσον μου βάζεις ταμπέλα ότι παραληροφορώ, να σου βάλω κι εγώ την ταμπέλα ότι τα παίρνεις.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να συμβαίνει Πάνο, το πρόβλημα είναι αλλού. Ότι υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά. Οι εκκλησίες πχ ήταν επικίνδυνες για να κολλήσεις. Τα λεωφορεία και τα τρένα όμως δεν είναι.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν διάφοροι τρόποι να κατανοήσεις αυτό που λέει ξεκάθαρα, εκτός κι αν έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη να ζεις ντε και καλά με έναν μπαμπούλα στη ζωή σου. Δικαίωμά σου. Όπως κι εμένα είναι δικαίωμά μου να θεωρώ ότι εφόσον μου βάζεις ταμπέλα ότι παραληροφορώ, να σου βάλω κι εγώ την ταμπέλα ότι τα παίρνεις.

 

Γνώμη σου. Δικαίωμα μου όμως είναι να ακουω τι λένε οι ειδικοί και να μην κάθομαι ντε και καλά να λέω ότι όλα όσα λένε είναι λάθος και ψέματα μόνο και μόνο επειδή τους υποστηρίζει η κοινή γνώμη. Γιατί εγώ, όπως και πολλοί άλλοι εδώ πέρα δεν έχουν χρόνο να συνωμοσιολογούν. Τέλος, αμφιβάλλω ότι υπάρχει κάποιος εδώ πέρα που όπως αποκαλείς είναι "μενουμεσπιτακιας". Όλοι βγαίνουμε έξω, άλλο αν θεωρούμε πως ο κίνδυνος παραμονεύει ακόμα και δεν λέμε ότι ο κορονοιος δεν είναι τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη σου. Δικαίωμα μου όμως είναι να ακουω τι λένε οι ειδικοί και να μην κάθομαι ντε και καλά να λέω ότι όλα όσα λένε είναι λάθος και ψέματα μόνο και μόνο επειδή τους υποστηρίζει η κοινή γνώμη. Γιατί εγώ, όπως και πολλοί άλλοι εδώ πέρα δεν έχουν χρόνο να συνωμοσιολογούν. Τέλος, αμφιβάλλω ότι υπάρχει κάποιος εδώ πέρα που όπως αποκαλείς είναι "μενουμεσπιτακιας". Όλοι βγαίνουμε έξω, άλλο αν θεωρούμε πως ο κίνδυνος παραμονεύει ακόμα και δεν λέμε ότι ο κορονοιος δεν είναι τίποτα

 

Όταν οι ειδικοί υπαναχωρούν, αλλάζοντας γνώμες ανά 24ωρο, ΓΑΡΓΑΡΑ.

Ότι ο ΠΟΥ έβγαλε ανακοίνωση ότι οι μη συμπτωματικοί δε μεταδίδουν τον ιό, άρα τα πιτσιρίκια τσάμπα και βερεσέ έμειναν μέσα, οι "μενουμεσπιτάκηδες", οι ντόπιοι "ειδικοί" και τα ντόπια ΜΜΕ, ΓΑΡΓΑΡΑ.

 

Ότι και να συμβαίνει Πάνο, το πρόβλημα είναι αλλού. Ότι υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά. Οι εκκλησίες πχ ήταν επικίνδυνες για να κολλήσεις. Τα λεωφορεία και τα τρένα όμως δεν είναι.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Καλά, αυτό με τις εκκλησίες, τραγικό. Από 17/5 που άνοιξαν, τόσος κόσμος εκλλησιάστηκε, κοινώνησε, πού είναι τα δεκάδες εκατομμύρια κρούσματα και οι εκατοντάδες χιλιάδες νεκροί; ΟΕΟ;

 

Ούτε στις τράπεζες ούτε στα καταστήματα κινητής κολλάει.

Παρεμπιπτόντως, το έβλεπα κατά τη διάρκεια όλης της καραντίνας, και πριν την καραντίνα, και τώρα. Τι στο καλό κάνει τόσος κόσμος στην ουρά στα καταστήματα κινητής; Εκεί δε μπορούσε να γίνει ηλεκτρονικά η δουλειά τους;

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Oσοι νοσουν δεν ειναι πραγματικοι ΕΛ....Τουριστες εισαγωμενοι μεταναστες ρομα....δειτε το στα συνορα τα αεροδρομια καταυλισμους κλπ
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για την κατάντια του πληθυσμού αυτής της χώρας .... Διάβασα τις τελευταίες σελίδες του topic και με έπιασε θλίψη.... Κανένα μέτρο ,καμία σκέψη , μόνο φανατισμος και ειρωνία από την ημιμάθεια που μας παρέχουν μέσω πχ των βίντεο του YouTube .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για την κατάντια του πληθυσμού αυτής της χώρας .... Διάβασα τις τελευταίες σελίδες του topic και με έπιασε θλίψη.... Κανένα μέτρο ,καμία σκέψη , μόνο φανατισμος και ειρωνία από την ημιμάθεια που μας παρέχουν μέσω πχ των βίντεο του YouTube .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εχεις απολυτο δικαιο....δεν κανουν αυτο που πρεπει, δεν κανουν το σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Ο ίδιος ο καθηγητής, μέλος της Επιτροπής λοιμωξιολόγων για τον κορονοϊό, λέει αυτό που λέει εδώ και καιρό όλος ο κόσμος που έχει μια σταλιά μυαλό στο κεφάλι του:

"Άδικη η στοχοποίηση των ατόμων με κορονοϊό, μια ακόμα γρίπη είναι":

 

Εντωμεταξύ ο άνθρωπος δεν είπε ότι είναι μία απλή γρίπη και δεν τρέχει κάτι. Δεν θέλει πάνω από 20IQ για να το καταλάβει κανένας αυτό. Είπε ότι δεν είναι και HIV πχ ώστε να στοχοποιείται ο κάθε άρρωστος. Ότι δεν χρειάζεται κάποιος που νοσεί ή που έχει νοσήσει από Covid 19 να βιώνει κοινωνικό ρατσισμό σαν να είναι λεπρός ας πούμε.

 

Το καταλαβαίνω ότι θέλει λίγο μυαλό παραπάνω να είμαστε αντικειμενικό και να μην βλέπουμε αυτό που θέλουμε να δούμε μόνο, στα λεγόμενα του άλλου, ή σε μία αναζήτηση στο internet. Αλλά από την άλλη, το να μιλάμε την ίδια γλώσσα και άλλα να καταλαβαίνει ο ένας και άλλα ο άλλος, συνιστά και πνευματική αναπηρία, σε ορισμένες ακραίες περιπτώσεις.

 

Αλλά θα μου πεις αν ήμασταν έξυπνοι σαν ράτσα, δεν θα περνούσαμε αυτά που περνάμε γενικά.. Οκ, δεκτό.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ο άνθρωπος δεν είπε ότι είναι μία απλή γρίπη και δεν τρέχει κάτι. Δεν θέλει πάνω από 20IQ για να το καταλάβει κανένας αυτό. Είπε ότι δεν είναι και HIV πχ ώστε να στοχοποιείται ο κάθε άρρωστος. Ότι δεν χρειάζεται κάποιος που νοσεί ή που έχει νοσήσει από Covid 19 να βιώνει κοινωνικό ρατσισμό σαν να είναι λεπρός ας πούμε.

 

Το καταλαβαίνω ότι θέλει λίγο μυαλό παραπάνω να είμαστε αντικειμενικό και να μην βλέπουμε αυτό που θέλουμε να δούμε μόνο, στα λεγόμενα του άλλου, ή σε μία αναζήτηση στο internet. Αλλά από την άλλη, το να μιλάμε την ίδια γλώσσα και άλλα να καταλαβαίνει ο ένας και άλλα ο άλλος, συνιστά και πνευματική αναπηρία, σε ορισμένες ακραίες περιπτώσεις.

 

Αλλά θα μου πεις αν ήμασταν έξυπνοι σαν ράτσα, δεν θα περνούσαμε αυτά που περνάμε γενικά.. Οκ, δεκτό.

 

Τίτλος τιμής τέτοιου είδους χαρακτηρισμοί από ένα άτομο σαν εσένα. Συνέχισε να εκτίθεσαι.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

 

Αλλά θα μου πεις αν ήμασταν έξυπνοι σαν ράτσα, δεν θα περνούσαμε αυτά που περνάμε γενικά.. Οκ, δεκτό.

 

Μια χαρα περναμε και ειμαστε γατοι. Ειμαστε ΕΛ. Το εχουμε τεκμηριωσει επιστημονικα στο παρελθον. Εσυ τι ρατσα εισαι?...δεν εισαι ΕΛ; :O

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα περναμε και ειμαστε γατοι. Ειμαστε ΕΛ. Το εχουμε τεκμηριωσει επιστημονικα στο παρελθον. Εσυ τι ρατσα εισαι?...δεν εισαι ΕΛ; :O
Και όχι απλά ΕΛ αλλά και Τάσος.

Αλήθεια η Γκόλφω τι κάνει;

Ή δεν είναι αυτό;

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...