Jump to content

Samsung Galaxy S20 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έχω ακόμα εγγύηση εννοείται οπότε δε σκέφτομαι για ρουτ, αν δούλευε τέλεια η βρουν κάτι μετά τα δύο χρόνια ίσως το κάνω.. Απλά ολόκληρη σαμι μαρεσει που γράφουν ότι μπορείς για πλήρη οθόνη μέσα στις εφαρμογές κ δεν γίνεται..

τις φωτογραφίες που ανέβασα τις είδες? αυτό δεν ζητούσες να κάνεις? αν όντως ζητούσες αυτό γιατί αυτό κατάλαβα δεν θέλεις root απλά adb δεν χάνεις καμιά εγγύηση και είναι και πανεύκολο

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω νέα σου , δουλεύει κ κάθετα φουλ; εγώ έχω το s10 plus, ευχαριστώ ελπίζω ναμην είναι τόσο μπελαλίδικο

Ναι δουλεύει και κάθετα.

Θέλει αυτη την εφαρμογή, δεν είναι στο playstore πλεον.

https://appcloner.app/

Είναι paid, αν και τη βρισκεις τσαμπα σε διάφορα μερη..

Κάνεις κλωνο οποίας εφαρμογής θέλεις αλλάζοντας οτι θες.

(οπότε μπορείς να έχεις 2 εφαρμογες πχ 2 edge browser με διαφορετικά ονόματα, οπως θες ονομάζεις τον κλωνο. Ή μπορείς να έχεις μονο τον κλωνο χωρίς την original).

Μεσα στο μενου του clone, πας display option - immersive mode - enabled - ignore notch.

Δε θα δουλεύουν συνχρονισμοι της εφαρμογής όμως. Μπορείς να την έχεις πχ για 2η εφαρμογή όπου θα σερφαρεις full screen στα βασικα σιτε κλπ.

Δε θέλει ροοτ ούτε adb. Αν φτιάξω κάποια στιγμή κανα βίντεακι θα το δείξω αναλυτικά να μπορει να το κανει και ο εντελώς άσχετος. Αλλα οποίος βιάζεται, αυτα ειναι τα βασικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω :από προχθές που έγινε μια αναβάθμιση στο Google αντιμετοπίζω το εξής θέμα:όταν πατάω παρατεταμένα το κεντρικό κουμπί,αντί να μου βγάζει το Google news όπως πάντα,μου βγάζει τη φωνητική αναζήτηση της Google,είναι κάτι που μπορώ να αλλάξω?Και αν ναι,με ποιό τρόπο?
Link to comment
Share on other sites

τις φωτογραφίες που ανέβασα τις είδες? αυτό δεν ζητούσες να κάνεις? αν όντως ζητούσες αυτό γιατί αυτό κατάλαβα δεν θέλεις root απλά adb δεν χάνεις καμιά εγγύηση και είναι και πανεύκολο

Φίλε winer, στο έγραψα παραπάνω αλλά δεν το κατάλαβες. Αυτη η εφαρμογή που γράφεις, δουλεύει σε κινητα χωρίς τρύπα στην οθονη. Οταν το κινητο έχει τρύπα απλα την κρύβει Βάζοντας μαύρη μπάρα, όπως στο βιντεο που ανέβασες. Το ανάποδο απο αυτο θέλει.

Ουτε φαίνεται με screenshoot, μόνο με φωτο. Αν δεν εχεις κινητό με τρύπα στην οθονη δε θα καταλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε winer, στο έγραψα παραπάνω αλλά δεν το κατάλαβες. Αυτη η εφαρμογή που γράφεις, δουλεύει σε κινητα χωρίς τρύπα στην οθονη. Οταν το κινητο έχει τρύπα απλα την κρύβει Βάζοντας μαύρη μπάρα, όπως στο βιντεο που ανέβασες. Το ανάποδο απο αυτο θέλει.

Ουτε φαίνεται με screenshoot, μόνο με φωτο. Αν δεν εχεις κινητό με τρύπα στην οθονη δε θα καταλαβεις.

okay τώρα το κατάλαβα:) ο νέος τρόπος που προτεινεις καλος ακουγεται!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βγαλω ακρη αν με το update διορθωθηκε το autofocus,αλλοι λενε ναι αλλοι οχι,αλλοι κατα το ημισυ. Βλεπω το προβλημα ειναι κ στην φωτο κ στο video. Εχετε καταληξει παιδια? Το τρεναρω για αγορα μονο κ μονο γι αυτο

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Φίλε winer, στο έγραψα παραπάνω αλλά δεν το κατάλαβες. Αυτη η εφαρμογή που γράφεις, δουλεύει σε κινητα χωρίς τρύπα στην οθονη. Οταν το κινητο έχει τρύπα απλα την κρύβει Βάζοντας μαύρη μπάρα, όπως στο βιντεο που ανέβασες. Το ανάποδο απο αυτο θέλει.

Ουτε φαίνεται με screenshoot, μόνο με φωτο. Αν δεν εχεις κινητό με τρύπα στην οθονη δε θα καταλαβεις.

 

Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή για να μου φύγει ο καημός να δω κ πως είναι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βγαλω ακρη αν με το update διορθωθηκε το autofocus,αλλοι λενε ναι αλλοι οχι,αλλοι κατα το ημισυ. Βλεπω το προβλημα ειναι κ στην φωτο κ στο video. Εχετε καταληξει παιδια? Το τρεναρω για αγορα μονο κ μονο γι αυτο

φίλε στην αρχή ήτανε τραγικό με την αναβάθμιση που πήρε είδα αισθητή διαφορά και στα βίντεο και στις φωτογραφίες δεν το λες τέλειο ακόμα θέλει δουλειά και ελπίζω με αναβαθμίσεις να στρώσει κάποια στιγμή

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Για να δουλέψεις σε dex τι χρειάζεται; μπορώ να επεξεργαστώ μετά φωτογραφίες στην TV κανονικά μέσω snapped photosshop κτλ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αργουν και σε εσας πολυ να φύγουν τα sms? Παταω να σταλει και κανει "πολυ" ωρα σε σχεση με το note που εχω.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει να κάνει με το δίκτυο. Είναι φορτωμένο λόγο της όλης κατάστασης.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει να κάνει με το δίκτυο. Είναι φορτωμένο λόγο της όλης κατάστασης.

 

Cosmote βράχος κανενα θεμα με τα sms.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό με την καθυστέρηση των sms, κλείστε την μπάρα του "Κλήσεις VoLTE SIM..." από τις Ρυθμίσεις -> Συνδέσεις -> Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και δοκιμάστε να στείλετε μήνυμα. Ίσως και να διορθωθεί....
Link to comment
Share on other sites

H aod notify του jawomo ειναι αξιοπιστη εφαρμογη, παιδια?

Γιατι παιρνει αδεια να ''διαβαζει'' την οθονη.

Πως θα δουλέψει αν δεν διαβάσει την οθόνη? Καταρχήν ανοίγει και κλείνει το aod. Δε γίνεται διαφορετικά.

Υπάρχει χρόνια στο playstore, κατα 99.99% είναι αξιόπιστοτατη.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε 2 μέρες μου κάνει επανεκκίνηση μόνο του. Λέτε να φταίει το ότι έχω κάνει μπακ απ από s10+ μέσω smart switch; στις ρυθμίσεις την αυτόματη επανεκκίνηση την έχω απενεργοποιησει. Λετε να ξανακάνω καθαρή εγκατάσταση;

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λετε να ξανακάνω καθαρή εγκατάσταση;

 

Δε το γλυτώνεις μιας και θα σε βοηθήσει να ξεκαθαρίσεις αν το πρόβλημα που αναφέρεις έχει να κάνει με το software ή το hardware.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει με e-sim cosmote οπως και το iPhone?
Ποια τα πλεονεκτήματα της e-sim? Δεν έχω καταλάβει επαρκώς...

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια τα πλεονεκτήματα της e-sim? Δεν έχω καταλάβει επαρκώς...

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Σου επιτρέπει να έχεις στο κινητό 2 κάρτες sim + κάρτα SD....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...