Jump to content

Samsung Galaxy S20 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κάποιος με ποιο τρόπο μπορούμε να έχουμε όλη την οθόνη διαθέσιμη όταν σερφαρουμε στο ίντερνετ δηλαδή όλη η οθόνη όπως έχει το νετφλιξ με κάποιο apk απτό xda η με κάποιον άλλον browser, κάποιο παιδί το είχε αναφέρει αλλά δεν έβγαλα άκρη ευχαριστώ προκαταβολικά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κάποιος με ποιο τρόπο μπορούμε να έχουμε όλη την οθόνη διαθέσιμη όταν σερφαρουμε στο ίντερνετ δηλαδή όλη η οθόνη όπως έχει το νετφλιξ με κάποιο apk απτό xda η με κάποιον άλλον browser, κάποιο παιδί το είχε αναφέρει αλλά δεν έβγαλα άκρη ευχαριστώ προκαταβολικά

Δε γίνεται.. Μονο να κρύψεις το status bar γίνεται. Οταν δηλαδή θα είσαι σε landscape mode, θα κερδίσεις full screen στο επανω μερος της οθόνης που θα εξαφανιστεί το staus bar, αλλα αριστερά που είναι η καμερα, θα έχεις μαυρη μπάρα που κρύβει την καμερα. Ουτε στο xda δεν έχει βρει κανείς λύση. Μονο για το Facebook εχω βρει λυση, τα εχω ξανα γράψει πως και με ποια εφαρμογή. Μαλλον τα δικά μου διάβασες. Θέλει adb. Και άλλο τρόπο να διαβάσεις, πάντα θα θέλει adb, δεν γίνεται διαφορετικά αυτο χωρίς ροοτ.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά η κάμερα to s20 Ultra Πώς τα πάει σε σχέση με το Note 10 Plus και ιδιαίτερα σε συνθήκες εσωτερικού χώρου φωτογραφίζοντας παιδιά εν κινήσει?

Διάβαζα για θέματα με το Auto Focus όπως επίσης ότι πήρε και μία αναβάθμιση με την κάμερα και για αυτό ρωτάω Σε τι επίπεδο βρίσκεται αυτή τη στιγμή η φωτογραφική κάμερα σε σχέση με το πολύ καλό Note 10 Plus

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κάποιος με ποιο τρόπο μπορούμε να έχουμε όλη την οθόνη διαθέσιμη όταν σερφαρουμε στο ίντερνετ δηλαδή όλη η οθόνη όπως έχει το νετφλιξ με κάποιο apk απτό xda η με κάποιον άλλον browser, κάποιο παιδί το είχε αναφέρει αλλά δεν έβγαλα άκρη ευχαριστώ προκαταβολικά
Καλημέρα. Αν κατάλαβα σωστά εννοείς να γεμιζει ολη η οθόνη οταν ανοιγουμε εναν browser η οποιαδηποτε εφαρμογη σωστα? Το λεγόμενο immersive mode. αν εννοείς αυτό εγώ το κάνω με ένα πρόγραμμα το macrodroid που είναι για αυτοματοποίηση γενικα και μπορείς να βάλεις οποια εφαρμογή θέλεις και όταν την ανοίγεις να παίρνει εντολή να γεμίζει όλη την οθόνη. Απαιτεί ρουτ φυσικα ή αλλιώς adb δικαιώματα μία φορά μέσω υπολογιστή οπως το χω εγω. Θυμάμαι είχα και έναν άλλο τρόπο το galaxy s8 αν το θυμηθώ θα το ποσταρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό το ξέρατε ότι έτσι μπορούμε να κρύψουμε οποιος το επιθυμει την κοπη της μπροστινης καμερας?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν κατάλαβα σωστά εννοείς να γεμιζει ολη η οθόνη οταν ανοιγουμε εναν browser η οποιαδηποτε εφαρμογη σωστα? Το λεγόμενο immersive mode. αν εννοείς αυτό εγώ το κάνω με ένα πρόγραμμα το macrodroid που είναι για αυτοματοποίηση γενικα και μπορείς να βάλεις οποια εφαρμογή θέλεις και όταν την ανοίγεις να παίρνει εντολή να γεμίζει όλη την οθόνη. Απαιτεί ρουτ φυσικα ή αλλιώς adb δικαιώματα μία φορά μέσω υπολογιστή οπως το χω εγω. Θυμάμαι είχα και έναν άλλο τρόπο το galaxy s8 αν το θυμηθώ θα το ποσταρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό το ξέρατε ότι έτσι μπορούμε να κρύψουμε οποιος το επιθυμει την κοπη της μπροστινης καμερας?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ίδιο πράγμα λεμε. Αυτό που θέλει δεν το κανει ουτε αυτη η εφαρμογή. Θέλει full screen, όπως στο YouTube, να είσαι στον browser και να αξιοποιείς όλη την οθόνη, να βλέπεις και την τρύπα της καμερας. Δυστυχώς εκεί δειχνει μαυρη μπαρα, την κρύβει (χάνοντας οθόνη).

Μονη εξαίρεση το Facebook που έχεις όντως full screen. Στο s8 πχ έφτανε αυτη η εφαρμογή γιατί δεν είχες τρύπα στην οθονη, εδω δε φτάνει..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αντίστοιχες εφαρμογές υπάρχουν και για άλλα κινητά, είναι πολύ έξυπνη ιδέα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα λεμε. Αυτό που θέλει δεν το κανει ουτε αυτη η εφαρμογή. Θέλει full screen, όπως στο YouTube, να είσαι στον browser και να αξιοποιείς όλη την οθόνη, να βλέπεις και την τρύπα της καμερας. Δυστυχώς εκεί δειχνει μαυρη μπαρα, την κρύβει (χάνοντας οθόνη).

Μονη εξαίρεση το Facebook που έχεις όντως full screen. Στο s8 πχ έφτανε αυτη η εφαρμογή γιατί δεν είχες τρύπα στην οθονη, εδω δε φτάνει..

εγώ το κάνω με τον τρόπο που ανέφερα γιατί μόλις κρύψεις και την εγκοπή της κάμερας με το βιντεάκι που ανέβασα που βρήκα στο internet το κάνει ακριβώς όπως ζητάει ο φίλος η περιπου αλλά βασικά κρύβει και την μπάρα ειδοποιήσεων και πλοηγησης κατω. ότι βοήθεια χρειαστεί ας με ρωτήσει ανεβάζω και screenshot για απόδειξη

https://www.imageupload.net/image/QeJN8

https://www.imageupload.net/image/QeZfM

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε πάρει έχετε κανένα θέμα με τον eyxnos γιατί πολλα ακούγονται? Αν και εγω νομίζω μια χαρά επεξεργαστής είναι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε πάρει έχετε κανένα θέμα με τον eyxnos γιατί πολλα ακούγονται? Αν και εγω νομίζω μια χαρά επεξεργαστής είναι

 

Μέχρι στιγμής πάει άψογα, σε σχέση με ένα βίντεο που έδειχνε τον exynos με antuntu να παίζει από 510.000 μέχρι 440.000 λόγω throttling εμένα παίζει στα 515.000 με 530.000 όσο και να τον πίεσα. Τώρα αν έχει καλύτερο σήμα ή μπαταρία τι να σου πω, πάντως το κινητό γενικά είναι μια χαρά, αν δεν το πάρει κάνα μέλος εδώ με snapdragon να δούμε διαφορά εγώ δεν εμπιστεύομαι ίντερνετ σε όλα...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,το auto focus εφτιαξε με το update παιδια?

 

Έφτιαξε πάρα πολύ. Στις πολύ κοντινές ή σε κείμενο καμία φορά θέλει ένα ταπ στην οθόνη για να εστιάσει αλλά είναι άμεσο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το έχετε πάρει έχετε κανένα θέμα με τον eyxnos γιατί πολλα ακούγονται? Αν και εγω νομίζω μια χαρά επεξεργαστής είναι
Πρόβλημα δεν θα έχεις, σε αυτονομία όμως υπολείπεται από αρκετά έως πολύ από την έκδοση με snap.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε θα καταλάβεις τυχόν διαφορα με τον sd ποτε

Για να το καταλάβεις πρέπει να τα έχεις δίπλα δίπλα

Κοίτα να χαρείς την συσκευή και μην ψάχνεις πράγματα να χαλιέσαι

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής πάει άψογα, σε σχέση με ένα βίντεο που έδειχνε τον exynos με antuntu να παίζει από 510.000 μέχρι 440.000 λόγω throttling εμένα παίζει στα 515.000 με 530.000 όσο και να τον πίεσα. Τώρα αν έχει καλύτερο σήμα ή μπαταρία τι να σου πω, πάντως το κινητό γενικά είναι μια χαρά, αν δεν το πάρει κάνα μέλος εδώ με snapdragon να δούμε διαφορά εγώ δεν εμπιστεύομαι ίντερνετ σε όλα...
Συγγνώμη τώρα ρε συ εμπιστεύεσαι κάποιες εντυπώσεις από κάποιον χρήστη που στις περισσότερες των περιπτώσεων είναι στο πόδι και φυσικά χωρίς κάποια standards και χωρίς άμεση σύγκριση ανάμεσα στις συσκευές και δεν εμπιστεύεσαι ενα άρθρο τεκμηριωμένο για την αυτονομία, ειδικά από μια σελίδα σαν το Anandtech; Μου βγάζεις μια αίσθηση ότι εχεις μια άρνηση να δεις τα γεγονότα αντικειμενικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη τώρα ρε συ εμπιστεύεσαι κάποιες εντυπώσεις από κάποιον χρήστη που στις περισσότερες των περιπτώσεων είναι στο πόδι και φυσικά χωρίς κάποια standards και χωρίς άμεση σύγκριση ανάμεσα στις συσκευές και δεν εμπιστεύεσαι ενα άρθρο τεκμηριωμένο για την αυτονομία, ειδικά από μια σελίδα σαν το Anandtech; Μου βγάζεις μια αίσθηση ότι εχεις μια άρνηση να δεις τα γεγονότα αντικειμενικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ πάντως περισσότερη εμπιστοσύνη εγώ σε "σωστούς" (και όχι τους γνωστούς άγνωστους σε κάθε φόρουμ που περνούν το κινητό day one με διάφορα τρικ και μετά το κάνουν μεροκάματο, ή άλλους σε γνωστές ομάδες του fb που παράλληλα έχουν και δικια τους ιστοσελιδα με θέμα την τεχνολογία που ολοφάνερα τα παιρνουν από την Huawei) χρήστες εδώ μέσα, πάρα στον κάθε wanabe μεγαλoyoutuber( με παχυλές αμοιβές). Και είμαι σίγουρος ότι το όλο θέμα δεν ξεκίνησε από το Anandtech, καθώς είναι δυσκολο site να το διαβάσει κάποιος του οποίου η μητρική γλώσσα δεν είναι τα αγγλικά αλλά από το YouTube και από τα γνωστά site , που ανέφερα και παραπάνω..

 

Στο θέμα μας τώρα, κάθε χρόνο τα ίδια...

Και καταλήγουμε τον Ιούνιο , αφού η η σκόνη έχει καταλαγιάσει να λέμε ότι η σειρά galaxy είναι η καλύτερη all around εκεί έξω μέχρι να έρθουν τα note και τα iPhone. Δεν διαφωνώ ότι ο exynos μπορεί να υπολείπεται του snapdragon (και κακως, καθώς πλέον ζητάει 1400) , αλλά είμαι σίγουρος όπως και κάθε χρόνο ότι η Samsung θα το φέρει ίσα βάρκα ίσα γιαλό, άντε ένα 5 % κάτω. Θέλεις να μαυρίσεις τη Samsung επειδή σου δίνει χαμηλότερης ποιότητας επεξεργαστή και τα λοιπά ,μαύρισε την. Θες να μαυρίσεις της Samsung επειδή σου δίνει ένα κινητό το οποίο δεν είναι ναυαρχίδα, εδώ είσαι λάθος...

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως περισσότερη εμπιστοσύνη εγώ σε "σωστούς" (και όχι τους γνωστούς άγνωστους σε κάθε φόρουμ που περνούν το κινητό day one με διάφορα τρικ και μετά το κάνουν μεροκάματο, ή άλλους σε γνωστές ομάδες του fb που παράλληλα έχουν και δικια τους ιστοσελιδα με θέμα την τεχνολογία που ολοφάνερα τα παιρνουν από την Huawei) χρήστες εδώ μέσα, πάρα στον κάθε wanabe μεγαλoyoutuber( με παχυλές αμοιβές). Και είμαι σίγουρος ότι το όλο θέμα δεν ξεκίνησε από το Anandtech, καθώς είναι δυσκολο site να το διαβάσει κάποιος του οποίου η μητρική γλώσσα δεν είναι τα αγγλικά αλλά από το YouTube και από τα γνωστά site , που ανέφερα και παραπάνω..

 

Στο θέμα μας τώρα, κάθε χρόνο τα ίδια...

Και καταλήγουμε τον Ιούνιο , αφού η η σκόνη έχει καταλαγιάσει να λέμε ότι η σειρά galaxy είναι η καλύτερη all around εκεί έξω μέχρι να έρθουν τα note και τα iPhone. Δεν διαφωνώ ότι ο exynos μπορεί να υπολείπεται του snapdragon (και κακως, καθώς πλέον ζητάει 1400) , αλλά είμαι σίγουρος όπως και κάθε χρόνο ότι η Samsung θα το φέρει ίσα βάρκα ίσα γιαλό, άντε ένα 5 % κάτω. Θέλεις να μαυρίσεις τη Samsung επειδή σου δίνει χαμηλότερης ποιότητας επεξεργαστή και τα λοιπά ,μαύρισε την. Θες να μαυρίσεις της Samsung επειδή σου δίνει ένα κινητό το οποίο δεν είναι ναυαρχίδα, εδώ είσαι λάθος...

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Οι ναυαρχίδες samsung είναι κατά πάσα πιθανότητα οι πιο ολοκληρωμένες εκεί έξω. Κάτοχος samsung από το S1 εάν αυτό σου λέει κάτι...Αυτο δεν σημαίνει ότι κάνω ότι δεν βλέπω τα κακώς κείμενα...αμφισβητείς και το Anandtech;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν καταλαβαίνεις ότι είναι δημοσιογράφοι?

Όσο μεγαλύτερη διαφορά βγάλουν τόσο πιο πολλά κλικς και φράγκα θα βγάλουν.

Η διαφορά είναι 1 ώρα SOT στις 7 και αύξηση της θερμοκρασίας.

Αν αυτά δεν σου φτάνουν δεν γίνεται κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει. Έχουν χαλάσει όλα τα νήματα με αυτό το vs.

Αφού δεν ανοίγεται νέο νήμα να βρούμε την ησυχία μας, εγώ αποχωρώ από δω και θα επανέλθω ΌΤΑΝ ναι ΑΝ τελειώσει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν καταλαβαίνεις ότι είναι δημοσιογράφοι?

 

Όσο μεγαλύτερη διαφορά βγάλουν τόσο πιο πολλά κλικς και φράγκα θα βγάλουν.

 

Η διαφορά είναι 1 ώρα SOT στις 7 και αύξηση της θερμοκρασίας.

 

Αν αυτά δεν σου φτάνουν δεν γίνεται κάτι άλλο

Μια ώρα διαφορά sot στην καλύτερη είναι λιγο; 1 ώρα sot είναι χοντρικά ένα 10% το οποίο σε standby αυτονομία μεταφράζεται πάλι χοντρικά συν 10 ωρες παραπάνω standby. Και όλα αυτά στην καλύτερη, οι διαφορές μπορεί να φτάσουν ανάλογα την χρήση και 2 ωρες sot, ή περίπου 20 παραπάνω αυτονομία σε standby. Όχι την διαφορά δεν την λες μικρή.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι ναυαρχίδες samsung είναι κατά πάσα πιθανότητα οι πιο ολοκληρωμένες εκεί έξω. Κάτοχος samsung από το S1 εάν αυτό σου λέει κάτι...Αυτο δεν σημαίνει ότι κάνω ότι δεν βλέπω τα κακώς κείμενα...αμφισβητείς και το Anandtech;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγραψα κάπου παραπάνω ότι αμφισβητώ το Anandtech; Το αν έχει μια δόση υπερβολής η όχι είναι άλλο θέμα.Και εγώ τα βλέπω τα κακώς κείμενα, δεν διαφωνώ σε αυτό. Το θέμα είναι ότι μετά s7 εποχή με τους exynos γίνεται αυτό . Και όταν μετά από 3 4 μήνες (κακώς και πάλι επαναλαμβάνω που αργεί τόσο) ο exynos ισοφαρίσει κανείς δεν βγαίνει να κάνει τότε τέστ. Ας ξεκολλήσουμε από τους YouTubers , ειδικά του Αμερικανούς που αγαπάνε την apple και απλά ανέχονται την google και την Microsoft. Ποσο μάλλον όταν μιλάμε για κορεάτικης, κινεζικές κτλ εταιρείες. Εκεί δεν κρατούν ούτε τα προσχήματα. Εδώ εμείς ένα πόνυ αυτοκίνητο βγάζαμε κάποτε και λέγαμε ότι είναι το καλύτερο τους κόσμου, πόσο μάλλον οι Αμερικάνοι που γεννιούνται και έχουν μια αυτοπεποίθηση όσο κανένας άλλος λαός του κόσμου. Μεγάλη κουβέντα πάμε να ανοίξουμε και είμαστε off topic. Τεσπά, τα πάντα κρίνονται σε βάθος χρόνου , οι early adopters θα είναι πάντα bet testers (σε όποια εταιρεία και να σκάσουν τα λεφτά τους), κάτι που κάνει ΕΜΕΝΑ προσωπικά να νιώθω καλύτερα καθώς αγοράζω πάντα μετά από 2 3 4 μήνες.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ξεκολλάτε με τον sd και τον exynos

Τι να κάνουμε exynos έχουμε

Θα αλλάξει κάτι αν ανακυκλώνεται η κουβέντα συνέχεια σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται.. Μονο να κρύψεις το status bar γίνεται. Οταν δηλαδή θα είσαι σε landscape mode, θα κερδίσεις full screen στο επανω μερος της οθόνης που θα εξαφανιστεί το staus bar, αλλα αριστερά που είναι η καμερα, θα έχεις μαυρη μπάρα που κρύβει την καμερα. Ουτε στο xda δεν έχει βρει κανείς λύση. Μονο για το Facebook εχω βρει λυση, τα εχω ξανα γράψει πως και με ποια εφαρμογή. Μαλλον τα δικά μου διάβασες. Θέλει adb. Και άλλο τρόπο να διαβάσεις, πάντα θα θέλει adb, δεν γίνεται διαφορετικά αυτο χωρίς ροοτ.

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έχω ακόμα εγγύηση εννοείται οπότε δε σκέφτομαι για ρουτ, αν δούλευε τέλεια η βρουν κάτι μετά τα δύο χρόνια ίσως το κάνω.. Απλά ολόκληρη σαμι μαρεσει που γράφουν ότι μπορείς για πλήρη οθόνη μέσα στις εφαρμογές κ δεν γίνεται..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έχω ακόμα εγγύηση εννοείται οπότε δε σκέφτομαι για ρουτ, αν δούλευε τέλεια η βρουν κάτι μετά τα δύο χρόνια ίσως το κάνω.. Απλά ολόκληρη σαμι μαρεσει που γράφουν ότι μπορείς για πλήρη οθόνη μέσα στις εφαρμογές κ δεν γίνεται..

Υπάρχει και μια άλλη λύση βέβαια.. Λιγο περίπλοκη και δεν ξερω ποσους θα βολέψει. Μόλις έκανα τον edge browser full screen.

Ίσως φτιάξω ενα βιντεο να ανεβάσω στο κανάλι μου Εξηγώντας βήμα βημα. Χρησιμοποιω την εφαρμογή app cloner.

Edge - full screen https://imgur.com/gallery/XuNxkRg

Link to comment
Share on other sites

Δε θα καταλάβεις τυχόν διαφορα με τον sd ποτε

Για να το καταλάβεις πρέπει να τα έχεις δίπλα δίπλα

Κοίτα να χαρείς την συσκευή και μην ψάχνεις πράγματα να χαλιέσαι

 

η διαφορα με την snapdragon version ειναι τεραστια.... τα 2 πιο βασικα καλυτερη μπαταρια και δεν εχει θεματα overheating η συσκευη....... επισης εχει και καλυτερο σημα...

 

αλλα τωρα exynos εχουμε και αυτο δεν αλλαζει........

 

ισως η samsung καποια στιγμη θα αλλαξει γνωμη και στα επομενα κινητα θα βαζει μονο snapdragon....

 

αλλα ας μην ειμαστε αλλο off topic.....

Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μια άλλη λύση βέβαια.. Λιγο περίπλοκη και δεν ξερω ποσους θα βολέψει. Μόλις έκανα τον edge browser full screen.

Ίσως φτιάξω ενα βιντεο να ανεβάσω στο κανάλι μου Εξηγώντας βήμα βημα. Χρησιμοποιω την εφαρμογή app cloner.

Edge - full screen https://imgur.com/gallery/XuNxkRg

 

 

Θα περιμένω νέα σου , δουλεύει κ κάθετα φουλ; εγώ έχω το s10 plus, ευχαριστώ ελπίζω ναμην είναι τόσο μπελαλίδικο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...