Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μου έχει έρθει κάτι. Ελληνικό έχεις;;;

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, τώρα το κατεβάζω κι εγώ!!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι με την 13 πάει μπάλα!! Πολύ πιο γρήγορο και smooth ότι και αν κάνεις. Από μπαταρία μένει να δούμε τι πουλιά θα πιάσουμε...

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι "δουλεμενη" η μπαταρια μην περιμενεις το update να την αναστησει...

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι "δουλεμενη" η μπαταρια μην περιμενεις το update να την αναστησει...
Μια χαρά ήταν και πριν την αναβάθμιση, είναι εντελώς καινούργια η συσκευή ( απο αντικατάσταση στο σέρβις της samsung ), απλά μένει να δω αν θα γίνει καλύτερη ή χειρότερη...


Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο S22 Ultra εγινε ελαφρως καλυτερη παντως.
Αυτό ευελπιστώ και εγώ, να γίνει καλύτερη, ή τουλάχιστον να παραμείνει η ίδια!!


Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμεμα πάντως ξανανιωσε... Κανονική Ναυαρχίδα ακόμα μετά από 2μιση χρόνια. Ξανα εύγε Samsung.... Me qhd ανάλυση και microsd... 

Link to comment
Share on other sites

πρωινο δωρο απο τη σαμσουγκ για το ελληνικο . κατεβαινει android 13

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Όλα άψογα μέχρι στιγμής με την 13, σφαίρα η συσκευή!!
Έβαλα και ένα X-One tempered glass γιατί έκανα μια γρατζουνιά κατά λάθος στην ζελατίνα και οφείλω να ομολογήσω ότι είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω σε αίσθηση και κάλυψη οθόνης!!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το X-One οντως ειναι πολυ καλο. Απλα προσεχε γιατι αν το πιεσει η θηκη ξεκολλαει ευκολα. Πιεζωντας ξανακολαει αλλα αν γινει αρκετες φορες δεν φτιαχνει μετα.

Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2022 at 9:18 ΜΜ, GMF80 said:

Ισως βρηκα προστασια οθονης σαν την εργοστασιακη.

Ειχα την Spigen και την ξηλωσα γιατι ηταν μαγνητης δαχτυλιων, το ειχα αφησει γυμνο αλλα η κορη θελει συνεχεια παραλιες με αμμο οποτε ειπα να βαλω παλι κατι στην οθονη. Μπηκα  i-repair και εβαλα τη μεμβρανη που βαζουν με μηχανημα. Εκατσε αψογα, ειναι λεια εν αντιθεση με τη Spigen και εχει και επιστρωση ωστε να μην μαζευει δαχτυλιες ..

Ειχα ξαναβαλει πριν χρονια σε i repair αλλα τωρα ειναι πολυ καλυτερη η ποιοτητα.

Καλημέρα. Παιδιά εσείς που έχετε βάλει μεμβράνη στο irepair , ποια μεμβράνη βάλατε γιατί μόλις πήρα τηλεφωνο και μου είπαν για 3 ποιότητες και μπερδεύτηκα λίγο......

Edited by jobous

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εχει επιλογη την μεμβρανη να την σκληρηνουν με UV Light και το πληρωνεις 5 ευρω παραπανω. Τουλαχιστον στο τοπικο μου irepair. 10 η απλη , 15 με uv light που στην ουσια ειναι η ιδια μεμβρανη. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα πάμε στην απλή. Η αδερφή μου πήρε ένα S22 αλλά δεν είχε μεμβράνη , όπως το δικό μας. Έχει αλλάξει πολιτική ή απλά βάζει μόνο στα Plus & Ultra ???

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει.2 φορες. Με το.UV light ειναι πραγματικα αψογη. Πες επισης να σου βαλουν case friendly.

Χωρις uv light ειχαν μεινει 2 μικρες φουσκαλες. Με τα 5 εξτρα ευρω ειναι αψεγαδιαστη. Θελει 2 μερες περιπου να εξαφανιστουν οι οποιες ατελειες.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jobous said:

Άρα πάμε στην απλή. Η αδερφή μου πήρε ένα S22 αλλά δεν είχε μεμβράνη , όπως το δικό μας. Έχει αλλάξει πολιτική ή απλά βάζει μόνο στα Plus & Ultra ???

Σε όλη την σειρά s22 δεν υπάρχει τοποθετημένη εργοστασιακή ζελατίνα ,όπως και στο s21 fe που κι αυτό έχει παρουσιαστεί φέτος αρχές του έτους. Συνεπώς, ναι έχει αλλάξει πολιτική ή εταιρεία από φέτος...

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

μετα τη 13 , νεα ενημερωση ασφαλειας σημερα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα, μετά το update σε android 13 έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα;
μέχρι στιγμής έχω 3-4 εφαρμογές που μου ανοίγουν ανάποδα στην οθόνη τούμπαλιν δηλαδή συν ότι οι φωτογραφίες που τραβάω με την κάμερα εμφανίζονται και αυτές ανάποδα και πρέπει να τις επεξεργαστείς αλλάζοντας θέση,συν ότι τα εικονίδια στην γραμμή εργασίας επάνω πολλές φορές δεν αποκρίνονται στο πάτημα και θέλουν κάποιες φορές 3 και 4 φορές για να ακούσουν....

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 27/11/2022 at 11:30 ΠΜ, Takis_xr said:

Παιδιά καλημέρα, μετά το update σε android 13 έχετε αντιμετωπίσει προβλήματα;
μέχρι στιγμής έχω 3-4 εφαρμογές που μου ανοίγουν ανάποδα στην οθόνη τούμπαλιν δηλαδή συν ότι οι φωτογραφίες που τραβάω με την κάμερα εμφανίζονται και αυτές ανάποδα και πρέπει να τις επεξεργαστείς αλλάζοντας θέση,συν ότι τα εικονίδια στην γραμμή εργασίας επάνω πολλές φορές δεν αποκρίνονται στο πάτημα και θέλουν κάποιες φορές 3 και 4 φορές για να ακούσουν....

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

αυτο με τις αναποδες φωτογραφιες μου εχει συμβει πολλες φορες και με αντροιντ 12 , οποτε κατι αλλο φταιει . για τα αλλα δεν ξερω να σου πω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...