Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6.7" σε τέτοιες διαστάσεις και βάρος δεν πρόκειται να ξανά βρεις, είμαι περισσότερο της πρακτικότητας και ευκολίας χρήσης όπου το s20+ είναι ασύγκριτη συσκευή ακόμη και σήμερα με ότι κυκλοφορεί έξω στην αγορά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ισχυει. Δεν με δυσκολευει ιδιαιτερα βεβαια το S22 U σε αυτο το θεμα. Ισως μονο να ηταν λιγο πιο λεπτο και ελαφρυ αλλα θα θυσιαζε αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μετά από καιρό και από μενα, 2 χρόνια το κινητό τα σπάει. Μονο μειον οι φώτο και τα βιντεο σε  χαμηλό φωτισμό. Και δεν υπάρχει κινητό πλεον σε νορμάλ τιμή με sd , qhd. Και από εμενα keep για τουλάχιστον 1 χρόνο ακόμα αν όλα πάνε καλά. Εύγε Samsung. Είμαι χωρίς καμία προστασία και η οθόνη αψογη. 

Link to comment
Share on other sites

Και να φανταστεις οτι εφαγε τρελο κραξιμο απο καποιους οταν πρωτοβγηκε. Τωρα κραζουν το S22 Ultra 🤣

Στη ουσια βεβαια το S22 U, εχει παραπανω μονο το τρομερο ζουμ στην καμερα και καλυτερες νυχτερινες φωτος...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Kαι το ενσωματωμένο πενάκι που για κάποιους είναι απαραίτητο εργαλείο μετατρέποντας ουσιαστικά σε Note 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

Ξαφνικά το καλώδιο της φόρτισης δεν κουμπώνει στο κινητό. 

Μέσα στο βύσμα δεν φαίνεται να έχει κάποιο σκουπίδι ή κάποιο άλλο εμπόδιο. 

Θεσσαλονίκη microtech είναι λογικά η επίσημη υποστήριξη;

Edited by dimitris2004
Link to comment
Share on other sites

On 13/8/2022 at 10:02 ΜΜ, dimitris2004 said:

Καλησπέρα. 

Ξαφνικά το καλώδιο της φόρτισης δεν κουμπώνει στο κινητό. 

Μέσα στο βύσμα δεν φαίνεται να έχει κάποιο σκουπίδι ή κάποιο άλλο εμπόδιο. 

Θεσσαλονίκη microtech είναι λογικά η επίσημη υποστήριξη;

Τσέκαρε καλά την υποδοχή στο εσωτερικό της, έχω δει να μαζεύεται χνούδι σταδιακά και να δημιουργεί ολόκληρο στρώμα.

Δοκίμασε προσεκτικά να το αφαιρέσεις με μια καρφίτσα. Αν δεν κουμπώνει το καλώδιο και το βύσμα δεν έχει σπάσει, κάτι το εμποδίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 13/8/2022 at 6:24 ΜΜ, samis2 said:

Καλησπέρα μετά από καιρό και από μενα, 2 χρόνια το κινητό τα σπάει. Μονο μειον οι φώτο και τα βιντεο σε  χαμηλό φωτισμό. Και δεν υπάρχει κινητό πλεον σε νορμάλ τιμή με sd , qhd. Και από εμενα keep για τουλάχιστον 1 χρόνο ακόμα αν όλα πάνε καλά. Εύγε Samsung. Είμαι χωρίς καμία προστασία και η οθόνη αψογη. 

Μια χαρά φωτογραφίες βγάζει τη νύχτα. Το πρόβλημα είναι στην μπαταρία του.

20220808_225453.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε update 200mb. Δεν είναι security patch καθώς παραμένει του Αυγούστου... Τι φάση άραγε...Screenshot_20220907-140002_Software update.jpg

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου γραφει στις πληροφοριες σε τι θα γινει update

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας, όταν απαντάω μια κλήση ενώ με ακούνε κατευθείαν εγώ αρχίζω να ακούω με 1 δευτερόλεπτο καθυστερηση και συνεχίζει η συνομιλία κανονικά χωρίς πρόβλημα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που έχει αλλαξει; παλιά δεν είχα τέτοιο πρόβλημα. Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κράτησα για καμιά ώρα περίπου την συσκευή στα χέρια μου, έχοντας στην κατοχή μου S20 FE και S21 FE μπορώ να πω ότι με έχει εντυπωσιάσει σε πολλούς τομείς η συγκεκριμένη συσκευή, ταχύτητα, οθόνη, φωτογραφίες , κράτημα, βάρος, ποιότητα κατασκευής!!!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πιο μαζεμένη συσκευή στις 6.7'' ακόμη και σήμερα ✌️ , ψυχρό λιτό πίσω μέρος εξαιρετικό όλο το υπόλοιπο. 

Μου το πρότειναν πριν δύο μήνες περίπου στα 300 ευρώ κούτα από  cosmote όμως προτίμησα την πολύ πιο μακροχρόνια υποστήριξη που θα έχει το τωρινό s21 FE.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις οτι το S22 Ultra εχει καλυτερη καμερα το S20 + δεν εχει και πολλα να ζηλεψει...Και το λεει χρηστης του Ultra απολυτα ευχαριστημενος με πλανο να το κρατησει οσο παει... Βεβαια ετσι ειπα και με το S20+ 🤣

Link to comment
Share on other sites

αξιζει παιδια να δωσω το s20+ για το απλο το iphone 14 ???  με τρωει το χερι κ η τσεπη χαχα , ειναι μια αναβαθμιση ή υποβαθμιση ??  σκεφτομαι το 14αρι το απλο και τιποτα παραπανω , ευχαριστω για τις απαντησεις και οποιον ασχοληθει να απαντησει

Link to comment
Share on other sites

Φίλος έδωσε s22u για 13 pro max 256GB. Δέκα μέρες άντεξε με το  iOS. Η ευελιξία του  android και ιδιαίτερα των επιλογών της Samsung είναι εξαιρετικη επιλογή. Απ'την άλλη εάν είσαι εξοικειωμένος με το iOS και θες να επιστρέψεις σίγουρα το 14 είναι μια σούπερ επιλογή.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, πρωινή ενημέρωση ασφαλείας Οκτωβρίου, για κοιτάξτε!!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μισή χρόνια θα το κρατήσω ως δεύτερη συσκευή πλέον. Πήγα σε S22 ultra 256. Όσοι το σκέφτεστε προχωρήστε άφοβα. Μόνο και μόνο οι κάμερες θα σας αποζημιώσουν!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ σε σκέψη αν θα προχωρήσω η όχι σε αγορά του ultra. Έτσι προς τους γνώστες πόσο πιστεύετε ότι αξίζει η συσκευή μας μιλώντας πάντα σε άριστη κατάσταση και με υπόλοιπο εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάς από 350... Ίσως και λίγο παραπάνω!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυσκολευτηκα πολυ να το δωσω. Υπηρχαν πολλες αγγελιες στο insomnia και επεσα κατω απο 300 με αρχικη 350 που ειχα βαλει. 800 πηρα το S22 U μιας βδομαδας μεταχειρισμενο απο Κωτσοβολο. Νομιζω ημουν πολυ τυχερος που το πετυχα σε αυτην την τιμη.
Αν αξιζει η μεταβαση απο το S20+, αξιζει σιγουρα σε βαθος χρονου....
Οι καμερες ειναι σοβαρο upgrade, οπως και η μπαταρια θεωρω αλλα αυτο ειναι θεμα χρησης. Αυτο που αξιζει περισσοτερο ειναι η υποστηριξη 5ετιας και τα 4 major updates που θα παρει...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Εγω δυσκολευτηκα πολυ να το δωσω. Υπηρχαν πολλες αγγελιες στο insomnia και επεσα κατω απο 300 με αρχικη 350 που ειχα βαλει. 800 πηρα το S22 U μιας βδομαδας μεταχειρισμενο απο Κωτσοβολο. Νομιζω ημουν πολυ τυχερος που το πετυχα σε αυτην την τιμη.
Αν αξιζει η μεταβαση απο το S20+, αξιζει σιγουρα σε βαθος χρονου....
Οι καμερες ειναι σοβαρο upgrade, οπως και η μπαταρια θεωρω αλλα αυτο ειναι θεμα χρησης. Αυτο που αξιζει περισσοτερο ειναι η υποστηριξη 5ετιας και τα 4 major updates που θα παρει...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Δεν καίγομαι να το δώσω και εγώ προσωπικά θεωρώ ένα τηλέφωνο με 12αρα μνήμη αξίζει να το δώσεις γύρω στα 400. Οπότε μάλλον θα περιμένω για το s23 αφού το τηλέφωνο είναι απροβληματιστο έως τώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

να μην περιμενουμε τωρα στα κοντα security update Νοεμβριου ? Γιατι κατι ακουγεται για update σε 13 μεσα στο μηνα ...

Link to comment
Share on other sites

Ήδη όλη η series s20 παίρνει το one UI 5.0 σε κάποιες χώρες πχ. Γερμανία. Οπότε αύριο μεθαύριο το αναμένουμε κι εμείς!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...