Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Spigen θήκη. Μια χαρά εξείχε. Ήταν να γίνει άστο! Το θέμα είναι ότι δεν αξίζει να το φτιάξεις. 280€ θέλει η Samsung...

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε τετοια φαση σε εσωζε μονο θηκη τουβλο. Εχω την Ghostec Atomic  αλλα δεν την βαζω γιατι το κανει πραγματικο τουβλο.

Ναι δεν συμφερει δυστυχως.....

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο ξενέρωμα δεν έχω ξαναφάει στη ζωή μου. Είναι το πρώτο κινητό που έχω κρατήσει σχεδόν 2 χρόνια και δεν σκεφτόμουν καν να αντικαταστήσω. Παρήγγειλα καινούριο x-one θα το βάλω όσο καλύτερα γίνεται, τουλάχιστον να μην χειροτερέψει το σπάσιμο και όσο πάει.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κακοτυχια.

Και εγω κοντευω 2 χρονια κ δεν αλλαζω.

Πηρα και το ρισκο κ το εχω χωρις προστασια οθονης. Βεβαια εχω διπλη θηκη. Πλατης και οταν το παιρνω εκτος σπιτιου και σε θηκη πουγκι. Με εχει σωσει απο πολλες πτωσεις (ολες οταν μπαινω η βγαινω απο το αμαξι).

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση ασφαλειας Ιανουαριου εμφανιστηκε πριν λιγο σε EUR.

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση και μια μικρή ενημέρωση. Χωρίς προβλήματα σε καμία εφαρμογή μέχρι στιγμής. Δεν έχω κάνει τίποτα clear cashe κλπ. Απλά δουλεύει..

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Ειχα καιρο να κανω πληρη φορτιση. Το εχω λιωσει σημερα λιγο. Απο 100 σε 50% 3 ωρες κ 41 λεπτα οθονης και 15 λεπτα κλησεων. Σουπερ για 20 μηνων μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Καμία ουσιαστική διαφορά έχει το 12αρι?
Ακόμα δεν την έχω κάνει την ενημέρωση μιας και είναι απροβληματιστο το τηλέφωνο .

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα που δεν μπορεις να ζησεις χωρις αυτο. Καλοδεχουμενη καθε αναβαθμιση αλλα λιγα πραγματα. 

Μικροαισθητικες αλλαγες που και να μην της εκαναν δεν θα με πειραζε.

 

Πιο χρησιμα θα ελεγα οτι ειναι η επιλογη να φορτιζεις μεχρι 85% και η επεκταση μνημης κατα 4gb.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ωραιες θηκουλες απο Aliexpress. Τις ειδα στο Sstech σε βιντεο και παραγγειλα σε 2 χρωματα. Μπλε και λαδι... Βεβαια με τζαμακι πιθανον να εχουν θεμα γιατι ειναι αρκετα σφιχτες.

20220120_113645.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, GMF80 said:

Ωραιες θηκουλες απο Aliexpress. Τις ειδα στο Sstech σε βιντεο και παραγγειλα σε 2 χρωματα. Μπλε και λαδι... Βεβαια με τζαμακι πιθανον να εχουν θεμα γιατι ειναι αρκετα σφιχτες.

20220120_113645.jpg

τετοιες πουλαει το sales247.gr . ολοιδιες , ειχα παρει καποτε μια για α51 και μια α50 , καπου 7 ευρω . στο Α51 μια χαρα στο Α50 εκοβε περιμετρικα την εικονα . σα να τραβουσες φωτο μεσα απο σωληνα !

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το πειραμα χωρις τζαμακι πετυχε νομιζω. Ενα μηνα το εχω ετσι χωρις καμια ορατη γρατζουνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ηρθε ενημερωση φεβρουαριου αρκετα μεγαλη 853mb σε ελληνικο που εγινε γερμανικο γραφει οτι βελτιωνει τις εφαρμογες τις αριθμομηχανης του browser και αλλα...δεν νομιζω να ειναι το one ui 4.1....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εδω και μια βδομαδα.το χρησιμοποιω με θηκη βιβλιο της Hurtel. Σε συνδιασμο χωρις προστασια οθονης ειναι η καλυτερη εμπειρια μου με το κινητο στα 2 χρονια που το εχω. Δεν εξεχει η θηκη και απολαμβανεις ακομα περισσοτερο την οθοναρα του. Εχει καποιο ρισκο αλλα εφοσον το εχω 2 χρονια δεν με απασχολει τοσο.

Ηρθε κ η ενημερωση Φεβρουαριου για  EUR.

Screenshot_20220209-140547_Software update.jpg

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Λόγω ανάγκης θα πρέπει να δώσω το κινητό στην αδερφή μου , οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να πάρω καινούριο και πήρα το S22 Ultra.

Αν δε χρειαζόταν η αδερφή μου κινητό δεν θα το άλλαζα. πολύ ευχαριστημένος με το S20+

Τέλος του μήνα περιμένω το S22 λοιπόν και αποχαιρετώ το ομολογουμένως πολύ "ηρεμο" thread του S20+ 

Aν ένα τηλέφωνο είναι αρτιο δεν έχει και πολύ κουβέντα στο thread οπώτε δικαιολογείται το "ηρεμο"

 

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Η γκρινια ηταν στην αρχη μονο.Δεν καταλαβα ποτε γιατι να το αγορασεις αφου ξερεις οτι εχει Exynos  και κραζεις οτι ο Snap ειναι ανωτερος.

Κατα 99% αυτοι που γκρινιαζαν εχουν αλλαξει 5-6 κινητα απο τοτε γιατι κανενα δεν τους ικανοποιει.

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία ενημέρωση ανέβηκε αρκετά η διαχείριση μπαταρίας η μου φαίνεται;

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω δει αρκετή βελτίωση βγάζω άνετα την μέρα με αρκετή χρήση που πριν δεν την έβγαζα γύριζα από δουλειά με 10% και τώρα με 30%! Κάνω τα ίδια πράγματα! Έχω και ενεργοποιήσει και την προστασία μπαταρίας μέχρι 85%! 

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Τι φάση άραγε;;;;; Γιατί δεύτερη ενημέρωση μέσα στο μήνα;;;;

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...