Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 minutes ago, GMF80 said:

Μαλλον ειμαι ο μονος 1000% ευχαριστημενος με τον Exynos...🤣

και εγω , απολυτως κανενα προβλημα . ισως να παιζει ρολο οτι παιζω παιχνιδια στο pc και οχι στο κινητο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

FHD  στα 96 με το προγραμματακι  απο XDA
Τι κερδίζεις με τα 96? Γιατί σίγουρα χάνεις σε απόκριση

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικα τα εβαλα. Ιδια φαση η μπαταρια (που δεν εχω προβλημα) και η διαφορα απο τα 120 πολυ μικρη.

 

Ηρθε ενημερωση ασφαλειας Δεκεμβριου σε  EUR

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!
Σήμερα ήρθε στην συσκευή μου η αναβάθμιση λογισμικού σε One UI 4 (Android 12).

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εμφανιστηκε και σε EUR. 2.5 gb!

Καλοδεχουμεες οι οποιες προσθηκες παντα αλλα με αφηνει αδιαφορο το update. Το μονο που δεν μου αρεσει παντως το νεο πλασιο Edge. 

Edit: Ειχα τα animations off. Τα εβαλα στο 0.5x και ειναι τελεια μπορω να πω. 

Οποτε σας ειπα 1 θετικο κ ενα αρνητικο μεχρι τωρα...

 

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

κατεβαζω και εγω τωρα , αντε να δουμε . γρηγορα παντως για ελληνικο

 

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια δεν ειδα καποια διαφορα οσο το χρησιμοποιησα σημερα.

Εννοεοται χωρις επαναφορα εργοστασιακων..20 μηνες που εχω το κινητο ειναι με την πρωτη εγκατασταση.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους .  Που καταντησαμε σε γερμανικο DBT δεν εχει βγει ακομα το update , ενω στο ελληνικο βγηκε

Link to comment
Share on other sites

Απροβληματιατα τρεχει για μενα. Ευπροσδεκτη η προσθηκη να σταματει η φορτιση στο 85% γιατι συνηθως μεχρι εκει θελω να φορτιζω....

Τα υπολοιπα αισθητικα με αφηνουν αδιαφορο. Φαση ειχαν λιγο τα animation αλλα δεν προσφερουν κατι και τα απενεργοποιησα. Οπως και τα 120hz... Με αφηνει πλεον αδιαφορο η smoothila, τα εφε και η οποιαδηποτε γραφιστικη αλλαγη που δεν προσφερει κατι ουσιαστικο στην καθημερινη χρηση.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, lambgeo said:

καλη χρονια σε ολους .  Που καταντησαμε σε γερμανικο DBT δεν εχει βγει ακομα το update , ενω στο ελληνικο βγηκε

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους και σε ολες...χαχα και να μου το ελεγαν δεν θα το πιστευα οτι τα γερμανικα δεν το εχουν λαβει ακομα...πως μας την εφερε ετσι η samsung...δεν πειραζει εμεις θα την λαβουμε κατευθειαν με το security patch ιανουαριου....

Καλημερα καλλιο αργα παρα ποτε...επιτελους και στα γερμανικα...χαχαχαχ

Edited by MAFAdo
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται σαν το δαχτυλικο να εγινε πιο ακαριαιο ? και  αν πριν επιανε 6 στις 10 τωρα εχω 9 στις 10 με την πρωτη ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω και 2 βδομαδες το εχω χωρις προστασια οθονης και δεν ειδα καποια διαφορα στο δαχτυλικο...

Link to comment
Share on other sites

προβλημα παιδες ,  (εχω βαλει android 12 )  κολλαει η οθονη δεν κανει scrolling στο facebook και στο youtube και επισης σε εφαρμογες οπως messenger viber και whatsup μολις ανοιγω καμερα να στειλω φωτο freezaρει δεν ανοιγει καν. Να αναφερω οτι το προβλημα αυτο δεν υπηρχε απο την μερα που εβαλα το καινουριο android12 αλλα μου εμφανιστηκε σημερα ξαφνικα ,

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lambgeo said:

προβλημα παιδες ,  (εχω βαλει android 12 )  κολλαει η οθονη δεν κανει scrolling στο facebook και στο youtube και επισης σε εφαρμογες οπως messenger viber και whatsup μολις ανοιγω καμερα να στειλω φωτο freezaρει δεν ανοιγει καν. Να αναφερω οτι το προβλημα αυτο δεν υπηρχε απο την μερα που εβαλα το καινουριο android12 αλλα μου εμφανιστηκε σημερα ξαφνικα ,

δοκιμασε εκκαθαριση μνημης cache σε ολες αυτες τις εφαρμογες για αρχη . cache , οχι δεδομενων

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stelioz78 said:

δοκιμασε εκκαθαριση μνημης cache σε ολες αυτες τις εφαρμογες για αρχη . cache , οχι δεδομενων

το δοκιμασα δεν αλλαξε κατι .   Μολις εκανα επανεκκινηση εστρωσαν ολα , αισθανομαι λιγο χαζος χααχχα   αλλα δεν μπορω να ξερω γιατι το επαθε αυτο ξαφνικα , μαλλον η 12αρα δεν μας τα λεει καλα .....θελει λιγα updates για στρωσιμο

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

Καπου εφαγε κολλημα. Εμενα ειναι χωρις επαναφορα απο τη μερα που το πηρα (Μαιο 20) και τρεχει σφαιρα. Το μονο που κανω πριν ενα major update ειναι ενα clear cache απο το recovery.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GMF80 said:

Καπου εφαγε κολλημα. Εμενα ειναι χωρις επαναφορα απο τη μερα που το πηρα (Μαιο 20) και τρεχει σφαιρα. Το μονο που κανω πριν ενα major update ειναι ενα clear cache απο το recovery.

το κανω σε καθε update αυτο , επισης τρεχω και απο το good guardians το galaxy app booster , αυτα τα κανω σε καθε update μικρο ή μεγαλο , επισης επαναφορα δεν εχω κανει ουτε εγω , δεν βλεπω προς το παρον να χρειαζεται , εκτος απο το θεματακι που ανεφερα παραπανω και το οποιο λυθυκε δεν εχω αλλο προβλημα .

Link to comment
Share on other sites

Repair apps.... Το εβαλαν πριν κανα 2μηνο νομιζω

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Γυαλακι x-one φορεμένο check.
Θήκη check.
Πέσιμο από το ύψος της τσέπης σε μαρμάρινο δάπεδο με το μπροστά μέρος check.
Σπάσιμο οθόνης check!!!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...