Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, MAFAdo said:

Καλημερα και εμενα εχει μεινει στον ιουνιο παραξενο....παντος τωρα το πρωι εσκασε στα γερμανικα ενημερωση ασφαλειας νοεμβριου 187 mb...

 

Screenshot_20211029-112745_Google Play Store.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπορειτε να το αναβαθμισετε αυτο απο εδω   https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/main-components-2021-09-01-release/main-components-2021-09-01-2-android-apk-download/

 

και θα ειστε στον μηνα σεπτεμβριο . Εγω απο εδω το κανω παντα

Just now, lambgeo said:

μπορειτε να το αναβαθμισετε αυτο απο εδω   https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/main-components/main-components-2021-09-01-release/main-components-2021-09-01-2-android-apk-download/

 

και θα ειστε στον μηνα σεπτεμβριο . Εγω απο εδω το κανω παντα

τον μηνα που βρισκεσε τον βλεπεις αν πας στην καρτελα βιομετρικα δεδομ . και ασφαλεια στην ενημερωση συστηματος google play .  AN κανεις το παραπανω update θα αλλαξει σε σεπτεμβριο

Link to comment
Share on other sites

Η λογικη ειναι οτι πρωτα θα δωσουν στα S21 και λιγο μετα στα S20. Ισως απο Γεναρη.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση ασφαλειας 2 Νοεμβριου...

Ετσι κακομαθαινει η Samsung και καποιοι γκρινιαζουν αν ερθει μεσα του μηνα.... Παλια εδιναν τελος του μηνα....

Screenshot_20211102-091459_Software update.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 31/10/2021 at 11:27 ΠΜ, lambgeo said:

εχουμε κανενα νεο για android 12 ? θα βγει για εμας με τον καινουριο χρονο ? ή πιο πριν ?

Λογικα μεσα με τελη Δεκεμβρη θα το παρουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εχω το εξης προβλημα , με παιρνουν τηλεφωνο χτυπαει κανονικα εγω τους ακουω αλλα αυτος που με καλει δεν με ακουει .

Πριν προχωρησω σε factory reset και ισως ακομα κ σε service υπαρχει καποια λυση ??? αν το γυρισω σε 2G κλεισω τα δεδομενα ή το wifi με ακουν . Δεν ξερω τι γινεται . Vodafone εχω. Μηπως εχει προβλημα το vodafone wifi calling και το VoLTE ???(να δοκιμασω να τα κλεισω αν ειναι)

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2021 at 11:42 ΠΜ, lambgeo said:

εχω το εξης προβλημα , με παιρνουν τηλεφωνο χτυπαει κανονικα εγω τους ακουω αλλα αυτος που με καλει δεν με ακουει .

Πριν προχωρησω σε factory reset και ισως ακομα κ σε service υπαρχει καποια λυση ??? αν το γυρισω σε 2G κλεισω τα δεδομενα ή το wifi με ακουν . Δεν ξερω τι γινεται . Vodafone εχω. Μηπως εχει προβλημα το vodafone wifi calling και το VoLTE ???(να δοκιμασω να τα κλεισω αν ειναι)

Παρόμοιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει σε Xiaomi τηλέφωνο και έφταιγε το wifi calling. Λύθηκε με firmware update της Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vdanasto said:

Παρόμοιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει σε Xiaomi τηλέφωνο και έφταιγε το wifi calling. Λύθηκε με firmware update της Xiaomi.

το εκλεισα και το δοκιμασα σε μια κληση και ολα οκ ..........θα δω πως θα παει και θα ενημερωσω.

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα καποιες φορες εχει συμβει ενω το εχω σε wificalling μαζι με λειτουργια πτησης.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, νέος κάτοχος της συσκευής σε συνέχεια του πολύ καλού s10 plus το οποίο με συντρόφευε τα τελευταία σχεδόν 2 χρόνια και το οποίο θα παραμείνει στην οικογένεια μιας και είναι απροβλημάτιστο!
Ελπίζω και το s20 plus να βγει το ίδιο καλό και διαβάζοντας το νήμα της συσκευής από τα καθολικά θετικά σχόλια προφανώς ισχύει!
Προσωπικά εκείνο που παρατήρησα μόνο σαν χειρότερο χαρακτηριστικό σε σχέση με το s10 plus μέσα σε αυτές τις λίγες ώρες που το έχω, είναι η selfie camera η οποία μου φαίνεται υποδεέστερη.
Sorry για το σεντόνι αλλά νέα συσκευή βλέπετε, δείξτε επιείκεια!


Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Ισως να ειναι, ειχα το S10e πριν και πανω κατω ιδια καμερα μου φανηκε αρχικα.

Προσωπικα το εχω 19 μηνες και 1000% ευχαριστημενος 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετα απο 19 μηνεςε το κινητο (χρονος ρεκορ για μενα) νομιζω ηρθε η ωρα να μεινει χωρις προστασια οθονης με την ευκαιρια οτι αλλαξα το αρκετα φθαρμενο τζαμακι αλλα χαλασα το καινουργιο που εβαλα χθες με απρπόσεκτη αλλαγη θηκης. 

Δεν συγκρινεται η αισθηση... Ξερω για τις αραχνιες αλλα i will live with them...Δεν εχω σκοπο να το πουλησω ετσι κ αλλιως.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά,
Ποιό τζαμάκι του φορούσες; Είχε καλή ανταπόκριση ο αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος;

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα παιδια.
Αγορασα στις 24/12 και γω το S20+ 5g (καινουριο, ανταλλαγη s9+ 4/2019 και 550 euro..)

Επελεξα αυτο αντι του S21+ για την εξτρα ram και την  παραπανω αναλυση...Το θεμα ειναι οτι νομιζα οτι το S21+ θα ειχε διαφορα στην τιμη πραγμα που εκανε να ψαξω παραπανω την αγορα.
Το αποτελεσμα ειναι οτι ειμαι προβληματισμενος γιατι μαλλον μετανιωσα με την αγορα και σκεφτομαι να το πουλησω και να παω σε S20 fe ή S21+.
To S20fe λογω επεξεργαστη και τιμης ενω το S21+ για επεξεργαστη, adaptive 120Hz και το βασικοτερο 1 χρονο παραπανω update.Θα ηθελα τη γνωμη σας αν αξιζει να το κρατησω (help  S_wind) και ποσο περιπου ειναι η τιμη του αν θελω να το πουλησω και γενικα τις αποψεις σας.
Τhnx!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν το κρατάς, φοράει από τους χειρότερους επεξεργαστές exynos, απορώ Με ποια λογική δεν πήγες στο πιο καινούριο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chios said:

Εννοείται ότι δεν το κρατάς, φοράει από τους χειρότερους επεξεργαστές exynos, απορώ Με ποια λογική δεν πήγες στο πιο καινούριο.

ελα ντε...νομιζα οτι θα ειχε μια σεβαστη διαφορα τιμης π.χ 100 Ε και δε το ψαξα...η πλακα ειναι οτι ειναι ακομα το S20+ πιο ακριβο και παραγματικα δεν καταλαβαινω το λογο

Link to comment
Share on other sites

οκ το τηλεφωνο ειναι μια χαρα , απλως αν ειχα διαβασει λιγο παραπανω θα επελεγα το S21+... τα χω λιγο με τον εαυτο μου αλλα απο την αλλη επειδη ειχα τα S1, S3, S5 ,S7 & S9+ δεν περιμενα να μην εχουν διαφορα τιμης το τελευταιο με το προηγουμενο και λογω καποιων specs δεν το πολυεψαξα
 

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειμαι ο μονος 1000% ευχαριστημενος με τον Exynos...🤣

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...