Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάτοχος και εγώ από σήμερα του S20+

Μετάβαση από το S7 μετά απο 4+ χρόνια απροβληματισης χρήσης :)

Αύριο τοποθετώ τζαμάκι & θήκη και αρχίζω να το χρησιμοποιώ :)

Edited by vasoula78

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. 4 χρόνο το θηρίο... Ελπίζω να σου βγει τόσο καλο και το S20+. 15 μήνες το έχω εγώ που αποτελεί ρεκόρ για κινητό στα χέρια μου...
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. 4 χρόνο το θηρίο... Ελπίζω να σου βγει τόσο καλο και το S20+. 15 μήνες το έχω εγώ που αποτελεί ρεκόρ για κινητό στα χέρια μου...
17 μήνες εγώ. Πρώτη φορά κρατώ κινητό πάνω από χρόνο! Πραγματικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάω σε κάτι άλλο. Του πήρα και μια micro SD 256gb με 30€ και πλέον έχω 384gb. Δεν το βλέπω να το κουνάω σύντομα...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο αισθάνομαι. Μπαταρία ακόμα καμία φθορά, με καλύπτει σε όλα 100% χωρις κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι απολύτως ευχαριστημένος με το s20+

 

Αλλά μάλλον έχω τρελαθεί και κοιτάω μετά από χρόνια iPhone για το 12 λέω.. Το Pro...

 

Το πιο πιθανό να το μετανιώσω.... Αλλά τί να πω .. άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου..

 

Και ειδικά του gadgetακια

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. 4 χρόνο το θηρίο... Ελπίζω να σου βγει τόσο καλο και το S20+. 15 μήνες το έχω εγώ που αποτελεί ρεκόρ για κινητό στα χέρια μου...

 

4 χρόνια και ακόμα αντέχει , μέτρια χρήση έκανα, φωτογραφίες, χάρτες social.

 

Και εγώ το ελπίζω να βγει καλό

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι απολύτως ευχαριστημένος με το s20+

 

Αλλά μάλλον έχω τρελαθεί και κοιτάω μετά από χρόνια iPhone για το 12 λέω.. Το Pro...

 

Το πιο πιθανό να το μετανιώσω.... Αλλά τί να πω .. άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου..

 

Και ειδικά του gadgetακια

 

 

Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι εάν ήταν καλύτερο θα το είχα ήδη...

Link to comment
Share on other sites

17 μήνες εγώ. Πρώτη φορά κρατώ κινητό πάνω από χρόνο! Πραγματικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάω σε κάτι άλλο. Του πήρα και μια micro SD 256gb με 30€ και πλέον έχω 384gb. Δεν το βλέπω να το κουνάω σύντομα...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πλέον τα κινητά είναι τόσο πλήρη που η αλλαγή είναι περιττή πριν την 2ετια, μετά μόνο αν κυνηγας κάμερες. Εν τω μεταξύ η έλλειψη sd στα επόμενα είναι λόγος να μείνεις στο s20.

Αν το s20 είχε το soc του s21 θα ήταν απλά τέλειο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πλέον τα κινητά είναι τόσο πλήρη που η αλλαγή είναι περιττή πριν την 2ετια, μετά μόνο αν κυνηγας κάμερες. Εν τω μεταξύ η έλλειψη sd στα επόμενα είναι λόγος να μείνεις στο s20.

Αν το s20 είχε το soc του s21 θα ήταν απλά τέλειο

 

Θα παρουσιάσουν το SD slot στο S22 ως καινοτομία. Κάτι πρέπει να αλλάζουν και αυτοί για να πουλάνε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τους μάθαμε πια...κι εγώ δεν έκανα μετάβαση (αν και μπορούσα) σε συσκευή με φετινό chipset. Έχω μείνει με το Fe 5g (SD 865) και είμαι πολύ ευχαριστημένος σε όλα πλην την premium αίσθησης και της edge οθόνης που ξεπρόβαλλε επιβλητικά. Απ'την άλλη η φλατ σχεδίαση είναι πιο λειτουργική και η γνήσια θήκη της Samsung με την απουσία μέρους της στο κάτω μέρος με την λαστιχένια αίσθηση κάνει το τηλέφωνο κομψό μαζεμένο ελαφρύ και δεν γλιστράει καθόλου να καθόλου ακόμα και σε φόρμες.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εσκασε νεα αναβαθμιση αυγουστου μεγαλουτσικη 626mb σε γερμανικο DBT εκδοση DUH2

Χαχαχα...με προλαβες...οντως μεγαλη οπως και του ιουλιου..παντως δεν αναφερει τιποτα...ισως σιγα σιγα να μας ετοιμαζουνε για το one ui 3.1.1

Link to comment
Share on other sites

αγορασα πριν 2 ημερες το τηλεφωνο και μου κανει ενα περιεργο . με τα μαμισια φορτιστη καλωδιο και ενεργοποιημενη την εξαιρετικα γρηγορη φορτιση , μου γραφει εξαιρετικα γρηγορη οταν το φορτιζω . αν την απενεργοποιησω και αφησω μονο τη γρηγορη φορτιση ανοικτη μου γραφει οταν φορτιζει , σκετο φορτιση . και ειναι οντως αργη η φορτιση . γινεται να δουλευει σωστα η εξαιρετικα γρηγορη και να μη δουλευει η γρηγορη ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι με τον φορτιστη που εχει μεσα. Η πολυ γρηγορη η αργη. Για απλη γρηγορη φορτιση χρειαζεσαι φορτιστη με απλο usb c.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι με τον φορτιστη που εχει μεσα. Η πολυ γρηγορη η αργη. Για απλη γρηγορη φορτιση χρειαζεσαι φορτιστη με απλο usb c.

 

σε ευχαριστω για την απαντηση , αλλα τωρα αυτό το θεωρει λογικο η σαμσουγκ ? δηλαδη σου δινει 3 επιλογες φορτισης στα settings για τις οποιες επιλογες χρειαζεται να εχεις 2 φορτιστες ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ωραια επανηλθε και το θεμα του  S20+ μετα την αναβαθμιση του site...

Link to comment
Share on other sites

απ οτι ειδα στο sam info η συσκευη που αγορασα εχει ημερομηνια παραγωγης 28-02-20 . μπορει να εχει δημιουργηθει προβλημα στη μπαταρια επειδη ηταν στο κουτι του εναμιση χρονο περιπου ? οταν πηγα να το ανοιξω παντως δεν ειχε καθολου μπαταρια , εβαλα καλωδιο και μετα απο μερικα λεπτα εδειξε 1%

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μια μπαταρια ξεφορτιστη για πολυ καιρο σιγουρα εχει υποστει καποια φθορα. Τωρα ποση δεν ξερω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GMF80 said:

Μια μπαταρια ξεφορτιστη για πολυ καιρο σιγουρα εχει υποστει καποια φθορα. Τωρα ποση δεν ξερω να σου πω.

το sam info λεει 95% ,εβαλα και accubattery να δω τι θα μετρησει . δεν ξερω αν παιζει ρολο , αλλα πεφτει σφαιρα μεχρι το 93-94%

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με 16 μηνες χρησης το phone info λεει 94%. Οταν το πρωτοπηρα εδινε 94.5. Δεν τα εμπιστευομαι 100% αυτα αλλα λογικα καλα εισαι. Εμενα δεν ηταν ουτε μηνα απο το εργοστασιο οταν το παρελαβα.

Και μετα απο 16 μηνες χρησης δεν εχω δει μειωση στους χρονους οθονης που μου δινει.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stelioz78 said:

απ οτι ειδα στο sam info η συσκευη που αγορασα εχει ημερομηνια παραγωγης 28-02-20 . μπορει να εχει δημιουργηθει προβλημα στη μπαταρια επειδη ηταν στο κουτι του εναμιση χρονο περιπου ? οταν πηγα να το ανοιξω παντως δεν ειχε καθολου μπαταρια , εβαλα καλωδιο και μετα απο μερικα λεπτα εδειξε 1%

Μία από τα ίδια αγορά από γνωστή ελληνική αλυσίδα.

Δεν έχω δει κάτω από 5 ώρες οθόνη. Το πολύ να αλλάξουμε μπαταρία πριν το δυχρονο

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, joanjapan said:

Μία από τα ίδια αγορά από γνωστή ελληνική αλυσίδα.

Δεν έχω δει κάτω από 5 ώρες οθόνη. Το πολύ να αλλάξουμε μπαταρία πριν το δυχρονο

και εγω απο μεγαλη αλυσιδα εδω στη πατρα . ουτε οι ιδιοι δεν ηξεραν οτι ειχαν κλειστο . νομιζαν οτι είχαν μονο το δειγμα  και ειχαν παει την τιμη στα 625 να φευγει

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...