Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτοί οι αριθμοί από ότι είχα δει ειναι σε κινητά που τα διέθετε η Samsung για review σε YouTubers ώστε αν γινόταν κάποιο review πριν την ανακοίνωση να ήξεραν ποιος το έβγαλε!!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την απάντηση

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι. Τις εμφάνισε χωρίς να έχεις πειράξει κάτι φαντάζομαι... Πάρε τηλ στο service της Samsung στο Χαϊδάρι (Σμαρτεκ) μήπως μπορούν να σε βοηθήσουν.

Υπήρχαν από την αρχή που το πήρα μεταχειρισμένο .

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτοί οι αριθμοί από ότι είχα δει ειναι σε κινητά που τα διέθετε η Samsung για review σε YouTubers ώστε αν γινόταν κάποιο review πριν την ανακοίνωση να ήξεραν ποιος το έβγαλε!!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτι παρόμοιο μου είπε και η Samsung , οτι είναι τηλέφωνο παρουσίασης χωρίς περισσότερες λεπτομέρειες !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα έπιανε αλλά μια ιδέα θα ήταν να περάσεις custom rom. Αλλά και πάλι είναι άγνωστο αν θα τα αφαιρούσε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτοί οι αριθμοί απ' ότι έχω καταλάβει είναι σαν υδατογραφικά πάνω στην οθόνη όπως στα χαρτονομίσματα ,υπάρχουν και όταν είναι απενεργοποιημένο το τηλέφωνο και όταν είναι σε λειτουργία δεν φαίνονται στο home screen για παράδειγμα ή στον brawser δεν φαίνεται τίποτα !!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτοί οι αριθμοί απ' ότι έχω καταλάβει είναι σαν υδατογραφικά πάνω στην οθόνη όπως στα χαρτονομίσματα ,υπάρχουν και όταν είναι απενεργοποιημένο το τηλέφωνο και όταν είναι σε λειτουργία δεν φαίνονται στο home screen για παράδειγμα ή στον brawser δεν φαίνεται τίποτα !!

Σήμερα ανακάλυψα ότι υπάρχει ο ιδιος αριθμός και στην πλάτη του τηλεφώνου στο κάτω μέρος !!!

Link to comment
Share on other sites

1η φορά που αργεί τόσο η ενημέρωση ασφαλείας για EUR στα S20.

Να σημαίνει ότι από εδώ και πέρα θα έρχεται αργά μέσα στο μήνα αντί τις πρώτες μερες?

Link to comment
Share on other sites

Άσε στα 1+ & Xiaomi ξεπερνάνε το δίμηνο, φτάνει και τρίμηνο ορισμένες φορές σε αντίστοιχα μοντέλα, δηλαδή ναυαρχίδες που έχουν κλείσει ένα έτος από την παρουσίαση τους.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν με πειράζει και στο τέλος του μήνα να έρθει. Θυμάμαι το 2017 είχα το Mi Note 2 για λίγο που ήταν η ναυαρχίδα της Xiaomi τότε και η ενημέρωση ασφάλειας ήταν 5 μήνες πίσω.
Link to comment
Share on other sites

1η φορά που αργεί τόσο η ενημέρωση ασφαλείας για EUR στα S20.

Να σημαίνει ότι από εδώ και πέρα θα έρχεται αργά μέσα στο μήνα αντί τις πρώτες μερες?

Δυστυχως δεν ειναι η πρωτη φορα πριν κανα 2μηνο την ιδια συζητηση ειχαμε να φανταστειτε οτι η Γερμανία εδωσε 2 update και μαλιστα το ενα αφορουσε βελτιωσεις απορω οι αλλοι τι κανουνε.....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ειναι η πρωτη φορα πριν κανα 2μηνο την ιδια συζητηση ειχαμε να φανταστειτε οτι η Γερμανία εδωσε 2 update και μαλιστα το ενα αφορουσε βελτιωσεις απορω οι αλλοι τι κανουνε.....

Μολις εσκασε ...αφου μας εσκασε το update....

Link to comment
Share on other sites

390 mb. Περιέχει και άλλα εκτός της ενημέρωσης ασφαλείας. f1e4dd93fcb016c8f94ef4b386ae0aa0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άρα ένωσαν τα 2 updates που πήραν τα γερμανικά... Και μας το έδωσαν σε ένα. Γι αυτό άργησε αυτή τη φορά...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ενημέρωση σήμερα και λύθηκε το πρόβλημα με τς αναπάντητες, που δεν τς εμφάνιζε,ολα καλά πλέον...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ενημέρωση σήμερα και λύθηκε το πρόβλημα με τς αναπάντητες, που δεν τς εμφάνιζε,ολα καλά πλέον...
Και το πρόβλημα με το μηνύματα λύθηκε μιας και εμφανίστηκε η επιλογή για συνομιλίες.

 

Στάλθηκε από το SM-G986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση, η εφαρμογή μηνύματα γίνεται όταν μου έρχεται ένα μήνυμα να μην ανάβει η οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

Αν τα απενεργοποιησεις εδώ? 989f285ad9a774537c3a9c95b8973052.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες έχω το Samsung Galaxy Tab A7 2020 με Exynos και 7800 μπαταρία... Έχω κάνει κάποιες τροποποιήσεις αλλά η μπαταρία πάει 5ωρο SOT μόνο με media (Netflix, YouTube, NBA App). Σε σύγκριση το S20+ χρησιμοποιεί 8 με 9 % μπαταρία για 1 ώρα Νετφλιξ ενώ το Tab πάνω από 20%...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες έχω το Samsung Galaxy Tab A7 2020 με Exynos και 7800 μπαταρία... Έχω κάνει κάποιες τροποποιήσεις αλλά η μπαταρία πάει 5ωρο SOT μόνο με media (Netflix, YouTube, NBA App). Σε σύγκριση το S20+ χρησιμοποιεί 8 με 9 % μπαταρία για 1 ώρα Νετφλιξ ενώ το Tab πάνω από 20%...

 

To tablet έχει LCD οθόνη ενώ το S20+ έχει Amoled. Επίσης έχεις περισσότερες ίντσες, οι οποίες καταναλώνουν περισσότερη ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ αλλά περιμένα κάτι καλύτερο σε σχέση με το S20+ που πολλοί παραπονιουνται με την αυτονομία του Exynos. Αν μην τι άλλο πίστευα ότι θα δίνει τις ίδιες ώρες που μου δίνει στο κινητό...

Κατα λάθος έγραψα για Εxynos ότι έχει το ταμπλετ ενώ έχει Snapdragon.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...