Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έφτασε και στο Ελληνικό η ενημέρωση Φεβρουαρίου πάντως

 

Έφτασε η δεύτερη ενημέρωση του Ιανουαρίου (βελτιώσεις κάμερας), δεν ήρθε ακόμη η ενημέρωση Φεβρουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ερχεται ταυτοχρονα σε ολους ακομα και αν εχεις το ιδιο csc. Και μενα σε EUR ακομα.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα το patch σημερα...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα το patch σημερα...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε μένα. Λέει: Η ασφάλεια της συσκευής βελτιώθηκε

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή μου φαίνεται είναι τοσο απροβληματιστη και ολοκληρωμενη, που έχουμε να λέμε μια φορά το μήνα πότε θα έρθει το security update. Εν το μεταξύ έχει βελτιωθεί πολύ η sammy στα update, μου ηρθε security update Ιανουαρίου στο s8
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή μου φαίνεται είναι τοσο απροβληματιστη και ολοκληρωμενη, που έχουμε να λέμε μια φορά το μήνα πότε θα έρθει το security update. Εν το μεταξύ έχει βελτιωθεί πολύ η sammy στα update, μου ηρθε security update Ιανουαρίου στο s8
Εδώ εμένα είχε έρθει πριν 1μιση μήνα στο Galaxy S6 που είχα! Ήταν κάπου στα 100ΜΒ αν θυμάμαι καλά! :) Πλέον έφυγα από S6 γιατί άρχισε θέματα πάλι με την μπαταρία την οποία είχα αλλάξει πριν 2 χρόνια!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,,ενδιαφερομαι για το κινητο αλλα εχω μια απορία αν μπορούσατε να με βοηθησετε,,ειχα το galaxy s10 και ειχε το γνωστο προβλημα με τον proximity sensor και το εδωσα,,το συγκεκριμενο κινητο εχει το ιδιο θεμα η το διορθωσαν???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,,ενδιαφερομαι για το κινητο αλλα εχω μια απορία αν μπορούσατε να με βοηθησετε,,ειχα το galaxy s10 και ειχε το γνωστο προβλημα με τον proximity sensor και το εδωσα,,το συγκεκριμενο κινητο εχει το ιδιο θεμα η το διορθωσαν???
Αν δεν κάνω λάθος αυτός ο αισθητήρας είναι όταν μιλάς στο τηλέφωνο να κλείνει η οθόνη και όταν απομακρύνεις το κινητό να ανοίγει, εάν ναι τουλάχιστον στο Galaxy S20 το απλό δεν έχω θέμα! Την συσκευή την έχω ένα μήνα ακριβώς και μιλάω συχνά στο κινητό!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

9 μηνες το εχω, δεν εχω παρατηρησει κανενα προβλημα με τον αισθητηρα.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,,ενδιαφερομαι για το κινητο αλλα εχω μια απορία αν μπορούσατε να με βοηθησετε,,ειχα το galaxy s10 και ειχε το γνωστο προβλημα με τον proximity sensor και το εδωσα,,το συγκεκριμενο κινητο εχει το ιδιο θεμα η το διορθωσαν???

 

Ναι και εμένα δεν με βόλευε στο s10+. Στο 20+ το έχω ξεχάσει. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι και ευχαριστω για τς απαντησεις,,,νεος κατοχος του κινητου και πολυ χαρουμενος....να ρωτησω κατι ακομα,με της διαφημισεις τι εχετε κανει εσεις??πιο προγραμμα χρησιμοποιητε?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι και ευχαριστω για τς απαντησεις,,,νεος κατοχος του κινητου και πολυ χαρουμενος....να ρωτησω κατι ακομα,με της διαφημισεις τι εχετε κανει εσεις??πιο προγραμμα χρησιμοποιητε?

 

Στις ρυθμίσεις συνδέσεων - περισσότερες ρυθμίσεις - προσωπικοί dns και βάζεις τον dns.adguard.com

Κόβει πολύ πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Disconnect pro for samsung... Μακράν ότι καλύτερο!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εχω αλλα τελευταια περνανε αρκετες διαφημισεις...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχω αλλα τελευταια περνανε αρκετες διαφημισεις...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε εμενα το ιδιο συμβαινει....αλλα δεν με πειραζει τοσο πολυ οσο οτι αργει πολυ να φορτωσει τις σελιδες...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείται διαφημίσεις?και που?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Κυριως σε σελιδες μεσω Samaung browser που εχω και εκει 1-2 προσθετα blockers!
Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ για της εφαρμογές θέλω.. Δοκίμασα το dns.adguard.com αλλά δεν συνδέετε αμέσως το WiFi στην αρχή δείχνει ότι δεν έχει ίντερνετ και επανέρχεται μόνο του μετά από ένα λεπτό μπορεί και λιγότερο,το κάνει και σε εσάς αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ για της εφαρμογές θέλω.. Δοκίμασα το dns.adguard.com αλλά δεν συνδέετε αμέσως το WiFi στην αρχή δείχνει ότι δεν έχει ίντερνετ και επανέρχεται μόνο του μετά από ένα λεπτό μπορεί και λιγότερο,το κάνει και σε εσάς αυτό?

 

Ναι φίλε, τον τελευταίο καιρό (1 εβδομάδα περίπου) το κάνει. Όταν συνδεθεί όμως, δεν έχεις θέμα μετά.

Κατά καιρούς, βγάζει θέματα, αλλά το θεωρώ ως την καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...