Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.. καμιά καλή εφαρμογή να δούμε υγεία μπαταρίας έμπιστη.....

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ολες κανουν εκτιμηση πιστευω που μπορει να απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα..

Link to comment
Share on other sites

Ολες κανουν εκτιμηση πιστευω που μπορει να απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα..

 

και εγω ετσι πιστευω. ισως υπαρχει μια δοση αληθειας αλλα σε κινητο που ειχα στειλει σε σερβις εδειχνε αριστη μπαταρια με μετρηση με οργανο ενω η εφαρμογη την εδειχνε πεσμενη και η αποδοση της ηταν πολυ καλη αλλα αυτο ειναι σχετικο. Θεωρω οτι μετα το χρονο και αναλογα με τι φορτιστη εχεις θα σκεφτεσαι την αντικατασταση. νομιζω τον 2ο χρονο πληρωνεις πολυ φθηνα την αλλαγη στη samsung, δε χρεωνει εργασια νομιζω? κατι τετοιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι πιστευω. ισως υπαρχει μια δοση αληθειας αλλα σε κινητο που ειχα στειλει σε σερβις εδειχνε αριστη μπαταρια με μετρηση με οργανο ενω η εφαρμογη την εδειχνε πεσμενη και η αποδοση της ηταν πολυ καλη αλλα αυτο ειναι σχετικο. Θεωρω οτι μετα το χρονο και αναλογα με τι φορτιστη εχεις θα σκεφτεσαι την αντικατασταση. νομιζω τον 2ο χρονο πληρωνεις πολυ φθηνα την αλλαγη στη samsung, δε χρεωνει εργασια νομιζω? κατι τετοιο.

Ναι χρεωνει αν θυμαμαι καλα ενα 25αρι περιπου και οχι εργασια τον 2ο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε ελληνικό 440mb update

 

Το οποίο είναι το δεύτερο Ιανουαρίου. Όλη η Ευρώπη πήρε pach Φεβρουαρίου και η Ελλάδα Ρωσία Πολωνία πήραν το προηγούμενο. Μάλλον εδώ το αγοράζουμε φθηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο είναι το δεύτερο Ιανουαρίου. Όλη η Ευρώπη πήρε pach Φεβρουαρίου και η Ελλάδα Ρωσία Πολωνία πήραν το προηγούμενο. Μάλλον εδώ το αγοράζουμε φθηνότερα.

Το security patch του φεβρουαριου ειναι μικρο....πιστευω μεσα στην επομενη εβδομαδα θα βγει και στα ελληνικα...

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τωρα που το λεμε για ενημερωσεις στο one ui 2.5 οταν εκανε εγκατασταση εμφανισε ενα μικρο σημα του android μετα εμφανιζε κατι γρανιαζια να γυρνανε...αυτα στο one ui 3.0 εξαφανιστηκαν η εμενα δεν μου τα εμφανιζει..
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η 2η ενημερωση του Ιανουαριου με τις βελτιωσεις... Καλοδεχουμενη, δεν υπαρχει λογος για γκρινια επειδη αργησε 2 βδομαδες να ερθει σε εμας... Θα ερθει κ του Φλεβαρη αμεσα... Θα ζουσα και χωρις να ερθει... :)

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις μπήκε το update σε ελληνικό! Όλα καλά!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Τι περιέχει σε βελτιώσεις όταν λέει... ξέρουμε κάποιες αλλαγές για το νέο update;;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι περιέχει σε βελτιώσεις όταν λέει... ξέρουμε κάποιες αλλαγές για το νέο update;;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινες φωτος μετα το σημερινο update...cf636fbfb6af4efe03dbd366ec23b7a9.jpg822849673b9a4523a8f56a5d26a578cf.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τωρα που το λεμε για ενημερωσεις στο one ui 2.5 οταν εκανε εγκατασταση εμφανισε ενα μικρο σημα του android μετα εμφανιζε κατι γρανιαζια να γυρνανε...αυτα στο one ui 3.0 εξαφανιστηκαν η εμενα δεν μου τα εμφανιζει..

 

Οχι, γυρισε παλι στο σημα του android...

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update σταμάτησε να μου δουλεύει το *#*#27262826#*#* για αλλαγή CSC

Σας δουλεύει εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update σταμάτησε να μου δουλεύει το *#*#27262826#*#* για αλλαγή CSC

Σας δουλεύει εσάς;

 

Μήπως έχεις ξεχάσει να κατεβάσεις την εφαρμογη? Και εκεί να πληκτρολογησεις τον κωδικό?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω επιλέξει σαν γραμμή πλοήγησης "τη σάρωση από τις πλευρές και κάτω" (είχα τα κουμπιά και φοβάμαι για burn in)! Το θέμα μου είναι ότι μου πιάνει απο πανω μέχρι κάτω σε όλο το μήκος της οθόνη καθώς και δεξιά και αριστερά με αποτέλεσμα σε πολλές εφαρμογές να έχω θέμα! Πολλές εφαρμογές σου δίνουν την δυνατότητα κάνοντας από τα πλάγια (συνήθως αριστερά) το μενού τους χωρίς να χρειάζεται να πατήσεις πάνω τις 3 παυλες και αυτή η λειτουργία πλέον δεν λειτουργεί γιατί υπάρχει το κουμπί back! Υπάρχει κάποια ρύθμιση ωστε, είτε να χαμηλώσω τα όρια να βάλω δηλαδή από την μέση και κάτω της οθόνης το κουμπί back και από την μία μεριά που με βολεύει; Όσο και να το έψαξα δεν βρήκα κάτι! Η άλλη λειτουργία δεν με βολεύει τόσο "σάρωση προς τα κάτω" κάτω είναι όλα κάτω και πρέπει να κάνεις και συνέχεια swipe up!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω επιλέξει σαν γραμμή πλοήγησης "τη σάρωση από τις πλευρές και κάτω" (είχα τα κουμπιά και φοβάμαι για burn in)! Το θέμα μου είναι ότι μου πιάνει απο πανω μέχρι κάτω σε όλο το μήκος της οθόνη καθώς και δεξιά και αριστερά με αποτέλεσμα σε πολλές εφαρμογές να έχω θέμα! Πολλές εφαρμογές σου δίνουν την δυνατότητα κάνοντας από τα πλάγια (συνήθως αριστερά) το μενού τους χωρίς να χρειάζεται να πατήσεις πάνω τις 3 παυλες και αυτή η λειτουργία πλέον δεν λειτουργεί γιατί υπάρχει το κουμπί back! Υπάρχει κάποια ρύθμιση ωστε, είτε να χαμηλώσω τα όρια να βάλω δηλαδή από την μέση και κάτω της οθόνης το κουμπί back και από την μία μεριά που με βολεύει; Όσο και να το έψαξα δεν βρήκα κάτι! Η άλλη λειτουργία δεν με βολεύει τόσο "σάρωση προς τα κάτω" κάτω είναι όλα κάτω και πρέπει να κάνεις και συνέχεια swipe up!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε το Samsung One Hand Operation +

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε χειροκίνητα ένα firmware χωρίς pc χωρίς odin? Από το κινητό απευθείας;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω επιλέξει σαν γραμμή πλοήγησης "τη σάρωση από τις πλευρές και κάτω" (είχα τα κουμπιά και φοβάμαι για burn in)! Το θέμα μου είναι ότι μου πιάνει απο πανω μέχρι κάτω σε όλο το μήκος της οθόνη καθώς και δεξιά και αριστερά με αποτέλεσμα σε πολλές εφαρμογές να έχω θέμα! Πολλές εφαρμογές σου δίνουν την δυνατότητα κάνοντας από τα πλάγια (συνήθως αριστερά) το μενού τους χωρίς να χρειάζεται να πατήσεις πάνω τις 3 παυλες και αυτή η λειτουργία πλέον δεν λειτουργεί γιατί υπάρχει το κουμπί back! Υπάρχει κάποια ρύθμιση ωστε, είτε να χαμηλώσω τα όρια να βάλω δηλαδή από την μέση και κάτω της οθόνης το κουμπί back και από την μία μεριά που με βολεύει; Όσο και να το έψαξα δεν βρήκα κάτι! Η άλλη λειτουργία δεν με βολεύει τόσο "σάρωση προς τα κάτω" κάτω είναι όλα κάτω και πρέπει να κάνεις και συνέχεια swipe up!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω χρονια να ακουσω περιπτωση burn in.. Ειδικα απο S8 συσκευες και μετα...

Δεν μου αρεσαν παλιοτερα οι χειρονομιες αμμα απο το One UI 2.5 και μετα ειναι σουπερ...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Samsung One Hand Operation +
Εχω χρονια να ακουσω περιπτωση burn in.. Ειδικα απο S8 συσκευες και μετα...

Δεν μου αρεσαν παλιοτερα οι χειρονομιες αμμα απο το One UI 2.5 και μετα ειναι σουπερ...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τέλεια το one hand operation + ήταν αυτό που έψαχνα!!

Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια το one hand operation + ήταν αυτό που έψαχνα!!

Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το one hand είναι must have ,μαζί με άλλα διάφορα modes που περιλαμβάνονται στην σουίτα goodlock της Samsung (επίσημη της Samsung) . Δυστυχώς όμως δεν διατίθεται επίσημα ακόμα στην χώρα μας , μπορείτε να τα βρεις εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=yuh.yuh.finelock

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω θέμα με το messenger στην ηχογράφηση! Λογικά θα λυθεί σε update της εφαρμογής!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...