Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι οι φάκελοι είναι θεματακι γιατί και σε μένα άλλαξαν θέση οι εφαρμογές.

Ξανά λέω για το δακτυλικο, πιο γρήγορο άμεσο απόλαυση.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις εξαιρετικές...

 

Μια άριστη συσκευή γίνεται και καλύτερη τελικά.. Όλα πιο βελτιωμένα...

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ η κάμερα δεν δειχνει για φωτο αλλα για βιντεο κανονικα!!!
παιξε με τις ρυθμισεις λιγο της εφαρμογης μηπως κ δουλεψει η μπροστινη εγω προσωπικα χρησιμοποιω την stock μια χαρα ειναι
Βρήκα μια εκδοση του συγκεκριμενου αλλα ενώ μπαινει και λειτουργεί δεν αναγνωρίζει την μπροστινή καμερα...

Εσεις ποια εφαρμογή χρησιμοποιειτε για φωτογραφίες;;

Δεν φταίει η εφαρμογή αλλά η Samsung που κατάργησε την πρόσβαση στο raw στο μπροστινή κάμερα μετά την έκδοση 2.5.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως ενω ειναι ενεργοποιημενα τα bubbles δεν δουλευουν σε εμενα. Πιθανως απο οτι εψαξα δεν υποστηριζονται απο ολες τις εφαρμογες.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση στην 11 και δεν μπορώ να μπω στο recovery mode. Πατάω το volume up και power αλλά με πετάει αρχική και γράφει κάποιο σφαλμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[PDP] back-up :fail setup-wizard [ FINISH]

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση στην 11 και δεν μπορώ να μπω στο recovery mode. Πατάω το volume up και power αλλά με πετάει αρχική και γράφει κάποιο σφαλμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[PDP] back-up :fail setup-wizard [ FINISH]

Πλεον για να μπεις στο recovery πρεπει να κλεισεις το κινητο, να συνδεσεις με usb σε pc και μετα να πατησεις power+volume up.

 

Το έγραψε ένας φίλος πιο πάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παντως ενω ειναι ενεργοποιημενα τα bubbles δεν δουλευουν σε εμενα. Πιθανως απο οτι εψαξα δεν υποστηριζονται απο ολες τις εφαρμογες.

Εάν στο κάνει στο fb messenger, δοκίμασε να μπεις στις πληροφορίες εφαρμογης-ειδοποιήσεις-εμφανιση ως συννεφάκια.

Είναι ενεργοποιημενα εκει;

:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εάν στο κάνει στο fb messenger, δοκίμασε να μπεις στις πληροφορίες εφαρμογης-ειδοποιήσεις-εμφανιση ως συννεφάκια.

Είναι ενεργοποιημενα εκει;

Σε ευχαριστω . Το messenger δουλευε και πριν. Τα αλλα δεν το υποστηριζουν ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε και δεύτερη γερμανική dbt σήμερα .την πήρε κάποιος που έχει αλλάξει το csc του σε dbt.?

 

παντως εγω δεν βρισκω αυτο το νεο update σε dbt

Link to comment
Share on other sites

 

η οποια ειναι ιδια με την προηγουμενη καποιως λαθος εχει γινει στο sammobile μαλλον

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 1 μερα σκαλισματος μπορω να πω οτι εχω μια εικονα του update. Σιγουρα βελτιωσε τη συσκευη και της εδωσε μια ακομα ωθηση. Ετσι και αλλιως τα περισσοτερα προβληματα που ειχε οταν βγηκε εχουν διορθωθει. Το θεμα της μπαταριας το προσπερναω. Παντα θεμα χρησης και ρυθμισεων του καθενος....
Link to comment
Share on other sites

Πλεον για να μπεις στο recovery πρεπει να κλεισεις το κινητο, να συνδεσεις με usb σε pc και μετα να πατησεις power+volume up.

Για να κάνω wipe cache

 

Αν το κάνω αυτό θα χαθεί η esim από το κινητό μου;

Edited by alxdr74
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν κάποιος γνωρίζει. Έχω το SM-G9860 και το CSC είναι ΟΖΒ. Το update θα έρθει όταν ξεκινήσει να βγαίνει στο Hong Kong?? Μπορώ να αλλάξω το CSC χωρίς να προκαλέσω παρατράγουδα...;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...