Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω για την απαντηση ..για να καταλαβουμε και μεις που δεν εχουμε τοσες γνωσεις εαν αλλαξουμε csc ειναι μονιμο και η επαναφορα γινεται μονο με την ιδια διαδικασια να υποθεσω οτι το google dialer εφοσον κανεις την αλλαγη μπορει καποιος που δεν τον θελει να τον καταργησει.

Εννοείται κάνεις επαναφορά όποτε θες. Τον dialer τον βγάζεις μετά την αλλαγή δν τον χρειάζεσαι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείται κάνεις επαναφορά όποτε θες. Τον dialer τον βγάζεις μετά την αλλαγή δν τον χρειάζεσαι

 

Ευχαριστω και παλι για τις πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Προερχόμενος από s7 èdge το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα μέχρι και τώρα είναι καιρός να κάνω την μετάβαση. Πηγαίνω για s20 αλλά είδα ότι το νημα δεν έχει πολύ ζωή και βλέπω ότι η πλειοψηφία παίζει στο plus. Πέρα από την κάμερα και την μπαταρία, υπάρχει κάποια άλλη διαφορά?

Στα καταστήματα που είναι ανοιχτά και έκανα μια έρευνα βρήκα μόνο το plus όπου οκ είναι μακρόστενο και θέλει το μάτι να το συνηθίσει. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν στο s20 επειδή είναι πιο στενό θα φαίνεται περισσότερο μακρόστενο, δεν το βρήκα κάπου να το δω από κοντά. Η γνώμη σας πια είναι?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά στην Ελλάδα πότε έρχεται για να μην βάζουμε από αλλού την 11.;; Έχω ελληνικό cosmote....

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Προερχόμενος από s7 èdge το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα μέχρι και τώρα είναι καιρός να κάνω την μετάβαση. Πηγαίνω για s20 αλλά είδα ότι το νημα δεν έχει πολύ ζωή και βλέπω ότι η πλειοψηφία παίζει στο plus. Πέρα από την κάμερα και την μπαταρία, υπάρχει κάποια άλλη διαφορά?

Στα καταστήματα που είναι ανοιχτά και έκανα μια έρευνα βρήκα μόνο το plus όπου οκ είναι μακρόστενο και θέλει το μάτι να το συνηθίσει. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν στο s20 επειδή είναι πιο στενό θα φαίνεται περισσότερο μακρόστενο, δεν το βρήκα κάπου να το δω από κοντά. Η γνώμη σας πια είναι?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου έκανα ακριβώς την ίδια μετάβαση μετά από 5 χρόνια με το S7 edge και θα σου πω μόνο το εξής,πάρτο με κλειστά τα μάτια δεν θα το μετανιώσεις,μια χαρά θα το συνηθίσεις και στο χέρι όπως συνήθισα κι εγώ ένα μήνα τώρα που το έχω και μια χαρά μπαταρία έχει εάν δεν το παρακάνεις καθημερινά με τη χρήση,εγώ πάντως δεν έχω μείνει ποτέ και νομίζω πως όσο περνάει ο καιρός τόσο στρώνει το κινητό.....για εμένα πάντως ήταν η καταλληλότερη κίνηση και στο σωστό χρόνο....

 

Send from my S20+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην αναλογια 20:9 οθονης οι 6.7 ιντσες του κινητου ειναι θα ελεγα ιδανικες. Οι μικροτερες οθονες οντως φαινονται πολυ μακροστενες σε τετοια αναλογια... Εγω μετα το S7 Edge πηγα σε S8 και S10e και μου φαινονταν μικρα αλλα κ φοβομουν να παω στην plus εκδοση μην ειναι πολυ μεγαλη. Λαθος. Συνηθισα το S20+ σε 2-3 μερες και μην σου πω οτι τωρα μου φαινεται και μικρο! Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

@anestispro... όπως σου το έγραψαν τα παιδιά παραπάνω...φουλ για το Πλας. Είναι τέτοια η αναλογία οθόνης που πραγματικά το απλό δείχνει μικρό, το δε plus για τον υποτιθέμενο όγκο του μόλις το πιάσεις το μάθεις και το συνηθίσεις θα σου φαίνεται πούπουλο. Δεν παίζει έξω στην αγορά άλλη συσκευή με τέτοιο μέγεθος οθόνης και τόσο κόμπακτ διαστάσεις και το κυριότερο βάρος! Σου μιλάω εκ πείρας έχοντας περάσει το τελευταίο διάστημα από 6,7 συσκευές με τις ίδιες ιντσες οθόνη. Είναι κορυφαίο σε αυτόν τον τομέα όπως και στο λειτουργικό του σύστημα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα με.....53ec2d165830975c3be606df979dec77.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι έχετε κάνει την αναβάθμιση βλέπετε καμιά ειδοποίηση με bubbles; Ακόμη και του Facebook πλέον μου έρχονται κανονικά και όχι με bubbles

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα! Η κοπέλα μου διαθέτει τη συσκευή του τίτλου και εδώ και δύο μέρες σερί, όταν πάει να τραβήξει βίντεο, της κλείνει η συσκευή. Έχει εμφανιστεί σε κάποιον άλλο αυτό;

 

Στάλθηκε από το LDN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-Ειδοποιησεις-Συνθετες Ειδοποιησεις7041d4009bb443a36f0ae9fcba112b1e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλεον για να μπεις στο recovery πρεπει να κλεισεις το κινητο, να συνδεσεις με usb σε pc και μετα να πατησεις power+volume up.

 

Πρωτη αισθηση στα 60 hz οτι ειναι πιο smooth το κινητο. Για τα 120 δεν μπορω να πω καθως τα εχω χρησιμοποιησει λιγο.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση μου εβγαλε ενα σφαλμα. Δεν βλεπω καποιο θεμα αλλα ισως χρειαστει factory reset....0419a505319e8bbf8e420fd372b640f1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εγκατασταση μου εβγαλε ενα σφαλμα. Δεν βλεπω καποιο θεμα αλλα ισως χρειαστει factory reset....0419a505319e8bbf8e420fd372b640f1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πρεπει να ειναι κουμπακι για να αναφερεις σφαλματα και οχι οτι εχεις σφαλμα !!!

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

Τι ομορφιά που έγινε παίδες το λογισμικό μας;

Όχι ότι δεν ήταν ήδη, αλλά είναι ακόμη καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειναι κουμπακι για να αναφερεις σφαλματα και οχι οτι εχεις σφαλμα !!!
Δλδ το εχετε ολοι αυτο;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Αν εχεις branded S20 μπορείς να flashαρεις DBT -γερμανικη- και μετα να αλλαξεις το CSC μεσω του dialer που γραφεται παραπανω?
Link to comment
Share on other sites

Δλδ το εχετε ολοι αυτο;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν το εχω αλλα ψαξε μια τις ρυθμισεις σου για αναφορα σφαλματων , γιατι εγω το βλεπω σαν κουμπακι για αναφορα σφαλματων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...