Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μην παιδεύεστε άλλο με τις εφαρμογές που μια θα δουλεύουν και μια οχι. Για όσους έχουν υπολογιστή , πηγαίνετε εδώ ακολουθήστε της οδηγίες και κάνετε ότι θέλετε με τις εφαρμογές συστήματος από απλό disable μέχρι πλήρη απεγκατασταση. Ουσιαστικά το πρόγραμμα είναι αdb εντολές σε ένα ωραίο interface.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D4147837&share_tid=4147837&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά μην παιδεύεστε άλλο με τις εφαρμογές που μια θα δουλεύουν και μια οχι. Για όσους έχουν υπολογιστή , πηγαίνετε εδώ ακολουθήστε της οδηγίες και κάνετε ότι θέλετε με τις εφαρμογές συστήματος από απλό disable μέχρι πλήρη απεγκατασταση. Ουσιαστικά το πρόγραμμα είναι αdb εντολές σε ένα ωραίο interface.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D4147837&share_tid=4147837&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

παρα πολυ ωραια εφαρμογη !!! :clap::bow:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην παιδεύεστε άλλο με τις εφαρμογές που μια θα δουλεύουν και μια οχι. Για όσους έχουν υπολογιστή , πηγαίνετε εδώ ακολουθήστε της οδηγίες και κάνετε ότι θέλετε με τις εφαρμογές συστήματος από απλό disable μέχρι πλήρη απεγκατασταση. Ουσιαστικά το πρόγραμμα είναι αdb εντολές σε ένα ωραίο interface.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D4147837&share_tid=4147837&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Ωραιοςςςς! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κατεβάστε το disconnect Pro for Samsung από εδώ https://disconnect-pro-for-samsung.en.aptoide.com/app

 

Έκδοση 2019.4

 

Οχι μόνο κόβει τις διαφημίσεις από παντού (εκτός youtube), αλλά δεν αφήνει να γίνει track τίποτα. Δεν λειτουργεί με vpn,αλλά με τον knox(σαν το adhell για όσους θυμούνται). Λειτουργεί και στην 11.Απλο interface,με whitelist,αλλά δουλεύει άψογα.

 

9b7e31b13e849cb430257457ed15b9a1.jpg

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

απλά δεν μπορείς να κάνεις exclude συγκεκριμένα urls. Ένας από τους λόγους που το έβγαλα!

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απλά δεν μπορείς να κάνεις exclude συγκεκριμένα urls. Ένας από τους λόγους που το έβγαλα!

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Ναι συμφωνώ. Κάποια άλλη εναλλακτική έχουμε;

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολυ χρησιμα και τα 2! Τετοια τα λενε αμεσως...

Το package disabler αν και δουλευε σωστα ειχε να ενημερωθει κανα χρονο με οτι σημαινει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ. Κάποια άλλη εναλλακτική έχουμε;

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Adguard δαγκωτό!

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καιρο να βγαλω νυχτερινη φωτο... Μου φαινεται οτι εχει βελτιωθει και αλλο. Σε σημειο με απολυτο σκοταδι.

 

20201101-181401.jpg

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Adguard δαγκωτό!

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Με vpn δουλεύει αυτο;
Ειχα καιρο να βγαλω νυχτερινη φωτο... Μου φαινεται οτι εχει βελτιωθει και αλλο. Σε σημειο με απολυτο σκοταδι.

 

20201101-181401.jpg

Δεν ξέρω αν δουλεύεις την beta, αλλά νομίζω με το one ui 3 έχει κάνει ακόμα καλύτερη δουλειά.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να το έχουμε συζητήσει: volte ή vowifi σας δουλεύει καλύτερα; η cosmote προτείνει για το s20+ το vowifi... αλλά στην δικια μου περίπτωση δουλεύει ποιο σταθερά το volte
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο την περιπτωση πιστευω. Εγω στη δουλεια εχω κακιστο σημα και το vowifi μου ελεισε τα χερια. Βαζω το κινητο σε λειτουργια πτησης και δεν χανω κληση και ταυτοχρονα εκοικονομω μπαταρια...

Στο σπιτι με φουλ σημα το volte θα εκανε δουλεια αλλα εχω το κινητο σε wifi οποτε δεν μου χρειαζεται.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

παιδες μιας και εχει αναφερθει, στης γυναικας μου το s20 plus σε εγγραφη βιντεο δεν μου εκανε θεματα με την εστιαση. το δοκιμασα χθες κανα 10λεπτο, οσο κοντα και να πηγα δεν ειχε θεμα, ειτε στα παιδια μου ειτε σε τοιχο ειτε σε αντικειμενα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

γνωριζει καποιος τι συμβαινει με το SamFirm μαλλον το σταματησε η samsung βγαζει μονιμα σφαλμα οπως και το Frija

Link to comment
Share on other sites

Ειπα μετα απο 6 μηνες κατοχης του κινητου να δοκιμασω σοβαρα τα 120hz. Ωραια ειναι δεν λεω. Αλλα εχουν σοβαρη επιπτωση στην μπαταρια για μενα. Απο 100 σε 50% ειχα πανω απο 4ωρες SOT στα 120 σε WHQD+ ενω στα 120hz μου δινει 3ωρο... 25% παραπανω καταναλωση δλδ... Ανετα βεβαια βγαζω τη μερα παλι... Αλλα πιθανον θα γυρισω στα 60hz καθως δεν εχω κανενα προβλημα εκει. Αν το βελτιωσουν λιγο παραπανω στην αυτονομια βλεπουμε. Ισως με το One UI 3.0.
Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει ενα καινουργιο με snapdragon σε καλη τιμη και με τρωει η τσεπη μου. Τα υπερ τα ξερω. Επειδη δεν ειχα στο παρελθον samsung, θα εχω καποιο προβλημα με αναβαθμισεις κτλ?
Link to comment
Share on other sites

Σε exynos οι αναβαθμίσεις έρχονται ανελλιπώς κάθε μήνα...το τηλέφωνο έχει εξαιρετική υποστήριξη και λόγω του ντόρου με τον επεξεργαστή της σαμμυ η εταιρεία πιστεύω ότι έχει δώσει τον καλύτερο εαυτό της... για σναπ κ Samsung ταυτόχρονα δεν γνωρίζω παραπέρα...οι γκουρού του χώρου θα σου πουν
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Με αναβαθμισεις δεν θα εχεις προβλημα αλλα λογικα δεν θα εχεις εγγυηση. Η Σμαρτεκ απο μονη της ειναι ενας λογος να αγοραζεις Samsung.
Link to comment
Share on other sites

απορία προς ολους τους κάτοχους . θα αλάλαζε κανεις το τηλ για να παει σε xiaomi mi10t pro ? εχω δημιουργήσει ερώτημα στο επιλογή συσκευής αλλά θα ήθελα και τις δικες σας γνώμες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...