Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Γιατί τα ugreen είναι επώνυμα στο εξωτερικό, ποιοτικά και στο 1/3 της τιμής

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση να κανω τρεχω το samsung info και μου δειχνει οτι ειναι ανακατασκευασμενο.Το αγορασα απο skroutz απο μαγαζι με πολλες αξιολογησεις.Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?Ειναι οντως η ειναι καποιο λαθος της εφαρμογης;

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω τρεχω το samsung info και μου δειχνει οτι ειναι ανακατασκευασμενο.Το αγορασα απο skroutz απο μαγαζι με πολλες αξιολογησεις.Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?Ειναι οντως η ειναι καποιο λαθος της εφαρμογης;

 

To phone info εννοείς μήπως?

Έτρεξα και εγώ τον αντίστοιχο έλεγχο και μου βγάζει congratulations your phone is original...

Το έχω αγοράσει από media markt.

Τσέκαρε και από κάποιο άλλο site αν είναι όντως ανακατασκευασμενο και αν είναι όπως το πήρες το πας πίσω..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν ειναι 100% αξιοπιστο Στο S10e που εγινε επισκευη απο Samsung θα επρεπε να φαινεται οτι ειναι ανακατασκευααμενο αλλα δεν εδειχνε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Μου είχε τύχη και εμένα με ένα Samsung A5 2016 που έλεγε κιόλας ότι ήταν άσπρο το τηλέφωνο ενώ ήταν μαύρο και σε επικοινωνία μου τότε με τα κεντρικά της Samsung μου είχε πει ότι ήταν αστοχία της εφαρμογής.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποια σελιδα που δειχνει αν ειναι ανακατασκευασμενο συμφωνα με το imei?Γιατι βρηκα σελιδες που βαζεις το imei αλλα σου δειχνει τοην εγγυηση και κατι αλλα.Πριν παω στο επομενο βημα να παρω τηλ. το μαγαζι

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποια σελιδα που δειχνει αν ειναι ανακατασκευασμενο συμφωνα με το imei?Γιατι βρηκα σελιδες που βαζεις το imei αλλα σου δειχνει τοην εγγυηση και κατι αλλα.Πριν παω στο επομενο βημα να παρω τηλ. το μαγαζι
Πάρε τηλέφωνο την Samsung.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποια σελιδα που δειχνει αν ειναι ανακατασκευασμενο συμφωνα με το imei?Γιατι βρηκα σελιδες που βαζεις το imei αλλα σου δειχνει τοην εγγυηση και κατι αλλα.Πριν παω στο επομενο βημα να παρω τηλ. το μαγαζι

Παρε τηλεφωνο samsung να εχεις το imei μαζι. Θα σου πουν 100%

Link to comment
Share on other sites

Για εκεινον που δεν μπορει να περιμενει BETA 3 και μαλλον τελευταια

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s20/how-to/oneui-3-0-beta-s20-ultra-beta-thread-t4176833/page108

Edited by zorbas100
Link to comment
Share on other sites

Για εκεινον που δεν μπορει να περιμενει BETA 3 και μαλλον τελευταια

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s20/how-to/oneui-3-0-beta-s20-ultra-beta-thread-t4176833/page108

Την εχω περάσει ήδη. Σούπερ!! Φύγανε και κάποια τελευταία μικρό bugs.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει ερωτηθεί ξανά μάλλον, αλλά σήμερα τράβηξα video και παρατήρησα θέμα με το focus της κάμερας, έκανε πολύ συχνά refocus με αποτέλεσμα να θολώνουν στιγμιαία τα πρόσωπα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση, fix ή update γιαυτο;

 

 

Sent from my iPhone XI using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι που το εδωσαν θα το ξαναπαρουν οταν ερθει το One UI 3.0! Δεν βιαζομαι να το βαλω, θα αξιζει η αναμονη.
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα bug με την κάμερα στη beta 3.

 

Τρεμοπαιζει η οθόνη η εικόνα που πάω να τραβήξω καμιά φορά...

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και το update του Οκτωβρίου που αναφέρει βελτιώσεις στην κάμερα, δυστυχώς το συχνό refocusing (θόλωμα-ξεθόλωμα) συνεχίζει στο βίντεο το οποίο είναι ενοχλητικό για κάποιον που το θέλει για vlogging. Το περίμενα από καμία Xiaomi, αλλά όχι από τη Samsung

 

 

Sent from my iPhone XI using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάτι παίχτηκε και δε μου άνοιγε το app. Μου εμφάνιζε μήνυμα "Αποτυχία ενεργοποίησης κλειδιού-προϊόντος" και με πετούσε στην αρχική.

Το απεγκατέστησα, το ξαναπέρασα και πάλι τα ίδια. Έκανα επανεκκινήσεις, wipe cache partition και ξανά τα ίδια.΄

Εννοείται ότι δεν έκανα κανένα firmware update.

 

Και κάτι τελευταίο....έδειχνε η εφαρμογή ότι λειτουργούσε (αυτά τα app που είχα απενεργοποιήσει, ήταν εξαφανισμένα).

Δεν το έχω αγοραμένο, αλλά σπασμένο.

 

Έχει ιδέα κανείς τί μπορεί να έγινε?

Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει απο οτι βλεπω. Ισως το απενεργοποιησε η Samsung με update.

Δεν το ειχα παρει ειδηση.

Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει απο οτι βλεπω. Ισως το απενεργοποιησε η Samsung με update.

Δεν το ειχα παρει ειδηση.

Το περίεργο είναι ότι σε ένα φιλαράκι λειτουργεί κανονικά (αυτός έχει το Note 10 Plus). Την ίδια ημέρα το σετάραμε.

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα mail στην υποστηριξη και με ρωτησαν αν εχω αγορασει απο playstore η απο το site τους. Οταν παρω απαντηση θα ενημερωσω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...