Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και παίζει σε όλες τις χώρες του κόσμου αυτή η εταιρεία; ίσως να αξίζει να έχεις μια esim καβατζα για τα ταξίδια εξωτερικό!
Link to comment
Share on other sites

Και παίζει σε όλες τις χώρες του κόσμου αυτή η εταιρεία; ίσως να αξίζει να έχεις μια esim καβατζα για τα ταξίδια εξωτερικό!

 

Έχουν λίστα με τις χώρες που παίζουν ..

Ξεχωριστά για Ασία, Ευρώπη κλπ

Για εκτός Ευρώπης ναι αξίζει. Για εντός Ευρώπης πλεόν εκμεταλέυεσαι τα data και την ομιλία του πακέτου σου. Οπότε δεν έχει και τόσο νόημα.

 

 

Πάντως Cοsmote ναι, έχει esim και άσχετα με την χρέωση, το πρόβλημα είναι πως αν συμβεί κάτι θα πρέπει να πας σε κατάστημα για να ενεργοποιήσεις πάλι το προφίλ σου (να σου δώσουν νεο QR code)

Πχ..

είσαι κάπου ταξίδι και δεν έχει κοντά κατάστημα cosmote.

Σου παθαίνει κοκομπλόκο η συσκευή, χαιρεσαι που έχεις μαζί σου συσκευή backup, ΑΛΛΑ δεν μπορείς να κάνεις μεταφορά την esim γιατι δουλεύει μόνο στο κινητό που έχει χαλάσει... για να κάνεις αλλαγή πρέπει με κάποιο τρόπο να βρείς κατάστημα (δεν γνωρίζω αν υπάρχει άλλος τρόπος..) και να σου δώσει νεο QR code.. και άντε Ελλάδα βγάζεις άκρη, εξωτερικό ? τρέχα γύρευε.

Ενω αν είχες sim αλλάζεις sim και τελειώσες. (και ΝΑΙ μου έχει τύχει και ευτυχώς είχα sim και όχι esim)

 

Ενω οι internetικοί provider σου δίνουν τη δυνατότητα να αλλάξεις sim μέσα απο το site η το application. Xρειάζεσαι όμως internet και τουλάχιστον απ'όσο γνωρίζω, στην RedteaGO χάνεις τα GB με την αλλαγή.

 

Άλλο θέμα είναι να είσαι πάλι κάπου εξωτερικό και να μην υποστηρίζει η χώρα την υπηρεσια esim.

Τηλέφωνο γιόκ..

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ψηλά η κατανάλωση της οθόνης edge χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Το κάνει σε κάποιον άλλο; λειτουργεί 12 ώρες στο παρασκήνιο λέει.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ψηλά η κατανάλωση της οθόνης edge χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Το κάνει σε κάποιον άλλο; λειτουργεί 12 ώρες στο παρασκήνιο λέει.

 

Καλημέρα,το έκανε και σε εμενα μετα την ενημέρωση που έκανα πριν μια εβδομαδα,εκανα επανεκκινηση αλλά δεν έστρωσε και την απενεργοποίησα

Link to comment
Share on other sites

Χθεσινη χρηση.ade392e54713838d9e3e4055216fdcbd.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12.90 με ενημέρωσαν μόλις το τζαμακι στη Smartec. Είναι καθοδον να το βάλω. 20 το έβαζα σε εξωτερικό μαγαζί καιρό τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά λόγω spigen έβαλα την μεμβράνη την εργοστασιακή. Τέλεια εφαρμογή εννοείται στα 9.90 και όλα καλά!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά λόγω spigen έβαλα την μεμβράνη την εργοστασιακή. Τέλεια εφαρμογή εννοείται στα 9.90 και όλα καλά!

Βάζουνε μεμβράνη ή και τζαμάκι στη Smartec ? Δεν το ήξερα :confused:

Σε όλες ?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τις 3 τελευταιες μερες εχει απο 0.3 εως 0.6 %. Μηπως καποιο απο τα πανελ που εχει το προκαλει; Εγω μονο 2, συντομευσεις και προχειρο

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά λόγω spigen έβαλα την μεμβράνη την εργοστασιακή. Τέλεια εφαρμογή εννοείται στα 9.90 και όλα καλά!

 

Η Μεμβράνη που είχε από την μάνα του?

Την είχες βγάλει? Σου είχε γρατζουνιστει?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Η Μεμβράνη που είχε από την μάνα του?

Την είχες βγάλει? Σου είχε γρατζουνιστει?

 

Την εργοστασιακή μου είπαν ότι έβαλαν. Εγώ το πήρα ενός μήνα το κινητό δεν είχε πάνω μεμβράνη! Είναι πολύ καλή όμως

Link to comment
Share on other sites

Την εργοστασιακή μου είπαν ότι έβαλαν. Εγώ το πήρα ενός μήνα το κινητό δεν είχε πάνω μεμβράνη! Είναι πολύ καλή όμως

 

Σε υφη είναι άψογη.. εγω το αγόρασα καινούργιο και την είχε πάνω γι αυτό σε ρώτησα.. επίσης το αποτύπωμα λειτουργεί τέλεια..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο οτι δεν ειχε μεμβρανη out of the box.

Η εργοστασιακη ειναι οτι καλυτερο. Μου κρατησε 3 μηνες. Αν δεν ηταν τα καλοκαιρινα μπανια θα την γλιτωνε καθως οι γρατζουνιες εγιναν σιγουρα απο αμμο...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος εδώ και μια βδομάδα, πάρα πολύ καλό κινητό με πολύ καλές φωτογραφίες και βίντεο, απίστευτη οθόνη, μετάβαση απο note 4 η διαφορά είναι πολύ μεγάλη:):)
[sIGPIC][/sIGPIC]KOZO
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα και πάλι δουλεύει στο παρασκήνιο φουλ. Το κλεισα εντελώς.

 

Ενεργοποίησε το και βγάλε μόνο το πάνελ που εμπεριέχει την πυξίδα! Ωραίο μπαγκ του ui2. 5 :)

Πες μας αν έστρωσε :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...