Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, Mobileras said:

Λίκουιντ ή θάνατος (με φωνή Μελ Γκιμπσον στο Braveheart)...

WOW!!! 😳

Τώρα άμα σου πατήσω dislike θα φταίω εγώ μετά... 😉
Παραπληροφορείς, θελημένα ή άθελα δεν το γνωρίζω...

Δεν είμαι Liquid και είμαι Ολοζώντανος!!! 😊😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mobileras said:

Γι'αυτό είμαι σίγουρος! Κρίμα ομως να χαρούν 3-4 άτομα και να απογοητευτούν 1003-1004. Αυτογκόλ μεγάλο. 

Δεν ξέρουν τι έγινε ακριβώς για να απογοητευτούν  ... δες πχ την εικόνα λέει τηλεόραση αλλά δεν ξέρω και εγώ αν την έδωσαν και με τι χρήματα - πόντους ή αν ειναι απλά στην διαφήμιση , δεν περιλαμβάνει και το jlb ηχείο που υπάρχει ακόμα οπότε μοιάζει generic .

Θα δώσουν ξανα λογικά ... Εσυ που ξέρεις θα γραφτεις στο τοπικ για την επόμενη φορά  . Εχεις τους πόντους σου ακόμα  , θα μπεις liquid με κάποια κάρτα για να γλυτώσεις χρήματα επιτέλους ,  και θα το αφήνεις να σου παίρνει κάθε μήνα για να μην κουράζεσαι να κουνας την μπάρα αλλά και για να φτιάξεις ενα μικρό υπόλοιπο που μπορεί να είναι χρήσιμο αν ζητήσουν και λεφτά για το επόμενο δώρο ....

 Α δεν το κάνεις θα στεναχωρηθούμε .

Screenshot_20230505-201845.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Τέλος.. προλάβατε;

Παίζει να μην κράτησε ούτε 2 ώρες..

Σνιφ... κλαψ... λυγμ... 😥

Link to comment
Share on other sites

@nininikos υπάρχει και με 10€ (12€ κάρτα λόγω ΦΠΑ) 200GB πακέτο ίντερνετ. Βέβαια θέλει να σκοτώσεις μερικούς πλανήτες κάθε βδομάδα για να μαζέψεις κρυστάλλους.. 😉

Link to comment
Share on other sites

Εχει και με 20€ η βοντα τα 200GB αλλα ειναι αχρηστα γιατι λογω δικτυου δεν μπορεις τελικα να τα χρησιμοποιησεις. Νομιζω οτι η γουιντ ειναι πιο αξιοπρεπης επιλογη.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, spiliot said:

Μαζεύονται 30000 κρύσταλλοι το μήνα από κάποιον που μόλις ξεκινάει χωρίς προσφορά; Ούτε οι μισοί νομίζω δεν βγαίνουν...

Να μπαινεις Π/Σ/Κ (που δινει περισσοτερους κρυστάλλους) και θελει περιπου 5 εβδομαδες να μαζεψεις 30.000.

Καποιοι λενε οτι τους φτανει 1 μήνας, αλλά συνήθως προσθετουν και διάφορα μπονους ή προσφορές 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, spiliot said:

Μαζεύονται 30000 κρύσταλλοι το μήνα από κάποιον που μόλις ξεκινάει χωρίς προσφορά; Ούτε οι μισοί νομίζω δεν βγαίνουν...

Ρίξε μια ματιά εδώ.

 

ΥΓ μετά από 3 ώρες: Παραθέτω κάποια φρέσκα screenshots. 

Η σύνδεση ενεργοποιήθηκε στις 7/4/23 δηλ ~πριν ένα μήνα. Σ'αυτό το διάστημα έχω μαζέψει πάνω από 90000 κρυστάλλους. Σίγουρα βοήθησαν τα αυξημένα daily bonus. Τώρα έχω 64757 και έχω αναλώσει και 30000 σε 10 συμμετοχές στη λοταρία με το i14 (αφού περίσσευαν...)

Screenshot_20230508-014826_CU Big Bang.jpg

Screenshot_20230508-012931_CU Big Bang.jpg

 

Πριν λίγο έπαιξα τις πίστες της νέας εβδομάδας.  Μάζεψα κάτι περισσότερο από 10000 κρυστάλλους (64757-54371). Οι 2000 από αυτούς ήταν μπόνους από xp πόντους επειδή πήγα στο level 2 από 1. Χρειάστηκα 22 λεπτά της ώρας (01:27-01:49) για τις 5 πίστες cu worlds και τις 15 πίστες space origins. (Το νούμερο δεν είναι φοιτητικό, άρα max 600 κρύσταλλοι ανά πίστα με πλανήτες). Δεν έκανα τίποτα περισσότερο από αυτά που περιγράφω στο ποστ στο link που παρέθεσα πιο πάνω νωρίτερα. Ακολουθούν screenshots με ημερομηνία-ώρα ( με διαφορά 22 λεπτών).

Screenshot_20230508-012754_My CU.jpg

Screenshot_20230508-014912_My CU.jpg

Screenshot_20230508-015459_CU Big Bang.jpg

Από το ranking #53493 στο leaderboard και από το level, καταλαβαίνει κανείς πόσο φρέσκος αριθμός είναι. Την 1η μέρα που ξεκίνησα ήταν στο 490000 και το πρόσεξα για να πάρω μια ιδέα για το περίπου πόσος κόσμος ασχολείται με το BigBang. 😎

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

Την περιοδο του Πάσχα έδινε 10πλασια μπόνους εισόδου με αποτέλεσμα να φτάσω 30.000 σε 2 εβδομάδες. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, nininikos said:

Εχει και με 20€ η βοντα τα 200GB αλλα ειναι αχρηστα γιατι λογω δικτυου δεν μπορεις τελικα να τα χρησιμοποιησεις. Νομιζω οτι η γουιντ ειναι πιο αξιοπρεπης επιλογη.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Φυσικά φίλε μου.. όπως εξυπηρετείται ο καθένας.. ό,τι πληρώσεις παίρνεις.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, johndouk said:

Ρίξε μια ματιά εδώ.

 

ΥΓ μετά από 3 ώρες: Παραθέτω κάποια φρέσκα screenshots. 

Η σύνδεση ενεργοποιήθηκε στις 7/4/23 δηλ ~πριν ένα μήνα. Σ'αυτό το διάστημα έχω μαζέψει πάνω από 90000 κρυστάλλους. Σίγουρα βοήθησαν τα αυξημένα daily bonus. Τώρα έχω 64757 και έχω αναλώσει και 30000 σε 10 συμμετοχές στη λοταρία με το i14 (αφού περίσσευαν...)

Screenshot_20230508-014826_CU Big Bang.jpg

Screenshot_20230508-012931_CU Big Bang.jpg

 

Πριν λίγο έπαιξα τις πίστες της νέας εβδομάδας.  Μάζεψα κάτι περισσότερο από 10000 κρυστάλλους (64757-54371). Οι 2000 από αυτούς ήταν μπόνους από xp πόντους επειδή πήγα στο level 2 από 1. Χρειάστηκα 22 λεπτά της ώρας (01:27-01:49) για τις 5 πίστες cu worlds και τις 15 πίστες space origins. (Το νούμερο δεν είναι φοιτητικό, άρα max 600 κρύσταλλοι ανά πίστα με πλανήτες). Δεν έκανα τίποτα περισσότερο από αυτά που περιγράφω στο ποστ στο link που παρέθεσα πιο πάνω νωρίτερα. Ακολουθούν screenshots με ημερομηνία-ώρα ( με διαφορά 22 λεπτών).

Screenshot_20230508-012754_My CU.jpg

Screenshot_20230508-014912_My CU.jpg

Screenshot_20230508-015459_CU Big Bang.jpg

Από το ranking #53493 στο leaderboard και από το level, καταλαβαίνει κανείς πόσο φρέσκος αριθμός είναι. Την 1η μέρα που ξεκίνησα ήταν στο 490000 και το πρόσεξα για να πάρω μια ιδέα για το περίπου πόσος κόσμος ασχολείται με το BigBang. 😎

Ευχαριστώ για το αναλυτικό μήνυμα. Τον προηγούμενο καιρό με τις προσφορές πολλαπλασιασμού σίγουρα μαζεύονταν πόντοι.

Όμως βλέπω ότι παίζεις και το cu around worlds. Εμένα μου είναι κλειδωμένο, λέει "Η πίστα ξεκλειδώνει μόνο στους CU Around συνεργάτες". Όταν πατάω το "Μάθε πως" βγάζει ένα toast που είναι κομμένο, λέει "για να παίξεις την πίστα πρέπει να ενεργοποιήσεις την άδεια χρήσης το..." και εκεί κόβεται. (edit) Αυτό ήταν γιατί δεν του επέτρεψα να βλέπει τοποθεσία και κάμερα. Αφού το έκανα έβγαλε το παίξε.

Στη πίστα αυτή μου ζητάει να σκανάρω ένα QR για το blue star (φαντάζομαι αυτό θεωρεί τον πιο κοντινό συνεργάτη σε εμένα). Το έκλεισα τώρα χωρίς να παίξω (δεν έχω χρόνο). Υπάρχει κάποιο κόλπο για να παίζεις όλες τις πίστες συνεργατών κάθε βδομάδα ή να κερδίζεις τα έξτρα των συνεργατών;

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Στις πιστες συνεργατων απλα τις ανοιγεις και περιμενεις αρκεταααα ωσπου να σου βγαλει να παιξεις. Μη σκαναρεις τιποτα.

Εαν εισαι εξω απο ενα καταστημα συνεργατη, απο οσους ειναι διαθεσιμοι πχ το 2020 ηταν και ο Γρηγορης πια δεν ειναι, κερδιζεις τους διπλασιους κρυσταλλους απο ο,τι απλα να παιξεις την πιστα απο το σπιτι σου. Καποιες φορες δινει και κανονικα δωρα, πχ εδινε χυμο πορτοκαλι στο Γρηγορη οταν υπηρχε αυτο το καταστημα ως συνεργαζομενο η κουτακι πορτοκαλαδα στο Simply Burgers, ακομα και sky dive να πας να κανεις η μαξιλαρακι πλοιου φουσκωτο στα blue star ferries.

Επειδη προσωπικα με δυσκολευει το κανονικο app Big Bang, παιζω οταν βρισκομαι εκει εξω απο συνεργαζομενα καταστηματα με παλια εκδοση του app που ειναι πανευκολο να κερδισεις παρα πολλους κρυσταλους η τα δωρα.

Υπαρχουν video youtube πως να παιξεις στην κανονικη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Pppe said:

Στις πιστες συνεργατων απλα τις ανοιγεις και περιμενεις αρκεταααα ωσπου να σου βγαλει να παιξεις. Μη σκαναρεις τιποτα.

Εαν εισαι εξω απο ενα καταστημα συνεργατη, απο οσους ειναι διαθεσιμοι πχ το 2020 ηταν και ο Γρηγορης πια δεν ειναι, κερδιζεις τους διπλασιους κρυσταλλους απο ο,τι απλα να παιξεις την πιστα απο το σπιτι σου. Καποιες φορες δινει και κανονικα δωρα, πχ εδινε χυμο πορτοκαλι στο Γρηγορη οταν υπηρχε αυτο το καταστημα ως συνεργαζομενο η κουτακι πορτοκαλαδα στο Simply Burgers, ακομα και sky dive να πας να κανεις η μαξιλαρακι πλοιου φουσκωτο στα blue star ferries.

Επειδη προσωπικα με δυσκολευει το κανονικο app Big Bang, παιζω οταν βρισκομαι εκει εξω απο συνεργαζομενα καταστηματα με παλια εκδοση του app που ειναι πανευκολο να κερδισεις παρα πολλους κρυσταλους η τα δωρα.

Υπαρχουν video youtube πως να παιξεις στην κανονικη εκδοση.

Άνοιξε σε ένα άλλο κινητό το λογότυπο του συνεργάτη και σκάναρέ το αν θες.. εγώ πάντως που το έκανα δεν πήρα διπλάσιους ποντους. 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ εξω απο συνεργαζομενα καταστηματα. Ανιχνευονται με GPS το που βρισκεσαι οταν παιζεις.

Εχω να παιξω 2 χρονια και δε θυμαμαι ακριβως , βεβαια, οποτε μπορει να εχει αλλαξει.

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, spiliot said:

Μαζεύονται 30000 κρύσταλλοι το μήνα από κάποιον που μόλις ξεκινάει χωρίς προσφορά; Ούτε οι μισοί νομίζω δεν βγαίνουν...

Αμα δεν παιζεις τους γυρους καθε εβδομαδα μην περιμενεις προκοπη απλα μαζι με τα μπονουσακια φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ  επίσης πάνω από 30.000 από 2 σιμ,   είπα οτι ζητάνε πολλούς   πόντους για τρίχες δώρο πόσοι να παίξουν ?? κάποιος από εδω θα κερδίσει , και την πατήσαμε 😉 

Ειναι αδικία γιατί είναι ο ενας παίκτης εναντίων του άλλου εδω ...   να δούμε τι θα πούν από το chat.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αν παίζεις συστηματικά, τα 30.000 το μήνα είναι εύκολα. Το λέω για το πακέτο των 200GB.

Αυτή τη βδομάδα έβγαλα 8.000 που έδινε τους "κανονικούς" κρυστάλλους (χωρίς μπόνους). 

Άρα το πακέτο των 200GB θα το λέγαμε και "σταθερό" με λίγο παίξιμο!! 😉

Link to comment
Share on other sites

Είναι το  "αντάλλαγμα" για να έχουμε "κανονικά" ΜΒ στην Εποχή μας:
Αποχαυνώσου (κι ας ισχυρίζεσαι ότι "είσαι ξύπνιος", ενώ ΠΡΑΚΤΙΚΑ "έτσι" θα γίνεις ΤΕΛΙΚΑ) προκειμένου να έχεις "λογικά" data σε λογική τιμή.

Παρότι κέρδη έχουν και πάλι οι εταιρίες (ειδικά η Voda με την τιμολογιακοποιοτική πολιτική της) ακόμα και με 6,5Ε για unlimited μηνιαία data, όταν γίνεται "μαζική" αγορά σε αυτή την τιμή (της τάξης μεγέθους 5-10% των εγγεγραμμένων sim, μηνιαίως).

"Ποιός το λέει αυτό;" και πάλι ερώτημα; ΟΚ::!!!! Αντάλλαξε με "αποχαύνωση" ΤΕΛΙΚΑ._

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Pppe said:

Είναι το  "αντάλλαγμα" για να έχουμε "κανονικά" ΜΒ στην Εποχή μας:
Αποχαυνώσου (κι ας ισχυρίζεσαι ότι "είσαι ξύπνιος", ενώ ΠΡΑΚΤΙΚΑ "έτσι" θα γίνεις ΤΕΛΙΚΑ) προκειμένου να έχεις "λογικά" data σε λογική τιμή.

Παρότι κέρδη έχουν και πάλι οι εταιρίες (ειδικά η Voda με την τιμολογιακοποιοτική πολιτική της) ακόμα και με 6,5Ε για unlimited μηνιαία data, όταν γίνεται "μαζική" αγορά σε αυτή την τιμή (της τάξης μεγέθους 5-10% των εγγεγραμμένων sim, μηνιαίως).

"Ποιός το λέει αυτό;" και πάλι ερώτημα; ΟΚ::!!!! Αντάλλαξε με "αποχαύνωση" ΤΕΛΙΚΑ._

Κοίτα αν ήταν να παίζεις ώρες, θα συμφωνούσα. Τώρα με μισή ώρα συνολικά τη βδομάδα αποχαύνωση δεν το λες.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μισή ώρα την εβδομάδα ... κάπου 10 λεπτά είναι αν μπαινεις και κάθε μέρα για τα extra bonus.

Αποχαύνωση είναι ανάλογα το άτομο ...  κάποιος που έχει μια ενδιαφέρουσα δουλειά με πολλά κέρδη, και θέλει χρόνο να διασκεδάσει θα είναι αποχαυνωτικό να παίζει big bang . 

Αντίθετα φαντάσου κάποιον που έχει 30 ευρω δώρο του liquid, ή με κάρτα νέων να το σνομπάρει και να μην παίζει !! Λεφτά υπάρχουν στην Ελλάδα ας πληρώνουν 40ρια όλοι και να τους βάλουμε και φόρο. 

Οταν ο κόσμος ανακαλύπτει χωρίς διαφήμηση το big bang,  η το liquid, δείχνει ότι υπάρχει αγορά που έχει μεγάλη ανάγκη φτηνές τιμές και είναι και ψαγμένη ... αρα μπορεί και η εταιρία να κάνει πολιτική για αυτούς φτηνά, και το κράτος να πιεστεί για να πει ρίχνω της φορολογία στα χαμηλά τιμολόγια και αν είναι τα ανεβάζω στα ακριβά που δεν τους νοιάζει και καθόλου.

ΥΓ Αν και εγω προσωπικά έχω βαρεθεί για να πω την αλήθεια ... παρότι υπάρχουν τρόποι για πιο ευκολους ποντους (landscape) και για να μην κάνεις login κάθε φορά στο bb της δέυτερης κάρτας σου,  παίζω στο "δύσκολο" για να  τσεκάρω και λίγο τα αντανακλαστικά μου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blizard said:

Αποχαύνωση είναι ανάλογα το άτομο ...  κάποιος που έχει μια ενδιαφέρουσα δουλειά με πολλά κέρδη, και θέλει χρόνο να διασκεδάσει θα είναι αποχαυνωτικό να παίζει big bang . 

Μην επιμένεις..

IMG_20230514_131657.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα "αποτελέσματα" ΔΕ θα φανούν ΑΜΕΣΑ:

https://www.allyou.gr/gossip/3000-aleksis-georgoylis-i-tileorasi-me-apoxavnonei

Πχ στα παιδιά μας, όπως και η τρέχουσα "εκπαίδευση" του (υποτιθέμενου) Διαφωτισμού που "τα στέλνουμε σχολείο", ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ έχει.

Ιδού πχ εάν έχουν την δυνατότητα, έστω ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ του παρακάτω:

https://nikh.gr/arthra/arthra-filon/376-i-pragmatiki-klimatiki-allagi

Οχι συμφωνίας, δε μιλώ για αυτό: ΑΠΛΑ για ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω το σκεπτικό σου ... 

1) αν υποθέσουμε ότι δεν υπήρχε Big bang και όλοι πληρώναμε πχ 20 ευρω ... και αντίστοιχα δεν υπήρχαν προσφορές - εκπτώσεις - καλάθι νοικοκυριού κλπ στα σουπερμάρκετ , τι θα έδειχνε αυτό ? οτι μας αποβλακώνουν ή όχι ?

2) Εσύ θα εκανες 500 μέτρα περπάτημα για να πάς στο πιο φτηνό σουπερμαρκετ η το θεωρείς αποβλάκωση και θα πήγαινες στο ακριβό δίπλα σου ? ανάλογα και στο  big bang,  θα έπαιρνες το φτηνό ή το ακριβό χωρίς ταλαιπωρία   ?

3) Για να πάμε πιο βαθιά ... μήπως θεωρείς οτι με τις προσφορές και τα  big bang μας δίνουν φτηνά για να μην μιλάμε, και ταυτόχρονα ανεβάζουν τις τιμές στους αλλους που είναι αδιάφοροι και τους χώνουν και φόρους περιβάλλοντος μέσα ? δλδ είναι ενας τρόπος να μας κοιμίσουν εμας που παίζουμε big bang για να μην φωναζουμε και ξυπνήσουν όσοι πληρώνουν ακριβά ?

ΥΓ

Γενικά παντως , κάποιος λεφτάς δεν παίζει big bang και δεν κοιτάει από ποιο σουπερ μαρκετ θα αγοράσει και τι ...  αλλά για τους άλλους το big bang είναι πολύκερδοφόρο σε αντίθεση με κολπα αλλων εταιριών που  κυριολεκτικά σε βασανίζουν και σου δίνουν κουτσουρεμένα προγράμματα στις χαμηλές τιμές τους... μόνο για να μην αντέξεις και να πληρώσεις.

Το liquid είναι πολύπλοκο μεν και εγκεφαλικό αν θές να κερδίσεις πολλά, αλλά ταυτόχρονα και απλό στην λειτουργία του στα βασικά , φτάνει να το καταλάβεις ... νομίζω κάνει πολύ καλά σε όλα η vodafone ώστε να προσφέρει καλά πραγματα σε όσους όντος τα θέλουν και το ψάχνουν χωρίς να χάνει λεφτά από όσους ειναι αδιάφοροι 

Link to comment
Share on other sites

"Γενικα": Το 1Ε min καρτα ειναι τελειο (βραχυπροθεσμα).

Το να μη δυνασαι λιγοτερα απο 15Ε καρτα σε ακομα 4 χρονια, και σε αυτο να συνεβαλλε η επιλογη % μας της 1ης προτασης πιο πριν:

ΝΑΙ με πειραζει που οι % περισσοτεροι "μας" δε καταλαβαν οτι το "fraternite, egalite, liberte" πριν 200 χρονια ηταν μια λουπα. Αλλα "ετσι" ειναι ο Homo Sapiens.

"Φτιαγμενος να πεφτει στις λουπες που του κατασκευαζουν"._

Προφανως δε προτεινω βασιλειες, φεουδαρχιες και δουλοκτησιες.

ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ απο τους %.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Pppe said:

"Γενικα": Το 1Ε min καρτα ειναι τελειο (βραχυπροθεσμα).

1) To ενα ευρω με liquid ή με κάποιο άλλο σύστημα καλύτερο (που δεν πάει το μυαλό μου)_

2) Το Big Bang θα το καταργούσαμε και θα βάζαμε μια χρέωση μεγαλυτερη για όλους ωστε να μην "κοιμίζει" τον κόσμο  ? θα χαρίζαμε δλδ έσοδα από την άρχη σε άτομα που ειναι αδιάφορα και θα τα παίρναμε από τους άλλους στο όνομα της ισότητας και της δημοκρατίας  ? η πως θα γινόταν διαφορετικό και μην είναι αποχάυνωση ?

3) Το smart pocket που θα μπορούσε να κάνει μια επανάσταση στα μυαλά του κόσμου (το να μην σου δεσμέυουν τα λεφτά) θα το πέταγες ? μαζί με την προσπάθεια μείωσης φόρου όταν αγοράζεις από τον σκλαβενίτη με αυτά τα λεφτά που ίσως ηταν  σε καλύτερες τιμές από τα μετρητά η θα εδιναν δυνατότητα στην vodafone για πολλά δώρα ? .  Αν αρχίζαμε από το 1 ευρω σκέτο θα ηταν δύσκολο το μέλλον για smart pocket .

 

Ας υποθέσουμε οι μέτοχοι της vodafone έδιναν σε κάποιον το δικαίωμα ως πρόεδρος να κάνει ότι θέλει για να προσφέρει και να ξυπνήσει τον  κόσμο (ουτε δημοκρατία ουτε βασιλεία - έχοντας μια μεγάλη εταιρία) τι διαφορετικό θα κάναμε ? 

Εγω δεν είχα υποψιαστεί ότι θα ταίριαζαν liquid smart poket και ΒΒ τόσο καλά ....έκαναν το τέλειο για εμενα, εκτός θεωρίας  γκρίνιας η απαισιοδοξίας πρακτικά τι θα επρεπε να γίνει διαφορετικά ?. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...