Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μείωσαν τους κρυστάλλους αλλά όχι τις τιμές στα πακέτα που είναι επί πληρωμή.Τα 100gb για 1 μηνα παραμένει στα 10 και είναι καλή τιμή.Κινητά για αγορά μέσω ανταλλαγής κρυστάλλων-χρημάτων ακόμα δεν υπάρχουν στο shop.Για όσους έχουμε καβάτζα 500+ χιλ. κρυστάλλους θα έπρεπε να δίναν κινητά σε χαμηλές τιμές οπως πριν κανα εξάμηνο δίναν xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nicolas91 said:

Μείωσαν τους κρυστάλλους αλλά όχι τις τιμές στα πακέτα που είναι επί πληρωμή.Τα 100gb για 1 μηνα παραμένει στα 10 και είναι καλή τιμή.Κινητά για αγορά μέσω ανταλλαγής κρυστάλλων-χρημάτων ακόμα δεν υπάρχουν στο shop.Για όσους έχουμε καβάτζα 500+ χιλ. κρυστάλλους θα έπρεπε να δίναν κινητά σε χαμηλές τιμές οπως πριν κανα εξάμηνο δίναν xiaomi.

Εντυπωσιακό το 9000+10€ από 30000 για 100gb αν και λίγο για συσκευές 5G. Πρέπει να το κάνει απεριόριστο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mobileras said:

Εντυπωσιακό το 9000+10€ από 30000 για 100gb αν και λίγο για συσκευές 5G. Πρέπει να το κάνει απεριόριστο. 

Ετσι ειναι κατά μια έννοια αφού ισχύει πολλές φορές ότι "τρώγοντας έρχεται η όρεξη"..

Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε καμία ειδοποίηση σχετικά με τις μειώσεις; Συνήθως εκεί μέσα λέει μέχρι ποτέ θα ισχύουν οι αλλαγές. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αύξηση του daily bonus. Σε μια βδομάδα πλέον θα μπορούμε να μαζεύουμε περί τους 3000 μόνο από αυτο και μαζί με τις 15 πίστες και το cu around άνετα μαζεύεις 10000 κάνοντας ακόμα πιο εύκολο το μάζεμα 30000 (9000 μέχρι 28/3) κρυσ για το πακέτο με τα 100gb που για μένα είναι σαν απεριοριστο.

Edited by nicolas91
Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι μαζεύοντας τα και ανεβαίνοντας επίπεδο θα κερδίζεις μοναδικά δώρα. Προς το παρόν προσωπικά είμαι περίπου στα 5700xp δηλαδή 3ο επίπεδο και το μόνο δώρο που είδα ήταν 3000 έξτρα πόντοι κατά την μετάβαση απο το ένα επίπεδο στο άλλο και επίσης το background στις πίστες είναι διαφορετικό από επίπεδο σε επίπεδο.

Για εμένα ένα καλό δώρο θα ήταν το πακέτο των 100gb ανεβαίνοντας 2ο επίπεδο να γίνεται πχ 200gb και να φτάνει μόνιμα απεριόριστα στο 4ο επίπεδο. Και μετά ξύπνησα 🤣

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί κοντά είμαι. Πάλευα να μαζεύω xps και ψιλοαπογοητευτηκα όταν πήγα στο 3ο και δεν έγινε τίποτα σοβαρό. Ίσως στο 5ο θα έχει κάτι σαν επιβράβευση στους πιστούς συνδρομητές.

Πάντως καλή η κίνηση με την αύξηση στο daily bonus. Δείχνει τουλάχιστον ότι ψάχνονται. Είναι κάποια δωρεάν GBytes έξτρα στον μήνα

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τουλάχιστον που κερδίζεις xp και απο τις 15 πίστες και όχι μόνο απο το dailybonus ανεβαίνεις πιο γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε μήνυμα στην εφαρμογή ότι το αυξημένο daily Bonus θα ισχύει μέχρι 31/3 και ουσιαστικά αποτελεί προωθητική ενέργεια..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bbbb said:

Έσκασε μήνυμα στην εφαρμογή ότι το αυξημένο daily Bonus θα ισχύει μέχρι 31/3 και ουσιαστικά αποτελεί προωθητική ενέργεια..

Εγώ βλέπω μια εταιρία σε πανικό

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά όμως ναι. Δεν τους βγαίνει προφανώς η απεριόριστη ομιλία για να χτυπήσουν το whatsup (γιατι προσωπικά πιστεύω ότι το wu και μόνο τους "απειλεί" και τους ενδιαφέρει να είναι καλύτεροι σε παροχές) και δίνουν παράπλευρα πράγματα ώστε να εξισορροπήσουν.. Πρακτικά για εμάς όσο δεν ανεβάζει τις τιμές και δίνει παροχές,δεν βγαίνουμε χαμένοι

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bbbb said:

Χαλαρά όμως ναι. Δεν τους βγαίνει προφανώς η απεριόριστη ομιλία για να χτυπήσουν το whatsup (γιατι προσωπικά πιστεύω ότι το wu και μόνο τους "απειλεί" και τους ενδιαφέρει να είναι καλύτεροι σε παροχές) και δίνουν παράπλευρα πράγματα ώστε να εξισορροπήσουν.. Πρακτικά για εμάς όσο δεν ανεβάζει τις τιμές και δίνει παροχές,δεν βγαίνουμε χαμένοι

Όταν μπορείς με μία 12άρα να πάρεις άλλα 10 ευρώ εξτρά και 100GB με λίγους πόντους, μου φαίνεται αστείος ο ανταγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Όταν μπορείς με μία 12άρα να πάρεις άλλα 10 ευρώ εξτρά και 100GB με λίγους πόντους, μου φαίνεται αστείος ο ανταγωνισμός.

Πως παιρνεις με 12αρα άλλα 10 ευρώ έξτρα;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mobileras said:

Πως παιρνεις με 12αρα άλλα 10 ευρώ έξτρα;

Μέσω της ευρωπαϊκής κάρτας νέων. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διπλασιασμός, αλλά επιπλέον 10 ευρώ στο ποσό που θα ανανεώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ελάτε ρε παιδιά: Φάτε τους κρυστάλους σας σε εικονικούς διαγωνισμούς. Ακόμα δε σας πείσαμε;"

Κλήρωση αύριο, αλλά συνεχίστε εσείς να τρώτε 3.000 κρυστάλους ανά λαχνό για άλλες 15 μέρες: Θα πάρετε τ΄ .......... 

 

εικόνα_Viber_2022-03-31_15-07-13-500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 5000 θύματα θα υπήρξαν, σίγουρα.

Οι πραγματικοί νικητές, αυτοί που θα πάρουν "κάτι" δε ξέρω αν είναι κανα - δυο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...