Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά το έχω λατρέψει το Big Bang!! :p

Είχα κερδίσει και στον διαγωνισμό που είχε τα φοβερά JBL Bluetooth ακουστικά... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ κέρδισα το ηχειάκι της JBL που αξίζει γύρω στα 25 ευρώ. Επίσης με την προσφορά που είχε πριν λίγες μέρες στο efood, έφαγα δωρεάν σουβλάκια αξίας 10 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα το ηχειάκι της JBL που αξίζει γύρω στα 25 ευρώ. Επίσης με την προσφορά που είχε πριν λίγες μέρες στο efood, έφαγα δωρεάν σουβλάκια αξίας 10 ευρώ.

Ειδικά η προσφορά του efood ήταν φοβερή, κρίμα που κράτησε τόσο λίγο.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για το efood, έχει επανέλθει στο app του CU Big Bang.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για το efood, έχει επανέλθει στο app του CU Big Bang.

Σε εμένα δυστυχώς δεν εμφανίζεται, βλέπω μόνο την προσφορά για τα Adidas.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν εμφανίζεται, βλέπω μόνο την προσφορά για τα Adidas.

 

Σήμερα πήρα κανονικά κωδικό για το efood.

 

Τώρα βέβαια δεν την εμφανίζει. Λογικά επειδή είναι ανά 20 μέρες. Δεν ξέρω.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα επαιζα ξημερώματα Παρασκευής ή Σαββάτου και παντα είχα 600ρια, αλλά αυτήν την εβδομάδα το άλλαξαν. Και ολόκληρη την τουρτα και τον σκυλο χορτάτο δεν γίνεται παιδακια μου εκεί στην βονταφον...
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και το προηγούμενο ΣΚ και τέτοια ώρα να έπαιζες όπως τώρα έδινε 600αρια σε όλες τις πίστες. Τώρα δίνει 360,480 περισσότερα και λιγότερα 2 ή 3 τα 600αρια.

Και επίσης έβγαλαν το πακέτο του ΣΚ που έδινε με 1.5€+1500 πόντους 5gb και έβαλαν ένα άλλο που δίνει με 1.6€ + 1000 πόντους 5gb για 2 ημέρες ενώ και το gigaday των 0.9€ + 900 πόντους δίνει 5gb για μια ημέρα αντί 3gb που έδινε πριν

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσο μπορούσα έφτανα τους αντίστοιχους κρυστάλλους που χρειαζόμουν και δίνοντας και κάποια χρήματα αγόραζα τα πακετα big bang που χρειαζόμουν. Κερδισμένος και εγώ και η βονταφον. Εάν τώρα δεν θα καταφέρνω να φτάνω τους απαιτούμενους κρυστάλλους, δεν θα δίνω τα εξτρά χρήματα ώστε να αγοράζω τα πακετα που θέλω. Χαμένος και εγώ και η βονταφον. Το να δημιουργεί δυσκολίες σε εμένα, πιστευοντας ότι θα δώσω τα πολλαπλασια χρήματα είναι εντελώς λάθος, διότι δεν θα διαθέτω τα πολλαπλασια χρήματα, αφου δεν έχω κρυμμένα λεφτά κάτω από το στρώμα ή θαμμένες λίρες στον κήπο. Τόσα χρόνια στην οικονομική κρίση και δεν έχουν καταλάβει ότι η ακρίβεια φέρνει χαμηλότερη κατανάλωση...
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Το να μας κόψουν αυτή την ευκολία δε σημαίνει ότι θα τους δώσουμε τα 69€ για το απεριόριστο συμβόλαιο
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαιξα ξημερώματα Παρασκευης και μου έδινε 600αρια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο μπορούσα έφτανα τους αντίστοιχους κρυστάλλους που χρειαζόμουν και δίνοντας και κάποια χρήματα αγόραζα τα πακετα big bang που χρειαζόμουν. Κερδισμένος και εγώ και η βονταφον. Εάν τώρα δεν θα καταφέρνω να φτάνω τους απαιτούμενους κρυστάλλους, δεν θα δίνω τα εξτρά χρήματα ώστε να αγοράζω τα πακετα που θέλω. Χαμένος και εγώ και η βονταφον. Το να δημιουργεί δυσκολίες σε εμένα, πιστευοντας ότι θα δώσω τα πολλαπλασια χρήματα είναι εντελώς λάθος, διότι δεν θα διαθέτω τα πολλαπλασια χρήματα, αφου δεν έχω κρυμμένα λεφτά κάτω από το στρώμα ή θαμμένες λίρες στον κήπο. Τόσα χρόνια στην οικονομική κρίση και δεν έχουν καταλάβει ότι η ακρίβεια φέρνει χαμηλότερη κατανάλωση...

 

Αν μειώσουν όμως τους απαιτούμενους κρυστάλλους και αυξήσουν λιγάκι τις τιμές για το ίδιο πακέτο δε θα το προτιμήσεις, δεδομένου ότι είναι πιο συμφέρον από τα κανονικά πακέτα;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το προτιμώ όπως είναι τώρα. Αρκεί να συνεχίσει να δίνει εντός της εβδομάδας 600αρια σε όλες τις πίστες. Μια αύξηση στο ποσό ενοχλεί περισσότερο την τσέπη μου και ας ζητάει λιγότερους κρυστάλλους.

 

Σίγουρα βέβαια κάποια στιγμή χωρίς να μας ρωτήσουν, θα προβούν σε ότι αυξήσεις/αλλαγές θεωρήσουν ότι τους συμφέρει. Αν δε συμφέρει όμως εμάς μετά, θα τους χαιρετίσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ας δώσουν και τις 2 επιλογές, ώστε αυτοί που δεν μπορουν να μαζεψουν 30.000 κρυστάλλους στον 1 μήνα να μπορουν με λίγο περισσοτερα λεφτά να παρουν το πακετο. Τους συμφέρει να παρουν 15€ από το να παρουν 0€
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχω μια απορία, σορρυ αν έχει ήδη απαντηθεί. Οι κρύσταλλοι στο Big Bang εχουν κάποια ημερομηνία λήξης από τη μέρα συλλογής τους;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν ημερομηνία λήξης

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας δώσουν και τις 2 επιλογές, ώστε αυτοί που δεν μπορουν να μαζεψουν 30.000 κρυστάλλους στον 1 μήνα να μπορουν με λίγο περισσοτερα λεφτά να παρουν το πακετο. Τους συμφέρει να παρουν 15€ από το να παρουν 0€

Πολύ σωστό και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Αρα οι τσιγκούνηδες έκοψαν 3 ώρες απο το 8ωρο που είχαν πριν και έβγαζε 12ωρο..
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παντος μου εβγαλε ολες τις πιστες 600ρες, οσοι εχετε ακομα ζωες δοκιμαστε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ναι 600αρες έδινε και σήμερα το πρωί. Πάντως τώρα αν πας να μπεις λέει "το σκάφος μας χρειάζεται καύσιμα" Δοκιμάστε ξανά

οπότε για άλλη μια φορά κάνουν εργασίες συντήρησης

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι 600αρες έδινε και σήμερα το πρωί. Πάντως τώρα αν πας να μπεις λέει "το σκάφος μας χρειάζεται καύσιμα" Δοκιμάστε ξανά

οπότε για άλλη μια φορά κάνουν εργασίες συντήρησης

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγω σημερα το παιζω και δινει 600αρες!! οσο για το παιχνιδι το cu around που σκαναρεις την φωτογραφια στο cu site αμα δεν το κανεις σου λεει << δυσκολευεσαι να εστιασεις και παιξε χωρις >>και ετσι παιζεις και αμα εισαι εκτος σπιτιου . Βεβαια αυτο το παιχνιδι ποτε δεν εχω καταφερει να το κερδισω και ενω μου βγαζει και τον χαρτη δεν εχω καταλαβει αυτο το αυτοκινητο τι ρολο βαραει αλλα το αφηνω και και στο game over κερδιζω 50 ποντους μια χαρα!!!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει το ακριβώς πρέπει να κάνω στο big bang.

Κάνω ταπ στους πλανήτες αλλά ποτέ δε μαζεύω αυτά που πρέπει.

 

Το ίδιο Και στο άλλο με το γρίφο....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν κάνεις κάτι άλλο απο το να προσπαθείς να χτυπήσεις όσους περισσότερους κρυστάλλους μπορείς εντός των 30"

Το "κολπο" είναι λίγη εξάσκηση και φυσικά να παιζεις τις ώρες/μέρες που δίνει 600 πόντους

Οσο για τους γρίφους έχει συγκεκριμένη διαδικασία. Κάποιος ανέβασε βίντεο με το πως λύνονται

οσο πιο γρήγορα το λύσεις, παίρνεις και περισσότερους πόντους. Το βίντεο δείχνει και πως εμφανίζουμε τον χάρτη αλλά δε χρειάζεται και χάνεις έξτρα χρόνο. Ξεκινάς απο εκεί που πατάς για να εμφανιστεί το κλειδί, μετά πας στη πόρτα του γκαράζ και συνεχίζεις με την γέφυρα που θέλει πάτημα και κράτημα για να ανέβει και να μπορέσει να περάσει το αμάξι

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει το ακριβώς πρέπει να κάνω στο big bang.

Κάνω ταπ στους πλανήτες αλλά ποτέ δε μαζεύω αυτά που πρέπει.

 

Το ίδιο Και στο άλλο με το γρίφο....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οσοι εχουνε cu και δεν μπορουνε να κατεβασουνε την εφαρμογη στο κινητο τους λογω οτι δεν υποστηριζεται μπορουνε απο αλλο κινητο που εχει την δυνατοτητα να κατεβασει το my cu app να μπουνε με χρηση των κωδικων τους και να δουνε εκει τους ποντους τους και να εξαργυρωσουνε τους κρυσταλλους , πολυ καλο!! . Εγω ειχα παιξει πολυ παλια απο κινητο iphone με αλλαγη χρηστη και ειχα μαζεψει κρυσταλλους που δεν μπορουσα να κατεβασω εγω την εφαρμογη στο κινητο μου και με αυτον τον τροπο μπορω να το ενεργοποιω πχ απο το κινητο του πατερα μου. Παντως αμα πατησετε το παιξτε σε παει στο bing bang αλλα μονο στου κατοχου που εχει καρτα σημ το κινητο.

 

Επισης αμα καποιος ενεργοποιει πακετα που δινουνε κρυσταλλους συμφερει να τα ενεργοποιησει απο το my cu app ειτε για δικο του κινητου ειτε για αλλο με τους κωδικους του , και ετσι αμα δεν μπορει να το παιξει για το δικο του λογαριασμο θα τα κερδιζει μονο απο ενεργοποιηση του πακετου , κατι ειναι και αυτο απο το καθολου!.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο που μόνο η vodafone ξέρει στην εφαρμογή στο android δεν γίνεται log in όπως γίνεται στο ios και μπορεις να παίξεις χωρις να έχεις την σιμ μέσα στο κινητό. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...