Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται να περιμένεις να περάσει ο χρόνος. Αν πατήσεις έξοδο μπορείς να παίξεις την επόμενη πίστα

 

Ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Από ότι βλέπω και αυτή την εβδομάδα το ίδιο μοτίβο. Ανοιγμα το πρωϊ και η πρώτη πίστα έδωσε 60 πόντους.. Βλέπω και τα σχόλια στο playstore και δεν μπήκα καν στο κόπο να παίξω.. Ανοιγμα πριν απο λίγο και μετά την πρώτη πίστα που έδωσε 60, οι υπόλοιπες έδωσαν κανονικούς πόντους.

Οπότε προσωπικά καταλήγω (απο την στιγμή και που οι προγραμματιστές έγραψαν ότι το ψάχνουν) οτι μάλλον την δευτέρα πρωϊ κατά τον μηδενισμό των ζωών κάτι γίνεται στους servers τους και δίνει για τις πρώτες ώρες 60αρια και μετά στρώνει..

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω και αυτή την εβδομάδα το ίδιο μοτίβο. Ανοιγμα το πρωϊ και η πρώτη πίστα έδωσε 60 πόντους.. Βλέπω και τα σχόλια στο playstore και δεν μπήκα καν στο κόπο να παίξω.. Ανοιγμα πριν απο λίγο και μετά την πρώτη πίστα που έδωσε 60, οι υπόλοιπες έδωσαν κανονικούς πόντους.

Οπότε προσωπικά καταλήγω (απο την στιγμή και που οι προγραμματιστές έγραψαν ότι το ψάχνουν) οτι μάλλον την δευτέρα πρωϊ κατά τον μηδενισμό των ζωών κάτι γίνεται στους servers τους και δίνει για τις πρώτες ώρες 60αρια και μετά στρώνει..

 

Εγώ έπαιξα όλες τις ζωές Δευτέρα απόγευμα και είχε πολύ καλές πίστες. Σε άλλο νούμερο έπαιξα σήμερα το βραδάκι και ήταν κατά βάση 60άρια και 180άρια. Δεν ξέρουμε πια τι να πιστέψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο άνοιξα το θέμα και θυμήθηκα ότι δεν είχα παίξει καθόλου από την Δευτέρα. Ανοίγω την πρώτη πίστα 600 κρύσταλλοι. Το ίδιο και η δεύτερη. Για να μην πολυλογώ και οι 15 έδιναν 600 κρυστάλλους :) Μάζεψα 6200. Μάλλον το κράξιμο έπιασε τόπο. a7e502bcf1ae3fc0531688537b3a6f4e.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν μας δώσουν 15 προσπάθειες απο 600 πόντους, θα μιλάμε για άλλο επίπεδο!! αλλα νομίζω ότι μάλλον έπεσες σε happy hour φάση

Μείωση των πόντων γιαυτο το ΣΚ στο μισό σε κάποια πακέτα του big bang. Στο talk max, στο data 5 της εβδομάδας, στο combo των 2€, στα data 6 του μήνα και για πρώτη φορά δίνει το 100αρι πακέτο με 15000 πόντους! Το αφέντικο τρελάθηκε και μοιράζει gb αβέρτα :lol:

H απάντηση των προγραμματιστών για τα 60αρια που συνεχίζουν να υπάρχουν

https://imgur.com/a/9gx7cgw

Κοινώς τώρα θα ψάχνουμε "happy hours" εντος της εβδομάδας. Κρίμα. Ξεκίνησαν κάτι καλό και το ... και ψόφησε. Έλεος απλά για τη vodafone

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Και οι πόντοι 60 οι περισσότερες πίστες :lol: Ουτε τα λεφτά μας δε θέλουν τα άτομα, αφού με 60 πόντους στις περισσότερες πίστες και με 4 πλέον μαγαζιά στο cu around worlds μπορει και να μην βγάλεις καν 1500 πόντους για να πάρεις έστω το μικρό combo.. Kαλά για το εβδομαδιαίο των 3000 πόντων των 10gb, ουτε καν.. :lol:

Για γέλια πλέον η φάση

Link to comment
Share on other sites

Πιο χαμηλά Voda, πιο χαμηλά Voda...

 

Σε λιγο θα ανεβασουν τις τιμές, πιο πανω απο τις τιμες των κανονικών πακετων! :lol:

 

Υ.Γ.: Απο τη μια φερνουν και καλα "νεο παιχνίδι" στους CU Around Worlds, κάνουν αναβαθμίσεις στην εφαρμογή κλπ απο την αλλη απαξιώνουν τις παροχές της καταργωντας πακέτα. Τρικυμια εν κρανίω.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Σημείωσε και την ώρα που τα έβαλαν γιατί μέχρι το απόγευμα μπορεί να το έχουν μετανιώσει και να τα αλλάξουν πάλι :lol:

Στα των πακέτων τώρα..Φαίνεται πως αφαίρεσαν εντελώς το ημερήσιο 3000 πόντοι-->1gb και άφησαν μόνο το 8ωρο ώστε το ημερήσιο να το χρεώνουν 0.80€ + 900 πόντους και να δίνουν 3gb. Ακόμη και έτσι παραμένει το φθηνότερο ημερήσιο ιντερνετ πακέτο της αγοράς

Και εντελώς φάουλ που οι τσίπιδες θέλουν να πάρουν και 0.80€ επιπλέον για το talk mini των 2 ημερών..

 

Και να έχουμε υπόψιν ότι τα "δώρα" καμία εταιρία δε τα δίνει για το καλό της ψυχής της. Τώρα ναι μεν οι κρυσταλλοι είναι "τσαμπα" όμως αύριο που θα μαζέψει κόσμο μπορεί να αρχίσει να σκάει καμιά διαφήμιση στην εφαρμογή (στα χνάρια του Youtube). Με λίγα λόγια, δεν αποκλείεται η κόκκινη τώρα να μπαζώνει για να χτίσει αργότερα. Όσον αφορά το πακέτο που ακρίβυναν, προφανώς αρκετοί χρήστες είχαν βρει σε αυτό μια οικονομική διέξοδο για ίντερνετ, περισσότεροι από όσους υπολόγιζε η Vofafone, οπότε και η αύξηση της τιμής των κρυστάλλων έγινε ακριβώς για να κόψει τη φόρα.

Φίλε gpapas οφείλω να πω ότι απο τον φεβρουάριο το είχες προβλέψει.. Πλέον με τις νέες αλλαγές -->σήμερα 23/6/2020 και ώρα 15.37 το μόνο δωρεάν που έμεινε είναι το ολιγόωρο 8ωρο και φυσικά το βραδινό που δε γινεται να μαζεύεις κάθε 5 ημέρες 5000 πόντους με την καμμία..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Φίλε bbbb δεν θέλω να υπερασπιστώ την Vodafone αλλά... Δεν είναι καλύτερα 3 φορές από 1000 κρυστάλλους 3gb για 24 ώρες; Πριν με 3000 έπαιρνες 1 γιγα για 24 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι. Αλλά πλέον για να βγάλεις 3000 πόντους, πρέπει να κάνεις τάμα.. Τα 60αρια/120αρια είναι πλέον ως επι το πλειστον οι πίστες, εκτος και αν πετύχεις σε "happy hour".. Αυτό ειναι το θέμα βασικά. Αλλωστε και τώρα με 0.80€ και 900 πόντους που οκ και με 60αρια σε όλες τις πίστες, μαζί με τα around worlds θα τους πιάσεις, ειναι ότι φθηνότερο υπάρχει σε ημερήσιο ιντερνετ στην ελληνική αγορά. Στην αρχή είπαμε οκ, το πρόβλημα με τα 60αρια υπάρχει Δευτέρα πρωϊ.. Τώρα πλέον πίστα παρά πιστα, ανεξαρτήτως ώρας, έχεις 60αρι.. Αυτο ειναι η κοροϊδία για μένα.. Βέβαια για άλλους είναι κοροϊδία όλο το παιχνίδι και ότι μας περνάνε για ιθαγενείς γενικότερα αλλά αυτό ειναι άλλη ιστορία..

Και ένα ακόμη θέμα είναι ότι ακόμη και αν έχεις τους πόντους, δε θα μπορεις να παίρνεις το επόμενο πακέτο, πριν τελειώσει το προηγούμενο των 8 ωρων. Ενω παλιότερα που ήταν 6ωρο (που έφτανε 8-9 ώρες συνήθως) αν τελείωναν πιο πριν τα mb, ενεργοποιούσαμε άλλο 1gb με 2000 πόντους για 12 ώρες. Τώρα δεν υπάρχει τέτοια επιλογή

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Φίλε gpapas οφείλω να πω ότι απο τον φεβρουάριο το είχες προβλέψει.. Πλέον με τις νέες αλλαγές -->σήμερα 23/6/2020 και ώρα 15.37 το μόνο δωρεάν που έμεινε είναι το ολιγόωρο 8ωρο και φυσικά το βραδινό που δε γινεται να μαζεύεις κάθε 5 ημέρες 5000 πόντους με την καμμία..

 

Δυστυχώς εγώ τότε είχα στο νου μου ότι η Vodafone θα αξιοποιούσε τον κόσμο της εφαρμογής βάζοντας καμιά διαφήμιση (όχι ότι οι CU Around κόσμοι δεν είναι έμμεση διαφήμιση). Πού να φανταστώ με το ταπεινό μου μυαλό ότι είχε σκοπό να βγάλει λεφτά μαζεύοντας 80λεπτα για πακέτα 1 και 2 ημερών??

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω γκρίνια για μια εφαρμογή που έχει και δωρεάν πακέτα. Επίσης ο ανταγωνισμός δεν έχει κάτι αντίστοιχο να προσφέρει. Όποιος δεν θέλει να τη χρησιμοποιήσει ή θεωρεί ότι είναι καθρεφτάκια για ιθαγενείς μπορεί να αγοράσει ένα από τα πακέτα που υπάρχουν ή να αλλάξει εταιρεία. Κανέναν δεν έχει υποχρεώσει η Vodafone να παίξει το παιχνίδι και να μαζεύει κρυστάλλους
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω γκρίνια για μια εφαρμογή που έχει και δωρεάν πακέτα. Επίσης ο ανταγωνισμός δεν έχει κάτι αντίστοιχο να προσφέρει. Όποιος δεν θέλει να τη χρησιμοποιήσει ή θεωρεί ότι είναι καθρεφτάκια για ιθαγενείς μπορεί να αγοράσει ένα από τα πακέτα που υπάρχουν ή να αλλάξει εταιρεία. Κανέναν δεν έχει υποχρεώσει η Vodafone να παίξει το παιχνίδι και να μαζεύει κρυστάλλους

 

Συμπάθα με, αλλά πρόκειται για την κλασσική "αντιδραστική" αντίδραση: "σε όποιον δεν αρέσει, τα κουβαδάκια του και σ' άλλη παραλία". Αυτή η λογική δεν οδηγεί ποτέ σε βελτίωση της κατάστασης, καθώς δικαιολογεί την τακτική των εταιριών, κοιτώντας το δένδρο και χάνοντας το δάσος.

 

Η εφαρμογή ξεκίνησε με δωρεάν πακέτα. Έπειτα προστέθηκαν πακέτα με κρυστάλλους και επί πληρωμή. Πλέον, η πλειοψηφία είναι πακέτα επί πληρωμή και το λογικό είναι η επόμενη κίνηση να είναι η πλήρης κατάργηση των δωρεάν πακέτων. Παράλληλα, οι αποδιδόμενοι κρύσταλλοι κάθε εβδομάδα έχουν πέσει πάρα πολύ (πόσα άτομα μιλάνε για 60ρες πίστες), σε σημείο που, όπως ανέφερε και ο bbbb, δε τα δωρεάν πακέτα δε εξυπηρετείσαι.

 

Κοιτάμε λοιπόν και την εξέλιξη μιας κατάστασης, πέρα από τη φωτογραφία της στιγμής. Όταν στην αρχή μου πλασάρεις ένα παιχνίδι με δωρεάν πακέτα και στην πορεία το διαμορφώνεις έτσι ώστε να μου τα αρπάζεις, ακόμα και για πακέτο 24ωρών, το λογικό είναι να συγκρίνω την κατάσταση με όσα έδινε πριν, όχι με τα κανονικά πακέτα. Έχουμε ανάγει σε κανονικότητα τις διαρκείς μεταβολές. Σήμερα, δωρεάν, αύριο επί πληρωμή, μεθαύριο μπορεί να μην υπάρχει καν!!

Η λογική σου, συμπάθα με, αλλά πρόκειται για την κλασσική "αντιδραστική" αντίδραση: "σε όποιον δεν αρέσει, τα κουβαδάκια του και σ' άλλη παραλία". Αυτή η λογική δεν οδηγεί ποτέ σε βελτίωση της κατάστασης, καθώς δικαιολογεί την τακτική των εταιριών. Αν θες να το βλέπεις ως "γκρίνια", δικαίωμά σου. Συχνά, όμως, υπάρχει και μια διαφορετική αλήθεια από αυτή που φαίνεται εκ πρώτης όψεως.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πακέτο που είχα ενεργοποιήσει την Δευτέρα το απόγευμα με 0€ + 900 ως πακέτο 5gb για 5 ημέρες και τελικά ήταν 3gb + 0,70€ για 1 ημέρα και τώρα πια πήγε 0.80€ αντι για 24 ώρες, κράτησε 36 ώρες κάτι που είναι θετικό.

Επίσης για το πακέτο του ΣΚ που είναι 1,5€+3500 πόντους στο tell me more γράφει ότι ισχύει απο τις 1500 το μεσημέρι της παρασκευής, αντι τις 18.00 που ισχύει το κανονικό πακέτο. Θετικές κινήσεις που αξίζουν να αναφερθούν.

Οπως επίσης θετική κίνηση ότι για τώρα 24/6/2020 και ώρα 10.32 επανέφεραν και το δωρεάν πακέτο 1gb για 1 ημέρα με 3000 πόντους!!! :lol:

 

Και ας συνεχίζουν κάποιοι να λένε, οτι γκρινιάζουμε απλά για να γκρινιάζουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά δεν θα με ενοχλούσε ακόμα και αν το καταργούσε το παιχνίδι. Δεν είναι υποχρεωμένη η Vodafone να το παρέχει, όπως δεν το παρέχει και κανένας άλλος πάροχος. Συνεπώς ότι και να κάνει με την εφαρμογή και τα πακέτα που έχει αυτή, δεν μπορώ να της ασκήσω κριτική. Κριτική θα της ασκήσω για το άθλιο σήμα 4g που έχει στην Αθήνα τουλάχιστον που μένω, σε σχέση με την Cosmote. Εκεί απαιτώ βελτίωση
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ να είμαι περισσότερο ρεαλιστής. Το δίκτυο θα το φτιάξουν αν και όταν... Απο την άλλη αν θέλουν τους καταναλωτές να πληρώνουν κάθε μήνα για κάρτα, να φτιάξουν σωστούς τρόπους να μας τα παίρνουν. Και όχι σωστός τρόπος δεν ήταν που ήθελαν κάποια στιγμή 20€/3μηνο για να μπορεις να ενεργοποιείς τα πακέτα, αντι για μια κάρτα το 2μηνο και μετά απο διαμαρτυρίες το πήραν πίσω. Γιατι ναι υπάρχουν και αυτοι που έχουν μικρες ανάγκες και ειναι σωστό να καλύπτονται και αυτοί. Εγώ ιδανικά θα ήθελα να μπορώ να βγάζω 30000+ πόντους το μήνα ώστε κάθε μήνα να μπορώ να αγοράζω το πακέτο των 100gb. Και άλλα 8-10€ για ομιλία, θα έπαιρναν απο εμένα κάθε μήνα 2αρες καρτες δηλαδή 20+ € και θα είχαν χρήματα (αφου πολλοι ζητάμε καλές και λογικές τιμές με αρκετές παροχές αλλά δε γουστάρουμε συμβόλαια) για καλύτερο δίκτυο..

 

Ιδανικό κατ`εμε σενάριο που φυσικά δεν πρόκειται να συμβεί, αφου προφανώς δεν τους συμφέρει να μας δίνουν τόσα gb το μήνα έστω και σε 3 ανα ημέρα..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποίησα το πακέτο του 1gb για 8 ώρες με 1000 πόντους και κράτησε κάτι παραπάνω από 11 ώρες. Για εμένα που με βολεύει αυτό το πακέτο ήταν καλή η αλλαγή που έκαναν από 6ωρο σε 8ωρο
Link to comment
Share on other sites

Tώρα που πρόσθεσαν και το 24ωρο όπως και πριν και εγώ προσωπικά το βλέπω θετικό
Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά δεν θα με ενοχλούσε ακόμα και αν το καταργούσε το παιχνίδι. Δεν είναι υποχρεωμένη η Vodafone να το παρέχει, όπως δεν το παρέχει και κανένας άλλος πάροχος. Συνεπώς ότι και να κάνει με την εφαρμογή και τα πακέτα που έχει αυτή, δεν μπορώ να της ασκήσω κριτική. Κριτική θα της ασκήσω για το άθλιο σήμα 4g που έχει στην Αθήνα τουλάχιστον που μένω, σε σχέση με την Cosmote. Εκεί απαιτώ βελτίωση

 

Διακρίνεις στα λόγια σου ότι λογική προέκταση του σκεπτικού σου είναι η συνεχής οπισθοδρόμηση; Σε συνέχεια των όσων είπες, λοιπόν, θα μπορούσα και εγώ να ισχυριστώ ότι δε γίνεται να κρίνουμε αρνητικά μια ενδεχόμενη μείωση ή κατάργηση των bonus ανανέωσης (αφού ούτως ή άλλως την κάρτα την βάζεις για να αγοράσεις παροχές, θέλεις και κίνητρο για να βάλεις κάρτα; ), ούτε και την περίπτωση που π.χ. ακολουθηθεί το σύστημα Wind, όσον αφορά τη συσσώρευση των παροχών από πακέτα αν ενεργοποιηθεί πριν τη λήξη του (οι όροι είναι σαφείς ως προς τη διάρκεια του πακέτου, δεν υπάρχει λόγος επέκτασης της ισχύος των παροχών), ούτε και αν σε γιορτές και διακοπές κοπούν τα όποια δωρα/προσφορες (αλήθεια, ποια αλλη υπηρεσία δίνει δωρα στις γιορτες?? μήπως θέλουμε και η ΔΕΗ να δίνει 1000κιλοβατώρες δώρο το Πάσχα??). Τίποτα από όλα αυτά δεν είναι υποχρεωμένη να παρέχει μια εταιρία.

 

Γυρνάμε δηλαδή στην καρτοκινητή του 2000.

 

Η δική μου άποψη είναι ότι συμφέρον των καταναλωτών είναι να πιέζουν συνεχώς για καλύτερες παροχές τις εταιρίες, ώστε (σε συνδυασμό με τον ανταγωνισμό μεταξύ των εταιριών-εαν υποθεσουμε οτι λειτουργουσε) να απολαμβάνουν βέλτιστα οφέλη με το ελάχιστο κόστος. Θα μου πεις "με το να κράζεις σε ένα φόρουμ ασκείς πίεση;". Σαφώς και όχι, όμως όταν μία εταιρία δίνει μια παροχή και στη συνέχεια την υποβαθμίζει, αν μη τι άλλο δε μπορώ να το θεωρήσω "οκ", είτε με επηρεάζει προσωπικά, είτε όχι. Ακόμα και αν μιλάμε για μια εφαρμογή-παιχνίδι (την οποία οπως έχω ξαναπει η Vodafone δε θα την "σήκωνε" ποτέ, εάν δεν σκοπευε να κερδίσει κάτι, δε μας έκανε χάρη, δηλαδή).

 

Κλείνοντας -για να μην κουράζω και άλλο- οι παροχές μιας εταιρίας δεν είναι μόνο τα πακέτα, τα μπόνους ή οι προσφορές ή το δίκτυο όπως σωστά ανέφερες. Είναι πολλά "αφανη" χαρακτηριστικά, από την εξυπηρέτηση πελατών, τις προσφορές τύπου CU Around, την αξιοπιστία της, το αν συγχρονίζεται με τον "παλμό" του συνδρομητικού κοινού στις κινήσεις της της κλπ. Εμείς έχουμε φτάσει σε σημείο να θεωρούμε θετικό το γεγονός ότι ένα πακέτο με ονομαστική διάρκεια 8 ώρες, ισχύει για 11 ώρες. Επευφημούμε, δηλαδή, την ασυνέπεια!! Φυσικά και θα επιβραβεύσω μια θετική κίνηση (π.χ. αύξηση της παροχής των data πριν 3-4 μήνες), όταν όμως η "μεγάλη εικόνα" είναι 1 βήμα μπροστά και 10 βήματα πίσω, δε θα σταθώ στο 1 βήμα μπροστά, με συγχωρείτε.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω ότι το πρόβλημα της Vodafone είναι το δίκτυο της. Εκεί χωλαίνει σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Είναι όμως και πιο οικονομική από τον ανταγωνισμό, σε σχέση τουλάχιστον με την Cosmote. Ακόμα και με αυτή την εφαρμογή όπως έχει γίνει με τα νέα πακέτα του big bang, προσφέρει αρκετό δωρεάν ίντερνετ που οι άλλες εταιρείες δεν το προσφέρουν. Γιατί δεν πιέζεις τον ανταγωνισμό να δώσει κάτι παραπάνω; Γιατί δεν ασκείς κριτική στην cosmote να δώσει κάτι αντίστοιχο; Κακά τα ψέματα οι περισσότεροι μένουν στο CU λόγω του ότι είναι πιο οικονομικό και λόγω της μεταφοράς των υπολοίπων σε data και ομιλία.
Link to comment
Share on other sites

Μην γκρινιάζουμε έτσι και αλλιώς πιστεύω ότι ούτε το 5% από αυτούς που εχουν cu ασχολούνται με την εφαρμογή. Για μένα η εφαρμογή είναι κάτι έξτρα που δεν το προσφέρει μέχρι στιγμής ο ανταγωνισμός στο καρτοκινητό(οχι στο καρτοιντερνετ), το κακό είναι αμα θελεις μηνιαίο σου δίνει μόνο δυο πακέτα τα 100gb με του απιαστους 30000 κρυσταλους και 6gb με 7 ευρώ 6000 κρυσταλοι. Δυστυχως με τον τροπο τους μας βαζουν στο τρυπακι να κοιταμε συνεχως νεα πακετα και να μην εχουμε κατι σταθερο επειδη δεν συμφερει και στο τελος αν δεν το εχουμε καταλαβει δινουμε τα διπλασια απο οτι διναμε πριν απο 2-3 χρονια. Αλλα μεγαλώνουμε μεγαλωνουν οι υποχρεωσεις μας και δεν θα μπορούμε συνέχεια να ειμαστε σε αυτο το module "ωχ μου τελειωσε το πακετο να ανανεωσω του πατερα μου το δικο μου, ωωω να παρει ξεχασα και εχασα τα λεπτα, δεν μου βγαλε παλι την προσφορα και εχασα οτι ειχα μεσα απο αυτη κλπ" και μπλεκουμε τα μπουτια μας.
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι δεν δίνει πακετο ομιλίας προς όλους για πανω απο 7 ημέρες. Μεγάλο μείον όταν άλλα 2 καρτοκινητά δίνουν ομιλία για 30 ημέρες με μόνο 3 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Το cu ανήκει στην "μεγάλη" καρτοκινητή δηλαδή άμεσος ανταγωνιστής των wu και f2g όπου ούτε εκεί υπάρχει μηνιαίο 3€ πακέτο. Παρόλα αυτά το big bang είναι κάτι έξτρα και που προφανώς σήμερα είναι και αύριο μπορεί να μην είναι αλλά όσο είναι δίνει κάτι έξτρα που οι άλλοι 2 "μεγάλοι" δεν έχουν
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...