Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Έχω ξαναγράψει ότι δεν έχει υπάρξει καμία αλλαγή ή τροποποίηση στο Bing Bang app και σε ό,τι παρέχει. Μην βλέπουμε παντού φαντάσματα και ας απέχουμε από τη συνεχή γκρίνια. Δεν είναι εποικοδομητική και γεμίζει άσκοπα το νήμα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα,

 

Έχω ξαναγράψει ότι δεν έχει υπάρξει καμία αλλαγή ή τροποποίηση στο Bing Bang app και σε ό,τι παρέχει. Μην βλέπουμε παντού φαντάσματα και ας απέχουμε από τη συνεχή γκρίνια. Δεν είναι εποικοδομητική και γεμίζει άσκοπα το νήμα.

 

Καλημέρα και σε σένα. Πριν το σκ το ανέβασε από 1500 σε 3000; Το ανέβασε! Για ποια φαντάσματα αναφέρεσαι; το σκ το ξαναπήγε στο μισό (όπως πάντα κάνουν) και αντί για 750, που το έδινε το προηγούμενο σκ, το έδωσε με 1500.

Εσύ τώρα ως τι γράφεις εδώ; Ως εκπρόσωπος της βονταφον; Ως υπαλλήλος; Ρωτάω επειδή γράφεις "έχω ξαναγράψει ότι δεν έχει υπάρξει καμία αλλαγή ή τροποποίηση" ενώ συνεχεια αλλαγές γίνονται τις τελευταίες ημέρες.

Προσπαθείς να υποβαθμίσεις τις αρνητικές αλλαγές, σαν να υπερασπιζεσαι την εταιρία. Όταν υπάρχουν αλλαγές εις βάρους του καταναλωτή, εννοείται ότι θα υπάρχει απογοήτευση. Θέλεις μήπως να μην γράφουμε τα παράπονα μας; Και στα υπόλοιπα τοπικς των άλλων 2 εταιριών υπάρχει κόσμος που γράφει εάν δεν του αρέσει κάτι, μήπως να πας και από εκεί να γράψεις για "φαντάσματα" και ότι "η γκρίνια δεν είναι εποικοδομητική και γεμίζει το νήμα";

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σε σένα. Πριν το σκ το ανέβασε από 1500 σε 3000; Το ανέβασε! Για ποια φαντάσματα αναφέρεσαι; το σκ το ξαναπήγε στο μισό (όπως πάντα κάνουν) και αντί για 750, που το έδινε το προηγούμενο σκ, το έδωσε με 1500.

Εσύ τώρα ως τι γράφεις εδώ; Ως εκπρόσωπος της βονταφον; Ως υπαλλήλος; Ρωτάω επειδή γράφεις "έχω ξαναγράψει ότι δεν έχει υπάρξει καμία αλλαγή ή τροποποίηση" ενώ συνεχεια αλλαγές γίνονται τις τελευταίες ημέρες.

Προσπαθείς να υποβαθμίσεις τις αρνητικές αλλαγές, σαν να υπερασπιζεσαι την εταιρία. Όταν υπάρχουν αλλαγές εις βάρους του καταναλωτή, εννοείται ότι θα υπάρχει απογοήτευση. Θέλεις μήπως να μην γράφουμε τα παράπονα μας; Και στα υπόλοιπα τοπικς των άλλων 2 εταιριών υπάρχει κόσμος που γράφει εάν δεν του αρέσει κάτι, μήπως να πας και από εκεί να γράψεις για "φαντάσματα" και ότι "η γκρίνια δεν είναι εποικοδομητική και γεμίζει το νήμα";

 

Να παραπονιεσαι γιατι ανεβασαν τις τιμες ειναι δεκτο αλλα τωρα να παραπονιεσαι nonstop γιατι (ας το πουμε μπακαλιστικα) εκει που πριν σου εδινε τσαμπα δυο πορτοκαλια ενω τωρα σου δινει ενα, ε ειναι καπως.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Να παραπονιεσαι γιατι ανεβασαν τις τιμες ειναι δεκτο αλλα τωρα να παραπονιεσαι nonstop γιατι (ας το πουμε μπακαλιστικα) εκει που πριν σου εδινε τσαμπα δυο πορτοκαλια ενω τωρα σου δινει ενα, ε ειναι καπως.

 

Κάνεις λάθος, παραπονιέμαι διότι ένα πακέτο που ήταν εφικτό να το αγοράσει κάποιος (με 4€+1500 κρυστάλλους) το έκαναν να μην είναι εφικτό, όταν είναι αδύνατον να φτάσει κάποιος τους 3000 κρυστάλλους σε μια εβδομάδα που το ανέβασαν.

Και τίποτα δεν είναι τσάμπα, 4 ευρώ κοστίζει.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος, παραπονιέμαι διότι ένα πακέτο που ήταν εφικτό να το αγοράσει κάποιος (με 4€+1500 κρυστάλλους) το έκαναν να μην είναι εφικτό, όταν είναι αδύνατον να φτάσει κάποιος τους 3000 κρυστάλλους σε μια εβδομάδα που το ανέβασαν.

Και τίποτα δεν είναι τσάμπα, 4 ευρώ κοστίζει.

 

Οι κρυσταλλοι ειναι τσαμπα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Στους όρους και τις προϋποθέσεις του παιχνιδιού αναφέρεται ρητά ότι" Είναι στην ευχέρεια της Εταιρείας να τροποποιήσει τόσο τα πακέτο όσο και την τιμή του άμα πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση"...Αν κάποιος θέλει να του προσφέρονται όλα δωρεάν μάλλον πρέπει να καταργήσει το τηλέφωνο!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σε σένα. Πριν το σκ το ανέβασε από 1500 σε 3000; Το ανέβασε! Για ποια φαντάσματα αναφέρεσαι; το σκ το ξαναπήγε στο μισό (όπως πάντα κάνουν) και αντί για 750, που το έδινε το προηγούμενο σκ, το έδωσε με 1500.

Εσύ τώρα ως τι γράφεις εδώ; Ως εκπρόσωπος της βονταφον; Ως υπαλλήλος; Ρωτάω επειδή γράφεις "έχω ξαναγράψει ότι δεν έχει υπάρξει καμία αλλαγή ή τροποποίηση" ενώ συνεχεια αλλαγές γίνονται τις τελευταίες ημέρες.

Προσπαθείς να υποβαθμίσεις τις αρνητικές αλλαγές, σαν να υπερασπιζεσαι την εταιρία. Όταν υπάρχουν αλλαγές εις βάρους του καταναλωτή, εννοείται ότι θα υπάρχει απογοήτευση. Θέλεις μήπως να μην γράφουμε τα παράπονα μας; Και στα υπόλοιπα τοπικς των άλλων 2 εταιριών υπάρχει κόσμος που γράφει εάν δεν του αρέσει κάτι, μήπως να πας και από εκεί να γράψεις για "φαντάσματα" και ότι "η γκρίνια δεν είναι εποικοδομητική και γεμίζει το νήμα";

 

Οι αλλαγές που αναφέρεις, έγιναν σε συνδιασμό με τις μειώσεις των απαιτούμενων κρυστάλλων κάθε Πέμπτη.

 

Δεύτερον, γράφω ως μέλος του MyPhone και δεν έχω καμία υποχρέωση να σου δώσω ενδελεχή αναφορά για την όποια ιδιότητα μου. Δεν προσπαθώ να υποβάθμίσω τίποτα. Εν αντίθεση με μια μερίδα κάποιων εδώ, που βάλουν κατά της κόκκινης σε κάθε ευκαιρία, για ανούσιες αφορμές, που κανένας σοβαρός συμφορουμίτης δεν λαμβάνει σοβαρά υπόψιν.

 

Αν θέλετε κάποιοι να αποκλειστείτε από το φόρουμ για σπαμ και off topic, με γεια σας με χαρά σας, συνεχίστε.

 

Δεν γράφετε παράπονα, γκρινιάζετε λες και σας πήραν το παγωτό από το χέρι, οπότε η συγκεκριμένη πονηρή ερώτηση, αλλού.

 

Δεν θα μου πεις εσύ αγαπητέ σε ποιο νήμα θα παραθέσω την άποψή μου ή το τι ακριβώς ισχύει και σταματά εδώ την προσωπική επίθεση, γιατί δεν σου το επιτρέπω, ούτε σου χάρισα αυτό το δικαίωμα.

 

Ανακάλεσε.

 

Αν ωστόσο θέλεις να συνεχίσεις να αγνοείς τους κανονισμούς της κοινότητας, τότε αναλαμβάνεις και την ευθύνη των όποιων περιορισμών.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στους όρους και τις προϋποθέσεις του παιχνιδιού αναφέρεται ρητά ότι" Είναι στην ευχέρεια της Εταιρείας να τροποποιήσει τόσο τα πακέτο όσο και την τιμή του άμα πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση"...Αν κάποιος θέλει να του προσφέρονται όλα δωρεάν μάλλον πρέπει να καταργήσει το τηλέφωνο!

 

Χάσιμο χρόνου να ασχολούμαστε με τρολς φίλε.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο παιδιά, μπράβο στη βονταφον, είναι η καλύτερη, να έχει μόνιμες αυξήσεις να χειροκροτατε όλοι εδώ μέσα. Εγώ πήρα τις απαντήσεις που ήθελα και είμαι σίγουρος ότι οι admins/mods βλέπουν ποιοι είναι τα τρολς και υπάλληλοι εδώ μέσα...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο παιδιά, μπράβο στη βονταφον, είναι η καλύτερη, να έχει μόνιμες αυξήσεις να χειροκροτατε όλοι εδώ μέσα. Εγώ πήρα τις απαντήσεις που ήθελα και είμαι σίγουρος ότι οι admins/mods βλέπουν ποιοι είναι τα τρολς και υπάλληλοι εδώ μέσα...

 

 

 

Από όσο έχω δει τα τελευταία χρόνια, οι αυξήσεις αφορούν το σύνολο των εταιρειών (δυστυχώς). Κάτι που φυσικά και γνωρίζεις, αλλά επέλεξες να απαντήσεις με γραπτό λόγο μαθητή Λυκείου. Προφανώς γιατί δεν είσαι σε θέση να παραθέσεις κανένα απολύτως επιχείρημα.

 

Αφού εμείς είμαστε υπάλληλοι κτλπ και εσύ με θράσος το συνεχίζεις, δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε άλλο. Συνέχισε να γεμίζεις το νήμα με άσκοπες αναρτήσεις γκρίνιας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος θέλει να του προσφέρονται όλα δωρεάν μάλλον πρέπει να καταργήσει το τηλέφωνο!

Ποιος είπε για δωρεάν; Εγω ειπα οτι ειναι λαθος τα 1500 να τα κάνουν 3000. Δεν έγραψα κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

@Ilovemetal: μπερδεύεσαι, εγώ κραζω ΚΑΙ τις τρεις εταιρίες όταν κάνουν αυξήσεις, αντιθέτως με εσένα που το μόνο που κάνεις είναι να υπερασπιζεσαι τη βονταφον, χωρίς ούτε ένα επιχείρημα αλλά μόνο παραπληροφορηση περί φαντασμάτων κλπ.
Link to comment
Share on other sites

@Ilovemetal: μπερδεύεσαι, εγώ κραζω ΚΑΙ τις τρεις εταιρίες όταν κάνουν αυξήσεις, αντιθέτως με εσένα που το μόνο που κάνεις είναι να υπερασπιζεσαι τη βονταφον, χωρίς ούτε ένα επιχείρημα αλλά μόνο παραπληροφορηση περί φαντασμάτων κλπ.

 

Μόλις εγκαινίασες τη λίστα αγνόησης. Θα είσαι ο πρώτος.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος, παραπονιέμαι διότι ένα πακέτο που ήταν εφικτό να το αγοράσει κάποιος (με 4€+1500 κρυστάλλους) το έκαναν να μην είναι εφικτό, όταν είναι αδύνατον να φτάσει κάποιος τους 3000 κρυστάλλους σε μια εβδομάδα που το ανέβασαν.

Και τίποτα δεν είναι τσάμπα, 4 ευρώ κοστίζει.

 

Νομίζω ότι το να πιάσεις 2500 κατά μέσο όρο τη βδομάδα είναι κάτι εφικτό (σήμερα έπιασα 2825 και το παίζω τις τελευταίες 4 εβδομάδες).

Αν βάζεις μια κάρτα των 10€ σου δίνει 3000 κρυστάλλους, οπότε δια 4 είναι 750, άρα πιάνεις τους 3000.

Αν δεν βάζεις παίρνεις το πακέτο το ΠΣΚ με 1500.

Link to comment
Share on other sites

Δινει η κάρτα των 10€ 3000 πόντους? Νομίζω ότι ειναι μόνο για την αγορά πακέτων ομιλίας που δίνει τους 3000
Link to comment
Share on other sites

Δινει η κάρτα των 10€ 3000 πόντους? Νομίζω ότι ειναι μόνο για την αγορά πακέτων ομιλίας που δίνει τους 3000

 

Ναι αυτό εννοούσα......

Link to comment
Share on other sites

Αφού ίντερνετ θέλω, γιατί να αγοράσω ομιλία; Εάν είναι να δίνω 4ε*4 φορές και 12ε, δηλαδή 28ε κάθε μήνα, καλύτερα να τα δώσω σε άλλη εταιρία και να έχω και καλύτερη κάλυψη και ταχύτητες δεδομένων.
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι όσοι λένε στην αρχή κάτι και μετά κάποιος άλλος το καταρρίπτει ξεκάθαρα, να παραδέχονται πως έκαναν λάθος και όχι να τα γυρνάνε λέγοντας "ναι, αλλά εγώ εννοούσα άλλο" ή "ναι, αλλά δε μπορείς να διαμαρτύρεσαι που το μειώσανε επειδή ήταν δώρο". Απλά εκτίθενται. Και το bonus ανανέωσης των 1200mb δώρο είναι. Αν το μειώσουν σε 600mb ή σε διάρκεια 15 ημερών όμως μια χαρά θα διαμαρτυρηθείτε και δίκιο θα έχετε. Είναι ακριβώς αντίστοιχο.

 

Και να έχουμε υπόψιν ότι τα "δώρα" καμία εταιρία δε τα δίνει για το καλό της ψυχής της. Τώρα ναι μεν οι κρυσταλλοι είναι "τσαμπα" όμως αύριο που θα μαζέψει κόσμο μπορεί να αρχίσει να σκάει καμιά διαφήμιση στην εφαρμογή (στα χνάρια του Youtube). Με λίγα λόγια, δεν αποκλείεται η κόκκινη τώρα να μπαζώνει για να χτίσει αργότερα. Όσον αφορά το πακέτο που ακρίβυναν, προφανώς αρκετοί χρήστες είχαν βρει σε αυτό μια οικονομική διέξοδο για ίντερνετ, περισσότεροι από όσους υπολόγιζε η Vofafone, οπότε και η αύξηση της τιμής των κρυστάλλων έγινε ακριβώς για να κόψει τη φόρα.

 

Σε κάθε περίπτωση, αυτές οι κινήσεις είναι σε βάρος των καταναλωτών αντικειμενικά. Το να ισχυρίζεσαι τα αντίθετα σε κατατάσσει στους φανς των εταιριών (που υπάρχουν γενικά στο φόρουμ) το οποίο συνεπάγεται και την ανάλογη αντιμετώπιση από τα άλλα μέλη...

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Αφού ίντερνετ θέλω, γιατί να αγοράσω ομιλία; Εάν είναι να δίνω 4ε*4 φορές και 12ε, δηλαδή 28ε κάθε μήνα, καλύτερα να τα δώσω σε άλλη εταιρία και να έχω και καλύτερη κάλυψη και ταχύτητες δεδομένων.

 

Μπορείς να το ενεργοποιείς ΠΣΚ που είναι 1500 οι κρύσταλλοι;

Edited by kostaszoum
Link to comment
Share on other sites

Το όλο πρόβλημα έγκειται στο γεγονός ότι ξεκίνησε με μία συγκεκριμένη δομή το παιχνίδι και οτιδήποτε πέρα από αυτό μας ξενίζει. Πχ παλιότερα που το είχαν τρεις ζωές ανά ημέρα έπρεπε να θυμάσαι κάθε μέρα να παίζεις το παιχνίδι και κάποιοι λέγανε ότι με τις 15 ζωές την εβδομάδα έχεις λιγότερες ζωές από ότι είχες κάθε μέρα αλλά πρακτικά οι πόντοι που κερδίζεις είναι ίδιοι και μπορείς να το παίζεις όποια στιγμή της εβδομάδας θες χωρίς να χρειάζεται να θυμάσαι κάθε μέρα να παίξεις τις τρεις ζωές. Επίσης θετικό το γεγονός ότι φαίνεται πως έχει καθιερωθεί το ΠΣΚ οι μισοί πόντοι

Από κει και πέρα αν ξεκινούσε από την αρχή με 3.000 πόντους το επταήμερο 10gb δεν θα μας φαινόταν τώρα άσχημο

Επίσης εγώ προσωπικά ακόμη και έτσι το θεωρώ κάτι πρωτοποριακό για τα Ευρωπαϊκά δεδομένα καρτοκινητής όπως επίσης και την ανανέωση με το cashback. γενικά δηλαδή ότι και να λέμε η vodafone θεωρώ ότι όσο κρατάει αυτά έχει μία αξιοπρεπή καρτοκινητή

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το ενεργοποιείς ΠΣΚ που είναι 1500 οι κρύσταλλοι;

Αυτό θα κάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το όλο πρόβλημα έγκειται στο γεγονός ότι ξεκίνησε με μία συγκεκριμένη δομή το παιχνίδι και οτιδήποτε πέρα από αυτό μας ξενίζει. Πχ παλιότερα που το είχαν τρεις ζωές ανά ημέρα έπρεπε να θυμάσαι κάθε μέρα να παίζεις το παιχνίδι και κάποιοι λέγανε ότι με τις 15 ζωές την εβδομάδα έχεις λιγότερες ζωές από ότι είχες κάθε μέρα αλλά πρακτικά οι πόντοι που κερδίζεις είναι ίδιοι και μπορείς να το παίζεις όποια στιγμή της εβδομάδας θες χωρίς να χρειάζεται να θυμάσαι κάθε μέρα να παίξεις τις τρεις ζωές. Επίσης θετικό το γεγονός ότι φαίνεται πως έχει καθιερωθεί το ΠΣΚ οι μισοί πόντοι

Από κει και πέρα αν ξεκινούσε από την αρχή με 3.000 πόντους το επταήμερο 10gb δεν θα μας φαινόταν τώρα άσχημο

Επίσης εγώ προσωπικά ακόμη και έτσι το θεωρώ κάτι πρωτοποριακό για τα Ευρωπαϊκά δεδομένα καρτοκινητής όπως επίσης και την ανανέωση με το cashback. γενικά δηλαδή ότι και να λέμε η vodafone θεωρώ ότι όσο κρατάει αυτά έχει μία αξιοπρεπή καρτοκινητή

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό που λες, το ξεκίνησαν σαν κάτι πρακτικό και τώρα το άλλαξαν σαν κάτι μη-πρακτικό. Αυτοσαμποτάρονται. Θα ενεργοποιω κάθε σκ μέχρι να δώσει απεριόριστο πακέτο η πράσινη και μετά αντίο βανταφον...

Link to comment
Share on other sites

Το όλο πρόβλημα έγκειται στο γεγονός ότι ξεκίνησε με μία συγκεκριμένη δομή το παιχνίδι και οτιδήποτε πέρα από αυτό μας ξενίζει. Πχ παλιότερα που το είχαν τρεις ζωές ανά ημέρα έπρεπε να θυμάσαι κάθε μέρα να παίζεις το παιχνίδι και κάποιοι λέγανε ότι με τις 15 ζωές την εβδομάδα έχεις λιγότερες ζωές από ότι είχες κάθε μέρα αλλά πρακτικά οι πόντοι που κερδίζεις είναι ίδιοι και μπορείς να το παίζεις όποια στιγμή της εβδομάδας θες χωρίς να χρειάζεται να θυμάσαι κάθε μέρα να παίξεις τις τρεις ζωές. Επίσης θετικό το γεγονός ότι φαίνεται πως έχει καθιερωθεί το ΠΣΚ οι μισοί πόντοι

Από κει και πέρα αν ξεκινούσε από την αρχή με 3.000 πόντους το επταήμερο 10gb δεν θα μας φαινόταν τώρα άσχημο

Επίσης εγώ προσωπικά ακόμη και έτσι το θεωρώ κάτι πρωτοποριακό για τα Ευρωπαϊκά δεδομένα καρτοκινητής όπως επίσης και την ανανέωση με το cashback. γενικά δηλαδή ότι και να λέμε η vodafone θεωρώ ότι όσο κρατάει αυτά έχει μία αξιοπρεπή καρτοκινητή

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για μένα το πρόβλημα είναι ότι δεν κοιτάμε τη μεγάλη εικόνα. Εσύ ας πούμε, επιλέγεις να βλέπεις τα "παραθυράκια" για να τη βγάζεις φθηνά και όχι ποια στρατηγική ακολουθούν οι εταιρίες τα τελευταία χρόνια (και ξέρεις πολύ καλά ποια είναι αυτή), και μάλιστα αυτό το θεωρείς και "αξιοπρεπή καρτοκινητή". Και όταν σου έδινε 2 και τώρα σου δίνει 1 να το θεωρούμε και φυσιολογικό. Την ίδια στιγμή που μιλάμε για πακέτα των 10 και 12ε.

 

Να με συμπαθάς, αλλά όταν καίγεται ένα σπίτι, εγώ δε μπορώ να κοιτάω έναν πίνακα στον τοίχο που απεικονίζει σκηνές βουκολικής ζωής και να χαμογελάω. Διότι να είσαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα καεί και ο πίνακας.

 

Απο κει και πέρα ο καθείς έχει το δικαίωμα της άποψής του.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον πέταξε ένα τυράκι και τώρα σου λέει για να συνεχίσεις να παίρνεις το τυράκι θα πρέπει να αγοράσεις και άλλο πακέτο. Έλλειψη επαγγελματισμου και σοβαρότητας. Θα ψάχνουν τους πελάτες με τα κιάλια και θα αναρωτιουνται τον λόγο...
Link to comment
Share on other sites

Για μένα το πρόβλημα είναι ότι δεν κοιτάμε τη μεγάλη εικόνα. Εσύ ας πούμε, επιλέγεις να βλέπεις τα "παραθυράκια" για να τη βγάζεις φθηνά και όχι ποια στρατηγική ακολουθούν οι εταιρίες τα τελευταία χρόνια (και ξέρεις πολύ καλά ποια είναι αυτή), και μάλιστα αυτό το θεωρείς και "αξιοπρεπή καρτοκινητή". Και όταν σου έδινε 2 και τώρα σου δίνει 1 να το θεωρούμε και φυσιολογικό. Την ίδια στιγμή που μιλάμε για πακέτα των 10 και 12ε.

 

Να με συμπαθάς, αλλά όταν καίγεται ένα σπίτι, εγώ δε μπορώ να κοιτάω έναν πίνακα στον τοίχο που απεικονίζει σκηνές βουκολικής ζωής και να χαμογελάω. Διότι να είσαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα καεί και ο πίνακας.

 

Απο κει και πέρα ο καθείς έχει το δικαίωμα της άποψής του.

Συμφωνώ αλλά βλέπω πως λειτουργεί το όλο σύστημα. Βλέπω πολύ καλά ποιος ξεκινάει την τελευταία τριετία τουλάχιστον τις αυξήσεις και αυτός από εμένα έφαγε μαύρο και εν συνεχεία ακολουθούν και οι άλλοι γιατί πολύ απλά μπορούν και αυτοί να το κάνουν.. όταν δω λοιπόν ότι και η vodafone δεν με συμφέρει θα ρίξω και σε αυτή μαύρο Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...