Jump to content

Ποια είναι η πιο περίεργη χυλόπιτα που έχετε φάει;


xipol_stagathia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η καλυτερη χυλοπιτα που ριχνουμε με την κολητη μου συχνα και ριχνουμε ΤΑ γελια μετα ειναι "δεν πεινασες?" :lol:[/QUOT

 

Να υποθέσω ότι η απάντηση του υποψηφίου θύματος δεν κρίνει την τελική έκβαση έτσι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω φάει και με λόγια, αλλά οι 2 που με πόνεσαν περισσότερο ήταν με πράξεις...παρόμοια με αυτή του a^2. . . . και αυτές είναι οι χειρότερες.

 

songless_bird, αγόρι μου, ότι και να σου πούμε είναι λίγο. Πως την έπαθες έτσι; Με τι βαπτισμένη πουτ@ν@ έμπλεξες;;

 

Εγώ δεν ξέρω τι θα είχα κάνει στη θέση σου. Το πιθανότερο θα ήταν να ήθελα να πηδήξω στη θάλασσα. Άσε που δεν έγινες εσύ ρόμπα. Αυτή σε έπαιξε γιατί ήταν....αυτό που ήταν.

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Genika den polyriskaro me tis gynaikes.Gia ayto alloste kai den exo dextei pote moy xylopita... :shifty: :up: :D

Kακως! Ετσι ημουν και εγω. Η πρωτη ηταν η πιο απιστευτη(την ανεφερα...)Ειναι μεχρι να τη φας. Συνηθιζεις μετα :rolleyes: Μια,δυο, στην τεταρτη δεν την εφαγα :love: Ειναι μια εμπειρια. Καλη κακη σε βοηθαει καπως. Αναλογα και τον χαρακτηρα σου βεβαια. Αλλος στη θεση μου μπορει και να πηδουσε στη θαλασσα, αλλα εγω ειμαι λιγο Simpsons φαση και το πηρα αστεια :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Kακως! Ετσι ημουν και εγω. Η πρωτη ηταν η πιο απιστευτη(την ανεφερα...)Ειναι μεχρι να τη φας. Συνηθιζεις μετα :rolleyes: Μια,δυο, στην τεταρτη δεν την εφαγα :love: Ειναι μια εμπειρια. Καλη κακη σε βοηθαει καπως. Αναλογα και τον χαρακτηρα σου βεβαια. Αλλος στη θεση μου μπορει και να πηδουσε στη θαλασσα, αλλα εγω ειμαι λιγο Simpsons φαση και το πηρα αστεια :)

Den einai oti fovamai thn aporripsh,apla den exei tyxei na endiaferomai se toso megalo vathmo gia kapoia kopela,oste na...riskaro.

Link to comment
Share on other sites

Den einai oti fovamai thn aporripsh,apla den exei tyxei na endiaferomai se toso megalo vathmo gia kapoia kopela,oste na...riskaro.

Θα ερθει και σενα η σειρα σου :shifty: Και αν σου την πει η κοπελια πες της ενα" Θα βρεις καλυτερο" και φυγε κυριος.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Genika den polyriskaro me tis gynaikes.Gia ayto alloste kai den exo dextei pote moy xylopita... :shifty: :up: :D

Κι εγώ ακριβώς όπως εσύ είμαι. Δεν πολυρισκάρω, και δεν έχω φάει (ακόμη) χυλόπιτα. Πάντως είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι ο Songless_bird έχει ΑΠΟΛΥΤΟ δίκαιο. Είναι όμως μέχρι να το πάρω χαμπάρι κι εγώ και να το εφαρμώσω:)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

.....Το ειπε ενας φιλος μου, ως δικαιολογια, μολις προχθες Σαββατο βραδυ, σε κοπελα που τον θελει εδω και καιρο.......: κοιταξε....εσυ εισαι πολυ καλη κοπελα για μενα και δεν ειμαι εγω για σενα.....εισαι πολυ καλο κοριτσι και πρεπει να βρεις ενα καλο παιδι...ανταξιο σου!..εσυ εισαι πολυ για μενα... εγω ειμαι ενας αλητης και δεν σου αξιζω.... :lol:

 

Αποτελεσμα..;; H κοπελα απο το Σαββατο τα ξημερωματα στις 2...μεχρι και χθες το βραδυ που γνωριζω τον εχει ταραξει στα τηλ. τα μηνυματα και τις αναπαντητες... μεγαλο κολημα... :rolleyes:

 

Οσο αφορα εμενα πριν καιρο μου συνεβει το εξης.. αφου βγηκα με μια κοπελα 4 χρονια μεγαλυτερη μου,(μιλαμε για πολυ εντυπωσιακη γυναικα!!!) κρατωντας στο χερι ενα τριανταφυλλο της εκανα μια ερωτικη εξομολογηση που παρομια δεν θυμαμαι να εχω ξανακανει.... αφου ειχε περασει καπου μιση ωρα που μιλουσα με σταματαει, με αρπαζει απο τον λεμο, και μου ριχνει κατι γλωσοφιλα ρε παιδια αλλο πραγμα....!!!....οταν ηρεμησαμε μου λεει: δεν μπορω να κανω σχεση ουτε καν με 1 χρονο μικροτερο απο μενα!.....ασε που μολις χθες χωρισα... με φιλαει ανοιγει την πορτα του αυτοκινητου και φευγει... :(

 

Την πιττουλα την φαγαμε.......τα φιλια τι τα ηθελε???? :wacko:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

 

Την πιττουλα την φαγαμε.......τα φιλια τι τα ηθελε???? :wacko:

Φαντάζομαι θα την σκέφτεσαι για πολύ καιρό ακόμα... :rolleyes:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Φάση "Μια Βοσκοπούλα Αγάπησα"!!!!

 

Το σωστό είναι να συνηθίσεις. Και εγώ, θεωρώ οτι έχω φάει ΛΙΓΕΣ χυλόπιττες. Συγκεκριμένα έχω φάει στα ίσια μόνο μία, και άλλες 2 "πλαγίως"....που θα πάει. Θα σουτάρεις μία-δύο θα πάει δοκάρι η τρίτη θα μπεί :)

 

Στο δρόμο που χάραξε ο songless! :)

 

-Νίκος

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Φάση "Μια Βοσκοπούλα Αγάπησα"!!!!

 

Το σωστό είναι να συνηθίσεις. Και εγώ, θεωρώ οτι έχω φάει ΛΙΓΕΣ χυλόπιττες. Συγκεκριμένα έχω φάει στα ίσια μόνο μία, και άλλες 2 "πλαγίως"....που θα πάει. Θα σουτάρεις μία-δύο θα πάει δοκάρι η τρίτη θα μπεί :)

 

Στο δρόμο που χάραξε ο songless! :)

 

-Νίκος

σωστός!!

2 έχω και εγώ στα πλάγια και μια στο δοξα πατρί κατευθείαν!!:

είναι λοιπον αυτή φίλη ενός κολλητού μου.βγαίνουμε μια φορα όλοι μαζί,μου λέει ο κολλητός μου ψιλογουστάρει,βγάινουμε και δεύτερη φορα όλοι μαζί και μετα λέω έλα να σε πάω εγώ σπίτι!πρίν την αφήσω την ρωτάω πότε θα την ξαναδώ και μου λέει δώσε το κινητό σου:cool:

ε,την επόμενη μέρα παίξαν αναπάντητες,μηνυματάκια και τελικά βγάινουμε οι δυό μας:D

ε,αφού λέγαμε ασχετα κανα 2ωρο τις τα ρίχνω γύρω γύρω και μου λέει ότι της αρέσω κτλ αλλά είχε 3,5 χρόνια σχέση και της είναι δύσκολο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::cry::wacko::blink:

Δηλαδή τότε το κατάλαβε;;;;;;;;;:what:

(P.s. συνεχίσαμε να μιλάμε για κανα 2ωρο ακόμη:))

 

γιατί να μην ξέρουν τι θέλουν αυτές οι γυναίκες;;;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν ήξεραν τι ήθελαν δεν θα μας άρεσαν ;) Εκεί έχω καταλήξει, μετά από μελέτες πάνω στο ζήτημα! :p
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

με πηγαίνει σπίτι με το αυτοκινητο του μπαμπά... και ενώ περιμένει φιλί ...όλο πάθος κι έτσι, τον φιλάω σταυρωτά και του λέω: άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...

 

Τον εσφαξες με το βαμβακι!:(:O

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

με πηγαίνει σπίτι με το αυτοκινητο του μπαμπά... και ενώ περιμένει φιλί ...όλο πάθος κι έτσι, τον φιλάω σταυρωτά και του λέω: άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...

Mεγαλη μαγκια ε;

Link to comment
Share on other sites

με πηγαίνει σπίτι με το αυτοκινητο του μπαμπά... και ενώ περιμένει φιλί ...όλο πάθος κι έτσι, τον φιλάω σταυρωτά και του λέω: άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...

 

Eserichia εγω μονο που το διαβασα ανατριχιασα.Τον εστειλες τον ανθρωπο :cry: ...Ακαρδες γυναικες... :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

με πηγαίνει σπίτι με το αυτοκινητο του μπαμπά... και ενώ περιμένει φιλί ...όλο πάθος κι έτσι, τον φιλάω σταυρωτά και του λέω: άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...

Μερικές (σαν κι εσένα στην συγκεκριμένη υπόθεση) που στην αρχή δείχνουν ενδοιαφέρουν και μετά στα γυρνάνε, μου τη δίνουν στα νεύρα :mad:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

ουδέποτε εδειξα ενδιαφέρον ,απλώς κάποιοι όταν τους λές όχι καταλαβαίνουν "προσπάθησε κι άλλο" . τι να πεις;
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

ουδέποτε εδειξα ενδιαφέρον ,απλώς κάποιοι όταν τους λές όχι καταλαβαίνουν "προσπάθησε κι άλλο" . τι να πεις;

 

Γι'αυτο βγαινουμε ξανα και ξανα μαζι τους, για να το εμπεδωσουν,ε ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δεν είχαμε βγει καν μαζί, στην ίδια παρέα είμασταν... επίσης η ατάκα που του πέταξα δεν ήταν για νατον μειώσω και να νιώσω καλά εγώ η γυναίκα αράχνη :blink: . Απλώς κάποιοι άντρες δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έιναι cool να το παίζουν κάπως και δήθεν,αλλά κουραστικό.Τον συγκεκριμένο, πιστεψέ με, κάποιος έπρεπε να τον βάλει στη θέση του.
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο βγαινουμε ξανα και ξανα μαζι τους, για να το εμπεδωσουν,ε ? :rolleyes:

 

Χεχε έτσι ακριβώς... :rolleyes:

Άντε να μην επεκταθώ βραδυάτικα γιατί κάποια θα την πιάσει λόξυγγας... :worry:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν μπορω να ριξω κανονικη χυλοπιτα...τους λυπαμαι.σκευτομαι τι θα εκανα εγω στην θεση τους και μπαινω στην θεση μου.γιαυτο συνηθως λεω τα εχω με αλλον,δεν θελω σχεση,εισαι ωραιο παιδι αλλα...και στο τελος σκαω και ενα φιλι....!!!

πρεπει να το διορθωσω αυτο...

Link to comment
Share on other sites

δεν είχαμε βγει καν μαζί, στην ίδια παρέα είμασταν... επίσης η ατάκα που του πέταξα δεν ήταν για νατον μειώσω και να νιώσω καλά εγώ η γυναίκα αράχνη :blink: . Απλώς κάποιοι άντρες δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έιναι cool να το παίζουν κάπως και δήθεν,αλλά κουραστικό.Τον συγκεκριμένο, πιστεψέ με, κάποιος έπρεπε να τον βάλει στη θέση του.

 

Υπάρχουν πράγματι τύποι που πρέπει κάποιος/α να τους βάζει στη θέση τους, απλά όταν μας συμβαίνει κάτι ιδιαίτερα στην προσωπική μας ζωή έχουμε την τάση να το κάνουμε κανόνα. (Όλοι οι άντρες είναι γουρούνια vs Όλες οι γυναίκες είναι π******ς) Αυτό είναι το λάθος που κάνουμε συνήθως και είναι ανθρώπινο.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν μπορω να ριξω κανονικη χυλοπιτα...τους λυπαμαι.σκευτομαι τι θα εκανα εγω στην θεση τους και μπαινω στην θεση μου.γιαυτο συνηθως λεω τα εχω με αλλον,δεν θελω σχεση,εισαι ωραιο παιδι αλλα...και στο τελος σκαω και ενα φιλι....!!!

πρεπει να το διορθωσω αυτο...

 

Η χριστιανική ηθική (δεν κάνω ό,τι δεν θέλω να μου κάνουν) είναι πολύ ωραία και προσπαθώ και εγώ να την εφαρμόζω αλλά στα προσωπικά ζητήματα δυστυχώς δεν έχει θέση. Καλύτερα να του το λες του αλλουνού κατάμουτρα και να τελειώνει εκεί, παρά να του δίνεις ελπίδες και όπως είπε και η eserichia να καταλαβαίνει "προσπάθησε κι άλλο". Ε τι να κάνουμε ρε κορίτσια με μια ελπίδα ζούμε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...