Jump to content

Q Κονέ.


spiliot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε κατάλαβα πως το εννοείς. Ας πούμε τον 11ο μήνα ακόμα και αν ο μετρητής λέει 12 εγώ θα μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο 1;

 

Δεν το λέει πουθενά στους όρους χρήσης και το βλέπω λίγο απίθανο να το έχουν σετάρει έτσι

 

Πάντως κάποιος θα βρεθεί που να έχει φάει πάνω από 1 να μας πει :-)

Link to comment
Share on other sites

Και τα 12 έχουν διάρκεια λήξης 12 μήνες.

Όλα τα πακέτα που λήγουν νωρίτερα έχουν προτεραιότητα.

Μπορεί να τα καταναλώσεις όλα σε μια μερα.

Δεν υπάρχει μέσος όρος στην πράξη.

Στην αρχή το νήματος υπάρχουν λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 12 έχουν διάρκεια λήξης 12 μήνες.

Όλα τα πακέτα που λήγουν νωρίτερα έχουν προτεραιότητα.

Μπορεί να τα καταναλώσεις όλα σε μια μερα.

Δεν υπάρχει μέσος όρος στην πράξη.

Στην αρχή το νήματος υπάρχουν λεπτομέρειες.

Καλημέρα.

Από την κιου μου είπαν ότι υπάρχει αυτός ο περιορισμός του 1 γιγα τον μήνα ανεξάρτητα αν σου γράφει έχετε 12 γιγα μέχρι τάδε ημερομηνία. Γι αυτό λέω αν κάποιος έχει τύχει να καταναλώσει παραπάνω από 1 γιγα σε ένα μήνα...

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι ισχυει οτι γραφει η εφαρμογη.Δηλ. 12 μεχρι την συμπληρωση 1 ετους. Αν θελανε να κανουν αυτο που σου ειπαν απλα θα πιστωνανε 1 γιγα καθε μηνα. Δεν εχει λογικη.
Link to comment
Share on other sites

Ας προσπαθήσουμε να δώσουμε εδώ πληροφορίες για το κονέ.

 

Κάθε φορά που θα προσκαλείς έναν φίλο σου να έρθει στην Q και εκείνος ενεργοποιήσει μία νέα σύνδεση, κερδίζετε ο καθένας από 12GB για 12 μήνες!

 

Πώς το κάνεις;

Στέλνεις σε κάθε φίλο σου μία πρόσκληση να έρθει στην Q, μέσω email, Facebook, Viber, Whatsapp, SMS, ή όπως εσύ θες, με το δικό σου μοναδικό link.

 

Ο φίλος σου θα πρέπει να αποκτήσει μία νέα σύνδεση Q (είτε με νέο αριθμό, είτε μεταφέροντας τον υπάρχοντα αριθμό του), και να την ενεργοποιήσει.

 

Μόλις την ενεργοποιήσει, θα πατήσει το μοναδικό σου link μέσα σε 15 ημέρες, θα δηλώσει τα στοιχεία του (όνομα και email) και τον νέο του αριθμό.

 

Αυτό ήταν! Έγινε το κονέ! Κερδίσατε και οι δύο από 12GB! Εμείς θα σας στείλουμε email και SMS για την ενεργοποίησή τους.

 

Πρέπει να έχετε βάλει και οι δύο από 10 ευρώ ανανέωση τον τελευταίο μήνα και να προσέξετε να μην μηδενίσει το υπόλοιπο σας κατά τη διάρκεια κατανάλωσης των 12 GB, αλλιώς θα χαθεί το δώρο.

 

Τα 12 GB δεν ισχύουν για περιαγωγή.

Ο αποστολέας της πρόσκλησης πρέπει να έχει συμπληρώσει 1 μήνα συνδρομητής στην Qcard για να αποκτήσει το δικαίωμα.

Όποιος θέλει πληροφορίες εδώ θα απαντηθούν όλα.

 

Σε ένα ηλικιωμένο άνθρωπο που δεν έχει email, του στέλνουμε μήνυμα στο κινητό του, αυτός πάει σε κατάστημα και μεταφέρει τον υπάρχοντα αριθμό του. Πατάει στο λινκ και ενεργοποιείται. Παιδιά παραλείπω κάτι? Χρειάζεται και μειλ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλό μεσημέρι σε όλους,

είμαι στην Q εδώ και 2 χρόνια και έχω ήδη κάνει 1 κονέ με φίλο, η προσφορά τελείωσε πριν ένα μήνα και θέλοντας να ξανακάνω κονέ είπα να ρωτήσω αν μπορώ να προσκαλέσω πάλι φίλο για κονέ. Μέσω της σελίδας της Q στο φέισμπούκ ενημερώθηκα ότι μπορώ να ξανακάνω κονέ αρκεί να βάλω άλλο email αυτή τη φορά!!! Οπότε, όποιος θέλει να στείλει λινκ για κονέ ας το έχει υπόψην του γιατί εύκολα μπορεί να γίνει στραβή και να μην πάρει κανείς τα GB. Κατά τα άλλα επιβεβαιώνω κι εγώ ότι πρέπει μετά την ενεργοποίηση της sim να γίνει χρήση του λινκ απο σελίδα ανώνυμης περιήγησης.

Link to comment
Share on other sites

ειναι ακριβως οπως τα λεει ο φιλος,να συμπληρωσω οτι εκανα κι εγω κονε τελη σεπτεμβριου,αναγκαστικα με αλλο email,και το ασχημο ηταν οτι ενω πηρε ο αλλος τα 12 γιγα,εγω δεν πηρα τιποτα αρχικα. Μετα απο αποπειρες στο messenger που δεν βγηκε ακρη,εστειλα μήνυμα απο την φορμα,δίνοντας και το email του αλλου ατομου,και τελικα τα πηρα και εγω...
Link to comment
Share on other sites

ειναι ακριβως οπως τα λεει ο φιλος,να συμπληρωσω οτι εκανα κι εγω κονε τελη σεπτεμβριου,αναγκαστικα με αλλο email,και το ασχημο ηταν οτι ενω πηρε ο αλλος τα 12 γιγα,εγω δεν πηρα τιποτα αρχικα. Μετα απο αποπειρες στο messenger που δεν βγηκε ακρη,εστειλα μήνυμα απο την φορμα,δίνοντας και το email του αλλου ατομου,και τελικα τα πηρα και εγω...
Δεν νομίζω να χρειάζεται να βάλεις άλλο μέιλ.

Αφού πρόκειται για τον ίδιο αριθμό.

Εγώ δίνω το ίδιο λινκ και δουλεύει κανονικά για δεύτερη χρονιά.

Αν αλλάξεις μέιλ βέβαια πάλι δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

ειχα πανω απο ενα μηνα να ανανεωσω με 10 ευρω,ανανεωσα και εδωσα αρχικα το παλιο λινκ.Δεν δουλευε με τιποτα...με το 2ο δουλεψε αμεσα για τον αλλον και με την ταλαιπωρια που περιεγραψα οσον αφορα εμενα...Ποιος ξέρει τι γινεται εκει μεσα στα συστηματα τους...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά σε όλους.

Μόλις ενεργοποίησα το Q qone.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται: https://referme.to/xmmalY

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά . Καινούριο λινκ https://referme.to/zact-5

Χρόνια πολλά και από μένα!

Πάτησα το link και μου γράφει ότι πήρα τα 12gb.

Αλλά δεν φαίνονται κάπου.

Ευχαριστώ πολύ τον triviz

 

Υ.Γ

Τώρα φάνηκαν στο myQ!

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πως το έκανες και έχεις τέτοιο λινκ?

Όποιος θέλει να έλθει στην Q με νέο αριθμό ή φορητότητα, μπορεί να χρησιμοποιήσει αυτήν την πρόσκληση.

 

https://referme.to/7df1h5e

 

Μέχρι 27 Μαρτίου 2021 γιατί λήγει το 10€ ανανέωση.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Το link μου το έβγαλε στο mail για ενεργοποίηση κονέ. Επειδή δεν ξέρω την διαδικασία εγώ σήμερα ενεργοποίησα απο φορητοτητα και έκανα ανανέωση 12 €. Μπορώ να επωφεληθώ της προσφοράς;Επίσης στο link που έβαλες το πατάω και μου λέει ότι κάτι πήγε στραβά και να ξαναδοκιμάσω. Edited by aero
Link to comment
Share on other sites

Το link μου το έβγαλε στο mail για ενεργοποίηση κονέ. Επειδή δεν ξέρω την διαδικασία εγώ σήμερα ενεργοποίησα απο φορητοτητα και έκανα ανανέωση 12 €. Μπορώ να επωφεληθώ της προσφοράς;Επίσης στο link που έβαλες το πατάω και μου λέει ότι κάτι πήγε στραβά και να ξαναδοκιμάσω.
Μάλλον πρέπει να διαγράψεις τα κουκις και να ξαναπροσπαθησεις. Καλύτερα από υπολογιστή.

Κατάλαβα γιατί μέχρι τώρα έκανε αυτά τα ακαταλαβίστικα λινκς.

Για να στείλεις εσύ πρέπει να περάσει 1 μήνας.

Πάτησε στο δικό μου λινκ και βάλε τα στοιχεία σου και το τηλέφωνο σου στην επόμενη σελίδα να δούμε τι θα γίνει.

Το δοκίμασα και δουλεύει.

 

Edit.

Έγινε φίλε, ευχαριστώ. Μετά από 1 μήνα μπορείς να προσκαλέσεις κι εσύ χρήστες.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ενεργοποιήθηκε το κονέ. Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.
Ρίξε μια ματιά (προσεκτικά) στο παρακάτω νήμα αν σε ενδιαφέρει η οικονομία και κυρίως προς το τέλος του νήματος και ότι χρειαστείς στο νήμα της Q.

 

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D462374&share_tid=462374&share_fid=4676&share_type=t&link_source=app

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, αν κάποιος δεν έχει κανένα αριθμό τηλεφώνου, δεν έχει δηλαδή κινητό, μπορώ να χρησιμοποιήσω την υπηρεσία κονε της Q; Που θα του σταλεί το λινκ; σε κάποιο μειλ να υποθέσω; και μετά αφού κάνει την παραγγελία νέας σιμ και περάσει το 30ημερο θα πατήσει το λινκ στο μειλ; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...