Jump to content

myphone από τα παλιά...


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε όλους. Η αλήθεια είναι πως έχω σταματήσει να είμαι ενεργό μέλος εδώ και καιρό. Κατά διαστήματα ρίχνω μια ματιά... Έχω χάσει αρκετά επεισόδια... Μιας και είμαι από τα παλιότερα μέλη (2003 Θεέ μου :))) θέλω να ρωτησω κάτι εντελώς ανθρώπινο και χωρίς σκοπιμότητες. Ο Msk που ήταν κάποτε administrator που βρίσκεται; Τι κάνει; Ασχολείται ακόμα με το άθλημα; Ξέρω ότι έχει φύγει από την διαχείρηση του myphone εδώ και χρόνια αλλά έχω χάσει τα ίχνη του. Λες και εξαφανίστηκε από ιντερνετου γης :)Χαζεύοντας στο site θυμήθηκα τα εφηβικά μου χρόνια (ναι εδώ την βγάζαμε :))) και αμέσως το μυαλό μου πήγε στον Msk...

 

Αυτό ήθελα να ρωτησω και πάλι με όλο το σεβασμό προς την τωρινή ομάδα διαχείρισης του myphone.

Edited by teorizo
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

κάτοχος του myphone είναι εκδοτική εταιρεία

ο MSK δούλευε κάποτε σε αυτήν την εταιρεία

προφανώς σταμάτησε η συνεργασία του με την εταιρεία, αλλά επειδή το ίδρυσε έμεινε τιμητικά founder.

.. αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος για ολα αυτά. αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Τελευταίες του ενέργειες τον Δεκέμβριο του 2013. Δηλαδή 10 χρόνια μετά τα παράτησε!

http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

@teorizo

Το myphone πλέον είναι μαγαζί. Δεν είναι forum.

Και δεν ξέρω εάν υπάρχει πλέον πουθενά forum με την παραδοσιακή έννοια. Όλοι για το κλίκ δουλεύουν. Δυστυχώς.

:(

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

@teorizo

Το myphone πλέον είναι μαγαζί. Δεν είναι forum.

Και δεν ξέρω εάν υπάρχει πλέον πουθενά forum με την παραδοσιακή έννοια. Όλοι για το κλίκ δουλεύουν. Δυστυχώς.

:(

Μαγαζί και πουλάει τι ακριβώς; :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μαγαζί και πουλάει τι ακριβώς; :confused:
Προώθηση διαφόρων προϊόντων κάνει από αυτούς που πληρώνουν (διάφορες εταιρίες κλπ)

Δλδ προσφέρει υπηρεσίες προώθησης και διαφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι τώρα τελευταία αντί να παρουσιάζουν μια συσκευή, την διαφημίζουν πιο πολύ! Δεν βάζω όμως και το χέρι μου στη φωτιά ότι πληρώνονται κιόλας για να την προωθήσουν!

Βγάζουν την διαφήμιση και μετά κλειδώνουν το νήμα άμεσα σχεδόν!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι τώρα τελευταία αντί να παρουσιάζουν μια συσκευή, την διαφημίζουν πιο πολύ! Δεν βάζω όμως και το χέρι μου στη φωτιά ότι πληρώνονται κιόλας για να την προωθήσουν!

 

Βγάζουν την διαφήμιση και μετά κλειδώνουν το νήμα άμεσα σχεδόν!!!

Δεν χρειάζεται να βάλεις χέρι στην φωτιά ούτε το κρύβουν κιόλας. Κύρια δουλειά του site πλέον είναι διαφήμιση και το forum εξαγοράστηκε καθαρά και μόνο λόγο βάση χρηστών που είχε με σκοπό διαφήμιση και προώθηση. Η το δέχεσαι αυτό και μένεις εδώ η όπως έκαναν περρισωτερα άτομα φεύγεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω θέμα. Θα κάτσω όσο πάει. Υπάρχουν ακόμα παιδιά που μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω θέμα. Θα κάτσω όσο πάει. Υπάρχουν ακόμα παιδιά που μπορώ να συνεννοηθώ μαζί τους! ;)
Εγώ για χαβαλέ μπαίνω ποιο πολύ να βλέπω τπτ xiaomakides να μαλώνουν (κάνεις άλλος δεν έμεινε δυστιχος με ελάχιστες εξαιρέσεις)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για χαβαλέ μπαίνω ποιο πολύ να βλέπω τπτ xiaomakides να μαλώνουν (κάνεις άλλος δεν έμεινε δυστιχος με ελάχιστες εξαιρέσεις)

Χαχα Xiaomakias έγινα κι εγώ... Αλλά δεν μαλώνω με κανέναν!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Προφανως και τιποτα δεν ειναι οπως παλια στο myphone/unwired (για τους πιο παλιους απο εμας) εχασε την εννοια της "κοινοτητας" εδω και παρα πολλα χρονια. Γιατι πολυ απλα εφυγαν ή σταματησαν να ειναι ενεργα μελη παρα πολλοι απο τους παλιους.

 

Οι καιροι αλλαζουν με οτι αυτο συνεπαγεται.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι όπως παλιά. Αν και γράφτηκα το 2013, το διάβαζα και πριν ως απλός επισκέπτης! Ως το 2016 περίπου καλά τα πήγαιναν. Μετά χάλασε. Μέχρι και ξένοι άρχισαν να μπαίνουν και να ανεβάζουν άσχετα λινκ στη γλώσσα τους σε όλα τα νήματα μέσα και μας μπερδεύουν!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και ξένοι άρχισαν να μπαίνουν και να ανεβάζουν άσχετα λινκ στη γλώσσα τους σε όλα τα νήματα μέσα και μας μπερδεύουν!!!

λογικό αφού εν έτει 2020 είναι από τα λίγα εναπομείναντα σοβαρά sites και όχι μόνο που λειτουργεί ακόμη σε απλό http αντί https να γίνεται εύκολος στόχος για spam από διάφορα bots

 

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι όπως παλιά. Αν και γράφτηκα το 2013, το διάβαζα και πριν ως απλός επισκέπτης! Ως το 2016 περίπου καλά τα πήγαιναν. Μετά χάλασε. Μέχρι και ξένοι άρχισαν να μπαίνουν και να ανεβάζουν άσχετα λινκ στη γλώσσα τους σε όλα τα νήματα μέσα και μας μπερδεύουν!!!

 

Bot είναι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι όπως παλιά. Αν και γράφτηκα το 2013, το διάβαζα και πριν ως απλός επισκέπτης! Ως το 2016 περίπου καλά τα πήγαιναν. Μετά χάλασε. Μέχρι και ξένοι άρχισαν να μπαίνουν και να ανεβάζουν άσχετα λινκ στη γλώσσα τους σε όλα τα νήματα μέσα και μας μπερδεύουν!!!

 

μπορείς να χρησιμοποιεις την αυτοματη μετάφραση πάντως αν σε μπερδεύουν

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να χρησιμοποιεις την αυτοματη μετάφραση πάντως αν σε μπερδεύουν

Αφού άσχετα λινκ και ποσταρίσματα κάνουν. Τι να την κάνω την μετάφραση; Το μπέρδεμα δεν είναι στη γλώσσα. Αλλά στο νήμα που περιμένεις πχ κάποια απάντηση και την σκεπάζουν αυτοί με τα άσχετα λινκ με το θέμα, που βάζουν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...