Jump to content

Oppo A5 2020


leonathens13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα ανοίγω το θέμα μιας και δεν υπάρχει κάτι. Το κινητό το τσίμπησα σήμερα από mediaworld Ιταλίας ( αντίστοιχο mediamarkt) σε προσφορά στα 159 ευρώ ευρωπαϊκή έκδοση από επίσημο διανομέα oppo italy με 2 χρόνια εγγύηση κανονικά ! Βασικά έψαχνα ένα δεύτερο κινητό με λίγα χρήματα με βασικό κριτήριο την μεγάλη οθόνη και την μεγάλη μπαταρία ? Με της λίγες ώρες που το έχω στα χέρια μου το κινητό με έχει έκπληξει ευχάριστα θα επανελθω με αναλυτικές εντυπώσεις ! Υ.Γ έριξα μια τιμή στο Σκρουτζ οι άνθρωποι είναι απατεώνες 298 ευρώ και κινέζικη έκδοση

 

Στάλθηκε από το CPH1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πώς παει?

5000mah στα χαρτιά με αυτό το SoC φαίνεται πολύ δυνατος συνδιασμός.

Επίσης, ποιά έκδοση πηρες? 3GB/4GB Ram?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την έκδοση 3/64 αυτή είχε σε προσφορά ! Η μπαταρία ειλικρινά έχω μείνει χαζός ! Ειμαι στην δεύτερη φόρτιση που σημαίνει ότι ακόμη δεν έχει στρώσει και το κινητό σήμερα πχ το έχω εκτός φόρτισης από της 6 το πρωί δουλεύω 2 κάρτες σιμ το έχω και hot spot γιατί δίνω ίντερνετ και στο κύριο τηλέφωνο μου και η ώρα είναι 22:30 και είναι στο 49% με περίπου 6 ώρες οθόνη δλδ μιλάμε θα βγάζει για πλάκα 2 μέρες με λιώσιμο ! Σε χαλαρούς ρυθμούς θα πιάνει 4-5 μέρες

 

Στάλθηκε από το CPH1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrators
Μήνυμα of topic. Έχω το reno 2. Πώς ξεκλείδωνω το bootloader;

 

Καλησπέρα, σου έχω απαντήσει στο άλλο θέμα, δε χρειάζεται να επαναλαμβανόμαστε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...