Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου εγώ προσωπικά δεν το ήξερα. Πρώτη φορά δίνω προπαραγγελια. Βλέπω να το ακυρώνω.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απλά αν την ακυρώσεις χάνεις τα ακουστικά, καθώς δεν θα είναι μετά προπαραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά αν την ακυρώσεις χάνεις τα ακουστικά, καθώς δεν θα είναι μετά προπαραγγελια.

 

τα ακουστικα ετσι οπως πανε τα πραγματα μαλλον ολοι θα τα χασουμε:lol:

περα απο την πλακα ουτε στο samsung members δεν υπαρχει η αιτηση για τα δωρεαν ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι αυριο οσοι προλαβαιτε.Απο τεταρτη ολα κλειστα τα εμπορικα παιδια!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Απλά αν την ακυρώσεις χάνεις τα ακουστικά, καθώς δεν θα είναι μετά προπαραγγελια.

 

Αυτό μην το δενετε, πέρσι δέχτηκαν για τα δωρεάν ακουστικά και την κουτση Μαρία

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μην το δενετε, πέρσι δέχτηκαν για τα δωρεάν ακουστικά και την κουτση Μαρία

 

Μόλις μίλησα με samsung και μου είπαν ότι έχουν απόθεμα για όλους όσους έχουν κάνει προπαραγγελία. Εάν ακυρώσεις την προπαραγελια και το αγοράσεις από αλλού για ποιο άμεσα χάνεις τα ακουστικά. Επίσης επειδή ίσως καθυστερίσουν και η παραδώσεις από τα καταστήματα λόγο του Κορωναϊού ότι πιθανών να πάρει και παράταση η όλη διαδικασία με τα ακουστικά μέσω του samsung members.

 

Μίλησα και με Κωτσόβολο και ακόμα δεν έχουν κάποια ενημέρωση για το πως θα γίνουν και το πότε η παραδώσεις των παραγγελιών. Αναμένουμε....

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που θα κλείσουν όλα τα καταστήματα βλέπω να παραλάβουμε, αν ζήσουμε, τον Αύγουστο....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που θα κλείσουν όλα τα καταστήματα βλέπω να παραλάβουμε, αν ζήσουμε, τον Αύγουστο....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:lol::lol::lol:

Εσύ το τερμάτισες. Το πολυ πολύ να μας αλλάξουν τον τρόπο παραλαβής. Γιαυτό θα πάω αύριο να τακτοποιήσω το υπόλοιπο ώστε να μου το στείλουν σπίτι αν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Οι ηλεκτρονικες αγορες λογικα θα λειτουργουν. Απλα θα παραλαμβανεις απιτι σου και οχι απο το καταστημα.

 

Email που μου ηρθε πριν λιγο

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

3076c7f9c14cc61113993a4bdb90115f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καταστηματα κινητης τηλεφωνιας θα λειτουργουν κανονικα συμφωνα με νεωτερη ανακοινωση.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κανάλι μου εδώ έχω ένα βιντεο ( θα βρείτε και άλλα ενδιαφέροντα βίντεο) για το galaxy s10 lite μεν , κάποιες ψαγμένες εφαρμογες debloat κλπ, αλλά όλα όσα έχω δουλεύουν και στη σειρά 20 οπότε ρίξτε μια ματιά οποίος θέλει, ειδικά στο description όπου εξηγώ τι βλέπετε και τι εφαρμογες / hack / debloat εχω.

 

https://youtu.be/VGiItteDcfw

 

Οποιος θέλει subscribe για υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Πες μας από που κ μοντελο. Να ξέρουμε ποιον να κραξουμε

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περιστέρι + s 20 ultra black

Link to comment
Share on other sites

Περιστέρι + s 20 ultra black

 

Πότε είχες κάνει την προπαραγγελία;

Link to comment
Share on other sites

Πότε είχες κάνει την προπαραγγελία;

 

Περίπου 10 ημέρες ίσως και 13 ημέρες δεν θυμάμαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας προπαραγγελια για δυο s20ultra για να παρω τα ακουστικά πρεπει να κοψω 2 ξεχωριστές αποδειξεις για να τους επισυναψω οταν ανοίξει η φορμα στο samsung members?

Θα εχω προβλημα αν κοψω μια απόδειξη και για τα 2 τηλέφωνα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να πάρεις τηλέφωνο και να το ρωτήσεις στην Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Thanks!

Θα το μελετήσω.. (αν και δεν ξέρω αν κάνει αυτό που λέω γιατί είναι παλαιο το άρθρο. Immersive mode βάζω και με την εφαρμογή που γράφω, αλλά στις περισσότερες εφαρμογές, εκεί που είναι η καμερα, μπαίνει μαύρο, δε βλέπεις εικόνα, όπως πχ γίνεται στο YouTube. Στο Facebook πάντως δουλεύει με την εφαρμογή που λεω. Σε browser ούτε σε ένα από τους πολλούς που δοκίμασα). Λογικά δε γίνεται, μετα απο πολύ ψάξιμο στο xda, όλοι το ίδιο πρόβλημα έχουν, γίνεται σε λίγες εφαρμογές.

 

 

Το έψαχνα κ γω κάποια στιγμή για full screen σε fb κ browser όπως δείχνει σε νετφλιξ κ you tube αλλά δεν το είχα βρει.. Φάουλ απτή σαμι που δεν το έδωσε..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας προπαραγγελια για δυο s20ultra για να παρω τα ακουστικά πρεπει να κοψω 2 ξεχωριστές αποδειξεις για να τους επισυναψω οταν ανοίξει η φορμα στο samsung members?

Θα εχω προβλημα αν κοψω μια απόδειξη και για τα 2 τηλέφωνα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λογικά όλα θα γίνουν με το imei της συσκευής οπότε δεν θα έχεις προβλημα. Όμως για κάθε ενδεχόμενο πάρε 2 αποδείξεις. Δεν χάνεις τίποτα. Αλλά 99,9% κανένας δεν θα τη ζητήσει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας προπαραγγελια για δυο s20ultra για να παρω τα ακουστικά πρεπει να κοψω 2 ξεχωριστές αποδειξεις για να τους επισυναψω οταν ανοίξει η φορμα στο samsung members?

Θα εχω προβλημα αν κοψω μια απόδειξη και για τα 2 τηλέφωνα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγω που πήρα δυο s20+ σε ενα τιμολόγιο τα έκοψα!! πρόβλημα τους....ακονα δεν ανοιξαν την πλατφόρμα για τα ακουστικά δυστυχώς και βλέπω να αργεί λόγω καταστάσεως

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Την είχα σε note 9.Γνωμη μου Κώστα απέφυγε την

Γλιστράει απίστευτα

Δεν προστατεύει πολα πλαϊνά μέρη του κινητού

Προεξέχει μηδανινα.

Επέλεξε το δέρμα της Samsung και θα με θυμηθείς. Αλλιώς πάνε στην spiegen ruged armor. Σχετικά λεπτή και πολύ καλύτερη προστασία και ποιότητα από αυτήν που αναφέρεις

 

Λάζαρος.. Note 10+

 

Και πάλι είχες δίκιο Λάζαρε.....

Πήρα την δερμάτινη (της Samsung) και είναι πάρα πολύ καλή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι είχες δίκιο Λάζαρε.....

Πήρα την δερμάτινη (της Samsung) και είναι πάρα πολύ καλή.

 

Κόκκινη ? Αν κάλυπτε και από κάτω θα ήταν τέλεια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Την κόκκινη έχω βάλει και εγώ στο μάτι, αν και δεν την έχω δει από κοντά θα πρέπει να είναι εντυπωσιακή.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Την κόκκινη έχω βάλει και εγώ στο μάτι, αν και δεν την έχω δει από κοντά θα πρέπει να είναι εντυπωσιακή.

 

Νομίζω η καλύτερη, αλλά από κάτω εμένα με χαλάει που είναι τόσο ανοιχτή, ειδικά στο αμάξι που θέλω να το βάζω όρθιο μέσα σε μια ποτηροθηκη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινη ? Αν κάλυπτε και από κάτω θα ήταν τέλεια

 

Μαύρη πάντα. Είμαι παραδοσιακός...... :)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι είχες δίκιο Λάζαρε.....

 

Πήρα την δερμάτινη (της Samsung) και είναι πάρα πολύ καλή.

Καλορίζικη Κώστα μαζί με το τηλέφωνο να τα χαρείς. Τοπ επιλογή.Αν και με μαύρο χάνεις την αντίθεση της κάμερας που θα έχεις με μια ανοιχτόχρωμη αλλά γούστα είναι αυτά.

Τη δοκίμασες τη spiegen; Δε ξέρω γιατί αλλά γενικά οι spiegen κανένα μοντέλο δεν με βολεύει για πάνω από εβδομάδα σε αντίθεση με τις Samsung, esr, rinke.

 

Λάζαρος.. Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...