Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το θεο ρε παιδια τι midrange λετε τη σειρα 20 χαχαχ:p

Πολυ μακρια απο τον ανταγωνισμο σε ολα και τα κανονικα 20αρια και το ultra.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ας πουμε οτι συμφωνω στην πραξη εσυ εχεις δει προβληματα με τον exynos?

Εγω δεν ειδα ποτε σε κανενα μοντελο απο τα s6 και μετα.

 

Τι περίμενες βρε?Να εννοω οτι κολλάει και σέρνεται?

Προφανώς οχι, αλλα το οτι ειναι ξεκαθαρα μια κατηγορία κατω σε επιδόσεις απο τον αντιστοιχο SD δεν αλλάζει.

Και τις διαφορές τις βλέπεις μονο οταν μπορείς να χρησιμοποιείς και τις δύο συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι περίμενες βρε?Να εννοω οτι κολλάει και σέρνεται?

Προφανώς οχι, αλλα το οτι ειναι ξεκαθαρα μια κατηγορία κατω σε επιδόσεις απο τον αντιστοιχο SD δεν αλλάζει.

Και τις διαφορές τις βλέπεις μονο οταν μπορείς να χρησιμοποιείς και τις δύο συσκευες.

 

Το 90% χρησιμοποιεί το κινητό για φωτογραφίες, social, emails, ίντερνετ κτλ. Ακόμα και το παλιό μου S7 μια χαρά είναι με τον παλιό επεξεργαστή. Μην είμαστε υπερβολικοί. Μου θυμίζει τον παππού μου που έβαλε i7 και 16αρα ραμ για να μπαίνει στο in.gr

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους πιο δημοφιλείς YouTubers βγάζει άνετο νικητή...

 

Προσωπική άποψη πάντα, το 64αρι μήλο είναι μια ανάπηρη συσκευή. Με το καλημέρα γέμισε (και μην ακούω για cloud γιατί δεν είναι το ίδιο). Εδώ η Sammy μας έδωσε 128gb και πάρα την δυνατότητα επέκτασης μνήμης στραβωσαμε....

Για την ταχύτητα, κάποια εκατοστά του δευτερολεπτου απλά δεν τα καταλαβαίνουμε στην πράξη ενώ στη φωτογραφία θα κριθούν σε κανένα μήνα από την μαζική κυκλοφορία των s20 (με τις σχετικές βελτιώσεις/διορθώσεις)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλα περίμενα κατι παραπάνω απο την κάμερα τον s20 ultra.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Σειρά μου και μένα να τα δω από κοντά. Και σειρά μου να μην ενθουσιαστώ. Τι midrange ήταν αυτό. Εντελώς αδιάφορη σχεδίαση με σχεδόν επίπεδη οθόνη (τρελό φάουλ!), αδιάφορα χρώματα, καμία διαφοροποίηση σε σχέση με τα διπλανά s10 lite, note 10 lite, σειρά Α, σειρά Μ! Δεν το λέω άσχημο αλλά κοστίζοντας ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ περίμενα κάτι ανώτερο σε σχεδίαση και αίσθηση. Εν τω μεταξύ ήθελα να μου αρέσει, γιατί με ενδιέφερε ως ιδέα που το "μικρό" έχει ίδιων διαστάσεων οθόνη με το s9+ αλλά με μικρότερες διαστάσεις και βάρος. Αλλά δεν αξίζει τα χρήματα. Είχα κρατήσει πριν λίγες μέρες το Mate 30 pro με ένα σχεδόν τρισδιάστατο χρώμα και την οθόνη που πάει σε όλο το πλάι και είχα πάθει αμόκ. Είδα μέσα στο ΣΚ την παρουσίαση του Find Χ2 με την εξωπλανητική κάμερα και την εντυπωσιακή πλάτη και απλά το θέλω. Πιστεύω ότι η Samsung επαναπαύθηκε με το κάζο της Huawei και έκαψε αυτή τη γενιά, σου λέει ας βγάλω ένα midrange με 1000 ευρώ, αφού αναγκαστικά θα το αγοράσουν. :(

 

Δηλαδή ήθελες πιο κυρτή οθόνη? Μα και η Sammy κατάλαβε πως τελικά δεν είναι και τόσο πρακτική γι αυτό από το s7 edge που ξεκίνησε αυτό το μάρκετινγκ-τρικ, κάθε χρόνο μειώνει την κυρτωτητα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που ειχα και τα 2 s10 plus δεν ειχα δει καμια διαφορα σε επιδοσεις. βεβαια παιχνιδια δεν παιζω, αλλα δεν ξερω τι θα επρεπε να δω στην υπολοιπη χρηση για να πω οτι εχουν διαφορα. Γιαυτο και κρατησα το exynos παρολο οτι το snap ηταν 512

 

Τα έχουμε πει πολλές φορές.

Δίκαρτο και το battery drain 15% πιο πολυ απο τον Snap (περσινό μοντέλο πάντα)

Σήμα GSM/WiFi σαφώς κατώτερο από τον Snap.

 

Πληρώνεις τα ιδια και έχεις υποδεέστερο μηχάνημα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλα περίμενα κατι παραπάνω απο την κάμερα τον s20 ultra.

 

Κοντός ψαλμός αλληλούια Δημήτρη.

Φέτος έγινε μια μεγάλη αναβάθμιση σε επίπεδο h/w κάμερας και ίσως χρειαστεί λίγος χρόνος ώστε να πάρουμε τα μέγιστα αποτελέσματα. Επίσης μη κοιτάς τι γίνεται δεξιά και αριστερά. Όταν δοθεί μαζικά και κυρίως όταν το πιάσουμε στα χέρια μας τότε θα ξέρουμε που είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα έχουμε πει πολλές φορές.

Δίκαρτο και το battery drain 15% πιο πολυ απο τον Snap (περσινό μοντέλο πάντα)

Σήμα GSM/WiFi σαφώς κατώτερο από τον Snap.

 

Πληρώνεις τα ιδια και έχεις υποδεέστερο μηχάνημα.:mad:

 

Ακόμη κι έτσι να είναι, αν σε δικαρτο η διαφορά είναι 15% σε μια κάρτα θα είναι κάτω του 10%. Κακώς βέβαια αλλά δεν είναι κάτι το τραγικό ειδικά με την μπαταρία τέρας του Ultra.

Ολα αυτά με ένα τεράστιο ΑΝ.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη κι έτσι να είναι, αν σε δικαρτο η διαφορά είναι 15% σε μια κάρτα θα είναι κάτω του 10%. Κακώς βέβαια αλλά δεν είναι κάτι το τραγικό ειδικά με την μπαταρία τέρας του Ultra.

Ολα αυτά με ένα τεράστιο ΑΝ.....

 

Δεν υπάρχει "αν". Τα είχα και τα 2 πέρσυ :rolleyes: Το Εξυνος έφυγε με συνοπτικές μετα απο 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

θα κυκλοφορήσει κανονικά ευρώπη όπως έγινε με το πρώτο Χ. Ήδη είναι διαθέσμο στο mediamarkt ολλανδίας και θα ακολουθήσουν και άλλες χώρες το Μάιο. Το θέμα έινια ότι είναι ότι δεν είναι πολύ διαδεδομένη και ευρέως γνωστή συσκευή. Πάντως είναι S20 ultra killer.

 

 

 

Αιντε να το εξειδίκευσω...στα μέρη μας προβλέπεται να το φερει κάποιος διανομέας με την απαραίτητη υποστήριξη?

 

Αυτό είναι το θέμα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το 90% χρησιμοποιεί το κινητό για φωτογραφίες, social, emails, ίντερνετ κτλ. Ακόμα και το παλιό μου S7 μια χαρά είναι με τον παλιό επεξεργαστή. Μην είμαστε υπερβολικοί. Μου θυμίζει τον παππού μου που έβαλε i7 και 16αρα ραμ για να μπαίνει στο in.gr

 

Δεν χρειάζεται όμως να δώσεις 1000-1500€ για τέτοια χρήση.

Όταν παίρνεις flagship, απαιτείς κορυφαίες επιδόσεις παντού .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει "αν". Τα είχα και τα 2 πέρσυ :rolleyes: Το Εξυνος έφυγε με συνοπτικές μετα απο 1 μήνα.

 

Το ΑΝ υπάρχει. Εκτός κι αν είχες ταυτόχρονα τις ίδιες sim, ίδιες εφαρμογές, ίδιο στήσιμο, ίδιους συγχρονισμους, ίδιους χρόνους ομιλίας, ίδιο browsing, ίδια χρήση εφαρμογών κλπ κλπ.

Λίγο δύσκολο να πέτυχες ακριβώς ίδια χρήση οπότε το ΑΝ υπάρχει.

Μπορεί βέβαια η διαφορά να ήταν και 20%. Απλα αναφερω πως είναι δύσκολο να βγουν ασφαλή συμπεράσματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν χρειάζεται όμως να δώσεις 1000-1500€ για τέτοια χρήση.

Όταν παίρνεις flagship, απαιτείς κορυφαίες επιδόσεις παντού .

 

Είπαμε, τα 1400 είναι παααρα πολλά και το μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή λίγων μηνών.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει πολλές φορές.

Δίκαρτο και το battery drain 15% πιο πολυ απο τον Snap (περσινό μοντέλο πάντα)

Σήμα GSM/WiFi σαφώς κατώτερο από τον Snap.

 

Πληρώνεις τα ιδια και έχεις υποδεέστερο μηχάνημα.:mad:

 

Είναι το μόνο που δε δοκίμασα, 2 σιμ μαζί. Σε άλλες χρήσεις δεν είδα διαφορά σε κατανάλωση ούτε επιδόσεις και τα είχα ταυτόχρονα από Ιούνιο μέχρι Οκτώβριο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος αλλα περίμενα κατι παραπάνω απο την κάμερα τον s20 ultra.

 

Βασικά και εγώ αυτή την αίσθηση έχω. Μιλάμε μόνο για το ζουμ. Ότι εκεί είναι η αναβάθμιση ενώ έχουμε έναν πολύ πιο μεγάλο αισθητήρα και θα περίμενα να μιλάμε για φοβερή λεπτομέρεια σε indoor πχ κλπ κλπ. Τι να πω, εγώ θα κάνω σύγκριση με mate 20 pro και s10 plus και αν δε δω σαφές προβάδισμα, θα περιμένω μέχρι καλοκαίρι μόνο μην τυχόν φτιάξει με αναβάθμιση και μετά θα πάω κάτι πιο μικρό. Είπαμε να πάρουμε το τέρας αλλά να αξίζει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΝ υπάρχει. Εκτός κι αν είχες ταυτόχρονα τις ίδιες sim, ίδιες εφαρμογές, ίδιο στήσιμο, ίδιους συγχρονισμους, ίδιους χρόνους ομιλίας, ίδιο browsing, ίδια χρήση εφαρμογών κλπ κλπ.

Λίγο δύσκολο να πέτυχες ακριβώς ίδια χρήση οπότε το ΑΝ υπάρχει.

Μπορεί βέβαια η διαφορά να ήταν και 20%. Απλα αναφερω πως είναι δύσκολο να βγουν ασφαλή συμπεράσματα.

 

Ξαναλέω οτι τα είχα και τα 2 για περίπου 2 εβδομάδες. Ιδιο στησιμο, ιδιες εφαρμογες, ιδια ολα - οχι διπλα διπλα (!), αλλα in turns.

Link to comment
Share on other sites

θα κυκλοφορήσει κανονικά ευρώπη όπως έγινε με το πρώτο Χ. Ήδη είναι διαθέσμο στο mediamarkt ολλανδίας και θα ακολουθήσουν και άλλες χώρες το Μάιο. Το θέμα έινια ότι είναι ότι δεν είναι πολύ διαδεδομένη και ευρέως γνωστή συσκευή. Πάντως είναι S20 ultra killer.

 

Ποιο oppo ρε παιδια? Κινεζικο με μηδαμινη μεταπωληση, after sales με service καπου/καπως/καποτε κλπ κλπ, αξεσουαρ safari στα βαθη της ανατολης, internet support στα σοκακια του xda (γιατι εδω μεσα σε ολη τη... σταδιοδρομια του 2-3 θα το αγορασουν), περιορισμοι των κινζεων με launchers, ανυπαρκτο λοιπο οικοσυστημα κλπ κλπ κλπ?

Κι ολα αυτα με 1199 (οσο θα κανει σε κανα μηνα το ultra δηλαδη)? Καλο, χρυσο, αλλα...δεν...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Και εγω που μίλησα με πλαίσιο μου είπαν οτι πριν τς 13 δεν θα παραλάβω!! υπομονή μέχρι την Παρασκευή!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ποιο oppo ρε παιδια? Κινεζικο με μηδαμινη μεταπωληση, after sales με service καπου/καπως/καποτε κλπ κλπ, αξεσουαρ safari στα βαθη της ανατολης, internet support στα σοκακια του xda (γιατι εδω μεσα σε ολη τη... σταδιοδρομια του 2-3 θα το αγορασουν), περιορισμοι των κινζεων με launchers, ανυπαρκτο λοιπο οικοσυστημα κλπ κλπ κλπ?

Κι ολα αυτα με 1199 (οσο θα κανει σε κανα μηνα το ultra δηλαδη)? Καλο, χρυσο, αλλα...δεν...

 

Άμα δεν κάνει 600 δεν έχει νόημα να μιλάμε, εξάλλου πέρα από το hardware στα άλλα είναι έτσι ακριβώς, οπότε το να κάνει πάνω από 600 αντε 700 πες είναι πολλά. Πίστευα ότι μιλάμε για συσκευες τουλάχιστον με σέρβις εδώ ισάξιο της smartec.. Καλά για launcher το προσπέρασα γιατί είναι δεδομένο ότι θα πάσχει κάπου αλλά οκ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και το ζουμ που είναι η διαφορά μετα από ένα σημείο και μετά χαλάει φυσικά μένει να το δούμε από κοντά μακάρι με κάποια αναβάθμιση να φτιάξει αρκετά σε κάποιους τομής.

Σε κάποια συγκριτικά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν με p30 pro οι διαφορές είναι ελάχιστες στις φωτογραφίες.

Από θέμα μπαταρίας είναι ένα θέμα κάποια συγκριτικά που βρήκα το έχουν σε 120hz από ότι παρατήρησα και γι αυτό η αυτονομία του δεν είναι τόσο καλή.

Σκέφτομαι καλοκαίρι να αλλάξω συσκευή αλλά αν δεν δω κάτι εντυπωσιακό να υπάρχει μεγάλη διαφορά από κάποια ναυαρχίδα θα σκεφτώ να πάω ίσως και σε περσινή ναυαρχίδα με την μισή τιμή.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω ακομα και τα Xiaomi τα βαζω στο ιδιο σακι και ας με βρίσουν καποιοι :p

 

Εγώ θέλω να δω αντιδράσεις που το ΜΙ 10 Pro,θα κάνει 800+,που είναι φυσιολογική τιμή σε σχέση με τα specs για Ελλάδα...Και πόσοι τολμηροί θα το πάρουν από Κίνα,και θα δώσουν 600€+ χωρίς εγγύηση...

Γιατί εκεί θα παίζει....Όλοι σύγκριναν τιμές Samsung, Huawei,από Ελλάδα και με εγγυηση, με Xiaomi που τα φέρνανε μισό τιμής από Κινα,και αν κάτι πάθαινε το πεταγες....Τώρα που τα ποσά μεγάλωσαν πόσοι θα είναι οι τολμηροί;;;

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει πολλές φορές.

Δίκαρτο και το battery drain 15% πιο πολυ απο τον Snap (περσινό μοντέλο πάντα)

Σήμα GSM/WiFi σαφώς κατώτερο από τον Snap.

 

Πληρώνεις τα ιδια και έχεις υποδεέστερο μηχάνημα.:mad:

 

οντως περυσι σε s 10 plus με σναπ και εχυνος στο θέμα μπαταρία και σημα κινητης υπήρχε μεγάλη διαφορα! φέτος λένε οτι η ψαλίδα έχει κλείσει, όχι όμως και να έχει μηδενιστεί!με αγωνία λοιπόν να το πάρουμε με το καλό στα χέρια μας, να πα΄ρουμε και τήν ενημέρωση στην κάμερα και έπειτα θα δούμε οι περισσότεροι αν κάναμε σωστή επιλογή!

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν κάνει 600 δεν έχει νόημα να μιλάμε, εξάλλου πέρα από το hardware στα άλλα είναι έτσι ακριβώς, οπότε το να κάνει πάνω από 600 αντε 700 πες είναι πολλά. Πίστευα ότι μιλάμε για συσκευες τουλάχιστον με σέρβις εδώ ισάξιο της smartec.. Καλά για launcher το προσπέρασα γιατί είναι δεδομένο ότι θα πάσχει κάπου αλλά οκ

 

Ε ναι, δε μπορουμε να μιλαμε σοβαρα για oppo. Αυτες ειναι Niche αγορες, αν θες σωνει και καλα να διαφοροποιηθεις και θες κατι διαφορετικο - σεβαστο, εχω κανει κι εγω μπολικα τετοια παλαβα, αλλα μεχρι εκει :lol:

s20 ultra killer σε καμια περιπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Αιντε να το εξειδίκευσω...στα μέρη μας προβλέπεται να το φερει κάποιος διανομέας με την απαραίτητη υποστήριξη?

 

Αυτό είναι το θέμα....

 

το θέμα δεν ειναι η υποστήριξη, το θέμα είναι το color OS που έχει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιο oppo ρε παιδια? Κινεζικο με μηδαμινη μεταπωληση, after sales με service καπου/καπως/καποτε κλπ κλπ, αξεσουαρ safari στα βαθη της ανατολης, internet support στα σοκακια του xda (γιατι εδω μεσα σε ολη τη... σταδιοδρομια του 2-3 θα το αγορασουν), περιορισμοι των κινζεων με launchers, ανυπαρκτο λοιπο οικοσυστημα κλπ κλπ κλπ?

Κι ολα αυτα με 1199 (οσο θα κανει σε κανα μηνα το ultra δηλαδη)? Καλο, χρυσο, αλλα...δεν...

 

εδω διαβάζεις εναν που αγόρασα oppo find x ούτε και το xdα είχε υποστήριξη!τέλεια σχεδίαση γρήγορη φόρτιση αλλά μέχρι εκεί, το πούλησα φαντάσου μόνο με ανταλλαγή φια ΟΠ 6!

Link to comment
Share on other sites

το θέμα δεν ειναι η υποστήριξη, το θέμα είναι το color OS που έχει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εδω διαβάζεις εναν που αγόρασα oppo find x ούτε και το xdα είχε υποστήριξη!τέλεια σχεδίαση γρήγορη φόρτιση αλλά μέχρι εκεί, το πούλησα φαντάσου μόνο με ανταλλαγή φια ΟΠ 6!

Πάντως σε αυτό το βίντεο κάνει πλάκα την κάμερα του S20 ultra

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο Χρωμα το Aura Blue και στην Ευρωπη φερνουν μονο το Γαλαζιο ξεπλυμα ....

 

τι πραγμα κι αυτο με τα χρωματα ανα Ηπειρο.....

 

2020-03-09-184456.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...