Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντιγράφουν τους όρους που έχει θεσπίσει η Samsung για την απόδοση του Δώρου και που θα βρεις και εδω....

 

https://www.samsung.com/gr/offer/galaxy-S20-preorder/

 

Αυτη είναι η "by the book" διαδικασία.... (και σωστά την αναφέρουν)

 

Στην δική μου περίπτωση μιλάω απευθείας με τον ιδιοκτητη του καταστήματος(λόγω γνωριμίας) ....και μου ανάφερε ότι στις πρώτες προπαραγγελιες θα δώσουν απευθείας τα buds....

 

Aλλα ακόμα δεν ήξερε το χρώμα...

 

Μιας και ο ιδιοκτήτης του καταστήματος γερμανός που παρήγγειλα την συσκευή είναι γνωστός μου, μου είπε τα ίδια ακριβώς. Και στις παλιότερες προπαραγγελίες κάποιοι πρώτοι παρέλαβα την συσκευή με τα buds ταυτόχρονα.

Ίδωμεν.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και ο ιδιοκτήτης του καταστήματος γερμανός που παρήγγειλα την συσκευή είναι γνωστός μου, μου είπε τα ίδια ακριβώς. Και στις παλιότερες προπαραγγελίες κάποιοι πρώτοι παρέλαβα την συσκευή με τα buds ταυτόχρονα.

 

Ίδωμεν.

Το θέμα είναι το χρώμα φέτος...

 

Γιατι λευκά και πάλι δεν λέει....

 

Και δεν λέει γενικά το χρώμα και η καθαριότητα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτως ή άλλως μάλλον θα τα δώσω.....

 

παρτυ θα κανουμε στις αγγελιες, το βλεπω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παρτυ θα κανουμε στις αγγελιες, το βλεπω..
Μπας και βρούμε και νέος κανένα φτηνο

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μπας και βρούμε και νέος κανένα φτηνο

 

Για τα buds λέμε.

Πάντως προσωπικά δεν παλεύω άλλο την αναμονή. Χρόνια έχω να νιώσω τόση αγωνία για μια συσκευή :!::grin::food:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για τα buds λέμε.

Πάντως προσωπικά δεν παλεύω άλλο την αναμονή. Χρόνια έχω να νιώσω τόση αγωνία για μια συσκευή :!::grin::food:

 

Ειμαι με ενα Redmi 5 με 3ram Δανεικο σαν ασκητης μοναχος στο Αγιο Ορος...:lol:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Για τα buds λέμε.

Πάντως προσωπικά δεν παλεύω άλλο την αναμονή. Χρόνια έχω να νιώσω τόση αγωνία για μια συσκευή :!::grin::food:

 

Αγωνία? Εγω πλεον αν δεν αγορασω κανα σοβαρο foldable, ουτε που συσπαται το φρυδι απο τη συγκινηση. Εντελως διεκπεραιωτικα θα γινει κι αυτη η αγορα, εχουν παψει απο καιρό να με συγκινουν οι συσκευες, γιατι απλα εχουν χασει εντελως την πρωτοτυπια τους. Καιρος να παμε ενα βημα παραπερα (fold 2, surface duo κλπ), κουρασαν τα ιδια και τα ιδια...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα buds λέμε.

Πάντως προσωπικά δεν παλεύω άλλο την αναμονή. Χρόνια έχω να νιώσω τόση αγωνία για μια συσκευή :!::grin::food:

Καλημερα απο ποια συσκευη εχεις να νιωθεις χρονια αυτη την αγωνια ; Υπομονη και ερχονται οι 13/3/2020 και θα παραλαβετε ολοι ευχομαι καποιοι να μην παραλαβετε 16/3/2020 απο την πολυ ζητηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αμετάβλητη η πολιτική της Samsung όσον αφορά τις ενημερώσεις της σειράς Samsung Galaxy S20 και Galaxy Z flip

 

Δυστυχώς, κάποιος που πληρώνει τόσα πολλά χρήματα για συσκευές, θα ήθελε αυτές να λαμβάνουν σημαντικές ενημερώσεις για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Όλα δείχνουν, ότι δεν υπάρχουν σχέδια για καλύτερο software support για αυτά τα νέα flagships, τουλάχιστον προς το παρόν. Σίγουρα όμως, αν προσέφερε καλύτερη υποστήριξη στα πιο ακριβά τηλέφωνα, κάτι τέτοιο θα αποτελέσει κίνητρο για τους πιθανούς αγοραστές να ενταχθούν στο οικοσύστημα των Galaxy συσκευών.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με ενα Redmi 5 με 3ram Δανεικο σαν ασκητης μοναχος στο Αγιο Ορος...:lol:

 

Εγώ είμαι με ένα Α70. Τίμιο μεν αλλά θέλω δυνατή κάμερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αγωνία? Εγω πλεον αν δεν αγορασω κανα σοβαρο foldable, ουτε που συσπαται το φρυδι απο τη συγκινηση. Εντελως διεκπεραιωτικα θα γινει κι αυτη η αγορα, εχουν παψει απο καιρό να με συγκινουν οι συσκευες, γιατι απλα εχουν χασει εντελως την πρωτοτυπια τους. Καιρος να παμε ενα βημα παραπερα (fold 2, surface duo κλπ), κουρασαν τα ιδια και τα ιδια...:lol:

 

Το S20 ultra φέρνει κάποια νέα καλούδια (κυρίως κάμερα και οθόνη)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα απο ποια συσκευη εχεις να νιωθεις χρονια αυτη την αγωνια ; Υπομονη και ερχονται οι 13/3/2020 και θα παραλαβετε ολοι ευχομαι καποιοι να μην παραλαβετε 16/3/2020 απο την πολυ ζητηση.

 

Από το Νοκια Ν8, το πρώτο μου αφής (είχα για λίγες μέρες το HTC diamond αλλά δεν πιάνεται.... :lol: )

Μιας και το έχω προπληρώσει, έχω μια ελπίδα να παραλάβω από τους πρώτους. Αν χρειαστεί θα κοιμηθώ έξω από το κατάστημα.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παρτυ θα κανουμε στις αγγελιες, το βλεπω..

 

Εγώ πάντως θα τα κρατήσω, σε σχέση με τα περσινά έχουν βελτιωθεί αρκετά στα μικρόφωνα και στα ηχεία. Στα περσινά είχα πρόβλημα να με ακούσει ο άλλος σε κλήση, φαντάζομαι φέτος θα έχει διορθωθεί.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι φέτος θα έχει διορθωθεί.

 

Τιποτα απολυτως δεν εχει αλλαξει, περα απο την αυτονομια των ακουστικων. Αν κατι σε χαλαγε στα περσινα, θα σε χαλασει και στα φετινα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα απολυτως δεν εχει αλλαξει, περα απο την αυτονομια των ακουστικων. Αν κατι σε χαλαγε στα περσινα, θα σε χαλασει και στα φετινα...:lol:

Επειδή έχουν βάλει άλλα 2 μικρόφωνα, ένα επιπλέον εξωτερικά και ένα εσωτερικά φαντάζομαι ότι θα έχει άλλη απόκριση, να το δούμε στην πράξη.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα τα κρατήσω, σε σχέση με τα περσινά έχουν βελτιωθεί αρκετά στα μικρόφωνα και στα ηχεία. Στα περσινά είχα πρόβλημα να με ακούσει ο άλλος σε κλήση, φαντάζομαι φέτος θα έχει διορθωθεί.

 

Εγώ δεν τα δουλεύω καθώς προτιμώ καλώδιο οπότε θα τα δώσω σφραγισμένα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα απολυτως δεν εχει αλλαξει, περα απο την αυτονομια των ακουστικων. Αν κατι σε χαλαγε στα περσινα, θα σε χαλασει και στα φετινα...:lol:

 

Και που το ξέρεις ? Το λένε στο you tube και αυτό ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για τα buds λέμε.

Πάντως προσωπικά δεν παλεύω άλλο την αναμονή. Χρόνια έχω να νιώσω τόση αγωνία για μια συσκευή :!::grin::food:

 

Βλέπω να πιάνουμε όλοι από ένα λόφο και να τραβάμε με τον τηλεφακό :lol::lol::lol:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τα δουλεύω καθώς προτιμώ καλώδιο οπότε θα τα δώσω σφραγισμένα.

 

 

 

Ναι αλλά το Jack μας χαιρετησε....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχουν βάλει άλλα 2 μικρόφωνα, ένα επιπλέον εξωτερικά και ένα εσωτερικά φαντάζομαι ότι θα έχει άλλη απόκριση, να το δούμε στην πράξη.

 

Μακαρι, αλλα τα πρωτα reviews δεν αναφερουν ενθαρρυντικα στοιχεια, για το θεμα αυτο... Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ειρωνεία και το παράδοξο μαζί είναι ότι γενικά τον τηλεφακό τον παίρνεις περισσότερο για τα παιδιά αλλά αυτά δεν πρέπει να αποκρύνονται από εσένα πέρα των 5 μέτρων :X:X:X
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και που το ξέρεις ? Το λένε στο you tube και αυτό ?

 

common sense λεγεται ή αλλιως κοινη λογικη. Μαγικα σε τετοιου ειδους ακουστικα δε γινονται. Το να βαλεις ενα εξτρα mic σε αποσταση χιλιοστων, πως ακριβως περιμενεις να συμβαλλει στην επιλυση του προβληματος (που ειχαν καποιοι, γιατι εγω δεν ειχα κανενα προβλημα).

Αυτο που ηθελαν τα buds plus ειναι active noise cancellation κι οχι εξτρα μπιχλιμπιδομικροφωνα, κι αυτο δυστυχως ουτε φετος εγινε. Next time...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει usb ανταπτορας.

 

 

 

Σωστά....δεν έχω χρησιμοποιησει ποτέ ακουστικά με usb type c(πάντα σφραγισμένα τ χω)...και ξέχασα τον ανταπτορα!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...