Jump to content

Messenger δεν θελω να μου στελνουν μηνυματα ανωμαλοι


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σας σημερα το πρωι παρελαβα ενα μηνυμα απο καποιο με ψευτικο προφιλ επειδη το ονομα του ηταν τορfun κατι τετοιο και με ρωτησε κατι εντελως ηλιθιο ανουσιο στην ουσια για μενα αν ειμαι hacker ή κατι τετοιο τελιωσπατον με ρωτησε. Φυσικα τον εβρισα και τον εβαλα στην θεση του τον αρρωστο τον μαλακα δεν ξερω ουτε ποιος ειναι ουτε πως με βρηκε κλπ. Το οτι ο καθενας εχει 5 10 15 20 25 γνωσεις περισσοτερες στον χωρο της τεχνολογια των κινητων τηλεφωνων και ειναι σπουδασμενος τεχνικος η/υ γνωριζει περισσοτερα απ οτι οι αλλοι δεν τον κανει hacker με την καμια εννοια αυτο το πραγμα. Θα ηθελα να περιορισω το Μεσσενγερ μου ετσι ωστε να μην μπορουν αγνωστοι χ να μου στελουν τις ******** τις βλακιες τους περα απο οσους εχω στην λιστα των φιλων μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα PocoPhone να κάνεις την δουλειά σου

 

Poco F1 τι σχεση εχει αυτο ρε φιλε με το Messenger ; Αν παρω κανενα Xiaomi Mi Note 10 δεν γινεται παλι ή δεν θα υπαρχει αυτη η σχετικη ρυθμιση που φανταζομαι οτι θα μιλας για ρυθμιση.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Απο το privacy section του facebook έχεις πρόσβαση σε ρυθμίσεις που θα κάνούν δύσκολο το να σε βρίσκουν ή να σου στέλνουν μηνύματα άτομα που δεν είναι στον κύκλο σου, έχουν το email σου, ή το τηλέφωνο σου. Edited by AngeloDion
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...