Jump to content

Samsung Galaxy S10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά ποια έκδοση του playstore έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

21.0.17-all[0][PR]321066850
Εγώ έχω πιο πρόσφατη και δεν ανοίγει με τίποτα εδώ και μερες

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πιο πρόσφατη και δεν ανοίγει με τίποτα εδώ και μερες

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά έστρωσε το Google play με διαγραφή των ενημερώσεων και επανεκκινηση

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι, από εδώ που το έχει πάμφθηνα, το πήρε κανείς? https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s10-lite-g770f-6gb-128gb-dual-sim-prism-black-1.html

Υπόψη : Είναι το 6/128.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι, από εδώ που το έχει πάμφθηνα, το πήρε κανείς? https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s10-lite-g770f-6gb-128gb-dual-sim-prism-black-1.html

 

Το έχω παραγγείλει από εκεί σε μπλε στα 332.50€. Έχει γίνει αποστολή από 24 Ιουλίου και τώρα περιμένω. Κάνει κανένα μήνα να έρθει. Το σημαντικότερο πρόβλημα είναι να μην είναι refurbished και να είναι η ευρωπαϊκή έκδοση και όχι η ινδική. Εννοείται ότι είναι μεγάλο ρίσκο το συγκεκριμένο κατάστημά (υπάρχουν πολλά αρνητικά σχόλια στο ίντερνετ) γι αυτό και πλήρωσα και PayPal και θα κάνω και unboxing video και τα σχετικά για να είμαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Στα ίδια λεφτά ποιο να πάρω;;; το s10+ (για το οποίο έχω και προίκα θήκες και ζελατίνες) ή το lite;;; η λογική λέει το plus

Η λογική λέει κανένα από τα δύο πλέον.

Βάλε κάτι παραπάνω και πάνε στο πιο φρέσκο s20+.

Φιλικά.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει από εκεί σε μπλε στα 332.50€. Έχει γίνει αποστολή από 24 Ιουλίου και τώρα περιμένω. Κάνει κανένα μήνα να έρθει. Το σημαντικότερο πρόβλημα είναι να μην είναι refurbished και να είναι η ευρωπαϊκή έκδοση και όχι η ινδική. Εννοείται ότι είναι μεγάλο ρίσκο το συγκεκριμένο κατάστημά (υπάρχουν πολλά αρνητικά σχόλια στο ίντερνετ) γι αυτό και πλήρωσα και PayPal και θα κάνω και unboxing video και τα σχετικά για να είμαι καλυμμένος.

 

Ο. Κ φιλε θα περιμένω να μας ενημερώσεις όταν έρθει,και μετά θα το παραγγείλω. Ελπίζω να σου παν καλά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύεις...

 

Γιατί σε μπερδεύω?? Δεν έχει σχέση με τα samsung τα προηγούμενα και τα έχω πάρει όλα εκτός του s8. Αφού δοκίμασα κάποια xiaomi με sd chipsets είπα ότι το s10 είναι το τελευταίο samsung που παίρνω με exynos. Από την αρχή του έτους ήμουν με 11 pro max. Πήρα το lite μόνο και μόνο για το chipset. Είναι άλλο τηλέφωνο, η συνολική εμπειρία σε μπαταρία και gui πλησιάζει iphone. Βέβαια για εμένα τα hz και η ανάλυση της οθόνης είναι κάτι που δεν με απασχολεί αν μου αρέσει αυτό που βλέπω. Προσωπικά, η συνολική εικόνα μου κάνει. Για εμένα κινητό=φορητότητα και επειδή έχω καλομάθει από τα iphone αυτό που είδα στο samsung είναι κάτι το διαφορετικό σε σχέση με τα προηγούμενα. Το s10 φοβάσαι να το πιάσεις γιατί η μπαταρία του φεύγει νερό. Το s20 δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα για να ξέρω αλλά δεν ακούω και τα καλύτερα από γύρω γύρω.....

Τώρα αν είσαι speq freak τι να σου πω....πάρε s20 γιατί και το s10 λίγο θα σου φαίνεται....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ εχει ακουστικα( ενσυρματα)?η μονο με bluetooth ακουει καποιος μουσικη?η απλα δεχεται αλλη υποδοχη?

Link to comment
Share on other sites

Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ εχει ακουστικα( ενσυρματα)?η μονο με bluetooth ακουει καποιος μουσικη?η απλα δεχεται αλλη υποδοχη?

Ακουστικά παίρνει ενσύρματα, απλα θες ακουστικά με usb type c (φθηνά είναι πωλούνται) και οχι με το κλασσικό βύσμα 3.5mm. Ή μετατροπεα usb type c σε 3.5mm βυσμα (5-6 €) και χρησιμοποιεις τα κλασσικά ακουστικά.

Λογικά κατα 99% εχει μεσα ακουστικά type c, (το πείρα μεταχ αρα δεν ξέρω σίγουρα). Οπότε δεν χρειάζεται Bluetooth. Απλα δεν μπορείς να φορτιζεις ταυτόχρονα και να ακους με ακουστικά type c, αλλά με τέτοια αυτονομία που έχει (εχω βγαλει και 10 ωρες οθονης) δεν θα σου χρειαστεί να το κάνεις και ποτε αυτο.. Γενικά δεν υπάρχει σχεδόν κανένα θεμα που δεν εχει βυσμα 3.5 κακώς ασχολούμαστε πλην όσων εχουν ειδικές ανάγκες.

Link to comment
Share on other sites

Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ εχει ακουστικα( ενσυρματα)?η μονο με bluetooth ακουει καποιος μουσικη?η απλα δεχεται αλλη υποδοχη?

 

Εχει ακουστικα μεσα type c .. Γενικα 10 μερες που δουλευω την συσκευη μονο τα καλυτερα εχω να πω ειδικα για την μπαταρια του. Ισως σαν αρνητικο μπορω να πω για τον αισθητηρα στην οθονη που δεν ειναι τοσο γρηγορος και αλανθαστος σαν το προηγουμενο μου κινητο Poco f1.

Edited by Samaroth
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το φορτιστη 45W ?

Ποσο πιο γρηγορα φορτιζει το κινητο ?

Αναρρωτιεμαι αν αξιζει τα €30!!!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το φορτιστη 45W ?

Ποσο πιο γρηγορα φορτιζει το κινητο ?

Αναρρωτιεμαι αν αξιζει τα €30!!!

Από ότι έχω δεί στο διαδίκτυο, για Note 10+ και S20+ (exynos και τα δύο) στα 30 λεπτά φόρτισης παίρνεις περίπου 10% παραπάνω με τον 45άρη και η φούλ φόρτιση έρχεται περίπου 10 λεπτά νωρίτερα.

 

edit:

Δεν και ΕΔΩ

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ναι γενικα δε βλεπω να αξιζει τοσα λεφτα.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως διαγράφω το Google assistant? Μου έχει σπάσει τα νεύρα...

Και επίσης εδώ και 2-3 μερες το χρησιμοποιώ ως δικαρτο, η δεύτερη κάρτα δεν είναι 4g?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Διπλό χτύπημα στη πλάτη της συσκευής (και με θήκη).

Όποιος θέλει να δοκιμάσει δουλεύει πολύ καλά: https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-tap-tap-double-tap-device-gesture-t4140573

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Διπλό χτύπημα στη πλάτη της συσκευής (και με θήκη).

Όποιος θέλει να δοκιμάσει δουλεύει πολύ καλά: https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-tap-tap-double-tap-device-gesture-t4140573

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φοβερή εφαρμογή δουλεύει και στο P30, ευχαριστώ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως διαγράφω το Google assistant? Μου έχει σπάσει τα νεύρα...

Και επίσης εδώ και 2-3 μερες το χρησιμοποιώ ως δικαρτο, η δεύτερη κάρτα δεν είναι 4g?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως ο πάροχος δεν έχει σήμα 4G εκεί που είσαι;;; και εγώ δίκαρτο το έχω.

Δουλεύω σε κεντρική Ελλάδα και γυρίζω σε 10 νομούς. Η cosmote έχει καλό δίκτυο και σχεδόν παντού 4G, η wind και η vodafone χρησιμοποιούν κοινό δίκτυο κεραιών και σε αρκετά σημεία δεν υπάρχει κάλυψη 4G. Αυτό συμβαίνει στην επαρχία που χρησιμοποιούν την συχνότητα Β20 (την υποστηρίζει η συσκευή). Μέσα στις πόλεις δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις σήμα 4G. Δεν γίνεται να έχεις ταυτόχρονα δεδομένα και στις δύο κάρτες, επέλεξε την μια από τις δύο και μετά δοκίμασε το ίδιο και με την δεύτερη. Γι'αυτό τον λόγο στο εικονίδιο πάνω δεξιά δείχνει μόνο μια κάρτα 4G.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...