Jump to content

Samsung Galaxy S10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

s10plus η s10 lite?

Εδω θα σου πουν s10lite, αμα το ρωτήσεις στο thread του s10 plus, θα σου πουν εκεινο.. :lol:

Τα βαζεις κατω, βλέπεις τι +- εχουν, και αναλόγως τι είναι σημαντικότερο για σενα αποφασίζεις. Προφανώς σε αυτο το thread, για να πειραμε το s10 lite, σημαίνει οτι θεωρούσαμε σημαντικότερα τα + του lite.

Link to comment
Share on other sites

s10plus η s10 lite?

 

To light σε σχέση με το plus

 

- ΔΕΝ έχει ασύρματη φόρτιση

- ΔΕΝ είναι αδιάβροχο

- ΔΕΝ υποστηρίζει DeX

- ΔΕΝ έχει stereo ηχεία

- ΔΕΝ έχει telephoto

- Έχει Snapdragon 855

- Έχει καλύτερη μπαταρία

- Έχει 25w ταχυφορτιστή ενώ υποστηρίζει μέχρι 45w (το plus έχει 15w)

- Έχει USB 2.0 (το plus έχει 3.1)

- Λογικά θα πάρει και Android 12 (ενώ το plus θα σταματήσει στο 11)

- Έχει χειρότερη οθόνη (κατά 99% θα δεις colour tint σε φωτεινότητα 8-10%, όταν είσαι σε γκρίζα φόντα)

- Έχει ραδιόφωνο

- Τα χαρτιά το δίνουν με UFS2.1 (όπως και το plus) αλλά οι μετρήσεις δίνουν ταχύτητες UFS3.0

- Υποστηρίζει USB Power Delivery 3.0 (έναντι Quick Charge 2.0 του plus)

 

Δεν θυμάμαι άλλες διαφορές.

Προσωπικά βάζοντας κάτω τα συν και πλην, η δική μου ζυγαριά έγειρε προς light.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

To light σε σχέση με το plus

 

- ΔΕΝ έχει ασύρματη φόρτιση

- ΔΕΝ είναι αδιάβροχο

- ΔΕΝ υποστηρίζει DeX

- ΔΕΝ έχει stereo ηχεία

- ΔΕΝ έχει telephoto

- Έχει Snapdragon 855

- Έχει καλύτερη μπαταρία

- Έχει 25w ταχυφορτιστή ενώ υποστηρίζει μέχρι 45w (το plus έχει 15w)

- Έχει USB 2.0 (το plus έχει 3.1)

- Λογικά θα πάρει και Android 12 (ενώ το plus θα σταματήσει στο 11)

- Έχει χειρότερη οθόνη (κατά 99% θα δεις colour tint σε φωτεινότητα 8-10%, όταν είσαι σε γκρίζα φόντα)

- Έχει ραδιόφωνο

- Τα χαρτιά το δίνουν με UFS2.1 (όπως και το plus) αλλά οι μετρήσεις δίνουν ταχύτητες UFS3.0

- Υποστηρίζει USB Power Delivery 3.0 (έναντι Quick Charge 2.0 του plus)

 

Δεν θυμάμαι άλλες διαφορές.

Προσωπικά βάζοντας κάτω τα συν και πλην, η δική μου ζυγαριά έγειρε προς light.

Πολυ σωστά. Απλα να επισημάνω, ΠΟΛΥ καλύτερη μπαταρία, και μεγαλύτερη οθόνη χωρίς την καραμπίνα (2 τρύπες) στην οθονη.

Η καλύτερη αυτονομία οφείλεται σε πολλά πράγματα, και στη χαμηλότερη ανάλυση της οθόνης (που είναι αυτη που επρεπε να βάζουν όλοι, προσωπικά αν μπορούσα να επιλέξω αυτη την ανάλυση θα εβαζα σε ολα, αλλά φυσικά ολα αυτα ειναι υποκειμενικά), και στον επεξεργαστή.

Βασικά μονο αν δίνει κάποιος πολυ μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα πιστεύω παει στο s10plus.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μονο αν δίνει κάποιος πολυ μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα πιστεύω παει στο s10plus.

Εγώ προτιμώ το s10+ κι ας μην δίνω μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα. Αυτά που δίνω βαρύτητα όμως είναι η ασύρματη φόρτιση (μέχρι και στο αμάξι έχω ασύρματο φορτιστή εδώ και χρόνια, από εποχής s7 edge) το Dex, η edge οθόνη και το 3,5 jack!;)

Θα προτιμούσα βέβαια sd855 αντί του exynos (αν και δεν πιστεύω να πω: ουάου με sd είναι άλλο κινητό!) και την μεγαλύτερη μπαταρία (αν και το βασικό είναι να βγάζεις τη μέρα και με τη μπαταρία του s10+ τη βγάζεις) αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα!:cool:

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ το s10+ κι ας μην δίνω μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα. Αυτά που δίνω βαρύτητα όμως είναι η ασύρματη φόρτιση (μέχρι και στο αμάξι έχω ασύρματο φορτιστή εδώ και χρόνια, από εποχής s7 edge) το Dex, η edge οθόνη και το 3,5 jack!;)

Θα προτιμούσα βέβαια sd855 αντί του exynos (αν και δεν πιστεύω να πω: ουάου με sd είναι άλλο κινητό!) και την μεγαλύτερη μπαταρία (αν και το βασικό είναι να βγάζεις τη μέρα και με τη μπαταρία του s10+ τη βγάζεις) αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα!:cool:

Σίγουρα, τα πάντα είναι υποκειμενικά, καθένας δίνει διαφορετικό βάρος σε καθε τι. Αν πχ ηταν ολοι σαν και μενα, κινητό με 2 τρύπες στην οθόνη δε θα πούλαγε τίποτε.. Το θεωρώ οτι ποιο ασχημο.. :p

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, τα πάντα είναι υποκειμενικά, καθένας δίνει διαφορετικό βάρος σε καθε τι. Αν πχ ηταν ολοι σαν και μενα, κινητό με 2 τρύπες στην οθόνη δε θα πούλαγε τίποτε.. Το θεωρώ οτι ποιο ασχημο.. :p

Και το χειρότερο είναι ότι σου τραβάει τα εικονίδια στο κέντρο. Μπλιάχ! :D

 

Άλλα όπως πολύ σωστά είπες, γούστα είναι αυτά. Και ο καθένας δίνει διαφορετική βαρύτητα σε κάθε χαρακτηριστικό.

 

Υ.Γ και το 3,5 jack ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΗ διαφορά που ξέχασα να την γράψω. Μου διέφυγε γιατί ποτέ στην ζωή μου δεν έχω χρησιμοποιήσει ακουστικά.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ολα ειναι απολυτα υποκειμενικα σε αυτα τα ζητηματα, εγω πχ το 3.5 jack που για πολλους ειναι "no go" σε κινητα που δε το διαθετουν, δε το θεωρω καν καλο να υπαρχει στα κινητα που παιρνω πια, καθοτι δεν υπαρχει περιπτωση να λειτουργησω ξανα με καλωδια που μπερδευονται οπου σταθω κι οπου βρεθω, ειμαι στα δυο χρονια με bt ακουστικα και βρηκα την υγεια μου... Σε μενα λειτουργει αυτο, αλλοι φυσικα προτιμουν την αμεσοτητα του ενσυρματου. Αρα για μενα παλι το να το εχει εκει κατω ειναι μια αχρηστη οπη που μου χαλαει τη μοστρα και γεμιζει και βρομιες. :P

 

Λογικα σε μια εβδομαδα θα εχω κι εγω το κινητο, αποφασισα τη μεταβαση, για πρωτη φορα στην....καριερα μου στη samsung, μετα απο iphone, lg, asus, oneplus και huawei που εχουν περασει κατα καιρους απτα χερια μου. Ελπιζω οτι δε θα απογοητευθω βασει των οσων διαβαζω για τη συσκευη.

 

Το samsung flow το εχετε δοκιμασει; λειτουργει χωρις θεματα ετσι;

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ το s10+ κι ας μην δίνω μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα. Αυτά που δίνω βαρύτητα όμως είναι η ασύρματη φόρτιση (μέχρι και στο αμάξι έχω ασύρματο φορτιστή εδώ και χρόνια, από εποχής s7 edge) το Dex, η edge οθόνη και το 3,5 jack!;)

Θα προτιμούσα βέβαια sd855 αντί του exynos (αν και δεν πιστεύω να πω: ουάου με sd είναι άλλο κινητό!) και την μεγαλύτερη μπαταρία (αν και το βασικό είναι να βγάζεις τη μέρα και με τη μπαταρία του s10+ τη βγάζεις) αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα!:cool:

Και όμως με sd είναι άλλο κινητό..

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ το s10+ κι ας μην δίνω μεγάλη βαρύτητα στην κάμερα. Αυτά που δίνω βαρύτητα όμως είναι η ασύρματη φόρτιση (μέχρι και στο αμάξι έχω ασύρματο φορτιστή εδώ και χρόνια, από εποχής s7 edge) το Dex, η edge οθόνη και το 3,5 jack!;)

Θα προτιμούσα βέβαια sd855 αντί του exynos (αν και δεν πιστεύω να πω: ουάου με sd είναι άλλο κινητό!) και την μεγαλύτερη μπαταρία (αν και το βασικό είναι να βγάζεις τη μέρα και με τη μπαταρία του s10+ τη βγάζεις) αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα!:cool:

 

Οπως γράψαν κι άλλοι, γούστα είναι αυτά οπότε να πω πως για μένα η edge οθόνη είναι τεράστιο μείον πάρα πλεονέκτημα. Δεν προσφέρει τίποτα (ίσως 0,001cm.....) και μας βασανίζει χρόνια στην αναζήτηση tempered glass. Ακόμα και στην θέαση της οθόνης δυσκολία προσθέτει.

Ευτυχώς το κατάλαβε και η ίδια η Sammy και κάθε χρόνο όλο και μειώνει την κυρτοτητα. Ξεκινώντας από το s7 edge φτάσαμε στο σχεδόν επίπεδο s20 Ultra.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, τα πάντα είναι υποκειμενικά, καθένας δίνει διαφορετικό βάρος σε καθε τι. Αν πχ ηταν ολοι σαν και μενα, κινητό με 2 τρύπες στην οθόνη δε θα πούλαγε τίποτε.. Το θεωρώ οτι ποιο ασχημο.. :p

Σίγουρα αισθητικά δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά το συνηθίζεις!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όμως με sd είναι άλλο κινητό..

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω δουλέψει κινητό με sd855 (το xiaomi mi9) και φυσικά το s10+, γιαυτό το λέω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οπως γράψαν κι άλλοι, γούστα είναι αυτά οπότε να πω πως για μένα η edge οθόνη είναι τεράστιο μείον πάρα πλεονέκτημα. Δεν προσφέρει τίποτα (ίσως 0,001cm.....) και μας βασανίζει χρόνια στην αναζήτηση tempered glass. Ακόμα και στην θέαση της οθόνης δυσκολία προσθέτει.

Ευτυχώς το κατάλαβε και η ίδια η Sammy και κάθε χρόνο όλο και μειώνει την κυρτοτητα. Ξεκινώντας από το s7 edge φτάσαμε στο σχεδόν επίπεδο s20 Ultra.

Κι όμως φίλε, προσωπικά επειδή έχω ταυτόχρονα s7 Edge και s10+, το s7 Edge ακόμα το χαζεύω! Ειδικά τώρα που είναι και 3 ετών και δεν με πολυνοιαζει να αποκτήσει και καμιά γρατζουνιά και το έχω χωρίς προστασία.

Βέβαια στην αρχή είχα πετάξει ένα κάρο λεφτά για να βρω προστασία...

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και το χειρότερο είναι ότι σου τραβάει τα εικονίδια στο κέντρο. Μπλιάχ! :D

 

Άλλα όπως πολύ σωστά είπες, γούστα είναι αυτά. Και ο καθένας δίνει διαφορετική βαρύτητα σε κάθε χαρακτηριστικό.

 

Υ.Γ και το 3,5 jack ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΗ διαφορά που ξέχασα να την γράψω. Μου διέφυγε γιατί ποτέ στην ζωή μου δεν έχω χρησιμοποιήσει ακουστικά.

 

Κι εγώ δεν είμαι όλη την ώρα με τα ακουστικά, αλλά θέλω να υπάρχει αυτή η επιλογή! Και δεν θέλω να ψάχνω στο εμπόριο για συμβατά ανταπτορακια για να λειτουργήσουν τα 3,5 ακουστικά που έχω ήδη

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν είμαι όλη την ώρα με τα ακουστικά, αλλά θέλω να υπάρχει αυτή η επιλογή! Και δεν θέλω να ψάχνω στο εμπόριο για συμβατά ανταπτορακια για να λειτουργήσουν τα 3,5 ακουστικά που έχω ήδη

Αυτο δεν είναι τόσο πρόβλημα πάντως, με 5-6€ παίρνεις αντάπτορακι. Παρε κανα 2, βαλε στα ακουστικά που έχεις μόνιμα και τελος. Και αυτα που εχει το eshop κάνουν. Μόνο το ραδιόφωνο δε θα λειτουργεί. Αν και πείρα και εγω Bluetooth που τα κορόιδευα, και δεν υπάρχει επιστροφή.. Απλα επελεξα τα creative gold που βγάζουν καμια 10ρια ωρες η μπαταρία τους συν 3 φόρτισης στη θηκη τους οπότε ξεχνάς και τη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.για μενα σημαντικο ρολο παιζει η μπαταρια και ο ηχος αφου ακουω μουσικη καποιεσ φορες με ενσυρματα ακουστικα,η μεγαλη οθονη και φυσικα να μην κολλαει!επισης ειναι και 100 ευρω φθηνοτερο απο το plus!

φανταζομαι notification led εχει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όμως με sd είναι άλλο κινητό..

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τι ειναι το sd?

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.για μενα σημαντικο ρολο παιζει η μπαταρια και ο ηχος αφου ακουω μουσικη καποιεσ φορες με ενσυρματα ακουστικα,η μεγαλη οθονη και φυσικα να μην κολλαει!επισης ειναι και 100 ευρω φθηνοτερο απο το plus!

φανταζομαι notification led εχει?

 

τι ειναι το sd?

Όχι, δεν έχει. Υπάρχουν όμως εφαρμογές που κάνουν notification led τη τρύπα της κάμερας περιμετρικά.

 

SD=Ο επεξεργαστής,Snapdragon.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει. Υπάρχουν όμως εφαρμογές που κάνουν notification led τη τρύπα της κάμερας περιμετρικά.

 

SD=Ο επεξεργαστής,Snapdragon.

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη μπαταρία, διαπίστωσα με διπλή δοκιμή, ότι το τηλεφωνο με 1 sim χάνει 4-5% μπαταρία τη νύκτα ενώ με 2 sim 9-10%...

Λογικά η ίδια κατανάλωση συνεχίζει και την ημέρα....

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη μπαταρία, διαπίστωσα με διπλή δοκιμή, ότι το τηλεφωνο με 1 sim χάνει 4-5% μπαταρία τη νύκτα ενώ με 2 sim 9-10%...

Λογικά η ίδια κατανάλωση συνεχίζει και την ημέρα....

Δεν είναι παράλογο, ιδίως αν η 2η sim δεν έχει καλό σήμα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει. Υπάρχουν όμως εφαρμογές που κάνουν notification led τη τρύπα της κάμερας περιμετρικά.

 

SD=Ο επεξεργαστής,Snapdragon.

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, πια ειναι η εφαρμογή?

Εχω τo s8+ και με εχει βολέψει το led που έχει

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, πια ειναι η εφαρμογή?

Εχω τo s8+ και με εχει βολέψει το led που έχει

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AodNotify...

 

cosmote και οι 2

Άρα δεν έχουν κι οι 2 καλό σήμα στο σημείο που βρίσκεσαι.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν είναι τόσο πρόβλημα πάντως, με 5-6€ παίρνεις αντάπτορακι. Παρε κανα 2, βαλε στα ακουστικά που έχεις μόνιμα και τελος. Και αυτα που εχει το eshop κάνουν. Μόνο το ραδιόφωνο δε θα λειτουργεί. Αν και πείρα και εγω Bluetooth που τα κορόιδευα, και δεν υπάρχει επιστροφή.. Απλα επελεξα τα creative gold που βγάζουν καμια 10ρια ωρες η μπαταρία τους συν 3 φόρτισης στη θηκη τους οπότε ξεχνάς και τη φόρτιση.

Εσένα είχα διαβάσει και αυτό που έλεγες ότι δεν δουλεύει το ραδιόφωνο (που υποτίθεται ότι είναι αυτό που λείπει τόσα χρόνια από τα samsung με exynos) και γιαυτό είπα ότι είναι δύσκολο να βρεις το σωστό ανταπτορακι που θα δουλεύουν ΟΛΑ σωστά!

Τέλος πάντων εγώ αυτή τη στιγμή έχω δώσει το s10+ και πήρα το s10 Lite από την προσφορά του Γερμανού στα 429€, το οποίο όμως ακόμα δεν το έχω ανοίξει (είναι ακόμα σφραγισμένο και μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω πίσω τα λεφτά μου) και σκέφτομαι τι να κάνω. Βρίσκω το s10+ στα ίδια λεφτά από μεγάλη αλυσίδα (629€-τιμολόγιο-15%επιστροφή eurobank=431€) και σκέφτομαι τι να κάνω;;;

Στα ίδια λεφτά ποιο να πάρω;;; το s10+ (για το οποίο έχω και προίκα θήκες και ζελατίνες) ή το lite;;; η λογική λέει το plus

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εσένα είχα διαβάσει και αυτό που έλεγες ότι δεν δουλεύει το ραδιόφωνο (που υποτίθεται ότι είναι αυτό που λείπει τόσα χρόνια από τα samsung με exynos) και γιαυτό είπα ότι είναι δύσκολο να βρεις το σωστό ανταπτορακι που θα δουλεύουν ΟΛΑ σωστά!

Τέλος πάντων εγώ αυτή τη στιγμή έχω δώσει το s10+ και πήρα το s10 Lite από την προσφορά του Γερμανού στα 429€, το οποίο όμως ακόμα δεν το έχω ανοίξει (είναι ακόμα σφραγισμένο και μπορώ να το επιστρέψω και να πάρω πίσω τα λεφτά μου) και σκέφτομαι τι να κάνω. Βρίσκω το s10+ στα ίδια λεφτά από μεγάλη αλυσίδα (629€-τιμολόγιο-15%επιστροφή eurobank=431€) και σκέφτομαι τι να κάνω;;;

Στα ίδια λεφτά ποιο να πάρω;;; το s10+ (για το οποίο έχω και προίκα θήκες και ζελατίνες) ή το lite;;; η λογική λέει το plus

 

Εγώ που έχω και τα 2 θα σου πρότεινα το lite....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω και τα 2 θα σου πρότεινα το lite....

Με μπερδεύεις...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύεις...
Λίγο πιο πάνω αναφέρονται όλες οι διαφορές αναλυτικά και αντικειμενικά.

Ανάλογα με τα δικά σου θέλω αποφασίζεις βάσει αυτών.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κουβέντα δεν θα τελειώσει ποτέ....

Και δεν βάλαμε στο ζύγι την τιμή. Δεν πιστεύω ότι ισχυρίζεται κάποιος ότι η μία ή η άλλη συσκευή είναι η καλύτερη που κυκλοφορεί σήμερα. Αν μας βάζανε να διαλέξουμε δωρεάν μια συσκευή, ίσως να μην επιλέξαμε το s 10 lite.

Όπως έγραψαν αρκετοί πιο πάνω το καθένα έχει + και - . Απλά, τι θες πιο πολύ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...