Jump to content

Samsung Galaxy S10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει καπου συγκριτικό για την καμερα αναμεσα σε αυτο και στο p30 pro?

 

Ειναι καλυτερο σε ολα το S10 lite.

Η μονη υπαρξη των huawei ειναι στην καμερα μαλιστα σε ενα μονο σημειο της μονο τυφλα σκοταδι δινει λιγο φως παραπανω .Μιλαμε για εντελως σκοταδι .

Δεν υπαρχει λογος αγορας huawei.

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή των θεμάτων, γιατί όλα μου εμφανίζονται με μαύρο background στον dialer και γενικότερα δεν βλέπω τις εικόνες που έχουν στην προεπισκοπηση;
Γιατί μάλλον θα το έχεις ρυθμίσει να είναι στην σκουρόχρωμη λειτουργια

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μάλλον θα το έχεις ρυθμίσει να είναι στην σκουρόχρωμη λειτουργια

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό ήταν...Απλά αν το βάλω στο ανοιχτό, θα πρέπει να μπαίνω σε όλες τις εφαρμογές και να επιλέξω σκούρο φοντο...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλυτερο σε ολα το S10 lite.

Η μονη υπαρξη των huawei ειναι στην καμερα μαλιστα σε ενα μονο σημειο της μονο τυφλα σκοταδι δινει λιγο φως παραπανω .Μιλαμε για εντελως σκοταδι .

Δεν υπαρχει λογος αγορας huawei.

Υπάρχει διαφορά και στην τρίτη κάμερα. Στο lite κάνει λήψεις macro, ενώ στο p30 pro την λήψη macro την κάνει άλλη κάμερα και η τρίτη κάνει λήψεις zoom έως x3 με πολύ καλό αποτέλεσμα. Τέτοια λήψη το lite δεν την έχει. Το lite κάνει κάποια μορφή επεξεργασίας στις φωτογραφίες και δίνει πιο φωτεινά και έντονα χρώματα, ενώ το p30 pro δίνει πιο ρεαλιστικά αποτελέσματα.

Αυτές είναι οι διαφορές στην κάμερα. Σε όλα τα υπόλοιπα: οθόνη, επεξεργαστή, μπαταρία GOOGLE το τονίζω GOOGLE με διάφορα καλύτερο το lite.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά και στην τρίτη κάμερα. Στο lite κάνει λήψεις macro, ενώ στο p30 pro την λήψη macro την κάνει άλλη κάμερα και η τρίτη κάνει λήψεις zoom έως x3 με πολύ καλό αποτέλεσμα. Τέτοια λήψη το lite δεν την έχει. Το lite κάνει κάποια μορφή επεξεργασίας στις φωτογραφίες και δίνει πιο φωτεινά και έντονα χρώματα, ενώ το p30 pro δίνει πιο ρεαλιστικά αποτελέσματα.

Αυτές είναι οι διαφορές στην κάμερα. Σε όλα τα υπόλοιπα: οθόνη, επεξεργαστή, μπαταρία GOOGLE το τονίζω GOOGLE με διάφορα καλύτερο το lite.

 

και σε θεμα ποιοτητας κατασκευης και αδιαβροχοποιηση ειναι καλυτερο το p30 pro οπως επισης δεν εχει και ir

 

σε οθονη μπαταρια και επεξεργαστη συμφωνω το s10 Lite ειναι καλυτερο

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Όταν κρατάω πατημένο το κεντρικό πλήκτρο στην μπάρα πλοήγησης ενώ πρώτα μου έβγαζε ειδήσεις τώρα ανοίγει ένα παράθυρο από το Google assistance. Πως το αλλάζω αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ο φίλος ρωτάει πως καταχωρείται σωστά το δακτ. απτύπωμα. Εννοείται ότι πρώτα θα τσεκάρει τη συσκευή, την οθόνη κλπ

Σωστός! Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιον browser χρησιμοποιείτε τον ενσωματωμένο ή τον chrome?

 

Οποιος browser δεν εχει αυτοματη προσαρμογη σελιδων ειναι για πεταμα.Οτι καλουδια και να εχει εαν εισαι με το δαχτυλο ολη την ωρα να κανονιζεις τις σειρες για να διαβαζεις ειναι ταλαιπωρια

Μονο ο opera αξιζει τωρα μαλιστα που εχει και μαυρο θεμα.

Απλα ειναι λιγο πιο αργος απο τους αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αυτό το σαιτ θα το εμπιστευοσασταν? Το έχει 380 ευρώ. https://eu.etoren.com/products/samsung-galaxy-s10-lite-dual-sim-g770fd-128gb-black-8gb-ram

 

Έχει 26€ μεταφορικά. Μπορείς να το βρεις ποιο φθηνά εδώ με το κουπόνι BUY3% έχει έξτρα 3% έκπτωση (βγαίνει περίπου στα 330-350€ ανάλογα το χρώμα) αλλά θα κάνει και 1 μήνα να έρθει + εγγύηση μέχρι να έχεις προστασία PayPal

https://www.eglobalcentral.eu/catalogsearch/result/?cat=&q=Samsung+galaxy+s10+lite

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Έχει 26€ μεταφορικά. Μπορείς να το βρεις ποιο φθηνά εδώ με το κουπόνι BUY3% έχει έξτρα 3% έκπτωση (βγαίνει περίπου στα 330-350€ ανάλογα το χρώμα) αλλά θα κάνει και 1 μήνα να έρθει + εγγύηση μέχρι να έχεις προστασία PayPal

https://www.eglobalcentral.eu/catalogsearch/result/?cat=&q=Samsung+galaxy+s10+lite

 

Καλημέρα φίλε μου, είναι αξιόπιστο αυτό το σαιτ, έχεις κάνει αγορές?μήπως πέσω σε τελωνειο?

Edited by harisarhos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου, είναι αξιόπιστο αυτό το σαιτ, έχεις κάνει αγορές?μήπως πέσω σε τελωνειο?

 

Δεν έχω κάνει κάποια παραγγελία αλλά από τα λίγα που έχω ψάξει στο ίντερνετ είναι σχετικά αξιόπιστο site (στέλνει τα προϊόντα-από Κίνα με τριγωνική αποστολή χωρίς τελωνείο) αλλά αργεί πάρα πολύ να τα στείλει και κάνουν και 1 μήνα να έρθουν οπότε μέχρι να το παραλάβεις μπορεί να έχει παίξει καλύτερη προσφορά. Το σκέφτομαι όμως να ρίξω την παραγγελία και όταν έρθει αφού η τιμή είναι πολύ χαμηλή και δεν νομίζω να πέσει και άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξερουμε αν αυτα του Γερμανου ηταν branded η οχι;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει κάποια παραγγελία αλλά από τα λίγα που έχω ψάξει στο ίντερνετ είναι σχετικά αξιόπιστο site (στέλνει τα προϊόντα-από Κίνα με τριγωνική αποστολή χωρίς τελωνείο) αλλά αργεί πάρα πολύ να τα στείλει και κάνουν και 1 μήνα να έρθουν οπότε μέχρι να το παραλάβεις μπορεί να έχει παίξει καλύτερη προσφορά. Το σκέφτομαι όμως να ρίξω την παραγγελία και όταν έρθει αφού η τιμή είναι πολύ χαμηλή και δεν νομίζω να πέσει και άλλο.

 

Αντε κάνε την αγορά να δούμε άμα έρθει, για να το πάρω και εγώ

Edited by harisarhos
Link to comment
Share on other sites

Αντε κάνε την αγορά να δούμε άμα έρθει, για να το πάρω και εγώ

Σε 1-1.5 μηνα που θα μάθεις.. Και μετα τι θα κάνεις θα παραγγείλεις και εσυ περιμένοντας άλλο 1-1.5 μηνα? Δηλαδή σε 3 μηνες θα το πάρεις?

Ουτε ομόλογο να ηταν..

Link to comment
Share on other sites

έχει παρει κανείς από phonegallery να μου πει απο ποια χωρα φερνει?? EU λέει προέλευση..ενα galaxy watch που ειχα παρει στο παρελθον ήταν ισπανία....

ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο 1+ 7T αλλά προτίμησα το samsung....

η οθόνη είναι επίπεδη ή όπως στο s10? τζαμάκι μπαίνει ή μπα??

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξερουμε αν αυτα του Γερμανου ηταν branded η οχι;

 

Αυτο που πηρα εγω δεν ειναι branded!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πηρα εγω δεν ειναι branded!

Ευχαριστώ!

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όταν κρατάω πατημένο το κεντρικό πλήκτρο στην μπάρα πλοήγησης ενώ πρώτα μου έβγαζε ειδήσεις τώρα ανοίγει ένα παράθυρο από το Google assistance. Πως το αλλάζω αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θέλεις κάτι περισσότερο μπορείς να κατεβάσεις στο Google play (αναζητώντας μπάρα πλοήγησης). Έχει αρκετές διαφορετικές λειτουργίες, ίσως να βρεις αυτό που ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το τζαμάκι Nillkin Amazinh H pro που προτείνατε παραπάνω . Μου έχει αφήσει μικρές φουσκάλες στο πάνω και στο κάτω μέρος. Τις πιέζω αρκετή ώρα και δεν φεύγουν. Υπάρχει περίπτωση να φύγουν μόνες τους η αχρηστεύτηκε;
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξερουμε αν αυτα του Γερμανου ηταν branded η οχι;

 

Εγώ είμαι στην vodafone και ξεκίνησα το σετάρισμα του τηλεφώνου χωρίς κάρτα sim. Ξεκίνησε να εγκαταστήσει μερικές εφαρμογές της cosmote. Αρνήθηκα και (αν θυμάμαι καλά), κάποια/κάποιες τις απεγκατέστησα μετά. Τώρα, έχοντας sim της vodafone στα "call settings" βρίσκω το υπομενού "COSMOTE WiFi Calling". Δεν βλέπω πουθενά κάποιο εικονίδιο της cosmote ούτε έχω αντιμετωπίσει μέχρι στιγμής κάποια δυσκολία. Ελπίζω/εύχομαι πως δεν θα αντιμετωπίσω κάποια δυσκολία στις αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...