Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχε μέσα τα παρελκόμενα της η συσκευασία?

Μπορεί απλά ο πωλητής σου να το είχε αγοράσει από την αμαζον την ίδια

 

ναι ειχε φορτιστη,καλωδιο,ανταλλακτικα για το πενακι το κινητο κ το πενακι κ τα διαφορα βιβλιαρακια

εκτος τα ακουστικα που ηταν χρησιμοποημενα κ τα κρατησε

 

μαλλον απο αμαζον θα το πηρε φανταζομαι γιατι στην αγγελια ανεφερε υπολοιπο 7 μηνων εγγυηση.

 

ευτυχως που καλεσα την Samsung κ μου ξεκαθαρισε μεχρι Σεπτεμβρη 2022:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 291
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι ειχε φορτιστη,καλωδιο,ανταλλακτικα για το πενακι το κινητο κ το πενακι κ τα διαφορα βιβλιαρακια

εκτος τα ακουστικα που ηταν χρησιμοποημενα κ τα κρατησε

 

μαλλον απο αμαζον θα το πηρε φανταζομαι γιατι στην αγγελια ανεφερε υπολοιπο 7 μηνων εγγυηση.

 

ευτυχως που καλεσα την Samsung κ μου ξεκαθαρισε μεχρι Σεπτεμβρη 2022:)

 

Ε τότε είσαι κομπλέ!

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις θέμα. Μια χαρά! Ίσως λίγο προσοχή όταν αγοράζουμε μεταχειρισμένα να είμαστε σίγουροι. Μπορούμε να ζητάμε από πριν το ΙΜΕΙ και να κάνουμε έλεγχο μόνοι μας.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις θέμα. Μια χαρά! Ίσως λίγο προσοχή όταν αγοράζουμε μεταχειρισμένα να είμαστε σίγουροι. Μπορούμε να ζητάμε από πριν το ΙΜΕΙ και να κάνουμε έλεγχο μόνοι μας.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι συνηθως το ζηταω.Τουλαχιστον το εχω ζητησει στο παρελθον για iphones.Αλλα οκ αφου ολα ειναι καλα ειμαι κομπλε:)

 

Κατι αλλο.Το πενακι σε εσας γραφει επανω samsung η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι συνηθως το ζηταω.Τουλαχιστον το εχω ζητησει στο παρελθον για iphones.Αλλα οκ αφου ολα ειναι καλα ειμαι κομπλε:)

 

Κατι αλλο.Το πενακι σε εσας γραφει επανω samsung η οχι?

 

Α όχι εμένα δεν γράφει η αλήθεια είναι! Σε εσάς γράφει?

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Α όχι εμένα δεν γράφει η αλήθεια είναι! Σε εσάς γράφει?

 

Οχι ουτε σε μενα! Θυμαμαι για μια περιοδο που ειχα κ το Νοτε 8 εγραφε πανω στο πενακι Samsung.Ισως απο την σειρα 10 να το σταματησε:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έπεσε το κινητό και έσπασε η οθόνη του. Που με συμφέρει να το φτιάξω? Μένω επαρχία Κατερίνη, ποια είναι η γνώμη σας? Με συμφέρει να το πάω σε τοπικό κατάστημα ή να το στείλω κάπου με κούριερ?

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε το κινητό και έσπασε η οθόνη του. Που με συμφέρει να το φτιάξω? Μένω επαρχία Κατερίνη, ποια είναι η γνώμη σας? Με συμφέρει να το πάω σε τοπικό κατάστημα ή να το στείλω κάπου με κούριερ?

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ στην θέση σου θα επικοινωνουσα πρώτα με την Samsung, να δω πόσο θα μου κόστιζε μια αλλαγή. Αν είναι πολύ, τότε κοίτα σε τοπικό κατάστημα

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο επίσημη αντιπροσωπεία, γύρω στα 190€ κόστος! Ξέρετε αν αλλάζουν και την μπαταρία? Αγορά λιγότερο από 1 χρόνο. Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε η ενημέρωση με one ui 3.1 και security patch Απριλίου?

Εμένα εχθές το βράδυ και την έκανα σήμερα εγκατάσταση :)

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Σας ήρθε η ενημέρωση με one ui 3.1 και security patch Απριλίου?

Εμένα εχθές το βράδυ και την έκανα σήμερα εγκατάσταση :)

 

Θα το κοιταξω σε λιγες μερες που θα εχω κ παλι το κινητο αυτο:) Δεν θα το πιστεψεις αλλα ο δουλευα κ το ειδε γνωστος μου εδω κ με θερμοπαρακαλουσε να του το πουλησω! Ειχε εαν παλιοτερο xiaomi κ ηθελα να γυρισει κ παλι σε Σαμμυ! Οποτε κ του το πουλησα κ τωρα πλαι το εχω βρε απο αγγελια ξανα κ σε 10 μερες θα το παρω κ παλι:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Lite
  • 4 months later...

Είχε κανένας πρόβλημα όταν κάνει πολύ κρύο έξω, να κλείνει το τηλέφωνο όσο ποσοστό μπαταριας και αν έχει?
Έχω αλλάξει μπαταρία αλλά βλέπω το πρόβλημα συνεχίζεται. Σε πολύ κρύο, και το κινητό να είναι αρκετή ώρα σε εξωτερική θερμοκρασία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 17/1/2022 at 1:41 ΠΜ, pank said:

Είχε κανένας πρόβλημα όταν κάνει πολύ κρύο έξω, να κλείνει το τηλέφωνο όσο ποσοστό μπαταριας και αν έχει?
Έχω αλλάξει μπαταρία αλλά βλέπω το πρόβλημα συνεχίζεται. Σε πολύ κρύο, και το κινητό να είναι αρκετή ώρα σε εξωτερική θερμοκρασία.

Δεν ξέρω πόσο εκτεθειμένο το έχεις αλλά στις τρέχουσες συνθήκες δεν μου έκανε τπτ. Αντίστοιχα και σε πολύ ζέστη δεν μου έχει κλείσει. 

Link to comment
Share on other sites

Είχε κανένας πρόβλημα όταν κάνει πολύ κρύο έξω, να κλείνει το τηλέφωνο όσο ποσοστό μπαταριας και αν έχει?
Έχω αλλάξει μπαταρία αλλά βλέπω το πρόβλημα συνεχίζεται. Σε πολύ κρύο, και το κινητό να είναι αρκετή ώρα σε εξωτερική θερμοκρασία.
Να μου κλείσει δεν έχει τύχει.
Αλλά να φεύγει νερό ή μπαταρία (20% στο μισάωρο) μου έχει τύχει. Με θερμοκρασίες κοντά στο 0. Για S10 lite μιλάω.

ΥΓ. Στην ίδια περιοχή, άφηνα το laptop με 100% μπαταρία το βράδυ κατά του 20:00 και το πρωί το έβρισκα εντελώς άδειο (δεν άνοιγε καν). Η θερμοκρασία στον χώρο το βράδυ έπεφτε κάτω από -5.

from my S10lite


iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα έχει παρουσιάσει θέμα με το να κλείνει μόνο του σε ακραίες θερμοκρασίες. Μόλις έσκασε και το αντροιντ 12. Για να δούμε 

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το έστειλα service Θεσσαλονίκη, μου είπαν λειτουργεί κανονικά. Και ότι είναι φυσιολογικό να κλείνει σε θερμοκρασίες κοντά στο 0°C.
Τους απάντησα εντάξει να κλείνει λόγω ασφαλείας αλλα η μπαταρία από το 60-70% είναι 0% όταν το βάζω στο φορτιστή.

Πριν ένα χρόνο είχα αλλάξει οθόνη και μου άλλαξαν μπαταρία. Οπότε δεν είχα θέμα να μου αλλάξουν την μπαταρία το πρόβλημα ήθελα να μου λύσουν. Τέλος πάντων, δεν περίμενα τέτοια εξυπηρέτηση. Αντε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...