Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως ετρεχε καμια προσφορά για μία ημέρα, όπως στον Γερμανό;

Σήμερα και στα 2 μαγαζιά είναι στα 649 €

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 291
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το είχε για μόνο χτες Κυριακή σε αυτήν τη τιμή σε όλα τα μεγάλα καταστήματα. Και εγώ το έχω κάνει παραγγελία και αύριο θα πάω να το πάρω
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα παντσερ γυαλια αξιζουν 25 ευρω? μου φαινονται πολλα...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και εγώ. Λογικά αύριο θα παραλάβω. Από reviews πάντως πολλά αρνητικά σχόλια είδα σχετικά με επεξεργαστή . Πόσο δύσκολο ήταν να βάλουν τον exynos 9829 απορώ! Αλλά νομίζω δεν θα το μετανιώσω. Τώρα έχω το one plus 6t.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι έχετε να προτείνετε για screen protector και θήκη?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θες για βαριά χρήση στην καθημερινότητα σου δεν θα καταλάβεις την διαφορά επεξεργαστή.

Από θήκες τωρα τελευταία έχω κολλήσει με τις spiegen.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα, από πλαίσιο όπου είχαν και δώρο προστασία για σπάσιμο οθόνης /υγρά κλπ. Μου βγήκε λουκούμι η προσφορά. Τώρα θέλω να το δοκιμάσω ταυτόχρονα με το αγαπημένο μου νοτε 8 και να αποφασίσω πιο να κρατήσω
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα, από πλαίσιο όπου είχαν και δώρο προστασία για σπάσιμο οθόνης /υγρά κλπ. Μου βγήκε λουκούμι η προσφορά. Τώρα θέλω να το δοκιμάσω ταυτόχρονα με το αγαπημένο μου νοτε 8 και να αποφασίσω πιο να κρατήσω

 

Kαι εγώ από note 8 είμαι και έχω να πω.

Καλύτερη μπαταρία, μεγαλύτερη οθόνη, android 10, περισσότερη μνήμη, πιο φυσικά χρώματα (γουστα είναι αυτά), πιο smooth (το ένα βέβαια το είχα ξεσκίσει 2 1/2 χρόνια), καλύτερες φώτο την ημέρα τουλάχιστον, νεες λειτουργίες s pen.

H αδιαβραχοποίση βέβαια μου λείπει

Καλοριζικο.

Aντε να μεγαλώνει η παρέα διότη η ναυαρχίδα 10 plus φυσιολογικά μας έφαγε λάχανο

Edited by stama
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ. Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές! Βαριά χρήση, παιχνίδια κτλ. δεν παίζω. Η οθόνη είναι όλα τα λεφτά , και το spen φοβερό!
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις τον Γερμανό οι άλλοι έκαναν για μισή μέρα προσφορά. Ο Κωτσοβολος μάλιστα σε πήγαινε κατευθείαν για αναμονή. Το πλαίσιο πρέπει να ξεστόκαρε καθώς στο μαύρο δεν είχε απόθεμα την επόμενη ημέρα.

 

Έχει θήκη μέσα η συσκευασία; Είδα κάπου ότι είχε αλλά δεν θυμάμαι αν ήταν ελληνικό unboxing ή ξένο

Link to comment
Share on other sites

Είναι κινητά προορισμένα για την ελληνική αγορά;

Ή παραεισαγωγης;

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά και εγώ το παρέλαβα. Εμένα μέσα δεν είχε θήκη. Πάντως από κατασκευή φαίνεται το πλαστικό όταν το πιάνεις

 

Τώρα, δίπλα δίπλα με το νοτε 8 η οθόνη του λιτε είναι εμφανώς χειρότερη, όπως και η κάμερα το βράδυ. Ειδικά η σελφι έχει τεράστια διαφορά. Ελπίζω από μπαταρία να κρατάει περισσότερο μιας και για αυτό το ήθελα.

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Κάνε το update

Βελτιώνει δραματικά την κάμερα

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα, από πλαίσιο όπου είχαν και δώρο προστασία για σπάσιμο οθόνης /υγρά κλπ. Μου βγήκε λουκούμι η προσφορά. Τώρα θέλω να το δοκιμάσω ταυτόχρονα με το αγαπημένο μου νοτε 8 και να αποφασίσω πιο να κρατήσω

Καλησπέρα, είναι να παραλάβω αύριο από πλαίσιο.

Η δωρεάν προστασία για σπάσιμο οθόνης /υγρά από πού προκύπτει;;; τους το ζήτησες εσύ ή στο είπαν από μόνοι τους;;;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

στην παραγγελία μου φαίνεται η προστασία συσκευής 200-400€ σαν πακέτο στην αγορά. (δεν μπορώ να ανεβάσω φώτο αν και έριξα πολύ την ποιότητα wtf) Και από τι μ ειπαν εκεί και το έλεγξα και στο σαιτ του πλαισίου λέει το ίδιο

 

https://www.plaisio.gr/plaisio-support/episkeui-smartphone-tablet/prostasia-siskeuis-gia-1-etos-200-399-_3195406

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Κάνε το update

Βελτιώνει δραματικά την κάμερα

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

 

εγω αυριο το παω σμαρτεκ, ολες οι φωτογραφιες βραδυ κιτρινες. Το συγκρινα με ενα εκθεσιακο και η διαφορα χαωδης. Εχει θεμα...παλι τυχερος :lol::(

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

στην παραγγελία μου φαίνεται η προστασία συσκευής 200-400€ σαν πακέτο στην αγορά. (δεν μπορώ να ανεβάσω φώτο αν και έριξα πολύ την ποιότητα wtf) Και από τι μ ειπαν εκεί και το έλεγξα και στο σαιτ του πλαισίου λέει το ίδιο

 

https://www.plaisio.gr/plaisio-support/episkeui-smartphone-tablet/prostasia-siskeuis-gia-1-etos-200-399-_3195406

Τώρα που το λες μπήκα κι εγώ στην παραγγελία μου και μου το έχει και μένα πακέτο στην τιμή των 379 ευρώ!

Δεν το είχα προσέξει, νόμιζα ότι είναι με extra χρήματα. Καλή φάση:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Έγινε αντικατάσταση τελικά... τραβήξτε ένα βίντεο βράδυ , εμένα το δικό μου τραβούσε χειρότερα απο ένα s4 που είχα πριν από 6 χρόνια , τόσο χάλια !
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Έγινε αντικατάσταση τελικά... τραβήξτε ένα βίντεο βράδυ , εμένα το δικό μου τραβούσε χειρότερα απο ένα s4 που είχα πριν από 6 χρόνια , τόσο χάλια !

H SMARTEC σου έκανε αντικατάσταση; δεν το πήγες στο κατάστημα αγοράς μέσα στο DOA;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

καντε μου μια χαρη ρε παιδια, οταν τραβατε σε σκοτεινο περιβαλλον, σας βγαζει μωβ γραμμες στα δεξια της οθονης? το βιντεο που τραβαει ειναι καργα, φουλ στο θορυβο εχω πολλα χρονια να δω τοσο χαλια καμερα δεν ξερω τι συμβαινει ειναι θεμα μεγαλο. Τα εβαλα με ενα S7 & A71 & A70 στη δουλεια και δεν εχουν καμμια σχεση με το 10 lite.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Σε βραδινό βίντεο εμένα δεν μου βγάζει μωνβγραμμές, αλλά σε σύγκριση με το νοτε 8 έχει σίγουρα περισσότερο θόρυβο και δεν ειναι το ίδιο (πως να το πω δεν ξέρω) ας το πούμε σμουθ καθώς τραβάς βίντεο. Σε φωτογραφίες πάντως, βραδινές, είναι ανώτερο το λιτε
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...