Jump to content

Samsung Galaxy Watch Active2


Prime
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα έχει δοκιμάσει κανείς το G-Keyboard Pro δουλεύει σωστά στα ελληνικά η φωνητική πληκτρολόγηση αξίζει τα 3 euro?

Ευχαριστώ

Χιλιοαξίζει!Πάρτο χτες

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα έρθει επίσημα το καρδιογραφημα σε εμάς ?
Μεγάλη απάτη... απορώ πως στις ΗΠΑ δεν έχουν πέσει μηνύσεις για παραπλανητική διαφήμιση... Φαίνεται ότι θα αργήσει γιατί και το gw3 δεν το έχει..

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει δοκιμάσει κανείς το G-Keyboard Pro δουλεύει σωστά στα ελληνικά η φωνητική πληκτρολόγηση αξίζει τα 3 euro?

Ευχαριστώ

 

Και μονο που χρησιμοποιει το google voice κωδικα, είναι εχεγγυο.

Ο developer είναι πολύ καλος, μαλιστα τον ειχα βοηθησει και με μερικα bugs στο παρελθον. Το μονο που δεν εχει λυσει ακομα, είναι το σποραδικο (1/10 φορες) bug του να μην "τρεχει" η φωντικη εισαγωγή και να πρεπει να βγεις και να ξαναμπεις στην εφαρμογή στην οποια θελεις να εισάγεις πληροφορια...

Link to comment
Share on other sites

Και μονο που χρησιμοποιει το google voice κωδικα, είναι εχεγγυο.

 

Ο developer είναι πολύ καλος, μαλιστα τον ειχα βοηθησει και με μερικα bugs στο παρελθον. Το μονο που δεν εχει λυσει ακομα, είναι το σποραδικο (1/10 φορες) bug του να μην "τρεχει" η φωντικη εισαγωγή και να πρεπει να βγεις και να ξαναμπεις στην εφαρμογή στην οποια θελεις να εισάγεις πληροφορια...

Ακριβώς αυτό είναι το μόνο εκνευριστικο, προσωπικά έχω αγοράσει και το κλασικό παλιό keyboard γιατί βολεύει περισσότερο στο ρολόι.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους τέλεια ειναι την έχω αγοράσει από χθες κάτι έξτρα χρέωσης που ζητάει μέσα από την εφαρμογή γνωρίζει κανείς τι είναι γιατί δεν κατάλαβα?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ την εφαρμογή G-Keyboard Pro.

 

Ερώτηση, σημεία στίξης μπορούμε να βάλουμε (τελεία, κόμμα, ερωτηματικό, θαυμαστικό);

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά έχει στο πληκτρολόγιο.Οχι στην φωνητική πληκτρολόγηση όμως (λογικό)

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ την εφαρμογή G-Keyboard Pro.

 

Ερώτηση, σημεία στίξης μπορούμε να βάλουμε (τελεία, κόμμα, ερωτηματικό, θαυμαστικό);

 

Σημεια στιξης φωνητικα δυστυχως δεν προνοησε ποτε η google να δωσει για την ελληνικη γλωσσα (και κατά συνεπεια, ουτε για την εφαρμογή, προφανως, που βασιζεται σε google voice input), μονο για τα αγγλικα παιζουν σημεια στιξης (κι είναι πραγματι κουραστικο, να γυριζεις σε πληκτρολογηση και παλι πισω).

Σημεια στιξης (και σοβαρες εφαρμογες κλπ λειτουργιες) μονο σε apple watch (γκουχ γκουχ, δεν παιζει σε android, ατιμη apple, θες να κρατας τον κοσμο εγκλωβισμενο στο οικοσυστημα σου)...

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, άρα τα ξεχνάμε τα σημεία στίξης για Ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση.

 

Πήγα να γράψω ένα SMS και μου το στέλνει σαν mms παρόλο που δεν είναι μεγάλο (καμιά 10αρια λέξεις).

Διορθώνεται αυτό;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αμερικάνικο στην τελευταία έκδοση και η μπαταρία του δείχνει να κρατάει περισσότερο.. επίσης νομίζω είναι λιιιγο πιο σβέλτο.

μπορώ να επιβεβαιώσω οτι χρησιμοποιώ χωρίς πρόβλημα samsung pay και ηλεκτροκαρδιογραφημα

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αμερικάνικο στην τελευταία έκδοση και η μπαταρία του δείχνει να κρατάει περισσότερο.. επίσης νομίζω είναι λιιιγο πιο σβέλτο.

μπορώ να επιβεβαιώσω οτι χρησιμοποιώ χωρίς πρόβλημα samsung pay και ηλεκτροκαρδιογραφημα

 

καλησπέρα υπάρχει κάποιος οδηγός κάποιο video?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη απάτη... απορώ πως στις ΗΠΑ δεν έχουν πέσει μηνύσεις για παραπλανητική διαφήμιση... Φαίνεται ότι θα αργήσει γιατί και το gw3 δεν το έχει..

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όντως δεν το έχει ούτε το 3?? Μου αρέσει που το διαφημίζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν το έχει ούτε το 3?? Μου αρέσει που το διαφημίζει

 

 

Διάβασα ότι για το GW3 έχει πάρει έγκριση στις ΗΠΑ αλλά ακόμη περιμένουν την ενεργοποίηση μέσω update.

Το θέμα είναι ότι τα ρολόγια έχουν τις δυνατότητες αυτές αλλά υπάρχει θέμα γραφειοκρατείας (εγκρίσεις οργανισμών κλπ κλπ) και είναι περίεργη η καθυστέρηση από την Samsung.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα γενικά όσοι βάλατε το samsung pay? λειτουργεί με όλες τις ελληνικές κάρτες και σε όλα τα POS?
Link to comment
Share on other sites

To samsung pay δε λειτουργεί με ελληνικές καρτες. Λειτουργεί ομως μεσω της curve οπου βαζεις ελληνικές κάρτες.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωρίζω αυτό. Η ερώτηση μου είναι πως θα συνδέσω την Curve κάρτα μου στο Samsung Pay. Γίνεται όλη η διαδικασία μέσω του ρολογιού;

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωρίζω αυτό. Η ερώτηση μου είναι πως θα συνδέσω την Curve κάρτα μου στο Samsung Pay. Γίνεται όλη η διαδικασία μέσω του ρολογιού;

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Στο κινητό στην εφαρμογή galaxy wearable εμφανίζεται η εφαρμογή samsung pay εκει δηλώνεις τις κάρτες 2507b58303900d6d3d323f3cbc2d7991.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ! Η επιλογή θα εμφανιστεί αφού αλλάξω το firmware, σωστά; Γιατί τώρα δεν εμφανίζεται.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ολοκλήρωσα την αλλαγή και εγώ και το Samsung Pay εγκαταστάθηκε κανονικά, thanks για την βοήθεια παίδες!

 

Αναμένω να κάνω και την πρώτη έξοδο αργότερα για να το δοκιμάσουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στα Pos της εθνικής τράπεζας, δεν περνάει με τίποτα. Σε Όλα τα υπόλοιπα κομπλέ.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στα Pos της εθνικής τράπεζας, δεν περνάει με τίποτα. Σε Όλα τα υπόλοιπα κομπλέ.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Μεγάλη βλακεία αυτή ρε γμτ. Νομίζω στα ίδια POS έχει θέμα και η εφαρμογή της Eurobank.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...