Jump to content

Meizu Note 8


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα.Εχει καποιος το κινητο?Τι android εχει?Πηρε καποια αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα φιλοι.

μολις απεκτησα το νεο μου meizu note 8. (Μ822Η) Android version 8.1.0

Πρωτη φορα δοκιμαζω meizu κινητο κ δεν ξερω τις ιδιαιτεροτητες του.

Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το εξης..

Στις βιντεοκλησεις απο οποιαδηποτε εφαρμογη (messenger instagram viber..) δεν εχει ηχο απο μενα ποτε ο συνομιλητης.

Εγω ακουω κανονικα..

Μηπως καποιος γνωριζει τι ειδους ρυθμιση χρειαζεται για να αποκατασταθει το προβλημα 'η ειναι καποιο αλλο θεμα??Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι.

μολις απεκτησα το νεο μου meizu note 8. (Μ822Η) Android version 8.1.0

Πρωτη φορα δοκιμαζω meizu κινητο κ δεν ξερω τις ιδιαιτεροτητες του.

Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το εξης..

Στις βιντεοκλησεις απο οποιαδηποτε εφαρμογη (messenger instagram viber..) δεν εχει ηχο απο μενα ποτε ο συνομιλητης.

Εγω ακουω κανονικα..

Μηπως καποιος γνωριζει τι ειδους ρυθμιση χρειαζεται για να αποκατασταθει το προβλημα 'η ειναι καποιο αλλο θεμα??Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Δες αν έχεις δώσει δικαιώματα στο μικρόφωνο. Ίσως να φταίει αυτό. Από την άλλη μιας και μόλις το πήρες, θα μπορούσες να το κάνεις και μια καθαρή εγκατάσταση. Αν μπορείς πες και κανα δύο λόγια για το κινητό. Ευχαριστημένος?

Link to comment
Share on other sites

Δες αν έχεις δώσει δικαιώματα στο μικρόφωνο. Ίσως να φταίει αυτό. Από την άλλη μιας και μόλις το πήρες, θα μπορούσες να το κάνεις και μια καθαρή εγκατάσταση. Αν μπορείς πες και κανα δύο λόγια για το κινητό. Ευχαριστημένος?

 

ok... θα το κοιταξω , θα ψαξω να βρω που ακριβως φαινεται αυτο...

Δεν εχω ακομα ασφαλη γνωμη, ισως το κανω σε αλλη φαση λιγο καιρο αργοτερα..μολις 2μερες το εχω στα χερια μου κ το πρωτο θεμα που αντιμετωπιζω ειναι η συγκεκριμενη δυσλειτουργια....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...