Jump to content

Samsung Galaxy A51


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνει χωρις λογο επανεκινηση μια φορά το 20ήμερο/μήνα. Δε θα με πολύ ένοιαζε αν δεν έπρεπε να βάλω μοτίβο για να ενεργοποιήσει sim. Η αυτόματη επανεκκίνηση ειναι απενεργοποιημένη.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 125
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνει χωρις λογο επανεκινηση μια φορά το 20ήμερο/μήνα. Δε θα με πολύ ένοιαζε αν δεν έπρεπε να βάλω μοτίβο για να ενεργοποιήσει sim. Η αυτόματη επανεκκίνηση ειναι απενεργοποιημένη.
και σε εμενα σημερα το πρωι που το ειδα μου ελεγε οτι εγινε επανεκινηση της συσκευης παρολο που και σε εμενα η αυτοματη επανεκινηση ηταν απενεργοποιημενη.τωρα τι συμβαινει και το κανει αυτο δεν ξερω
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καινουριος χρηστης του τηλεφωνου, το αγορασα εχοντας διαβασει οτι λυθηκε το προβλημα με το bluetooth. ομως ενω δουλευε κανονικα σημερα αρχισε τα κολπα. το ειχα συνδεδεμενο στο ρολοι και ειπα να το συνδεσω και σε μια soundbar να ακουσω λιγο απο soundcloud. αμεσως εκοψε τη συνδεση απο το ρολοι και μετα απο λιγο και απο τη μπαρα. οταν αποσυνδεθηκε η μπαρα ξανασυνδεθηκε στο ρολοι , και μετα συνεχεια οταν συνδεα το ενα αποσυνδεοταν το αλλο.εκεινη την ωρα εκανε και μερικα update το playstore και η ram ειχε πεσει στα 800 mb. οταν τελειωσαν τα update και εκανα και μια βελτιστοποιηση και ανεβηκε η μνημη πανω απο το 1 γιγα ολα διορθωθηκαν και ενταξει μεχρι τωρα !

να το πω ευγενικα οσο γινεται , ρε σαμσουγκ τι μαλ...ες ειναι αυτες ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το έχω 2 μέρες τώρα (το χρησιμοποιω μαζι με Huawei P20). Δεν μπορώ να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος.... Μόνο η οθόνη του μου αρέσει μέχρι στιγμής.

Καταρχήν παρολο που φαινεται δυνατή μπαταρία του, τη βλέπω χειροτερη απο του P20 - ελπιζω επειδη ακομα ειναι νωρις και δεν εχει στρώσει.

Σημερα το πρωι που ξυπνησα ειχε πεσει η μπαταρια στο 10% απο 22%+ που το αφησα 7 ωρες πριν (τραγικό!) και επισης διαπίστωσα πως το τηλέφωνο δεν δεχόταν κλήσεις (όποιος με καλούσε φαινόταν οτι ηταν κλειστό παρόλο που έδειχνε οτι εχω φουλ σήμα!). Και το βρήκα εντελώς τυχαία με 2-3 ώρες καθυστέρηση. Επρεπε να κανω restart το flight mode για να στρώσει. Εχει συμβει σε κανεναν τίποτα παρόμοιο;

Βλέπω επίσης πως το scrolling δεν ειναι smooth - εχει κάποιο stuttering το οποιο δεν περιμενα να το δω σε κινητό του 2019 που δεν το λες και φτηνό. Και μου φαινεται και καπως αργο και με ψιλοκολλήματα - ισως να φαινεται η συγκριση με το P20 αλλά αν βλέπεις τέτοια τις πρωτες 2-3 μερες απορώ τι θα γινεται μετα απο 1 χρονο.

Προεγκατεστημένες εφαρομές - facebook, netflix και άλλες δεν μπορεις να τις απεγκαταστήσεις αλλά μονο να τις απενεργοποιήσεις (welcome to Samsung!).

Τέλος, εχω 2 καρτες sim στο τηλέφωνο και VOLTE μου εμφανιζει μονο για τη SIM 1. Δεν υποστηρίζει VOLTE στη SIM 2 ή κάτι δεν καταλαβαίνω;

 

ΥΓ: 4 χρονια τωρα ειχα βρει την υγεια μου με τη Huawei - Περίμενα μηπως εχει βελτιωθει η Samsung αλλά βλέπω πολλές απο τις παθογενειες της παραμενουν.

ΥΓ2: Για το πολύ μέχρι 200-240 ευρώ ειναι η συσκευή.. Κατι 399 που την βρισκεις σε αλυσιδες ούτε λογος.

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 2 μέρες τώρα (το χρησιμοποιω μαζι με Huawei P20). Δεν μπορώ να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος.... Μόνο η οθόνη του μου αρέσει μέχρι στιγμής.

Καταρχήν παρολο που φαινεται δυνατή μπαταρία του, τη βλέπω χειροτερη απο του P20 - ελπιζω επειδη ακομα ειναι νωρις και δεν εχει στρώσει.

Σημερα το πρωι που ξυπνησα ειχε πεσει η μπαταρια στο 10% απο 22%+ που το αφησα 7 ωρες πριν (τραγικό!) και επισης διαπίστωσα πως το τηλέφωνο δεν δεχόταν κλήσεις (όποιος με καλούσε φαινόταν οτι ηταν κλειστό παρόλο που έδειχνε οτι εχω φουλ σήμα!). Και το βρήκα εντελώς τυχαία με 2-3 ώρες καθυστέρηση. Επρεπε να κανω restart το flight mode για να στρώσει. Εχει συμβει σε κανεναν τίποτα παρόμοιο;

Βλέπω επίσης πως το scrolling δεν ειναι smooth - εχει κάποιο stuttering το οποιο δεν περιμενα να το δω σε κινητό του 2019 που δεν το λες και φτηνό. Και μου φαινεται και καπως αργο και με ψιλοκολλήματα - ισως να φαινεται η συγκριση με το P20 αλλά αν βλέπεις τέτοια τις πρωτες 2-3 μερες απορώ τι θα γινεται μετα απο 1 χρονο.

Προεγκατεστημένες εφαρομές - facebook, netflix και άλλες δεν μπορεις να τις απεγκαταστήσεις αλλά μονο να τις απενεργοποιήσεις (welcome to Samsung!).

Τέλος, εχω 2 καρτες sim στο τηλέφωνο και VOLTE μου εμφανιζει μονο για τη SIM 1. Δεν υποστηρίζει VOLTE στη SIM 2 ή κάτι δεν καταλαβαίνω;

 

ΥΓ: 4 χρονια τωρα ειχα βρει την υγεια μου με τη Huawei - Περίμενα μηπως εχει βελτιωθει η Samsung αλλά βλέπω πολλές απο τις παθογενειες της παραμενουν.

ΥΓ2: Για το πολύ μέχρι 200-240 ευρώ ειναι η συσκευή.. Κατι 399 που την βρισκεις σε αλυσιδες ούτε λογος.

 

Διαπίστωσα πως το πρόβλημα με το σήμα συμβαίνει όταν πηγαίνω σε περιοχές με χαμηλό ή καθόλου σήμα (π.χ. υπόγειο ή ανσανσερ) και οταν επιστρέψω σε περιοχή με δυνατό σήμα ή το σήμα δεν επανέρχεται ποτέ (μεχρι να κάνω καποιο ρισταρτ ή να κανω εξερχόμενη κλήση ο ιδιος) ή αργεί κανα τεταρτο να επανέλθει.. Ελπιζω να ειναι θέμα του λειτουργικού και να στρώσει. Κάτι παρομοια κολπα ειχα αντιμετωπισει και παλαιοτερα σε samsung και κάποια στιγμη εφτιαξε μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Από κατόχους που το έχουν για ένα μήνα +. Για πείτε εμπειρίες, μπαταρία και επιδόσεις.

Ο επεξεργαστής είναι καλύτερος από τον Snap 660;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Όταν το είχα πρωτοπάρει, όταν με ενεργή οθόνη πατούσα στιγμιαία το πλήκτρο ενεργοποίησης τα (ομολογουμένως ζωντανά) χρώματα της οθόνης ξαφνικά εμφανίζονταν λίγο θολά, λίγο κατώτερης ποιοτικά οθόνης, λίγο πιο μέτρια χρωματικά κ όταν το κλείδωνες και το ξεκλείδωνες επανέρχοταν στα κανονικά ποιοτικά ζωντανά χρώματα. Δεν ξέρω πόσο απλά να το εξηγήσω. Ήταν ένα συνεχές πρόβλημα.

Αυτό με αναβάθμιση διορθώθηκε και ξαφνικά πριν 1 ώρα μου ήρθε ειδοποίηση για νέα αναβάθμιση. Πλέον τα χρώματα της οθόνης έχουν την μέτρια ποιότητα ΜΟΝΙΜΑ. Δυστυχώς δεν είναι εύκολα ορατό αν δεν το έχεις προσέξει οπότε αν πάω σε αντιπροσωπεία φοβάμαι ότι θα μου πουνε ότι δεν βλέπουν κάτι κακό.

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος; :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Από κατόχους που το έχουν για ένα μήνα +. Για πείτε εμπειρίες, μπαταρία και επιδόσεις.

Ο επεξεργαστής είναι καλύτερος από τον Snap 660;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμφανες stuttering, lags, αργει να ανοιξει καποιες εφαρμογες. Αποσυνδεσεις στο bluetooth, χαμηλη σχετικα ενταση στο μεγαφωνο, ηχειο με μπασο που οταν εχει φασαρια τριγυρω με δυσκολευει. Βρισκεις καλυτερα κινητα σε χαμηλοτερες τιμες. Δεν το εχω ενα μηνα αλλα η κακη μερα απο το πρωι φαινεται.. Ωραια η οθονη του βεβαια, να τα λεμε κι αυτα.

ΥΓ: Η μπαταρια του χωρις ρυθμισεις ηταν κακη. Εκανα καποιες ρυθμισεις σημερα κ προσθεσα εφαρμογες σε sleeping mode, ελπιζω να βελτιωθει.

ΥΓ2: Να προσθεσω επισης: Αθλιος fingerprint sensor. Αν εχει δαχτυλιες η οθονη, δεν πατησεις στο σωστο σημειο ή δεν ειναι ολοκαθαρα κ στεγνα τα δαχτυλα, δεν πιανει..

Link to comment
Share on other sites

Εμφανες stuttering, lags, αργει να ανοιξει καποιες εφαρμογες. Αποσυνδεσεις στο bluetooth, χαμηλη σχετικα ενταση στο μεγαφωνο, ηχειο με μπασο που οταν εχει φασαρια τριγυρω με δυσκολευει. Βρισκεις καλυτερα κινητα σε χαμηλοτερες τιμες. Δεν το εχω ενα μηνα αλλα η κακη μερα απο το πρωι φαινεται.. Ωραια η οθονη του βεβαια, να τα λεμε κι αυτα.

ΥΓ: Η μπαταρια του χωρις ρυθμισεις ηταν κακη. Εκανα καποιες ρυθμισεις σημερα κ προσθεσα εφαρμογες σε sleeping mode, ελπιζω να βελτιωθει.

ΥΓ2: Να προσθεσω επισης: Αθλιος fingerprint sensor. Αν εχει δαχτυλιες η οθονη, δεν πατησεις στο σωστο σημειο ή δεν ειναι ολοκαθαρα κ στεγνα τα δαχτυλα, δεν πιανει..

Αυτό με το Bluetooth δεν έχει φτιαχτεί με μια ενημέρωση;; Έτσι έχω διαβάσει.

Δεν μου τα λέτε καλά, σε λιγότερα λεφτα σιγουρα βρίσκεις Xiaomi αλλά με MIUI που μισώ.

Τα lags τουλαχιστον πότε γίνονται; Συνέχεια ή όταν ζεσταίνεται και άν ζεσταίνεται

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το Bluetooth δεν έχει φτιαχτεί με μια ενημέρωση;; Έτσι έχω διαβάσει.

Δεν μου τα λέτε καλά, σε λιγότερα λεφτα σιγουρα βρίσκεις Xiaomi αλλά με MIUI που μισώ.

Τα lags τουλαχιστον πότε γίνονται; Συνέχεια ή όταν ζεσταίνεται και άν ζεσταίνεται

 

Εμενα μου κανει αποσυνδεσεις και το λογισμικο φαινεται uptodate. Το stuttering ειναι εμφανες στο σκρολαρισμα και καπως ενοχλητικο (τοσα χρονια με Huawei το ειχα ξεχασει). Ζεσταμα δεν εχω δει ιδιαιτερο αλλα δεν παιζω παιχνιδια. Lags βλεπω οταν κανω 2-3 πραγματα μαζι, ισως να προκειται για κακη διαχειριση ραμ. Εχω την εκδοση με τα 4 γβ ραμ, δεν ξερω αν κυκλοφορει και με 6. Οπως εγραψα και πριν στα 200-240 ειναι μια λυση, για παραπανω ειναι πεταμενα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα και με τις καινουριες ρυθμισεις μου καιει περιπου 20% κατα τη διαρκεια της νυχτας. Ετσι ειναι ή εχει καποιο θεμα η συσκευη?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα και με τις καινουριες ρυθμισεις μου καιει περιπου 20% κατα τη διαρκεια της νυχτας. Ετσι ειναι ή εχει καποιο θεμα η συσκευη?

 

Έχω ακούσει οτι έχει βελτιωθεί η κατάσταση στο One UI 2.1. Δεν ξέρω αν έχει βγει Ελλάδα ακόμα.

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει οτι έχει βελτιωθεί η κατάσταση στο One UI 2.1. Δεν ξέρω αν έχει βγει Ελλάδα ακόμα.

 

Την 2.1 εχω. Το SOT ειναι περιπου 4 ωρες αλλα μου καιει πολυ τη νυχτα. 20-22%. Και στην αναλυση μπαταριας δεν φαινεται να καιει καποια εφαρμογη αρα φανταζομαι καταναλωνουν εφαρμογες συστηματος..

 

Edit: Αν δεν εχει πολλες ωρες αναμονης, το SOT φτανει και τις 5 ωρες.

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20200601-204933-Device-care.jpg

 

Screenshot-20200601-204947-Device-care.jpg

 

μπηκε για φορτιση περιπου στις 00:30 και μετα το βραδυ παλι στις 22:00 με 46% μπαταρια. wifi-bluetooth-gps-4g-συγχρονισμοι μονιμα ανοικτοι, galaxy watch συνδεδεμενο απο τις 7 το πρωι μεχρι 11 το βραδυ. λειτουργια ισχυος βελτιστοποιημενη παντα , το βραδυ με ολα ανοικτα το περισσοτερο που εχω χασει ειναι 4% .

οσον αφορα το bluetooth κανενα προβλημα και καμια αποσυνδεση με galaxy watch , ηχομπαρα samsung , στερεο αυτοκινητου και xiaomi ασυρματα που το δουλευω εγω

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20200601-204933-Device-care.jpg

 

Screenshot-20200601-204947-Device-care.jpg

 

μπηκε για φορτιση περιπου στις 00:30 και μετα το βραδυ παλι στις 22:00 με 46% μπαταρια. wifi-bluetooth-gps-4g-συγχρονισμοι μονιμα ανοικτοι, galaxy watch συνδεδεμενο απο τις 7 το πρωι μεχρι 11 το βραδυ. λειτουργια ισχυος βελτιστοποιημενη παντα , το βραδυ με ολα ανοικτα το περισσοτερο που εχω χασει ειναι 4% .

οσον αφορα το bluetooth κανενα προβλημα και καμια αποσυνδεση με galaxy watch , ηχομπαρα samsung , στερεο αυτοκινητου και xiaomi ασυρματα που το δουλευω εγω

 

Ενδιαφερον. Εγω τελικα το επεστρεψα διοτι ειχε προβλημα με την κεραια, μου αλλαξαν τη συσκευη, λυθηκε το προβλημα με την κεραια αλλα η μπαταρια εχει τις ακριβως ιδιες επιδοσεις. Location απενεργοποιημενο, always on display απενεργοποιημενη, wifi και 4g ανοιχτα σε 2καρτο και απο τις 23:45 που βγηκε απο τη φορτιση στο 100%, στις 15:10 εχω 46% με μολις 1 ωρα SOT. Σε 6 ωρες idle εχασε 22%!!! Λογισμικο ειναι updated και εχω προσθεσει αρκετες εφαρμογες να πηγαινουν sleeping mode. Καποια συστημικη εφαρμογη φανταζομαι καιει αλλα δεν εμφανιζει πληροφοριες γι αυτες τις εφαρμογες.

 

Screenshot-20200602-150422-Device-care.jpg

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως κατι κραταει τον επεξεργαστή ενεργό, περισσότερο απο οσο χρειαζεται. Υπαρχει καποια εφαρμογη που να δινει πιο αναλυτικές πληροφορίες για τις (συστημικές) εφαρμογές που τρέχουν οταν το κινητό ειναι idle - χωρις να χρειαζεται να κανω root την συσκευη;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έβγλα τη μια από τις 2 κάρτες και η μπαταρία έστρωσε. 2% μονο ολο το βράδυ.

Αρα είτε εχει θεμα η κάρτα sim (ελπιζω το πιθανοτερο) ή υπάρχει κάποιο mismanagement οταν δουλεύουν 2 κάρτες σιμ.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20200601-204933-Device-care.jpg

 

Screenshot-20200601-204947-Device-care.jpg

 

μπηκε για φορτιση περιπου στις 00:30 και μετα το βραδυ παλι στις 22:00 με 46% μπαταρια. wifi-bluetooth-gps-4g-συγχρονισμοι μονιμα ανοικτοι, galaxy watch συνδεδεμενο απο τις 7 το πρωι μεχρι 11 το βραδυ. λειτουργια ισχυος βελτιστοποιημενη παντα , το βραδυ με ολα ανοικτα το περισσοτερο που εχω χασει ειναι 4% .

οσον αφορα το bluetooth κανενα προβλημα και καμια αποσυνδεση με galaxy watch , ηχομπαρα samsung , στερεο αυτοκινητου και xiaomi ασυρματα που το δουλευω εγω

Είσαι τέλειος, ακριβώς οτι ήθελα να ακούσω, γιατι χρησιμοποιώ ακριβώς οτι και εσύ εκτός απο το ρολόι :lol:

Τα Xiaomi ακουστικά είναι αυτα τα Mi True Wireless Basic; Δεν νομίζω να μην ακούγονται καλά στο Samsung λόγο μάρκας;

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τέλειος, ακριβώς οτι ήθελα να ακούσω, γιατι χρησιμοποιώ ακριβώς οτι και εσύ εκτός απο το ρολόι :lol:

Τα Xiaomi ακουστικά είναι αυτα τα Mi True Wireless Basic; Δεν νομίζω να μην ακούγονται καλά στο Samsung λόγο μάρκας;

 

xiaomi mi eardots 5.0 basic γραφουν, και εχουν καλο ηχο και αρκετο μπασο. και συνδεονται χωρις προβληματα. αυτο που μου κανει εντυπωση με τη μπαταρια ειναι οτι πεφτει παρα πολυ αργα ακομα και οταν στριμαρω ηχο στη μπαρα , ειτε απο web radio ειτε απο την εφαρμογη της μουσικης. που αυτο θα γινει για τουλαχιστον 2 με 2.5 ωρες την ημερα. στο s8 που ειχα πριν με ανοικτη την οθονη εβλεπες να πεφτει η μπαταρια live.85-84-83 ....

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

xiaomi mi eardots 5.0 basic γραφουν, και εχουν καλο ηχο και αρκετο μπασο. και συνδεονται χωρις προβληματα. αυτο που μου κανει εντυπωση με τη μπαταρια ειναι οτι πεφτει παρα πολυ αργα ακομα και οταν στριμαρω ηχο στη μπαρα , ειτε απο web radio ειτε απο την εφαρμογη της μουσικης. που αυτο θα γινει για τουλαχιστον 2 με 2.5 ωρες την ημερα. στο s8 που ειχα πριν με ανοικτη την οθονη εβλεπες να πεφτει η μπαταρια live.85-84-83 ....

 

Ναι ,τα ίδια πρέπει να έχουμε, απο κολλήματα πως το βλέπεις σε σύγκριση με το S8;;

Kαι μήπως τυχαίνει να το πήρες απο σκρουτζομάγαζο; Να ξέρω και τι να προσέχω απο εκεί, ή δεν παίζει ρόλο όπως τα Xiaomi;

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά. Να ρωτήσω το τηλέφωνο έρχεται με προστασία οθόνης από το εργοστάσιο ή δεν φοράει τίποτα; Επίσης έχει θήκη μέσα στο κουτί;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,τα ίδια πρέπει να έχουμε, απο κολλήματα πως το βλέπεις σε σύγκριση με το S8;;

Kαι μήπως τυχαίνει να το πήρες απο σκρουτζομάγαζο; Να ξέρω και τι να προσέχω απο εκεί, ή δεν παίζει ρόλο όπως τα Xiaomi;

 

Είναι πιο γρήγορο γενικά,αλλά τρώει κάτι ανεξήγητα κολλήματα που που.οπου και να το αγοράσεις ,να είναι ευρωπαικο μόνο έχει σημασια

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο γρήγορο γενικά,αλλά τρώει κάτι ανεξήγητα κολλήματα που που.οπου και να το αγοράσεις ,να είναι ευρωπαικο μόνο έχει σημασια
Εντάξει, τα κολλήματα πιστεύω είναι software θέμα οπότε οκ.

Ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 15 περιπου μερες χρησης μπορω να πω, χωρις ιχνος υπερβολης, πως δεν αξιζει τα λεφτα του για κανενα λογο. Κολληματα που ειχα να δω απο το 2015 ακομα και σε βασικες λειτουργιες (συνταξη email). Απαραδεκτο.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα μου δουλευει καπου 3 μηνες τωρα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A51

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...