Jump to content

Huawei Nova 5T


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα για gcam port;

Εννοώ χωρίς ρουταρίσματα κ.τ.λ.

 

Ευχαριστώ.

Σου στελνω ΠΜ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ευχαριστώ πολύ καλή φαίνεται! Πόσο έκανε; Και τι επέλεξες για να μν περάσει τελωνείο; Ευχαριστώ πες και εντυπώσεις όταν την πάρεις σε παρακαλώ
Link to comment
Share on other sites

Σου στελνω ΠΜ

 

Μπορείς να στείλεις και σε μένα; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ευχαριστώ πολύ καλή φαίνεται! Πόσο έκανε; Και τι επέλεξες για να μν περάσει τελωνείο; Ευχαριστώ πες και εντυπώσεις όταν την πάρεις σε παρακαλώ

 

Η τιμή της είναι 7,92€+1,86€ μεταφορικά, δεν επέλεξα κάτι για το τελωνείο γιατί είναι μικρής αξίας. Την περιμένω ακόμα και κατά τα μέσα με τέλος Σεπτεμβρίου βλέπω να έρχεται αμα παραλάβω θε γράψω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια διάφανη θήκη στο στυλ αυτής που δίνει η εταιρεία για το p30; Επίσημη της huawei δεν είδα να υπάρχει. Παρέλαβα χτες την nillkin nature αλλά τελικά είναι σαν τις noname , πολύ μαλακή και δεν έχει υπερυψωμένες άκρες πάνω και κάτω στην οθόνη ούτε πίσω στην κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

2) @evankouros @xakou -->βρήκατε κάποιο τρόπο για ηχογράφηση κλήσεων ? σε emui 10. ?

Δεν ασχολήθηκα, γιατί το έδωσα στην κόρη μου (κράτησα το S9 που με βολεύει περισσότερο). Θυμάμαι όμως ότι κάπου γράφτηκε πως γίνεται, αλλά σε Android 9. Αν έχεις Android 10, πρέπει να γίνει downgrade πρώτα και αφού βάλεις το app ξανά upgrade (κρατάει το app ηχογράφησης).

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως βάζω το mifit και κάποια υπόλοιπα να τρέχουν παντα δεν το βρίσκω

 

Στάλθηκε από το Nova 5t μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι Hydrogel μεμβράνες είναι ότι καλύτερο για κινητά σαν το nova που έχει μπρος πίσω ισιες πλευρές.

Το πολύ καλό είναι ότι ακόμα και χάλια να την περάσεις μετά από 2-3 μέρες αυτή επουλώνει τις φυσαλίδες.

Επίσης δεν αλλοιώνεται η ποιότητα της εικόνας όπως συμβαίνει με κάποια tempered glass.

Η οεψτη φώτο είναι από την Πέμπτη και η δεύτερη χωρίς να έχω κάνει τίποτα σημερινή.

Φυσικά έχω βάλει εδώ και μήνες και μπροστά στην οθόνη και επιτέλους βρήκα και για την πλάτη ee32f3269fcfbf2545e6fd658650b09c.jpgb17f5ef42e4d0d987a824418765e7674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προστασία παρέχει? Αντίστοιχη με τεμπερεντ γκαλς?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προστασία παρέχει? Αντίστοιχη με τεμπερεντ γκαλς?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι φυσικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έσπασε η γυναίκα μου την οθόνη απο το nova 5t της. Ξέρει κανεις που να απευθυνθώ και τι να κάνω? έχει τύχει σε κανέναν? περίπου ποιο είναι το κόστος αν ξέρετε?

 

Σας ευχαριστω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Σου στελνω ΠΜ

Ήμουν σε διακοπές και δεν μπήκα στον κόπο να ασχοληθώ.

Σήμερα που δοκίμασα, διαπίστωσα ότι δεν ανοίγει το αρχείο που μου έστειλες.

Κάνεις τον κόπο να το κοιτάξεις και να μου το ξαναστείλεις σε παρακαλώ;

 

Ευχαριστώ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Χθές μιλούσα στο Viber και παράλληλα είχα κλήση εισερχόμενη, άμεσα κόβει την συνομιλία στο Viber και μου εμφανίζει την εισερχόμενη χωρίς περιθώριο επιλογής για απόρριψη και συνέχιση στο Viber. Σας έχει τύχει; Μήπως υπάρχει καμιά ρύθμιση για αυτή την περίπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Χθές μιλούσα στο Viber και παράλληλα είχα κλήση εισερχόμενη, άμεσα κόβει την συνομιλία στο Viber και μου εμφανίζει την εισερχόμενη χωρίς περιθώριο επιλογής για απόρριψη και συνέχιση στο Viber. Σας έχει τύχει; Μήπως υπάρχει καμιά ρύθμιση για αυτή την περίπτωση;

 

Ενεργοποιημένο volte να φανταστώ;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει σημασία;

 

Ναι, έχει.

 

Οι κλήσεις viber γίνονται μέσω voip, δηλαηδ αποκλειστικά μέσω internet.

 

Όταν δέχτηκες την "κανονική" κλήση, πιστεύω θα είχες χαμηλό σήμα 4g, οπότε η συσκευή σου, για να διατηρήσει την "κανονική" κλήση, έπεσε σε 3g, οπότε και έκλεισε η κλήση viber.

 

Edit: Sorry, για την αργή απάντηση.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση για τι βλέπω υποδοχή υπερύθρων αλλά δεν βλέπω εφαρμογή.. Έχει τελικά υπέρυθρες;;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση για τι βλέπω υποδοχή υπερύθρων αλλά δεν βλέπω εφαρμογή.. Έχει τελικά υπέρυθρες;;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είναι υπέρυθρες. Είναι αισθητήρας εγγύτητας.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει.

 

Οι κλήσεις viber γίνονται μέσω voip, δηλαηδ αποκλειστικά μέσω internet.

 

Όταν δέχτηκες την "κανονική" κλήση, πιστεύω θα είχες χαμηλό σήμα 4g, οπότε η συσκευή σου, για να διατηρήσει την "κανονική" κλήση, έπεσε σε 3g, οπότε και έκλεισε η κλήση viber.

 

Edit: Sorry, για την αργή απάντηση.

 

Το πιο πιθανό είναι να έγινε όπως το περιέγραψες, θα το παρατηρήσω αν ξανασυμβεί και θα ενημερώσω ανάλογα.

Δεν πειράζει για την καθυστέρηση δεν ήταν και κάτι επείγον, αρκεί που απάντησες, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι Hydrogel μεμβράνες είναι ότι καλύτερο για κινητά σαν το nova που έχει μπρος πίσω ισιες πλευρές.

Το πολύ καλό είναι ότι ακόμα και χάλια να την περάσεις μετά από 2-3 μέρες αυτή επουλώνει τις φυσαλίδες.

Επίσης δεν αλλοιώνεται η ποιότητα της εικόνας όπως συμβαίνει με κάποια tempered glass.

Η οεψτη φώτο είναι από την Πέμπτη και η δεύτερη χωρίς να έχω κάνει τίποτα σημερινή.

Φυσικά έχω βάλει εδώ και μήνες και μπροστά στην οθόνη και επιτέλους βρήκα και για την πλάτη ee32f3269fcfbf2545e6fd658650b09c.jpgb17f5ef42e4d0d987a824418765e7674.jpg

 

Καλημέρα ..........

Επειδή αναμένω από εβδομάδα το τηλέφωνο , από που τα αγόρασες ??? Μπορείς να βάλεις το link ???

Επίσης έχει gorilla glass το τηλέφωνο ???

Ευχαριστώ και καλό υπόλοιπο Κυριακής

Link to comment
Share on other sites

Στο Ali express έχει πολλές για το κινητό μας. Εγω από εκεί έχω πάρει από διάφορους πωλητές.

Δεν νομίζω πως έχει gorilla και ίσως για αυτό να έρχεται με έτοιμη τοποθετημένη μεμβράνη στην οθόνη

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω. Διαβασα αρκετα αλλα δεν βρηκα ακρη.

notification led τελικα εχει? Κι αν εχει δουλευει?

Σε αλυσιδα καταστηματων που το ειχαν στην εκθεση ειδα ενα κοκκινο λαμπακι αναμενο στη συσκευη την ωρα που αυτη φορτιζε.

Αυτο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω. Διαβασα αρκετα αλλα δεν βρηκα ακρη.

 

notification led τελικα εχει? Κι αν εχει δουλευει?

 

Σε αλυσιδα καταστηματων που το ειχαν στην εκθεση ειδα ενα κοκκινο λαμπακι αναμενο στη συσκευη την ωρα που αυτη φορτιζε.

 

Αυτο ειναι?

Καλησπέρα. Ναι είναι εσωτερικά του ακουστικού. Δεν είναι και πολύ έντονος ο φωτισμός αλλά είναι εκεί..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...