Jump to content

Huawei Nova 5T


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος μπορεί να βοηθήσει όσοι έχετε τζάμι προστασίας κακ βγάζετε selfie βράδυ αντανακλά το έξτρα φως που βγάζει το κινητο και ασπρίζει η οθόνη και μετά βγαίνει στην φώτο θολή με θολούρες στις γωνιες;;; Βοηθήστε άλλιως να το παω για εγγύηση! Edited by BOOM1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω να σου απαντησω σιγουρα αλλα πριν βαλεις τζαμακι ειχες αυτο το θεμα?για αυτο εγω ψαχνω τζαμακι με τρυπα για τη selfie
Link to comment
Share on other sites

To mocolo πρεπει να εχει τρυπα και αν δεν έχει θα βαλω τη ζελατινα zagg. Στο προηγουμενο μου mate 20 lite του ειχα βαλει τζαμακι που δεν ειχε τρυπα για τη σελφι και ειχα θεματα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...εκανε κανενας τη μεταβαση απο pocophone f1 σε 5t να μου κανει ενα mini συγκριτικο? Γενικοτερα ειστε ευχαριστημενοι? Κατι το αρνητικό που παρατηρησατε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...εκανε κανενας τη μεταβαση απο pocophone f1 σε 5t να μου κανει ενα mini συγκριτικο? Γενικοτερα ειστε ευχαριστημενοι? Κατι το αρνητικό που παρατηρησατε?

 

Το είχα πριν ενάμιση χρόνο το ποκο.. Κοίτα παιχνίδια δεν παίζω καθόλου οπότε εκεί δεν έχω άποψη.. Γενικά είναι καλύτερο κατά την γνώμη μου το nova.. Κάθεται καλύτερα στο χέρι, πολύ γρήγορο ότι κ αν κάνεις, απίστευτη αυτονομία κάτι που δεν το περίμενα.. Πιο premium σαν συσκευή κ καλύτερες κάμερες..

Link to comment
Share on other sites

Ηταν χαλια η selfie.για τη ζελατινα πας στα media και σου περνανε.βγαινει απο μηχανημα και υπαρχουν 2 ποιοτητες μια διπλη στα 11 ευρω και μια τετραπλη στα 17 ευρω.η τετραπλη ειναι πολυ καλη την εχω βαλει σε πολλα κινητα. Το μονο κακο ειναι οτι κοψαν την εγγύηση απο 6 μηνες σε ενα μηνά
Link to comment
Share on other sites

Δες αν μπορεις να βρεις μονος σου μεμβρανες τυπου υδροτζελ. Πολυ πιο λεπτες και με πολυ καλυτερη αισθηση στο χερι. Του media ειναι πανακριβη, με εντονα κοψιματα στις ακρες αλλα το χειροτερο ειναι η εντελως πλαστικη αισθηση στο χερι.
Link to comment
Share on other sites

Απο ΕΒΑΥ ηταν οτι καλυτερο εχω βαλει σε κινητο μου γενικα. Ειδικα σε κινητο με edge οθονη. Τελεια εφαρμογη ακολουθωντας τις οδηγιες (αν ειναι αυτη που το προστατευτικο φιλμ ειναι χωρισμενο σε δυο ή τρια μερη) και καρτα με πανακι στην ακρη. Ουτε φουσκιτσες μεινανε, εφαρμογη ολοισια και απο τοτε,εδω και 4-5 μηνες δεν ξανασχοληθηκα. Δεν επαθε τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνω και εγώ για tempered glass...έχω βρει με τρύπα αλλά δεν ξέρω αν είναι full cover. Από ebay ποιο πήρες ;
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνω και εγώ για tempered glass...έχω βρει με τρύπα αλλά δεν ξέρω αν είναι full cover. Από ebay ποιο πήρες ;

 

https://www.ebay.com/vod/FetchOrderDetails?itemId=133267607261&transactionId=1706741811003

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πριν ενάμιση χρόνο το ποκο.. Κοίτα παιχνίδια δεν παίζω καθόλου οπότε εκεί δεν έχω άποψη.. Γενικά είναι καλύτερο κατά την γνώμη μου το nova.. Κάθεται καλύτερα στο χέρι, πολύ γρήγορο ότι κ αν κάνεις, απίστευτη αυτονομία κάτι που δεν το περίμενα.. Πιο premium σαν συσκευή κ καλύτερες κάμερες..

 

Καλησπέρα και ευχαριστώ για τις πληροφορίες..εχει οντως καλυτερη καμερα απο το ποκο(ακομα και με gcam στο ποκο)? Τη νυχτα πως τα παει? Καλος επεξεργαστης ο 980 ειναι δεν νομίζω να εχω θεμα στο pubg..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ για τις πληροφορίες..εχει οντως καλυτερη καμερα απο το ποκο(ακομα και με gcam στο ποκο)? Τη νυχτα πως τα παει? Καλος επεξεργαστης ο 980 ειναι δεν νομίζω να εχω θεμα στο pubg..

 

Ναι είναι καλύτερη η κάμερα του σε όλα.. Μέρα νύχτα κ από gcam... Σε παιχνίδια δεν έχω πείρα.. Προερχόμενος από άλλα ακριβά κινητά δεν μου έχει λείψει κάτι.. (iPhone 8 plus, iPhone x, note 8 galaxy, mix3, realme x2 pro κλπ..) είναι τίμιο τηλέφωνο. Οκ δεν έχει amoled k stereo speakers αλλά ζω κ χωρίς αυτά. Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καλύτερη η κάμερα του σε όλα.. Μέρα νύχτα κ από gcam... Σε παιχνίδια δεν έχω πείρα.. Προερχόμενος από άλλα ακριβά κινητά δεν μου έχει λείψει κάτι.. (iPhone 8 plus, iPhone x, note 8 galaxy, mix3, realme x2 pro κλπ..) είναι τίμιο τηλέφωνο. Οκ δεν έχει amoled k stereo speakers αλλά ζω κ χωρίς αυτά. Ελπίζω να βοήθησα

 

Σε ευχαριστώ πολύ...βοηθησες παρα πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Να κ κάποιες βραδινές..

IMG_20200614_212029

IMG_20200614_212935

 

Μπορείς να μου ξαναστείλεις το λινκ του ebay γιατί δεν ανοιγει.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...