Jump to content

G8X ThinQ


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ενδιαφερεταιται κανεις σκεφτομαι να το δωσω
Ωχ γιατί έτσι φίλε; Διακρίνω μια απογοήτευση!

 

Στάλθηκε από το GM1910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι καμμια σχέση το κινητό σπέρνει,το μόνο ξενερωμα ειναι που δεν έχει ράδιο,απλά έτσι κανω μεσα στον μηνα εχω αλλαξει 3 κινητά.το g8x ειναι πραγματικα όπλο ισως το πιο επαγγελματικο τηλέφωνο εκει έξω με μεγαλα πλεονεκτηματα έναντι των αλλων fold κινητών.αν ελεγε Samsung. Apple θα ειχε κανει παταγο
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι καμμια σχέση το κινητό σπέρνει,το μόνο ξενερωμα ειναι που δεν έχει ράδιο,απλά έτσι κανω μεσα στον μηνα εχω αλλαξει 3 κινητά.το g8x ειναι πραγματικα όπλο ισως το πιο επαγγελματικο τηλέφωνο εκει έξω με μεγαλα πλεονεκτηματα έναντι των αλλων fold κινητών.αν ελεγε Samsung. Apple θα ειχε κανει παταγο
Με την κάμερα φίλε είσαι ευχαριστημένος;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα αλλα εχε υπόψιν ότι δεν ασχολουμαι ιδιαίτερα ,στα ματια μου πολυ καλή οπως και το night mode που εχει
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://www.gsmarena.com/lg_g8x_thinq-9844.php

Έχει ραδιο συμφωνα και με τα σπεκ και δεν ειναι για συγκεκριμένες χωρες διαφορετικά θα το ανέφερε υπόψιν η LG ελλάδος εχει σταματησει να εισάγει κινητά αλλα τα υποστηρίζει ακόμα μπορείς να κάνεις μια αναφορά στο κατάστημα που το πηρες οτι δεν παιζει το ραδιο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως είδα το review του gsmarena και είπαν ότι σε ημερήσιες είναι ίσως το ΚΑΛΎΤΕΡΟ που έχουν δοκιμάσει... Αλλά οκ δεν είναι SAMple...

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.gsmarena.com/lg_g8x_thinq-9844.php

Έχει ραδιο συμφωνα και με τα σπεκ και δεν ειναι για συγκεκριμένες χωρες διαφορετικά θα το ανέφερε υπόψιν η LG ελλάδος εχει σταματησει να εισάγει κινητά αλλα τα υποστηρίζει ακόμα μπορείς να κάνεις μια αναφορά στο κατάστημα που το πηρες οτι δεν παιζει το ραδιο

 

Δυστυχώς ΔΕΝ έχει ραδιόφωνο. Επιβεβαιωμενο από lg Γερμανίας και Ισπανίας. Μην δίνεται βάση στο GSM arena, ειδικά στο ραδιόφωνο την έχει πατήσει και με άλλα κινητά. Προφανώς μόνο ορισμένα μοντέλα που απευθύνονται για Αμερική έχουν.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπέρα τι γίνεται με αυτή την συσκευή καμία κίνηση στο θέμα δεν βλέπω. Άλλη μια αδικημένη πρόταση της LG; Διαβάζω πολύ καλές κριτικές στο ίντερνετ... Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά αν και ακόμα είναι τσιμπημένη η τιμή του.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τι γίνεται με αυτή την συσκευή καμία κίνηση στο θέμα δεν βλέπω. Άλλη μια αδικημένη πρόταση της LG; Διαβάζω πολύ καλές κριτικές στο ίντερνετ... Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά αν και ακόμα είναι τσιμπημένη η τιμή του.

Mε σχεδον 600 ευρω που εχει, μονο αδικημενη δεν τη λες.

Μια χαρα συσκευη αλλα λογω τιμης αυτοματα τιθεται εκτος συναγωνισμου.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Mε σχεδον 600 ευρω που εχει, μονο αδικημενη δεν τη λες.

Μια χαρα συσκευη αλλα λογω τιμης αυτοματα τιθεται εκτος συναγωνισμου.

 

Δεν συμφωνώ απόλυτα. Τσιμπημένη τιμή είναι ναι και θα έπρεπε να είχε πέσει περισσότερο. Σαν συσκευή μεμονωμένη προφανώς δεν είναι για τόσα χρήματα. Άλλα μη ξεχνάμε ότι πωλείται πακέτο με ένα αξεσουάρ πραγματικά μοναδικό και πρωτότυπο που αυτή την στιγμή δεν προσφέρει καμία συσκευή του ανταγωνισμού. Και να ψαχτεί κανείς στο ίντερνετ θα καταλάβει ότι μόνο αν το χρησιμοποιήσει μπορει να εκτιμήσει την χρηστικότητά και την πρακτικότητά του. Κατά την γνώμη φταίει περισσότερο το ανύπαρκτο marketing της LG καθώς και το κακό όνομα που, δικαίως έως ένα βαθμό, έχει δημιουργήσει με τα λάθη της. Κατά τα άλλα νομίζω σαν πακέτο τα 500 θα ήταν τίμια αυτή την στιγμή, δεν λέω λίγα, άλλα δεν παίρνεις ένα σκέτο κινητό μη το ξεχνάμε. Επιμένω λοιπόν ότι το G8X δεν έχει κερδίσει την προσοχή που του αξίζει.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν σκεφτει κανεις το τωρινο κοστος ~550 με οθονη εχεις μια συσκευη μεσαιας τιμης με τοπ χαρακτηριστικα sd855 6 ραμ κλπ σε premium υλοποιηση χωρις να ξεχναμε 3,5 jack ασυρματη φορτιση,IP68..

Ενω το βασικο ειναι το multitasking.Μια εφαρμογη σε καθε οθονη για οταν το θες,η φουλ σκριν ιντερνετ,κ απλο κινητο οταν δε θες εξτρα ογκο.

Οποτε εχεις τα καλα κ των 2 κοσμων κ ενα μινιλαπτοπ/διπλωτο κ ενος νορμαλ κινητου χωρις να δεσμευτεις με ιδιαιτεροτητες,στον ογκο,σε τυχον αρθρωσεις κλπ,καθως λογω της φυσης της συσκευης δεν ειναι κατι εκτεθιμενο κ αν πας σε περιεργο περιβαλον πχ θαλασσα απλα την αφηνεις σπιτι τη θηκη.VFM οχι μονο στα λεφτα αλλα κ στην ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω την συσκευή εδώ και δύο μήνες. Τελικά με έτρωγε το χέρι μου και την αγόρασα. Δεν βλέπω κίνηση καθόλου στο θέμα άλλωστε πρόκειται για πολύ δυσεύρετο μοντέλο στην Ελλάδα και αρκετά ακριβό. Θα πω την εμπειρία μου μέχρι στιγμής για όποιον ενδιαφέρεται. Θα έγραφα νωρίτερα αν δεν προέκυπταν διαφορά προβλήματα με το κινητό.

Λοιπόν σαν μεμονωμένη συσκευή είναι σαφώς αξιοπρέπεστατη όχι όμως κάτι που να ξεχωρίζει ούτε σε εμφάνιση ούτε σε hardware. Αρκούντως γρήγορη και με άνετο multitasking σταθερότατο και χωρίς bags λειτουργικό κάτι που περίμενα φυσικά από την εμπειρία μου με την lg. Καλά στερεοφωνικά ηχεία αρκούντως δυνατά. Πολύ καλή κάμερα σίγουρα όχι κορυφή σε σχέση με τα ακριβά του ανταγωνισμού αλλά στέκεται μια χαρά κατά την γνώμη μου. Βέβαια δεν είμαι τόσο κολλημένος με τις φωτογραφίες. Εξαιρετική μπαταρία. Μια χαρά οθόνη με ένα θέμα όμως που θα περιγράψω παρακάτω.

Όσον αφορά την δεύτερη οθόνη, τον βασικό λόγο που κάποιος θα ήθελε να προτιμήσει την συσκευή και για τον οποίο 'τσίμπησα' και εγώ έχω να πω ότι ναι έχει το γούστο της. Μπορεί κανείς να βρει αρκετή χρηστικότητα αν έχει όρεξη αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξεφεύγει από τα όρια του γκατζετ με όχι τόσο μεγάλη πρακτικότητα. Πολλές φορές την χρησιμοποιώ στο σπίτι αλλά το συνολικό βάρος και όγκος που προσθέτει την κάνουν σχετικά δύσχρηστη για καθημερινή χρήση. Βέβαια αν κάποιος έχει τσαντάκι μαζί του άνετα το βάζει μέσα και το χρησιμοποιεί κατά το δοκούν. Προφανώς καταναλώνει αισθητά περισσότερη ενέργεια αλλά με λογική χρήση αντέχει αρκετά. Πάντως είναι μια καλή ιδέα που ξεχωρίζει από τον ανταγωνισμό. Με λίγη βελτίωση στο software έχει να δώσει περισσότερα.

Πάμε τώρα στα προβλήματα. Δυστυχώς με το που την έπιασα για πρώτη φορά στα χέρια μου, του κουτιού ακόμα, παρατήρησα ότι όλο το μπροστινό πάνελ ήταν κολλημένο πιο δεξιά από ότι θα έπρεπε. Έκανε μπαμ με τα δάχτυλα και μόνο που από την δεξιά μεριά σκάλωναν στο σημείο ένωσης της οθόνης με το μεταλλικό σασί ενώ από αριστερά δεν υπήρχε το ίδιο πρόβλημα. Πρώτη φορά μου τυχαίνει σε κινητό και το θεωρώ απαράδεκτο μια ακριβή συσκευή να περνάει έτσι το QC. Σαν να μην έφτανε αυτό, μετά από λίγη χρήση παρατήρησα ότι η οθόνη σε μαύρο φόντο και με πολύ χαμηλά την φωτεινότητα κάνει κάποιες θολούρες και ανακατεύει γράμματα με φόντο καθώς κάνω scrolling στην οθόνη. Σε ψηλότερη φωτεινότητα πάνω από 15% δεν έχει θέμα ενώ περίεργως η δεύτερη οθόνη δεν παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα. Κερασάκι στην τούρτα ένα καμμένο πιξελ που ανακάλυψα μετά από 2 βδομάδες σχεδόν. Απογοητευμένος λοιπόν παίρνω τηλέφωνο στην procordia τους περιγράφω τα προβλήματα και έκαναν παραγγελία ανταλλακτικά. Έκαναν ένα μήνα να έρθουν λόγω καλοκαιριού ιου σπανιότητας της συσκευής κλπ.. Τελικά όταν πήγα για επισκευή ο τεχνικός που έδειξε σε ένα άλλο g8x ότι παρουσίαζε το ίδιο θέμα με την θολούρα στη χαμηλή φωτεινότητα. Παρόλα αυτά, τυχερός μέσα στην ατυχία μου, μου άλλαξε την οθόνη λόγω του καμμένου πιξελ. Το τελικό αποτέλεσμα ήταν να πάρω στα χέρια μου μια σχεδόν καινούρια συσκευή με διορθωμένο και το πιξελ και την θέση της οθόνης που τώρα κάθεται κανονικά. Η θολούρα όμως παραμένει. Οκ δεν είναι deal breaker συνηθίζεται αλλά νομίζω ότι η LG χάνει πόντους έτσι, απαράδεκτο για ακριβή ναυαρχίδα. Να πω όμως ένα μπράβο στην procordia που για άλλη μια φορά ανταποκριθηκε σωστά πάρα την καθυστέρηση. Τέλος καλό από δω και πέρα περιμένω να ευχαριστηθώ την συσκευή.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά με απογοήτευσε η κάμερα του σε σχέση με τον ανταγωνισμό, ακόμα και με φθηνότερα κινητά της ίδιας εταιρίας, πχ το LG g8s πολύ καλύτερο σαν κάμερα συνολικά, με το LG. V50 δεν υπάρχει σύγκριση στην κάμερα, με χάλασε πολύ και η έλλειψη τηλεφακού, το ψηφιακό ζοομ ακόμα και στο 2χ ήταν τραγικό. Κατά τα άλλα σαν υλοποίηση και σαν μπαταρία με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο, αλλά το θέμα της κάμερας ήταν deal breaker για μένα.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά με απογοήτευσε η κάμερα του σε σχέση με τον ανταγωνισμό, ακόμα και με φθηνότερα κινητά της ίδιας εταιρίας, πχ το LG g8s πολύ καλύτερο σαν κάμερα συνολικά, με το LG. V50 δεν υπάρχει σύγκριση στην κάμερα, με χάλασε πολύ και η έλλειψη τηλεφακού, το ψηφιακό ζοομ ακόμα και στο 2χ ήταν τραγικό. Κατά τα άλλα σαν υλοποίηση και σαν μπαταρία με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο, αλλά το θέμα της κάμερας ήταν deal breaker για μένα.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο περιέργεια εμφανίζει και το δικό σου το πρόβλημα σε χαμηλό φωτισμό στην οθόνη που περιέγραψα;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Απο περιέργεια εμφανίζει και το δικό σου το πρόβλημα σε χαμηλό φωτισμό στην οθόνη που περιέγραψα;
Όχι δεν είχε θέμα, αυτό που λες σαν burn in μου ακούγεται.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εξαιρετική ιδέα και υλοποίηση. Με έχει βολέψει απίστευτα σαν επαγγελματική συσκευή.

Προστασία για το εξωτερικό πάνελ ξέρει κανείς που μπορώ να βρω?

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική ιδέα και υλοποίηση. Με έχει βολέψει απίστευτα σαν επαγγελματική συσκευή.

Προστασία για το εξωτερικό πάνελ ξέρει κανείς που μπορώ να βρω?

 

Ναι ενδιαφέρον γενικά συσκευή. Κάτι τέτοιο μήπως θέλεις; καλύπτει όλη την εξωτερική επιφάνεια δεν ξέρω πόσο ανθεκτικό είναι όμως. https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B081RHT8SB/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενδιαφέρον γενικά συσκευή. Κάτι τέτοιο μήπως θέλεις; καλύπτει όλη την εξωτερική επιφάνεια δεν ξέρω πόσο ανθεκτικό είναι όμως. https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B081RHT8SB/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

 

Ναι, βασικά ήθελα μια μεμβράνη για το εξωτερικό πάνελ μιας και το χρησιμοποιώ σαν dual screen. H επιφάνεια καθρέπτης που έχει είναι μαγνήτης για hairlines που ήδη έγιναν...

Η παραγγελία έπεσε...σε ευχαριστώ

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας σήμερα...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας σήμερα...

Την πέρασα. Δεν βλέπω καμία διαφορά. Δυστυχώς δεν διορθώθηκε και το bag που να μην λειτουργεί η επιλογή για σμίκρυνση της οθόνης για χρήση με το ένα χέρι. Εσένα λειτουργεί; Έχω διαβάσει ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με αυτό. Αν και δεν το χρησιμοποιώ συχνά πρέπει να εμφανίστηκε με την προηγούμενη αναβάθμιση.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα. Δεν βλέπω καμία διαφορά. Δυστυχώς δεν διορθώθηκε και το bag που να μην λειτουργεί η επιλογή για σμίκρυνση της οθόνης για χρήση με το ένα χέρι. Εσένα λειτουργεί; Έχω διαβάσει ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με αυτό. Αν και δεν το χρησιμοποιώ συχνά πρέπει να εμφανίστηκε με την προηγούμενη αναβάθμιση.
Από την στιγμή που ήταν μόνο ενημέρωση ασφαλείας, λογικό να μην βελτιώνει κάτι άλλο.

Αυτό με την σμίκρυνση δεν το εχω χρησιμοποιήσει ποτέ μιας και το λειτουργώ μόνιμα σαν dual screen. Θα το τσεκάρω και θα ενημερώσω

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν λειτουργεί ούτε στο G8X ούτε στο G8s...

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λοιπόν μετά από 6 μήνες χρήσης δυστυχώς δείχνει ότι το συγκεκριμένο μοντέλο έχει θέματα στον έλεγχο ποιότητας από την LG. Είχα αναφέρει ότι είχα αλλάξει οθόνη εντός εγγύησης στον 1.5 μήνα λόγω καμμένου pixel, (και όχι μόνο). Την προηγούμενη εβδομάδα άλλαξα την δεύτερη οθόνη μετά από 4 μήνες πάλι για τον ίδιο λόγο. Και αυτή όμως εμφανίζει το ίδιο θέμα με ghosting σε μαύρο φόντο σε πολύ χαμηλή φωτεινότητα. Ένα μεγάλο μπράβο στην procordia που αδιαμαρτηριτα δέχτηκε να αλλάξει πάλι την οθόνη. Όμως μεγάλο φάουλ της lg σε μια τέτοια συσκευή. Προφανώς άλλο ένα μοντέλο της που δείχνει την έλλειψη αξιοπιστίας της. Κατά τα άλλα μια χαρά είναι η συσκευή και με την δεύτερη οθόνη αρκετά ενδιαφέρον αξεσουάρ. Όχι όμως κάτι εντυπωσιακό. Ευτυχώς που μένω κοντά στην procordia, στο τέλος θα με μάθουν με το μικρό μου όνομα...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα αντέχει. Το έχω σκίσει στην χρήση από την ώρα που το πήρα αφού εκτελεί χρέη επαγγελματικής συσκευής. Μόνιμα ανοικτά είναι τα δεδομένα με το μπλε δόντι, ενώ κάποιες μέρες εκτελεί και χρέη hotspot.

Τρομερή διαχείριση μπαταρίας (με βγάζει μέρα), η δεύτερη οθόνη με έχει βολέψει πολύ και το μοναδικό παράπονο που έχω, είναι η απόκριση του δαχτυλικού που ώρες ώρες τρώει σκαλώματα και πρέπει να βάζω pin

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα αντέχει. Το έχω σκίσει στην χρήση από την ώρα που το πήρα αφού εκτελεί χρέη επαγγελματικής συσκευής. Μόνιμα ανοικτά είναι τα δεδομένα με το μπλε δόντι, ενώ κάποιες μέρες εκτελεί και χρέη hotspot.

Τρομερή διαχείριση μπαταρίας (με βγάζει μέρα), η δεύτερη οθόνη με έχει βολέψει πολύ και το μοναδικό παράπονο που έχω, είναι η απόκριση του δαχτυλικού που ώρες ώρες τρώει σκαλώματα και πρέπει να βάζω pin

 

Κοίτα δεν είναι κάτι τραγικό το pixel αλλά 2 φορές σε 6 μήνες είναι λίγο κάπως. Γενικά ναι η συσκευή είναι καλή δεν λέω. Όμως έχοντας μάθει στο v30 που ήταν σκυλί... Ίσως έχω τύχει στην περίπτωση θα δούμε.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...