Jump to content

Honor Band 5


aenaos15
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα, το εχω και εγω καποιο καιρο, πριν ειχα ενα xiaomi mi band 2, στην δουλεια λοιπον το αφηνα το κινητο στο γραφειο το mi max2, και ημουν στο υπογειο μεσα βαθια μιλαμε για αποσταση, ή πανω παλι μακρια και επιανε!!!!

 

το honor band 5 αποσυνδεεται ακομα και σε διπλανο δωματιο! τοσο μικρη εμβελεια το bluetooth ή εμενα εχει θεμα?

 

επισης δεν συνδεεται μονο του, πρεπει να ανοιγοκλεισω το bt και να πατησω συνδεση στο προγραμμα. Ειναι τρομερα ενοχλητικο....

 

Τωρα μου χαρισαν ενα κινεζικο smartwatch και πιανει πολυυυυυ ποιο μακρια το bt και σε αυτο!!!

 

 

 

Τελος ενω το οξυμετρο μετρουσε αν και δυσκολα καλα, προχτες με παιρνω μετρηση, ξεκιναει απο 97 αρχισε να πεφτει σιγα σιγα χωρις να κανω κατι εγω και εφτασε 70!!!! ενταξει να παω νοσοκομειο για φιαλες οξυγονου....:lol::lol::lol:

Σε μένα πάει αρκετά μακριά μακριά είμαι στην αυλή και το κινιτο στον δεύτερο όροφο και πιάνει... Αυτό με το p30 pro ειχα ομος πολύ σοβαρό θέμα με το mi 9t έτρωγα κάτι disconnect και ήθελε manual connect, ενώ με το mi band 3 όλα οκ ήταν.

Εχουν γενικός θέμα τα honor band με xiaomia και κάποια λίγα Samsungs

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 336
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέμα του xiaomi είναι.. Γενικά μόνο με τα δικά τους πάνε καλά.. Με άλλης εταιρίας η ειδοποιήσεις δεν περνεις η δεν συνδέεται μόνο του ή κάνει κάτι κουφά.. Εμένα με ένα rn6 όταν το είχα πάρει δεν έκανε το πρώτο update με τίποτα.. Όσες φορές και να έκανα σταματούσε κάπου και έκανε επανεκκίνηση.. Τελικά πήρα ενός φίλου το rn8 και το έκανε τσακ μπαμ.. Μετά από αναβάθμιση miui είχε θέμα με το band 3 της xiaomi αυτός και έκανε reset με το rn6

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δλδ λετε ότι θελει καλυτερα Huawei κινητο?

Τσεκαρα και με τον αδερφο μου και έναν ξαδερφο που εχουν το ιδιο παλι σε Xiaomi κινητα, αλλα μοντελα όμως και τους κανει τα ιδια με μενα.

Αν το γνωριζα αυτό θα ειχα παρει το mi band το νεοτερο…

Γιατι τωρα είμαι αναγκασμένος να εχω το κινητο πανω μου συνεχεια αν περιμενω πχ τηλς, και είναι και ολοκληρη γκουμουτσα….:lol::p

Εκτος αμα στο ένα χερι εχω το honor band και στο άλλο το κινεζικο smartwatch...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελος ενω το οξυμετρο μετρουσε αν και δυσκολα καλα, προχτες με παιρνω μετρηση, ξεκιναει απο 97 αρχισε να πεφτει σιγα σιγα χωρις να κανω κατι εγω και εφτασε 70!!!! ενταξει να παω νοσοκομειο για φιαλες οξυγονου....:lol::lol::lol:

 

Ακριβώς ίδιες κουλές μετρήσεις έχω πάρει κι εγώ για το οξυγόνο. Θεωρώ ότι είναι απλά ένα ωραίο παιχνιδάκι για να έχουμε να ασχολούμαστε, αλλά σίγουρα δεν μπορείς να βασιστείς.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω Oneplus 6 και δεν έχω κανένα θέμα με συνδεσιμότητα ή μετρήσεις οξυγόνου, ύπνου κλπ

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δλδ λετε ότι θελει καλυτερα Huawei κινητο?

Τσεκαρα και με τον αδερφο μου και έναν ξαδερφο που εχουν το ιδιο παλι σε Xiaomi κινητα, αλλα μοντελα όμως και τους κανει τα ιδια με μενα.

Αν το γνωριζα αυτό θα ειχα παρει το mi band το νεοτερο…

Γιατι τωρα είμαι αναγκασμένος να εχω το κινητο πανω μου συνεχεια αν περιμενω πχ τηλς, και είναι και ολοκληρη γκουμουτσα….:lol::p

Εκτος αμα στο ένα χερι εχω το honor band και στο άλλο το κινεζικο smartwatch...:lol:

Ναι γενικός ότι αφορά xiaomi καλύτερα να μένεις στα δικά της πράγματα, δεν συνεργάζεται καλά με οτιδήποτε τρίτο (όχι πάντα αλλά πολύ συχνά κάτι το οποίο αλλάζει από update σε update και από συσκευή σε συσκευή)
Link to comment
Share on other sites

Ναι γενικός ότι αφορά xiaomi καλύτερα να μένεις στα δικά της πράγματα, δεν συνεργάζεται καλά με οτιδήποτε τρίτο (όχι πάντα αλλά πολύ συχνά κάτι το οποίο αλλάζει από update σε update και από συσκευή σε συσκευή)
Έχεις στατιστικά φίλε πάνω σε αυτό το γενικό συμπέρασμα;

Γιατί εγώ μπορώ να σου πω ότι έχω δουλέψει 2 XIAOMI Band και όλο το MI HOME με διάφορα Android κινητά και όλα παίζουν μπόμπα.

 

Οπότε μην γράφουμε έτσι θεωρίες λες και έχουμε κάνει στατιστική ανάλυση, αφού η άποψή μας αφορά μόνο καναδυο συσκευές

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχεις στατιστικά φίλε πάνω σε αυτό το γενικό συμπέρασμα;

Γιατί εγώ μπορώ να σου πω ότι έχω δουλέψει 2 XIAOMI Band και όλο το MI HOME με διάφορα Android κινητά και όλα παίζουν μπόμπα.

 

Οπότε μην γράφουμε έτσι θεωρίες λες και έχουμε κάνει στατιστική ανάλυση, αφού η άποψή μας αφορά μόνο καναδυο συσκευές

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Επιβεβαιώνω κι εγώ

Με mi 9 lite δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Αποσυνδέσεις συμβαίνουν είτε λόγω απόστασης/ εμποδίων (τοίχοι) είτε λόγω επιθετικής διαχείρισης της μνήμης στην MIUI των Xiaomi (κλείνει η εφαρμογή/ services στο background). Όσοι έχετε θέμα πρέπει να ρυθμίσετε να μην κλείνει το Huawei Health και τα Huawei Services. Δεν είναι θέμα hardware συσκευής Xiaomi, γιατί πχ εγώ έχω Redmi Note 4 αλλά επειδή είμαι με custom ROM δεν έχω αποσυνδέσεις εκτός κι αν απομακρυνθώ αρκετά για 5 λεπτά.

Επίσης τα 2 τελευταία updates άλλαξαν κάτι στην μέτρηση οξυγόνου από ό,τι καταλαβαίνω. Και πιο δύσκολα μετράει (βγάζει να σφίξεις το band) και έχουν αποκλίσεις οι μετρήσεις. Πριν 3 updates δεν το έκανε αυτό σε μένα τουλάχιστον. Τώρα, ποια είναι η πιο αξιόπιστη μέτρηση δεν μπορώ να πω. Πάντως είναι δεδομένο ότι σου δίνει γενική εικόνα, δεν είναι ιατρική συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα 2 τελευταία updates άλλαξαν κάτι στην μέτρηση οξυγόνου από ό,τι καταλαβαίνω. Και πιο δύσκολα μετράει (βγάζει να σφίξεις το band) και έχουν αποκλίσεις οι μετρήσεις. Πριν 3 updates δεν το έκανε αυτό σε μένα τουλάχιστον. Τώρα, ποια είναι η πιο αξιόπιστη μέτρηση δεν μπορώ να πω. Πάντως είναι δεδομένο ότι σου δίνει γενική εικόνα, δεν είναι ιατρική συσκευή.

 

Στο προτελευταιο update σε εμενα δεν μετραγε ποτε από την κανονικη πλευρα του χεριου. Φαντάζομαι το ενοχλούσε η τριχα γιατι οταν το γύρναγα αναποδα απο τα μεσα του χεριου, εκει μπορουσε και μετρούσε. Τωρα με το τελευταιο update μετραει φαινεται να μετραει. Του εκανα και επανεκκίνηση μετά το update. Αν δυσκολεύεται να μετρήσει, δοκίμασε το και εσυ αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το οξυμετρο πριν την τελευταια αναβαθμιση δουλευε τζαμι, μετα χαλασε το δικο μου.

Anyway γιαυτο δεν καίγομαι. Αυτό που με ενοχλεί παρα πολύ τρομερα είναι ότι κανει αποσυνδεση μολις παω λιγο ποιο μακρια, δλδ και σε ακριβως διπλανο δωματιο. Δλδ σπιτι μου στο δωματιο εχω διπλα τουαλετα αν παω εκει τελος η συνδεση, και δεν φτανει αυτό, πρεπει να ανοιγοκλείσω το bt στο mi max 2 και να πατησω συνδεση. Κανω εγω κατι λαθος?

Το ποιο μεγαλο πρόβλημα είναι στην δουλεια γιατι το εχω σε σιγαση το κινητο και μενει πολλες φορες στο γραφειο και τρεχω εδώ και κει, το xiaomi mi band 2 ΠΟΤΕ δεν εκανε αποσυνδεσεις και ας ημουν στου διαολου την μανα, παντα μεσα στο κτιριο βεβαια, αλλα εχει υπογειο και πανω μερος (όχι οροφος), εσωτερικα εννοω. Με αυτό εδώ πρεπει να εχω συνεχεια μαζι μου το κινητο, οποτε χανω ειδοποιήσεις και το κυριοτερο κλησεις. Το κινητο είναι και ολοκληρη γκουμουτσα και με βολευε το mi band 2. Στο mi max 2 είναι μαμα όλα ουτε root δεν εχει (ακομα δλδ).

Αρα δεν ισχυει ότι είναι αδυναμο το bt του honor band 5 να υποθεσω? πραγματικα παντως το μετανιωσα που δεν πηρα το mi band το νεοτερο. Δεν περιμενα να εχω τοσο πρόβλημα με αποσυνδεσεις. :(

 

Υπαρχουν τιποτα ρυθμισεις που πρεπει να κανω πουθενα?

εχουμε αλλον εδώ με Mi max 2 να πει αν εχει το ιδιο πρόβλημα ?

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Στο προτελευταιο update σε εμενα δεν μετραγε ποτε από την κανονικη πλευρα του χεριου. Φαντάζομαι το ενοχλούσε η τριχα γιατι οταν το γύρναγα αναποδα απο τα μεσα του χεριου, εκει μπορουσε και μετρούσε. Τωρα με το τελευταιο update μετραει φαινεται να μετραει. Του εκανα και επανεκκίνηση μετά το update. Αν δυσκολεύεται να μετρήσει, δοκίμασε το και εσυ αντίστοιχα.
Κανένα θέμα με την τρίχα από πάνω ή με τις μετρήσεις εδώ.

Οπότε δεν ισχύει ότι φταίει στάνταρ η τρίχα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κατέβα θέμα με την τρίχα από πάνω ή με τις μετρήσεις εδώ.

Οπότε δεν ισχύει ότι φταίει στάνταρ η τρίχα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Κατι σου εκανε το auto-correct γιατι δεν μιλας ελληνικους.:p

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς ίδιες κουλές μετρήσεις έχω πάρει κι εγώ για το οξυγόνο. Θεωρώ ότι είναι απλά ένα ωραίο παιχνιδάκι για να έχουμε να ασχολούμαστε, αλλά σίγουρα δεν μπορείς να βασιστείς.

 

εμενα μετρουσε μια χαρα αυτό εγινε μονο μια φορα και μονο μετα το τελευταιο update.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν είναι ιατρική συσκευή . έναν απολογισμό που έκανα είναι θα πρέπει να το έχεις σφιχτό στο χέρι σου για να πάρει ( σωστές μετρήσει ) και θέλει πιο πάνω στον καρπό σε έμενα που έπαιξα με την θέση του πολλές φορές . Το bluetooth συνεργάζεται πολύ ωραία σε iphone παρόλο που δεν το περίμενα , αρνητικό η μπαταρία . Ενδιαφέρον έχει που μετράει την κατάσταση του ύπνου .
Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update των Huawei services όταν απομακρυνθώ από το κινητό, αποσυνδέεται το band και μετά που θα πλησιάσω, δεν συνδέεται αυτόματα.

Πριν την αναβάθμιση, επανασυνδέονταν άμεσα μόνο του.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update των Huawei services όταν απομακρυνθώ από το κινητό, αποσυνδέεται το band και μετά που θα πλησιάσω, δεν συνδέεται αυτόματα.

Πριν την αναβάθμιση, επανασυνδέονταν άμεσα μόνο του.

 

Δεν έχω τέτοιο θέμα... Όταν αποσυνδέεται λόγω απόστασης πάντα συνδέεται μόνο του, απλά μερικές φορές παίρνει πχ ~10 δευτερόλεπτα.

 

Αρα δεν ισχυει ότι είναι αδυναμο το bt του honor band 5 να υποθεσω? πραγματικα παντως το μετανιωσα που δεν πηρα το mi band το νεοτερο. Δεν περιμενα να εχω τοσο πρόβλημα με αποσυνδεσεις. :(

 

Υπαρχουν τιποτα ρυθμισεις που πρεπει να κανω πουθενα?

εχουμε αλλον εδώ με Mi max 2 να πει αν εχει το ιδιο πρόβλημα ?

 

Πιστεύω ότι είναι καλύτερη συσκευή από το MiBand (το 4 δεν είναι τελευταίο; ). Επειδή λες ότι είσαι "μαμά", άρα έχεις MIUI, πρέπει να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις και ίσως λυθεί το ζήτημα με τις αποσυνδέσεις. Δεν θυμάμαι ποιες ακριβώς, γιατί δεν την αντέχω την MIUI και από την πρώτη βδομάδα την "έστειλα":P

Κάπου έχει μια γενική ρύθμιση του στυλ "Βελτιστοποίηση μνήμης" (ρυθμίσεις > σύστημα > developer options ίσως;; ) που πρέπει να το κάνεις off. Όταν είναι On κλείνει εφαρμογές στο background πολύ εύκολα για να μένει ελεύθερη RAM, αλλά δεν είναι windows εδώ, είναι Android, δεν χρειάζεται. Απλά το ενεργοποιούν οι κινέζοι για να φαίνεται πιο ελαφριά η ROM. Επίσης μια ακόμα ρύθμιση στην ίδια την εφαρμογή Huawei Health (πχ πας ρυθμίσεις > εφαρμογές > Huawei Health/ Υγεία αν την βγάζει στα ελληνικά και απενεργοποιείς την βελτιστοποίηση μπαταρίας ή κάτι τέτοιο). Αν γίνεται κάνε το ίδιο και στο huawei Services.

Ίσως παίζει ρόλο και το τσιπ του κινητού βέβαια, το πως συμπεριφέρεται. Κάποιος με το Mi Max 2 ας βοηθήσει πάντως με τις ρυθμίσεις καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση άμα 2 μέρες πχ δεν το συνδέσω με το κινητό το Honor Band 5 τα κρατάει τα δεδομένα ? και αν ναι ξέρουμε πόσες μέρες ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τέτοιο θέμα... Όταν αποσυνδέεται λόγω απόστασης πάντα συνδέεται μόνο του, απλά μερικές φορές παίρνει πχ ~10 δευτερόλεπτα.

Πιστεύω ότι είναι καλύτερη συσκευή από το MiBand (το 4 δεν είναι τελευταίο; ). Επειδή λες ότι είσαι "μαμά", άρα έχεις MIUI, πρέπει να κάνεις κάποιες ρυθμίσεις και ίσως λυθεί το ζήτημα με τις αποσυνδέσεις. Δεν θυμάμαι ποιες ακριβώς, γιατί δεν την αντέχω την MIUI και από την πρώτη βδομάδα την "έστειλα":P

Κάπου έχει μια γενική ρύθμιση του στυλ "Βελτιστοποίηση μνήμης" (ρυθμίσεις > σύστημα > developer options ίσως;; ) που πρέπει να το κάνεις off. Όταν είναι On κλείνει εφαρμογές στο background πολύ εύκολα για να μένει ελεύθερη RAM, αλλά δεν είναι windows εδώ, είναι Android, δεν χρειάζεται. Απλά το ενεργοποιούν οι κινέζοι για να φαίνεται πιο ελαφριά η ROM. Επίσης μια ακόμα ρύθμιση στην ίδια την εφαρμογή Huawei Health (πχ πας ρυθμίσεις > εφαρμογές > Huawei Health/ Υγεία αν την βγάζει στα ελληνικά και απενεργοποιείς την βελτιστοποίηση μπαταρίας ή κάτι τέτοιο). Αν γίνεται κάνε το ίδιο και στο huawei Services.

Ίσως παίζει ρόλο και το τσιπ του κινητού βέβαια, το πως συμπεριφέρεται. Κάποιος με το Mi Max 2 ας βοηθήσει πάντως με τις ρυθμίσεις καλύτερα.

 

καλησπερα, ναι ισχυει οτι ειναι καλυτερο απο mi band 4 το λεει ολος ο κοσμος γιαυτο πηρα αυτο.

Τελικα εχεις δικιο και ενας αλλος φιλος ποιο πριν που ειπε κατι για ρυθμισεις.

Στις ρυθμισεις εφαρμογων και για τα huawei services και το προγραμμα Yγεια, ηταν παρα πολλα κλειστα πραγματα και σε δικαιωματα αλλα κυριως σχετικα με την εξοικονομηση μπαταριας.

Τωρα που τα εφτιαξα ολα αυτα οχι μονο δεν κανει αποσυνδεσεις και το βλεπω συνεχεια συνδεδεμενο, αλλα πιανει παρα πολυ μακρια!!!

επαθα πλακα! πως ακριβως γινεται δεν ξερω, παντως εχει να κανει με το συστημα εξοικονομησης μπαταριας του κινητου φαινεται.

Οσο για την Miui επειδη η εγγυηση μου εχει ληξει και φαινεται θα παψουν και οι αναβαθμισεις μετα παμε για custom rom για τελευταια εκδοση android που στηριζεται στο stock android, οποτε τελος η MIUI μετα. :)

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση άμα 2 μέρες πχ δεν το συνδέσω με το κινητό το Honor Band 5 τα κρατάει τα δεδομένα ? και αν ναι ξέρουμε πόσες μέρες ?
Ναι τα κρατάει.

Για πόσες μέρες δεν γνωρίζω.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μεμβρανη προστασιας οθονης εχουμε υποψη απο ελλαδα παντα για αγορα?

 

καλημέρα, μια αναζητηση στο skroutz πολλα τα αποτελέσματα : https://www.skroutz.gr/c/4074/prostasia-othonis-wearables.html?keyphrase=%CE%BC%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%B7+honor+band&o=%CE%BC%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%B7+%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%B1%CF%82+honor+band

 

Eπισης ξεχασα να γραψω πριν ότι στις ρυθμισεις εβαλα και αυτοματη εκκινηση του υγεια και Huawei services, αυτά ηταν κλειστα πριν στην MIUI. Τωρα μπορω να πω ότι μαλλον εφτιαξε το πρόβλημα. Θα το δω και τις επομενες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update των Huawei services όταν απομακρυνθώ από το κινητό, αποσυνδέεται το band και μετά που θα πλησιάσω, δεν συνδέεται αυτόματα.

Πριν την αναβάθμιση, επανασυνδέονταν άμεσα μόνο του.

 

Ισχύει στο ακέραιο αυτό που λες....θα είναι φαίνεται κανένα bung της τελευταίας αναβάθμισης!

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει στο ακέραιο αυτό που λες....θα είναι φαίνεται κανένα bung της τελευταίας αναβάθμισης!

 

θελει να έχεις την εφαρμογή εκτός εξοικονόμησης ενέργειας και στο autostart .

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει στο ακέραιο αυτό που λες....θα είναι φαίνεται κανένα bung της τελευταίας αναβάθμισης!

Πρέπει να φτιάξεις τις ρυθμίσεις όπως αναφέρει και ο φίλος παρακάτω.

 

Στις ρυθμισεις εφαρμογων και για τα huawei services και το προγραμμα Yγεια, ηταν παρα πολλα κλειστα πραγματα και σε δικαιωματα αλλα κυριως σχετικα με την εξοικονομηση μπαταριας.

Τωρα που τα εφτιαξα ολα αυτα οχι μονο δεν κανει αποσυνδεσεις και το βλεπω συνεχεια συνδεδεμενο, αλλα πιανει παρα πολυ μακρια!!!

επαθα πλακα! πως ακριβως γινεται δεν ξερω, παντως εχει να κανει με το συστημα εξοικονομησης μπαταριας του κινητου φαινεται.

Οσο για την Miui επειδη η εγγυηση μου εχει ληξει και φαινεται θα παψουν και οι αναβαθμισεις μετα παμε για custom rom για τελευταια εκδοση android που στηριζεται στο stock android, οποτε τελος η MIUI μετα. :)

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...