Jump to content

OnePlus 7T Pro


orone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέο update με security patch  Ιουνίου. Είμαστε ένα μήνα πίσω βέβαια. Και για το android 12 ούτε λόγος. 

Αλλά να σας πω, πλέον δεν με νοιάζει και τόσο. Ας μην πάρουμε και πότε το 12αρι. Αρκεί να δουλεύει σωστά η συσκευή και να συνεχίσουμε να παίρνουμε αναβαθμίσεις ασφαλείας. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχει αναβαθμίσει κάποιος σε Android 12 για να μας πει εάν δουλεύει η ηχογράφηση κλήσεων μέσω joneplus tools?

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν έχει έρθει, τουλάχιστον στο δικό μου 7προ

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ostvarivanje said:

Προς το παρόν δεν έχει έρθει, τουλάχιστον στο δικό μου 7προ

Έλεγα μήπως δούλεψε. κάποιος τις beta εκδόσεις. 

Με τρώει η αλήθεια είναι να αναβαθμίσω αλλά θα με χαλάσει πολύ εάν χάσω την ηχογράφηση κλήσεων. Με έχει βολέψει απίστευτα κυρίως στην δουλειά μου. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panoszavra said:

Έλεγα μήπως δούλεψε. κάποιος τις beta εκδόσεις. 

Με τρώει η αλήθεια είναι να αναβαθμίσω αλλά θα με χαλάσει πολύ εάν χάσω την ηχογράφηση κλήσεων. Με έχει βολέψει απίστευτα κυρίως στην δουλειά μου. 

Μπα εγώ δεν έχω σκοπό να βάλω ξανά beta. Για πολλά χρόνια έβαζα custom roms αλλά τώρα άραξα. Πάντως στο oxygen updater πριν λίγο ήρθα αλλά θα περιμένω μέσω του συστήματος να αναβαθμίσω 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Μπα εγώ δεν έχω σκοπό να βάλω ξανά beta. Για πολλά χρόνια έβαζα custom roms αλλά τώρα άραξα. Πάντως στο oxygen updater πριν λίγο ήρθα αλλά θα περιμένω μέσω του συστήματος να αναβαθμίσω 

Καλά και γώ με stable είμαι. Πάντα μέσω συστήματος αναβαθμίζω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panoszavra said:

Καλά και γώ με stable είμαι. Πάντα μέσω συστήματος αναβαθμίζω για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. 

Ακριβώς αυτό σκέφτομαι και εγώ. 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα

Εχουμε παραμεινει σε αναβαθμισεις ασφαλειας Ιουνιου στο Oneplus 7t pro.

Ειναι ασφαλες το mobile banking?

Μηπως πρεπει να αρχισουμε να κοιταζουμε για αλλο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε τις εντυπώσεις σου.

Sent from my OnePlus 7t pro

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα τη συσκευή σε Android 12 και διαπίστωσα ότι μπορούσα να συνδεθώ μόνο σε 2G δίκτυο. Αναγκάστηκα να κάνω downgrade σε Android 11.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Dimitris_05 said:

Αναβάθμισα τη συσκευή σε Android 12 και διαπίστωσα ότι μπορούσα να συνδεθώ μόνο σε 2G δίκτυο. Αναγκάστηκα να κάνω downgrade σε Android 11.

μου το εκανε και εμενα αλλα μετα απο λιγο συνδεθηκε κανονικα σε 4G

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, marlboro man said:

μου το εκανε και εμενα αλλα μετα απο λιγο συνδεθηκε κανονικα σε 4G

Όσοι αναβαθμίσατε μπορείτε να πείτε εάν δουλεύει η ηχογράφηση κλήσεων μέσω joneplus tools?

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, marlboro man said:

μου το εκανε και εμενα αλλα μετα απο λιγο συνδεθηκε κανονικα σε 4G

Αν κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή, βρίσκει κατευθείαν το 4G;

Edited by Dimitris_05
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το ευρωπαϊκό firmware, εγκατέστησα το ινδικό και το global και διαπίστωσα ότι το πρόβλημα με το 4g δίκτυο υπάρχει σε όλες τις εκδόσεις του λογισμικού. Αναζητώντας για λύση στο διαδίκτυο, διαπίστωσα ότι παρόμοια προβλήματα αντιμετωπίζουν και άλλες συσκευές της OnePlus με το Oxygen OS 12. Συνεπώς παραμένω με Oxygen OS 11 μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

On 31/10/2022 at 1:55 ΜΜ, Dimitris_05 said:

Αν κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή, βρίσκει κατευθείαν το 4G;

ναι αμεσως

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ήρθε και σε μένα η αναβάθμιση hd1911_11_f.17 4 GB. Προχωράω άφοβα; Εντυπώσεις σε όσους την πέρασαν;
Γεμάτη bugs. Δυστυχώς είναι μια απογοήτευση.


Sent from my HD1913 using Tapatalk

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, vassman1974 said:

Γεμάτη bugs. Δυστυχώς είναι μια απογοήτευση.


Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

Την έβαλα ήδη. Με τρωγε το χέρι μου. Δεν έχω volte + vowifi για την ώρα. Τα υπόλοιπα δείχνουν οκ 

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα και εγώ. Δείχνει να έχει κάποια bugs όπως ας πουμε στην εκκαθάριση πρόσφατων εφαρμογών κάνει ότι θέλει αλλά γενικά έχει κ θετικά στοιχεία. Θα δείξει με πιο εκτεταμένη χρήση.

Sent from my HD1910 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τι γίνεται με την αναβάθμιση; Πάει τόσο αργά ή να κοιτάξω γιατί δεν μου έρχεται;
Μπορείς να κατεβάσεις το oxygen updater και να την περάσεις από εκεί

Sent from my OnePlus 7t pro

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, vassman1974 said:

Μπορείς να κατεβάσεις το oxygen updater και να την περάσεις από εκεί

Sent from my OnePlus 7t pro
 

Ναι οκ αλλα γιατί να πρέπει να μπω σε αυτή τη διαδικασία; Δε θα έπρεπε να έρθει OTA;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω, αγόρασα πρόσφατα το τηλέφωνο oneplus 7t pro σε πολύ καλή κατάσταση, έχω στην κατοχή μου και το σκέτο 7pro. σε σχέση, με το παλιό μου τηλέφωνο δεν θα έπρεπε να είναι πιο γρήγορο το tpro? Βλέπω το εντελώς αντίθετο το νέο τηλέφωνο αργεί πολύ στο να μπουταρει σε σχέση με το προηγούμενο και γενικά μου φαίνεται πιο αργό σε εφαρμογές κλπ. Αντιμετωπίζει κανένας αυτό το πρόβλημα? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...